» »

Nakup računalnika do 1100€

Nakup računalnika do 1100€

1
2
3

D3m ::

Brez veze mu to dopovedovati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

feryz ::

Pa kaj imate igre za buljenje v ekran ali za igranje?
Če igre igraš, poudarek je na igranju, praktično ne moreš opaziti razliko med High in Highest, če pa se rabiš frajerisati pred sosedi, je pa seveda fajn, da ti vse vleče na ful.

Pred par meseci sem bil v enaki dilemi. Tri leta star sistem, XP-ji zabiti do konca. Nalagalni čas wins-ov med 4 in 5 minut. Imel sem in še imam E8400, 4Gb rama, 8800GT. Kaj ob nadgradnji kupiti? Za normalno domačo rabo.
Odločil sem se za dva 160 Gb SSD-ja, ostalo ostane kot je. Še danes vem, da sem se odločil prav.
Zadeva leti, navkljub temu, da je na C-ju preko 200 Gb in naloženih še pa još programov.

Ko boš sestavil svoj sanjski računalnik za jurja in nekaj, mi javi, jih bova dala skupaj, pa boš videl, kako dela tri leta star comp s 600 EUR nadgradnje in kako popolnoma nov, skoraj enkrat dražji. Razen FPS-ov na Highest.

TOP ::

feryz je izjavil:

Pa kaj imate igre za buljenje v ekran ali za igranje?
Če igre igraš, poudarek je na igranju, praktično ne moreš opaziti razliko med High in Highest, če pa se rabiš frajerisati pred sosedi, je pa seveda fajn, da ti vse vleče na ful.

Pred par meseci sem bil v enaki dilemi. Tri leta star sistem, XP-ji zabiti do konca. Nalagalni čas wins-ov med 4 in 5 minut. Imel sem in še imam E8400, 4Gb rama, 8800GT. Kaj ob nadgradnji kupiti? Za normalno domačo rabo.
Odločil sem se za dva 160 Gb SSD-ja, ostalo ostane kot je. Še danes vem, da sem se odločil prav.
Zadeva leti, navkljub temu, da je na C-ju preko 200 Gb in naloženih še pa još programov.

Ko boš sestavil svoj sanjski računalnik za jurja in nekaj, mi javi, jih bova dala skupaj, pa boš videl, kako dela tri leta star comp s 600 EUR nadgradnje in kako popolnoma nov, skoraj enkrat dražji. Razen FPS-ov na Highest.

No otem govorim vseskozi,sam očitno nekateri nočejo razumet,ampak nabijajo svojo teorija,ki je pač najbolša.Znano za Slovenski narod.

klinker ::

PNG je izjavil:

Gigabyte GA-P67A-UD4 - Intel P67/DDR3/CFX&SLI/1155/ATX
186.00 EUR

Intel Core i5 2500K (3,30Ghz, 6MB) BOX
218.40 EUR

Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz cl9 KIT - 1.50V
120.00 EUR

Samsung SpinPoint F3 1TB 32MB
58.80 EUR

SATAII Sony NEC AD-5260S
20.40 EUR

Palit GeForce GTX 570 1280MB
318.00 EUR

Antec TruePower New TP-750 - 750W
129.60 EUR

ANTEC Three Hundred
66.00 EUR

Skupaj: 1,117.20 EUR @ dinokomp


Evo ti, računalnik za prste obliznit. Osebno bi edino kakšno Noctuo C14 še noter vrgel, kar je dodatnih 66EUR strošek ali koliko stane, ampak za začetek je to res dober računalnik.


Moja sestava iz funtecha je cenejsa....pa rame za 120€ res ne bo potreboval, se ti n zdi. Se pa strinjam za Noctuo.

Procesor Intel Core i5 2500K 3.3GHZ 6M LGA1155 BOX 201,28 EUR
Matična plošča GIGABYTE GA-P67A-UD4-B3 171,38 EUR
RAM Kingston HyperX DDR3 8GB 2X4GB (KHX1600C9D3K2/8GX) 95,15 EUR
Grafična kartica Gainward nVidia GTX570, 1280MB DDR5, VGA/DVI/HDMI 334,64 EUR
Trdi disk SAMSUNG 1TB SATA2, 32/7200 F3 (HD103SJ) 56,50 EUR
DVDRW SAMSUNG S223C/BEBE črn 18,94 EUR
Napajalnik Corsair 750W TX2 (CMPSU-750TXV2EU) 106,85 EUR
Ohišje COOLER MASTER SILEO RC-500 BLACK 70,09 EUR

Skupaj: 1.054,83 EUR @ funtech.si

Ce hoces se malo bolse ohisje si oglej Cooler Master RC690II RC-692-KKN2 za slabih 100€. Napajalnik pa lahko vzames TX2 650W ki je 88€.

