» »

Imam eno vprašanje :)...

Imam eno vprašanje :)...

Yuro245 ::

Em meni se zdi da odkar sem si nalozil gor World of Warcraft se mi je grafika na celem računalniku poslabšala pa nevem zakaj mogoč je res mogoče ni sam men se zdi da ko gledam slike so robovi bolj ostri kot prej niso gladki in slike so malo bolj zrnaste...

Mogoče kdo ve kaj bi blo narobe? Imam pa Intel Pentium dual-core T3400 2,16GHz
Nvidia GeForce 9400 G
2GB RAM ter 15,6 HD Acer CineCrystal LCD to je prepisano lahko pa si pogledate na netu kakšen je moj računalnik---> Acer Aspire 5737z

LP

Meizu ::

Ja, pač špil je tako star, da ti je totalno degradiral tvojo grafično kartico.

No, najverjetneje so se ti pa driverji ponastavili, pa nucaš še enkrat nastavit nastavitve v driverjih grafične kartice. Splača se pogledat tja.

valvoline1 ::

Izklopil AA ?

Yuro245 ::

Em nimam glih veliko pojma o tem sem komi 15 let star...Kaj naj bi blo to da je degradiral mojo kartico in kaj je AA?

valvoline1 ::

antialiasing oz glajenje robov. Poglej če ima špil nastavitev za AA v grafičnem menuju in nastavi na 2x. Več ne ker je grafa švoh.

Zgodovina sprememb…

Yuro245 ::

ja sam meni se zdi da mi zdej v celem računalniku grafika deluje slabše kot prej ko sem na you tube so posnetki slabsi ko gledam filme......

Meizu ::

Se ti to samo zdi, al je to dejansko res? Sej pravim, pojdi v driverje in poglej tam, kako je AA naštiman. Če ni vklopljen, ga vklopi. Mogoče je to to.

Yuro245 ::

ja kako grem pod driverje...napiš nwm start-nadzorna plošča...kam pa pol

Meizu ::

Ponavadi je v opravilni vrstici desktopa na desni strani ikona.

5er--> ::

Mogoče mu je igra nastavila nižjo resolucijo, ki pa se potem, ko je prišel nazaj na namizje ni povrnila na normalno?

Yuro245 ::

kakšna ikona?

Peter- resolucija je se kar enaka

valvoline1 ::

Poišči nadzorno ploščo,not je ikona nvidia control panel. Odpri CP ter noter maš 3d nastavitve in tam nastavi AA na 2x.

Yuro245 ::

ne najdem ttih AA-jov nikjer -.-

men se bo zmešal :/

še prej pa vam vrjetn ko vas tule en mulc mori s temlem shitom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yuro245 ()

Yuro245 ::

http://www.uploadhouse.com/viewfile.php... takle zgleda tt control panel

valvoline1 ::

Yuro245 je izjavil:

http://www.uploadhouse.com/viewfile.php... takle zgleda tt control panel

Tamle klikni napredne 3d nastavitve in noter je ziher menu glajenje robov.
In ga nastavi na 2x

Yuro245 ::

nep nič ne piše nič ne najdem...mate mogoče teamviewer valvoline?

Yuro245 ::

Ker preko TeamViewerja ce vpiševa enako geslo lahko ti dostopaš do mojega namizja pa upravlaš miško in vse pa bi lahko mi ti nastavil kot je treba.

dejte no? kdorkoli :/?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yuro245 ()

_Denny_ ::

Yuro245 je izjavil:

ja sam meni se zdi da mi zdej v celem računalniku grafika deluje slabše kot prej ko sem na you tube so posnetki slabsi ko gledam filme......


Antialiasing nima nič pri videu in slikah. Verjetno se ti je vklopil oz. izklopil cleartype, ali pa je stvar subjektivna (pač misliš, da je slika za en k...c, ker si navajen drugače), kot je bila pri enih uporabnikih ob inštalaciji Firefox 4 z novim renderingom pisav. Možno celo, da imaš enak "problem".

Yuro245 ::

huh ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slika boljša brez anti aliasing ?

Oddelek: Strojna oprema
394656 (2268) sandmodnigga
»

V igricah mi dislay ni ošter

Oddelek: Pomoč in nasveti
191301 (866) DirkDiggler
»

kako ugotoviti dejansko zmogljivost PC-ja

Oddelek: Strojna oprema
162337 (2337) Hister
»

9800XT - vragolije

Oddelek: Strojna oprema
472069 (1154) mtosev
»

Gigabyte Radeon 9600xt rezultat v 3D mark 2001 SE

Oddelek: Strojna oprema
191461 (1100) Wad@

Več podobnih tem