» »

pes mi je pojedel trnk

pes mi je pojedel trnk

Ramon dekers ::

Na sprehodu mi je pes pojedel trnk, kot kaže se ni zapičil in je bilo najbrž nekaj na njem, saj ga drugače ne bi pojedel.

Zraven je bilo tudi 2 metra laksa, 1.8 sem ga odrezal, ostalih 20 cm pa mi ga je pogoltnil:(.

Sedaj me zanima kako bi izgledali če bi se mu trnk nekje zapičil, sklepam da ga je motil laks, saj ko je pojedel tistih 20 cm je bilo vse ok.

Bi sploh jedel hrano in lajal če bi se mu nekje zapičil.

No kakorkoli do ponedeljka počakam in upam da spravi ven kaj od požrtega.
  • zaklenil: imagodei ()

Tarzan ::

Pelji ga h veterinarju, kaj tu sprašuješ?! glede na to kako zavit in oblikovan je trnek, bo verjetno delal velike pizdarije, ko pride v prebavni sistem, pes lahko verjetno tudi pogine.

Lajal in cvilil sigurno bi, in verjetno revež tudi bo. Vse je odvisno, kam se mu je trnek zapičil. Naredi mu uslugo in ga odpelji k veterinarju.

mirage ::

Najboljše, da ga k veterinarju pelješ. Z rentgensko sliko bi lahko videl, če je trnek še v telesu....

Ramon dekers ::

Tarzan je izjavil:

Pelji ga h veterinarju, kaj tu sprašuješ?! glede na to kako zavit in oblikovan je trnek, bo verjetno delal velike pizdarije, ko pride v prebavni sistem, pes lahko verjetno tudi pogine.

Lajal in cvilil sigurno bi, in verjetno revež tudi bo. Vse je odvisno, kam se mu je trnek zapičil. Naredi mu uslugo in ga odpelji k veterinarju.



nisem rekel da se mu je zapičil. In tudi cvili in zvija se ne. Pač normalno je, laja kot ponavadi to je to. In najbrž je že v prebavnem traku, tako da bom počakal do ponedeljka da vidim situacijo potem pa na rentgen, če ne podela piz...

edit
me pa samo zanima kaj bi se zgodilo če bi se zapičil? bi se pes verjetno drugače obnašal? bolečine? mogoče krvavo bruhanje, če bi se to naredilo v prebavnem traku? logično mi je da ja, samo kakšne znake naj pričaukujem če že?samo za sedaj se pes obnaša normalno, in nisem naredil panike.

Zgodovina sprememb…

Highlag ::

Ne vem no. Verjetno je trnek lažje dobit iz želodca kot pa recimo iz črevesja?
Jaz nebi nič odlašal.
Never trust a computer you can't throw out a window

Ramon dekers ::

Highlag je izjavil:

Ne vem no. Verjetno je trnek lažje dobit iz želodca kot pa recimo iz črevesja?
Jaz nebi nič odlašal.



verjetno v vsakem primeru pride v poštev operacija

guest #44 ::

Ma kje se najdejo taki bebci z živalmi?? Veterinarju takoj, idjot!

jazbec ::

+1
kaj kupujete živali če vam jih je težko k veterinarju peljat

Tarzan ::

Če preluknja želodec, kar dvomim, bo cvilil da bo veselje. Če mu razpara tanko črevo, bo pa po vsej verjetnosti hitro dobil sepso in v mukah odcvili na drug svet. V glavnem, ko se ti tu sprašuješ kako in kaj, psu lahko pišeš smrtno obsodbo. Trnek ni taka zadeva kot ostale pizderije, ki jih pes lahko požre, zadeva je oblikovana tako, da se zapiči in zatakne. Velika verjetnost je, oziroma, skoraj ni možnosti, da bo pes zadevo enostavno posral.

Sims ::

Pelji ga takoj! Pojej ti trnek, pa čakaj kaj bo.

Ramon dekers ::

že peljem

Mipe ::

Kaj je s temi ljudmi, ki sem hodijo spraševat namesto da bi trpečo žival peljali k veterinarju? Kaže, da bo treba pod slotechov logotip dodati opozorilo v rdečem, da je treba ljubljenčka ob znaku težav takoj odpeljati k veterinarju.

Pa ne pusti mu jesti ali žvečiti česarkoli, dokler ga veterinar ne pregleda - zna se zgoditi, da pogoltne trnek.

Aja, ga je že pogoltnil... potem pa vsekakor nujno k veterinarju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Sims ::

"že peljem"

Fino. Če ti ne bo odveč, napiši kako se bo izteklo.