PNG ::

Ja, samo da je poleg ogabno ohišje (okej, stvar okusa), 1.65V rami ki niso priporočljivi za Sandy Bridge, saj zmanjšujejo življenjsko dobo komponent, napajalniki od Anteca so imo boljši (Corsairi zelo radi crkujejo) in tu je razlika v ceni.

EDIT: Kaj se vi kregate še vedno okrog teh SSDjev, če je avtor že rekel da bo primarno igre nabijal na kompu in ne rabi SSDja? Tema je namenjena pomoči avtorju in ne vašim meritvam e-penisov, ki večinoma tako temeljijo na baba vidla baba rekla mnenjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

mihco ::

sicer nisem prebral teme do konca, ker mi ni za prebirat praznih besed in pametovanja v nedogled, ampak....
Moram se oglasit klinkerju v bran. Clovek spremlja trg, in v svojih predlogih vecinoma tudi uposteva zahteve OP.
Njegovi predlogi so aktualni z trenutnimi cenami(ni vse dobro kar je bilo se 2meseca nazaj "best buy") in kdor bo kupil konfiguracijo, ki jo on predlaga ne more zgresiti za vec kot par 10EUR.
Keep up the good work.

PNG ::

In potem priporoča 1.65V rame na SB :D

klinker ::

Ops ja, za rame sem res spregledal voltazo :P...so drugace pa Kingston 1333mhz 1,5V za 90EUR in razlike med temi in unimi za 120EUR ne bo prav nikjer opazu razen v denarnici. Glede Corsaira pa kar sem bral, je to da so med top in jih vsi hvalijo, tudi tu na forumu...jst ga imam komaj 2 mesca tako da se ne morem nic rect razen to da dela in ga ne cujem...so pa Anteci seveda tudi zelo na nivoju, tako da ce ga visja cena ne moti kar, ni kaj zgresit. Pac, 100EUR razlike v ceni po moje niso vredne komponente z enakim performancem, seveda pa je tu treba se upostevat razlike cen med trgovinama, ker funtech ima trenutno bolj ugodne cene od dinokompa. Mam obcutek da se prav dajata, ker en cas so eni cenejsi, drugic spet drugi...jih je treba kar dobro spremljat ker se da kaj prihranit na ta nacin :D

mihco hvala...ceprav vcasih je res malo tezko vedet potrebe in zelje kupca, ker se precej razlikujejo....zato pa se podebatira tu ;)

PNG je izjavil:

In potem priporoča 1.65V rame na SB :D


Kot ze omenjeno sem samo spregledal, tako da malo umiri krila ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

PNG ::

Moral sem izkoristiti priliko, ker si naredil kar grdo napako ^^

Kar se tiče Corsair pa je takole...kolega, ki ga ima, je zelo nezadovoljen z njim. Pravi, da je ventilator postal zelo glasen po letu, letu pa pol. Pa baje se zelo radi kvarijo. BAJE, ne govorim iz izkušenj.

jazbec ::

imel sem jih že pet in vsi so delali brez pb;)

klinker ::

PNG je izjavil:

Kar se tiče Corsair pa je takole...kolega, ki ga ima, je zelo nezadovoljen z njim. Pravi, da je ventilator postal zelo glasen po letu, letu pa pol. Pa baje se zelo radi kvarijo. BAJE, ne govorim iz izkušenj.


Sej ima 5let garancije, pa naj menja ;)

PNG ::

Mnja, menjava je vedno tako klavrna opcija...obstaja, samo te prisili v abstinenco od računalnika za do 45 dni...

