» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
146 / 149
»»

maticb492 ::

Jaz pa preprostejših ne zdržim več, še posebej po tem ko lahko vsakemu kamperju razbijem hišo nad glavo, upam da bo v 4ki še več destructina, ne pa samo kopija.

Ja jaz sem dal 38EUR za pre-order + 50EUR za premium tist dan ko je ven prišel, pa mi ni niti EUR žal.

Ne vem, jaz ne razumem zakaj morate nekateri meti na desetine iger pa to igrati, jaz si izberem eno stvar in to delam "profesionalno", zdaj sem pač v BF3, ni nujno da je takšna igrica, sem igral vojnoplemen in sem bil na koncu 17 na serverju z 250 vasmi in verjetno najbolj urejenim računom in vojsko na tem serverju, ker brez zamere, samo večina ostalih so bili starešji igralci, ki niso imeli pojma o skriptah in timingu :D

Zdaj pa že 2 leti igram BF3 in med tem nisem igral nič drugea, razen CIV V, ko mi internet en dan ni delal, tako da se mi sploh ne zdi veliko tistih 80EUR, ker sem odigral tisto vrednost.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Vanadium ::

Mah sam sem špilal bf2 in kupil takoj ko je prišel, sem kupil SF dodatek da sem odklenil dodatna orožja. BF4 bom v šusu takoj kupil premium če bojo tudi kolegi s katerimi skupaj že zdaj špilamo BF3, sam pač upal sem da bi še bratu dal pa da se nam kdaj pridruži... bomo videli.

Zdej jaz sem tole kupil:

http://www.ebay.com/itm/Battlefield-3-P...

torej če bi brat isto samo to kodo kupil ali bi mu delovala komplet igrica?

maticb492 ::

Ne, če hočeš imeti premium + bf3 moraš kupit bf3 premium EDITION, dlc je pa samo za dodatek k BDF3, lahko pa torej boš moral kupit še osnovni bf3
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Vanadium ::

maticb492 ::

Yup.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Bowman94 ::

Vprašanje za tiste, ki si lastite grafične gtx500 serie.

Zanima me katere driverje uporabljate ter, če je kdo že preizkusil najnovejše WHQL 320.49 ali beta 326.80

Sam trenutno uporabljam 314.22 WHQL ter koliko od vas še ima probleme podobne takšnim:



Ti artefakti se pojavijo vsake toliko časa in ne samo na tej mapi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bowman94 ()

Tomaž ::

Welcome to The Matrix :D.

Jaz imam GTX 570 in se mi to še ni zgodilo z eno verzijo driverjev nazaj. Pom zvečer poskusil z najnovejšimi.

I knew I should have taken the red pill 8-)
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Machete ::

A se kaj ve a kakšen nov BC bo?
Ali ga bojo opustili in štancali BFje.. ?
Ugibam da nista seriji več rentabilni vzporedno, ker sta si prepodobni?

Jerry000 ::

Bowman94 je izjavil:

Vprašanje za tiste, ki si lastite grafične gtx500 serie.

Zanima me katere driverje uporabljate ter, če je kdo že preizkusil najnovejše WHQL 320.49 ali beta 326.80

Sam trenutno uporabljam 314.22 WHQL ter koliko od vas še ima probleme podobne takšnim:



Ti artefakti se pojavijo vsake toliko časa in ne samo na tej mapi.



V napačni igri si, ti matrico igraš:P

Bolf3nk ::

... lahko je pregrevanje grafe... oz gre počasi papa...

v drugih igrah ni problema?

Bowman94 ::

V drugih igrah ni problema tudi pregreva se ne. To se dogaja samo v BF3. Takšen problem so imeli tudi nekateri uporabniki gtx770, ker so bili driverji slabi. Zadnje čase ga nvidia nekam biksa z driverji ker odkar so prišli ven 320.18 se ljudje pritožujejo da jim pc-ji zmrzujejo nekaterim so šle grafične tudi rakom žvižgat.

