» »

Nov CD-RW noče pečt

Nov CD-RW noče pečt

bastadu ::

Sem kupil nov pekač, in sicer LiteOna LTN-48125S in imam problem. Pekač zazna vse podatke in CDje tako kot je treba, ampak ko kliknem (v Nerotu ali CloneCDju) na gumb začetek zapisovanja, se CD-R lepo zavrti, ampak rdeče lučke (in s tem pečenja) ni od nikoder. Zadeva ostane na 0% in sploh ne gre naprej, lučka za disk neprekinjeno gori, tudi če prisilno zaprem program za peko (prazen CD se še vseeno vrti). Pomaga samo hard reset... Imel kdo že podobne težave? Kaj narediti? Nesti nazaj? Aja, firmware sem updejtal na najnovejšega in je isto, Nero in CloneCD sta najnovejši verziji. Predlogi dobrodošli.

BendeR ::

Ok imel sem podoben problem,kot ti in edino kar je blo treba storit je blo defragmirat disk.
:=)

cekr ::

Kater sistem uporabljaš?

bastadu ::

Ja naj še povem, da CD drugače bere normalno, samo peči noče... No bom zdajle probal narediti defrag, pa poročam... Aja OS je Win2k+SP3.

cekr ::

fragmentacija diska nima nobene zveze s tvojim problemom

Jebiveter ::

Jest sm tudi imel podobne probleme, takoj ko sem nabavu LiteOna 40x. Vendar sm jest imel sistem (w2k+sp2) popolnoma razsut! Tako, da sem formatiral in na novo nalozil stvari in je delalo normalno. Tudi sedaj na 48x dela normalno.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

bastadu ::

Ja res ni bila kriva fragmentacija diska, ampak sem imel zgleda premalo prostora na sistemski particiji. Bilo je še nekaj več kot 50MB prostora, potem sem nekaj stvari dol zmetal in sedaj zadeva špila8-O Hvala vsem za odgovore!

AngelOfDeath ::

virtual memory si nastavi na 1GB :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220537 (12053) svejk
»

Kateri CD-RW? Nujno!!!

Oddelek: Kaj kupiti
261511 (1170) Ajnstajn`
»

Lite on CDRW - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
301867 (1374) jest10
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524542 (3585) sidney
»

CD pekac - se vedno problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111024 (835) Tomi

Več podobnih tem