Silvo ::

"mihco"Vsak,ki ima danes pet minut časa,zna
najnoveše stvari predlagati....ne moreš falit.
Seveda so boljše,kdo bi jih potem kupil,če bi bilo nasprotno?
Izkušnje in znanje danes pomenijo denar,vedeti,kaj je res optimalno za
določeno stranko in kaj res potrebuje,za svoje potrebe.
Recimo trgovec bi nasprotno rekel,da je vse pod Core i7-2600K na 5ghz
premalo in zrelo za takojšnjo nadgradnjo.
Zakaj torej odšteti toliko denarja za praktično ničelno pohitritev v igrah?
Jaz grem za razliko raje recimo v toplice....mogoče pa me že leta dajejo..haha

lp
Silvo

mihco ::

Silvo je izjavil:

"mihco"Vsak,ki ima danes pet minut časa,zna
najnoveše stvari predlagati....ne moreš falit.
Seveda so boljše,kdo bi jih potem kupil,če bi bilo nasprotno?
Izkušnje in znanje danes pomenijo denar,vedeti,kaj je res optimalno za
določeno stranko in kaj res potrebuje,za svoje potrebe.
Recimo trgovec bi nasprotno rekel,da je vse pod Core i7-2600K na 5ghz
premalo in zrelo za takojšnjo nadgradnjo.
Zakaj torej odšteti toliko denarja za praktično ničelno pohitritev v igrah?
Jaz grem za razliko raje recimo v toplice....mogoče pa me že leta dajejo..haha

lp

nevem o kaki nicelni pohitritvi govoris....1000EUR(ali 2000000sit) je za moje pojme, ce sestavljas iz nule, vedno bil nekako optimum za racunalnik, ki je v prvi vrsti namenjen igram in bo svojemu namenu lahko sluzis se par let v prihodnosti...sicer pa vsakomur svoje...zakaj bi se sprijaznil z povprecjem, ce pa je najboljsi p/p najveckrat ravno tik pod vrhom.

klinker ::

Silvo je izjavil:

"mihco"Vsak,ki ima danes pet minut časa,zna
najnoveše stvari predlagati....ne moreš falit.
Seveda so boljše,kdo bi jih potem kupil,če bi bilo nasprotno?
Izkušnje in znanje danes pomenijo denar,vedeti,kaj je res optimalno za
določeno stranko in kaj res potrebuje,za svoje potrebe.
Recimo trgovec bi nasprotno rekel,da je vse pod Core i7-2600K na 5ghz
premalo in zrelo za takojšnjo nadgradnjo.
Zakaj torej odšteti toliko denarja za praktično ničelno pohitritev v igrah?
Jaz grem za razliko raje recimo v toplice....mogoče pa me že leta dajejo..haha

lp


Ja in kaj bi ti cloveku ki hoce PC za grafiko ter igre in je pripravljen dat 1100€ zanj predlagal raje neke stare komponente :D
Ne mores sfalit? Si preprican ;)
Sej naceloma ni tezko ce znas strica googla tudi kaj vprasat, niso pa vsi vesci stevilk ter oznak in se mimogrede zavedes. Se je ze zgodilo da je clovek sestavu svoj predlog, ter izbral CPU in plato ki ne gresta skupaj...al pa da se za nekaj € vec dobi npr. bolsi disk...da ima kak hardware hibo, katera seveda v specifikacijah ni napisana...itd :)

glistovje ::

tehnologija se precej hitreje razvija kot same igre ter njihove zahteve. tako da 1000EUR za komp za igre je prdec v temo. 600-700EUR pa še v toplicah si na stara leta z ostalimi 300 evriči.

Zgodovina sprememb…

povzek ::

Kolk enga kreganja za brez veze. Sej lepo, da vsak pove svoje mnenje, sam usen pa ni treba pretiravat in se spotikat ob besede ostalih. Že res, da ne vem veliko glede strojne opreme (kot sem že v samem štartu povedal), ampak nekaj pa le vem. Sm odprt za vse predloge, saj zato sem pa tudi ustvaril to temo, da izvem kaj novega, oziroma da mi tako ali drugače izkušeni forumaši lahko svetujete. Ne vem pa kako mi lahko pomaga, če se samo kregate in drug drugega prepričuje kaj je najboljše samo zato ker to sami uporabljajo. Pa naj odgovorim na par postov:

@feryz: Če bi spremljal temo, bi lahko prebral, DA MENJAM RAČUNALNIK IN GA NE NADGRAJUJEM, KER BO TA DOBIL DRUGEGA LASTNIKA!! Poleg tega sem povedal tudi, da bom po potrebi dokupi SSD disk, če se mi bo zdelo, da ga potrebujem. Zaenkrat ne čutim potrebe in z novim računalnikom, se to verjetno zaenkrat ne bo spremenilo...

