» »

racunalnik ne zaznava micro sd

racunalnik ne zaznava micro sd

void420 ::

zdravo! imam en problem in bi blo lepo ce bi ga znal kdo rešit, torej imam micro sdhc 4 GB , ta kartica v telefonu dela normalno , samo računalnik je ne zazna , z tisto režo za kartice ni nič narobe ker ko dam katero drugo spominsko kartico noter dela normalno , ko dam pa to pa se oglasi tisti zvok češ da jo je zaznalo ,potem ko pa jo hočem odpret pa se mi moj računalnik sam zapre in ko drugic odprem moj računalnik tistih ikonic za remuvable disc več ni, probala sem tudi drugi adapter če bi blo s tem kaj narobe pa je isto .. mi lahko kdo razloži kaj je narobe pa kak naj to popravim .. upam vsaj da sem razložila tak da se razume.8-)

Duhec ::

So ostale SD kartice tudi velike 4GB in HC, da jih tvoj čitalec bere ?
Mogoče ti čitalec ne podpira HC kartic.
Je ta čitalec vgrajen v računalnik (prenosnik?) ali je to zunanja enota na USB špago ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

void420 ::

tista druga kartica ki dela je tudi 4 gb , ampak je velika ni micro ..pa mislim da ni hc .. , čitalec pa je vgrajen v računalnik. in če mi čitalec ne podpira hc kartic pol nič ne morem , v glavo si jo lahko mečem ? ,, kupi kdo ? heh

void420 ::

aja pa če je nebi podpiral , a nebi potem ko bi hotela odpreti bi vrjetno nekaj javlo da ne podpira al pa kaj .. ne pa da mi zapre moj računalnik ?? ali ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čitalec kartic ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111503 (1247) solatko
»

Katera Micro SD spominska kartica?

Oddelek: Kaj kupiti
85093 (4833) Mrakw
»

Micro SD card kartica - citalec

Oddelek: Pomoč in nasveti
5794 (705) JOKER
»

Problem z branjem SDHC spominskih kartic

Oddelek: Strojna oprema
102693 (2532) Dr_M
»

SD kartica čuden problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
82933 (2801) kixs

Več podobnih tem