» »

Podloga za miško

Podloga za miško

twom ::

Imel sem Func Surface 1030, ki mi je bila zelo všeč zaradi izgleda in tehnične dovršenosti. Dal sem jo naprej, ker mi ni delovala vredu (neenakomerni premiki) v kombinaciji z Logitech V270 Bluetooth miške in HP prenosnika.

Bi še enkrat probal z njo, vendar jo najdem samo na Amazon.de za 20€ + 22€ poštnine, kar pa mi je nesmiselno.

Ne igram igric, imam pa miško nastavljeno na veliko občutljivost (kratki gibi).


Iščem price/value podlogo za tehnično napredno in estetsko izdelano. Kakšni predlogi?


Lep pozdrav,
Peter

ERGY ::

Ta bo pomoje čisto ok. Je za laser in optiko ... in poceni. Osebno pa imam alfa verzijo, ki je največja in je res kul:)

http://www.dinokomp.si/product_info.php...


Lp

bajsibajsi ::

V kolikor je tvoja mis kompatibilna, priporocam Icemat 2nd edition. Ali celo starejso Icemat Black, ki je manjsa, glede na to da si high senser. Obe podlogi sta sedaj "spremenjeni" v SteelSeries Experience I-1 in I-2 (razlika zgolj v velikosti). Za high sens so zakon in ultra obcutljive (z Logitech MX518 misko). Sam sem tudi high senser - v FPS igrah naredim za 360° obrat zgolj cca. 3 centimetre potega ali v oknih pri horizontalni resoluciji 1440 s skrajnega levega roba slike proti skrajnemu desnemu zgolj 1,5 cm potega prez vkljucenega pospesevanja miske.

Omenjene podloge niso P/P oz. price/value, so pa vsekakor zelo VALUE. Niso P/P, ce ne igras iger. Ampak glede na to, da si napisal da uporabljas high sensitivity, so omenjene podloge dobesedno ZAKON. Podloge se lahko enostavno operejo z vodo ali obrisejo z mokro krpo in so kot nove. Sam imam prvi dve omenjeni ze vec let in nic ne kaze, da bo potebno kaj kmalu menjati. Icemat deluje prakticno kot zivljenska, saj je (z normalno uporabo) neunicljiva; v kolikor jo seveda ne razbijes. Ampak ni panike, sam igram igre in se tu pa tam kdaj razjezim in z vecjo mero moci udarim ob/na njo in se ne zgodi nic. :)

Icemat ali SS Experience sta obe zakon podlogi, ki nista poceni, a vredni svojega denarja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
424828 (2308) smacker
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
112394 (2170) simoncek
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311235 (7546) Sc0ut
»

steelpad 4S ali icemat 2nd?

Oddelek: Kaj kupiti
241814 (1352) Dead_Eye
»

Podloga za mx 518 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614225 (3134) strictom

Več podobnih tem