@i100k100: Komp ni primarno namenjem igranju iger, ampak 2D ter 3D risanju, nekaj malega programiranja (avtomatizacija), igre pa so le stranskega pomena. Mi je pa všeč, da lahko igram kar želim in to pri pravi kvaliteti. Aja, pa klinker je že prej omenil, da naj obvezno gledam 1,5V RAMe, tako da se je resnično zmotil pri konfiguraciji.;)

Če bi vedu vse kar se tiče računalništva in če bi bil na tekočem z najnovejšo strojno opremo vas ne bi niti spraševal. Ampak glede na to, da se tehnologije zelo hitro spreminja, nadgrajuje, ji res težko sledim. In močno dvomm, da sm edini. Tako da res vsake informacije v zvezi s tem pridejo prav.

Bi se pa predvsm rad zahvalil klinkerju ter i100k100, ker so vajini predlogi dejansko konstruktivni, znata pomagat. No, mogoče sm se koga pozabu - sorry!;)

Lp

klinker ::

povzek je izjavil:

Računalnik uporabljam pretežno za 2D risanje (CAD), polamatersko 3D modeliranje ter za igre.
Za vse predloge se že vnaprej zahvaljujem...

Lep pozdrav,
Matevž

PNG ::

Ja, vmes si omenil povzek, da so ti igre vseeno visoko na prioritetnem mestu. Glej, tako jaz kot klinker sva ti predlaga odlična sistema. Na tiste rame sem se pa obesil, ker je bila dobra priložnost in sem jo pač moral izkoristiti :D Edino kar je je to, da so mi vengeance res lepi in izgledajo odlični pa še 1,5V so, Antecova ohišja so mi čudovita (oziroma 100 in 300 ohišji sta čudoviti), Antecovi napajalniki pa TOP ponudbe med vsemi napajalniki (poleg Corsair, Enermax (ki je za moj okus predrag) in Cougar).

Katerokoli sestavo izbereš od naju nisi nič zgrešil. Mogoče bi lahko kje dobil za +/- 10EUR ceneje/dražje, ampak to boš pa že sam preverjal po trgovinah ;) Osebno priporočam dinokomp, ker imam že večletne izkušnje z njimi, sem pa slišal veliko dobrih stvari za funtech. Izogibaj se demise in solo, IMO. Ampak res, moje mnenje, da se ne bo kdo na to obesil in me hotel linčati za to.

klinker ::

Samo ta funtech ga sere s cenami...plata ze 10EUR drazja...prav vsak dan so spremembe tako da glej malo kje te komplet pride ceneje, pa kot pravijo ima dinokomp free sestvo PCja. Ce so ti igre res bolj pristranskega pomena, prisparaj se 80-90EUR in vzami raje GTX560Ti namesto GTX570...bo dovolj :)

PNG ::

Za sestavo nisem ziher če je zastonj pri dinotu, ker vedno sam sestavljam...cene so pa vedno veljavne točno in natanko EN (1) dan v računalništvu, tega se je treba navaditi :)

jazbec ::

ja dinokomp ima free sestavo
samo povedaz oz. vprašat je treba zanjo

PNG ::

Pa menda tudi zelo lepo uredijo kable...v spominu imam, da je enkrat en prilepil slike tukaj kako je dobil sestavljen računalnik iz dinokompa in so bili kabli v nulo urejeni.

TOP ::

Dinokomp je res super trgovina,same dobre izkušnje mam.

povzek ::

@i100k100: Glede iger si očitno narobe razbral, sam ni problema. Igre igram zelo malokrat, ampak takrat ko pa, pa rad vidim, da vse dela brez težav in brez zatikanja. Zadva stvar ki jo potrebujem, da se v času sproščanja vznemirjam glede "štekanja"!;)
Se pa strinjam, da sta oba vajina sistema res vredu (če ne kar odlična) in tudi oba sta očitno pripravljena pomagati, za kar se vama zahvaljujem.
Tudi sam sem že gledal vengance RAMe in so videti res odlično, poleg tega pa firmo tudi kar pohvalijo. Glede ohišja; bolj so mi všeč kakšna malo "drugačna", ne preveč umirjena. 8-)

Glede trgovine kjer bom kupil komponente se pa še odločam. Cene so resnično zelo različne, tudi do 10% in več.