Pyr0Beast ::

Hja. Dokler še ne preide v prebavni trakt ni problema. Iz želodca se ga da izvleči in tudi zapičil se ne bo tam, saj stene prekriva debela sluz.

naprej je pa stvar sreče ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

V bistvu bi bilo celo bolje če laksa nebi rezal - dokler bi zadevo fiksiral, da je pes nebi mogel pojesti.

Upam da nisi zadeve tudi vlekel ven.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

sem zrihtal da je skozlal. Ja fak 250 EUR samo za rentgen, pa potem še 2x ali 3x več za reševanje pa res ne dam. To je že toliko kot za človeka.

Pyr0Beast je izjavil:

V bistvu bi bilo celo bolje če laksa nebi rezal - dokler bi zadevo fiksiral, da je pes nebi mogel pojesti.

Upam da nisi zadeve tudi vlekel ven.




kako bi zadevo lahko fiskiral? pes jo je že pojedel tega ni imel v gobcu.

Zgodovina sprememb…

Bellatrix ::

Pa kaj si delal s psom da je začel kozlat ???

Maš ti ene čudne metode a ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

def0r ::

Ramon dekers je izjavil:

sem zrihtal da je skozlal. Ja fak 250 EUR samo za rentgen, pa potem še 2x ali 3x več za reševanje pa res ne dam. To je že toliko kot za človeka.

Pyr0Beast je izjavil:

V bistvu bi bilo celo bolje če laksa nebi rezal - dokler bi zadevo fiksiral, da je pes nebi mogel pojesti.

Upam da nisi zadeve tudi vlekel ven.




kako bi zadevo lahko fiskiral? pes jo je že pojedel tega ni imel v gobcu.



Ne vem ce nebi dal denarja za psa toliko kolikor za cloveka se mi nekako ne zdi da si ga ne zasluzis:)

Ramon dekers ::

jah oprosti 250 EURslikanje? saj nismo v zda

pa edit: nekaterim je 1000EURmesečna plača, kaj tu ni jasno? dokler mi pa slika pa potem reče ja nič ni daj 250 EUR pa hvala lepa.

Zgodovina sprememb…

para! ::

Resno, kako prsilš psa da bruha?

lp
Death before dishonor!

Ramon dekers ::

para! je izjavil:

Resno, kako prsilš psa da bruha?

lp



http://www.huntingpa.com/forums/ubbthre...


šel sem po podobnem receptu kot tale gospod. Nisem vzel enake snovi pa vseeno. Skratka sem zrihtal.

kmetek ::

Ne vem čemu imate psa, če vam je škoda dat nekaj EUR zanj. Pa saj je to skoraj član družine, vam ni? Drugič se splača premisliti o kakem zavarovanju psa.

Ramon dekers ::

clovek jaz moram ziveti z denarjem ki ga zasluzim! 1000e ni nekaj e.250e samo slikanje...

IvoJan ::

A ostali pa denar serjemo? Se mi zdi da ne, pa vseeno nam ni tezko placat veterinarja. Zavedat se moras da je hisni ljubljencek ogromen strosek, in ce tega nisi pripravljen sprejet je boljse da psa nekomu podaris.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

KoMar- ::

Pa to je neka posebna vrsta ljudi, ki imajo fetiš na S-T v Loži odpirat neke XY teme in se potem nacejat nad odzivom uporabnikov?

Ker to lažje verjamem kot da je nekdo res šel odpret temo o takem problemu namesto takoj k veterinarju, pa če stane 1000 EUR.

Oddaj psa, če ti je škoda denarja zanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Ramon dekers ::

ok imas prav.

darkolord ::

Lajal in cvilil sigurno bi
bo cvilil da bo veselje
itd


Samo mimogrede, da se ne bi kdo na to zanašal, pri psih sploh ni nujno, da spuščajo kakšne zvoke ob bolečinah; lahko so v strahotnih mukah, pa ne bodo niti pisnili. Niso vsi attention whore-i

lonz ::

Najprej - bogi pes! Naslednje - mogoče bi se dalo tudi z ultrazvokom sledit trnku; mogoče! Zadnje - me tale situacija spominja na (mislim da) Javšnika, ki je klical folk iz radija, pa je imel eno finto veterinarja klicat, da mu je pes bombo požrl in če ga lahk prpele...
...arrrrrr, shiver me timbers...

imagodei ::

V redu. Samo da se vsi, vključno z OP strinjamo, da je zadeva zrela za veterinarja.

Tema je tipičen flamebait. Upoštevajoč tudi druge OP-jeve teme iz zadnjega obdobja - zapiram.
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stroški psa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779791 (7090) jype
»

Nemški ovčar šepa

Oddelek: Loža
405145 (2829) Ahubar
»

Pes izbruha vse (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8410908 (8687) jype
»

Resen problem s psičkom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812231 (10344) koyotee
»

Težava s psom.

Oddelek: Loža
352984 (1837) Looney

Več podobnih tem