Lp

TOP ::

Kar se tiče ramov ne rabi zapravljat celo premoženje v nevem kake rame,glej da so 1600mhz in 1,5V,ker z najbolšimi rami ne pridobiš popolnoma nič,ker že tile 1600mhz so za navijanje dost,edino še na latence se lahk mal pogleda,čim niže so bolše je sam v navijanju in nikjer drugje.Moraš pa tudi znat,da ni rečeno da vsi rami delajo BP na tej plati lahko se ti bo zgodilo,da boš mel težave.Jaz sem mel z Asus plato gor sem mel I7 920 proc in Corser rame in sem večkrat dobil blue skrin,dobil od istega proizvajalca drugi tip isto sranje.Potle sem vzel Gskill in nisem več mel težav.Morda tile Corserji delajo BP z tole Gigabytko ne vem,bo treba probat.Na kratko določene plate majo probleme z kompaktibilnostjo.

klinker ::

Top, pri SBju ramov ne gre navijat ker se CPU navija samo preko mnozilnika, pa razlike med 1333mhz in 1600mhz razen v benchih ni sploh in niti v latencah. Dobri in dragi rami so za folk ki bencha in si nabira tocke na kakem HWbot, ipd...za normalno uporabo se kupi kar je ceneje, pa seveda da je preverjeno.

TOP ::

Jp točno ja sem trenutno na AMD pa sem pobrkljal.No sej ubistvu sem hotel to reč kot si ti že napisal.

povzek ::

Se mi zdi, da se sedaj kar nekako dobil odgovor kaj kupiti:

-Intel Core i5 2500K
-Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz cl9
-Samsung SpinPoint F3 1TB 32MB
-GeForce GTX 570 1280MB
-CORSAIR 650W TX Series (verjetno bo dovolj močan, an)

Sedaj se moram odločiti samo še glede matične. Ampak na žalost trenutno ni prav veliko izbire.:|
Aja, pa še to, kako pomembna je izbira znamke pri grafični? Cene so si namreč zelo podobne, kako pa je s samo kvaliteto?

Lp

PNG ::

Konfiguracija je super, 650 TX bo dovolj. Matično vzemi Asus ali Gigabyte (osebno navijam za UD4 od GB, ker je LEPA), ostalo jaz, osebno, niti ne povoham.

povzek ::

Kakšna je razlika pri Gigabyte matični med UD3 in UD4? Poleg 40eur v ceni.
primer:
Gigabyte GA-P67A-UD3, P67
ali pa morda:
ASUS P8P67-M, P67

Kdo bi si mislil, da je izbira matične lahko tako zahtevna!:)

Lp

Sajco ::

Najlažje boš videl razliko če greš na Gigabyte uradno stran in tam narediš primerjavo. Imajo prav fajn poštiman za primerjat. (ne vem če tale link deluje: http://www.gigabyte.com/products/compar...

Drugače je pa UD3 čisto OK plata. Če boš sedaj kupoval pazi, da vzameš B3 verzijo plate. Drugače še malo počakaj, da pride v našte trgovine malo večja zaloga in izbira.

TOP ::

Ponavadi je razlika v bonbončkih-raznih dodatkih kot USB priklopov in podobno je pa tudi razlika v navijanju,če iščeš najvišjo frekvenco,če ti je tole tud važen,če pa ne pa najcenejšo.Malo poglej razne teste,katera se kako obnese.

feryz ::

Še zdaj nimaš super stroja doma?
BTW, Asuske višjega cenovnega ranga rade povzročajo probleme, medtem ko so dražje Gigabytke rock solid.

PNG ::

Če bi rad imel garancijo na svoje komponente, odsvetujem trgovini Solo in Demise. Beri forum za več info ;)

povzek ::

Bom očitno za nakupom počakal toliko, da k nam pride GA-P67A-UD3-B3, ki naj bi bila nekoliko ugodnejša. Glede na to, da se mi z nakupom ne mudi, lahko počakam.:)

Kupoval bom pa verjetno pri agt, dinokomp ali funtech. A mogoče kdo ve kako je kaj s trgovino BT računalniki? So zanesljivi, ali naj se jih raje izogibam?

Lp

Sajco ::

Poslušaj kaj ti ljudje svetujejo. Trenutno imajo (imamo) največ dobrih izkušenj z Funtech in Dinokomp. Izogibaj se AGT.

windxxx ::

Zakaj pa bi se clovek izogibal AGT-ja?

Jaz sem slišal, da je največ problemov z dinokompom. (in sicer od ljudi, ki so lastnika poznali v RL pa jih je zaj***bal "z garancijo in pomankljivimi popravki" ko je imel še staro trgovino Demise, ki pa jo je potem prevzel njegov kolega. Sedaj Demise-PC)

Med tem ko za funtech ne vem, če so zanesljivi?


Me pa zanima kje se da komponente bolj poceni dobit, ker tud sam sestavljam novo kišto.

PNG ::

Demise ni nikoli imel lastnik dinokompa...skupaj sta imela slocomp, potem pa je en šel na svoje (demise) in drugi (dinokomp). Za probleme z garancijo pri dinokompu pa prvič berem, še nikjer jih nisem zasledil. Tudi sam nisem imel nikoli problemov. MRTVO 5850 sem prinesel tja, mi je dal za njo 150EUR (kar je več kot preveč bilo, ker tolko niti v lastni režiji ne bi za njo dobil) in mi dal 570ko v zameno z doplačilom, ko še noben trgovec v Sloveniji niti sanjal ni, da bi jo že imel.

Tako da kar se garancije tiče sem jaz več kot zadovoljen, ker je še vedno do zdaj dinokomp šel meni bolj na roko, kot bi jim to sploh bilo potrebno.

klinker ::

AGT in njihova dobava/zaloga je katastrofa. Tako dinokomp kot funtech sta pa najbolj hvaljena, trenutno pa kot gledam je funtech najcenejsi, grafe pa se splaca se na dinokomp pogledat, ker naceloma imajo najcenejse.

windxxx ::

Nevem no jaz poznam 4 kompanjone, ki so vzeli robo pri Demise, ko ga je vodil ta, ki ima sedaj Dinokomp.(poznali so ga v Real lajfu, hodili na kavice itd. potem pa jih je zajebaval pri garanciji. Ko mu je kolega poslal tretjič nazaj disk od laptopa mu sploh ni dal računa nazaj. Od istega človeka sorodnica je imela pokvarjeno neko stvar v računalniku pa ji je trdil, da je sama zlomila pine na neki stvari, čeprav ženska niti računalnika odpret nebi znala).

Dokler ni na koncu je prodal Demise svojemu kolegu serviserju, ker ga je veliko ljudi hotelo tožit tak da garancije sploh uveljavlat niso mogli več.

Zato mi pač odsvetujejo, možno pa, da se je poslovanje spremenilo v tem času.

PNG ::

No, potem pa si si tako že ustvaril svoje mnenje in ne vem zakaj sploh sprašuješ ^^ Jaz do zdaj nisem imel problemov z njimi, v glavnem.

TOP ::

Agt ma ogromne probleme z dobavljivostjo in eni čakajo na PC tudi po 1 mesec.Zame osebno najbolša trgovina Dinokomp,kar nima na zalogi pove 1 teden čakalna doba in takrat ma vse učasih tud preseneti in pokliče po 3 dneh,da je že dobil.Zato ti toplo priporočam Dinokomp,tudi reklamacjo sem že uveljavil in nobenih problemov,takoj mi ja zemnjal,ker je mel na zalogi,šlo je za rame.Sedaj pa poslušaj WINDXXX ne mlati prazne slame in ne laži,prvo se prepričaj.Še enkrat preberi kaj je napisal i100k100,ker tako nazaj niti jaz ne vem.Vem da lastnik Dino je prej mel Dinokomp s,p,Sedaj pa je preimenoval v Dinokomp d.o.o.Tako da ne mešaj Demis in Dinokomp to ni isto in lastnika se med seboj nista menjavala,kot si ti omenil.

windxxx ::

Ne mlatim nobene slame. Povem kak so mi tile povedali, ki so človeka poznali pa so bli "kolegi" z njim. Pa jih je zajebal. En kolega je celo delal za njega 2 mesca pa mu človek sploh ni plačal.
In ja, nevem zakaj bi si zmišljeval nekaj za brezveze, nisem 13 let star pa da bi mel kaj od tega.

Pač ti povem, da ljudje, ki so to doživeli, so mi povedali, da je prodal firmo svojemu serviserju, potem pa nanovo odprl dinokomp, tako da mu noben ni mogel do živega. Na FB-ju si je celo spremenil ime zaradi.
Če mi ne verjameš je to tvoj problem. Jaz zaupam ljudem, ki so mi to povedali.

Je pa res, da se to ni zgodilo meni in možno je tudi da se je možakar spremenil in začel pošteno poslovat..

PNG ::

Torej zdaj že zaposlenih ne plačuje (kar mene kot stranko glih briga, ja)...še kaj? Posiljuje in pretepa mlade otroke v prostem času?

Čakaj malo...let me get this straight. 2 (DVA) dni nazaj si se prijavil na Slo-Tech in od takrat napisal 3 (TRI) poste, kjer si v čisto vsakem šinfal dinokomp in mi te moramo jemati kot kredibilen vir ker...?

windxxx ::

Torej bi mogo bit 3 leta prijavlen gor,da bi bil kredibiln???

Prijavil sem se, ker kupujem računalnik pa me je zanimalo kaj folk priporoča/kupuje. In sem pač napisal kar se je pripetilo mojim kolegom al je to prepovedano?? Al boš mogoče ti meni govoril kaj lahko pišem in kaj ne. Ne pišem laži si ne zmišljujm, če mi verjameš ali ne mi je čisto vseeno.

ZaphodBB ::

Povzek, moja konfiguracija je zelo podobna tvoji - pa sem tud ene 3 mesce nazaj gledal kaj nardit. No po premlevanju, pregledovanju benchmarkov in baranju forumašev na Anandtechu sem se odločil sledeče:

q6600 še ni bottleneck sodobnim grafičnim - če ga overclockaš na 3.2Ghz
tržišče grafičnih mi je blo pa bolj tko - glede na to, da sem se odločil da več kot 200EUR ne dam.

Nato sem kupil sledeče:
4GB Ram (zdej imam 6GB)
win7 64 bit
1TB disk
Kupil sem tih hladilnik za CPU.

Grafiko sem zaenkrat pustu 8800GT - mi vse super špila kar igram. Bom pa zdej spet mal začel gledat kaj se dobi za cca 200EUR pa kakšen SSD za sistem, ker se neverjetno pozna.

Taka je moja izkušnja in sem blazno zadovoljen. Za špile zadnjih par let praktično ni potrebe po upgrejdu, ker so vsi špili delani po kopitu za PS3 in X360.

Edit: Za razliko pejt rajš na dopust/kurbe/karkol te še veseli v življenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

PNG ::

windxxx je izjavil:

Torej bi mogo bit 3 leta prijavlen gor,da bi bil kredibiln???

Prijavil sem se, ker kupujem računalnik pa me je zanimalo kaj folk priporoča/kupuje. In sem pač napisal kar se je pripetilo mojim kolegom al je to prepovedano?? Al boš mogoče ti meni govoril kaj lahko pišem in kaj ne. Ne pišem laži si ne zmišljujm, če mi verjameš ali ne mi je čisto vseeno.


Ne, samo pač ljudje ki so že več let tu prijavljeni, vključno z menoj, vsi trdimo da z dinotom še nikoli nismo imeli problemov. Ti, ki si tu 2 dni in imaš 3 poste in vsi trije posti so hudo anti-dino pa govoriš nasprotno od praktično vseh na tem forumu. Nisem prepričan, če ti moram razlagati izsledke in sklepe iz tega...

windxxx ::

pač povem kaj se je dogajalo predn je dobil v roke dinokomp ta človek

TOP ::

Poslušaj windxx,ti pišeše,kar si baje slišal in misliš oziroma verjameš.da je tako.Samo kot je i100k100 že omenil prijavil si se sedaj,kaj zato da pišeš take blesarije.Kje si bil do zdaj.Gor je že odprta tema od Dinokompu in notri ni eden post,tak kot si ga ti napisal.Pa pisali so fanti ki so iz MB doma in ga celo osebno poznajo.Ti pa si sedaj se prijavu,da napišeš kar si slišal.Premalo dokazavom maš v rokah,da ti bo kdo verjel.Jaz niti slučajno nimam nič veze z omenjeno trgovino,da ne bi kaj mislu,sam tam sem kupoval in bom še kupoval,ker nikdar nobenih problemov,kot nobeden drugi tukaj,ker če bi tole bilo res kar si napisal,bi še kdo že prej tole napisal,oziroma omenil.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup gaming PC za 1100 - 1200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8013196 (12140) IvoJan
»

Gamer računalnik 1000e (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8817631 (16008) eieieie1
»

racunalnik do 1100 e

Oddelek: Kaj kupiti
294871 (4085) jazbec
»

Pc for Gaming

Oddelek: Kaj kupiti
364660 (4023) 3628812423
»

gaming pc

Oddelek: Kaj kupiti
245671 (5282) detroit

Več podobnih tem