Grafično mam Gainward GTX570 Phantom3 temperature so pa čisto normalne od ~67 do ~72.

r3dkv1c4 ::

Bowman94 je izjavil:

V drugih igrah ni problema tudi pregreva se ne. To se dogaja samo v BF3. Takšen problem so imeli tudi nekateri uporabniki gtx770, ker so bili driverji slabi. Zadnje čase ga nvidia nekam biksa z driverji ker odkar so prišli ven 320.18 se ljudje pritožujejo da jim pc-ji zmrzujejo nekaterim so šle grafične tudi rakom žvižgat.

Grafično mam Gainward GTX570 Phantom3 temperature so pa čisto normalne od ~67 do ~72.

Zakaj pa posodabljate driverje, če "stari" delajo super, a sploh kdo prebere kaj prinese posodobitev, dvomim, največkrat to ljudje počnejo zato, ker so pač najnovejši in so kao kul...


bullshit, potem pa jokanje...:|

Bowman94 ::

Sej jaz jih nisem posodabljal še vedno sem na 314.22 ki naj bi bili zadnji stabilni driverji. Novejših se še sploh dotaknil nisem. Spraševal sem samo če ima kdo podobne težave(artefakte)
in ali imajo tisti ki imajo novejše driverje kakšne težave z njimi.

Bolf3nk ::

Jaz imam gtx 560ti in nimam problemov. Bili so začetni problemi in sem moral flashat grafično, ker je igra freezala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

mihco ::

Bowman94 je izjavil:

Vprašanje za tiste, ki si lastite grafične gtx500 serie.

Zanima me katere driverje uporabljate ter, če je kdo že preizkusil najnovejše WHQL 320.49 ali beta 326.80

Sam trenutno uporabljam 314.22 WHQL ter koliko od vas še ima probleme podobne takšnim:



Ti artefakti se pojavijo vsake toliko časa in ne samo na tej mapi.

mihco je izjavil:

Opozorilo vsem lastnikom geforce 5xx serije. Ne instalirajte najnovejsih GeForce 320.18 WHQL driverjev, ki obljubljajo bajne(tudi do 20%) pohitritve. Namesto dodatnih fps-jev boste dobili zatikanje, artefakte in crash igre.


Zadeva je dobro znana. Nvidia tezavo ignorira. Mogoce najdes resitev med 1600 pritozbami v tej temi, ko so se tezave za lastnike gtx5xx serije zacele. https://forums.geforce.com/default/topi...
...ali pa enostavno uporabis driverje pred 320.00 in upas, da niso pustili posledic na hardwaru.

Pro_moted ::

A še komu noče BF3 delat trenutno ? Mislim Multyplayer.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

maticb492 ::

Pro_moted je izjavil:

A še komu noče BF3 delat trenutno ? Mislim Multyplayer.

Ja zjutraj se nisem mogel vpisati v battlelog
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

LitralSM ::

Bowman94 je izjavil:

Vprašanje za tiste, ki si lastite grafične gtx500 serie.

Zanima me katere driverje uporabljate ter, če je kdo že preizkusil najnovejše WHQL 320.49 ali beta 326.80

Sam trenutno uporabljam 314.22 WHQL ter koliko od vas še ima probleme podobne takšnim:



Ti artefakti se pojavijo vsake toliko časa in ne samo na tej mapi.

Grafična?

Pardon, sem sedaj komaj videl. Flašaj grafično, naloži driverje od Gainwarda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Bowman94 ::

Ti artefakti so se pojavili na 314.22 driverjih. Kar se pa tiče driverjev serije 320 pa nobenih nisem inštaliral.

Glede flašanja grafične sem sprobal in je gainwardov programček rekel da ni potrebno.

Zaenkrat še lahko igram, kadar pa se pojavijo artefakti pa se moram disconnecat s serverja pa ponovno connectat in je problem rešen začasno.

mihco ::

Bowman94 je izjavil:

Ti artefakti so se pojavili na 314.22 driverjih. Kar se pa tiče driverjev serije 320 pa nobenih nisem inštaliral.

Glede flašanja grafične sem sprobal in je gainwardov programček rekel da ni potrebno.

Zaenkrat še lahko igram, kadar pa se pojavijo artefakti pa se moram disconnecat s serverja pa ponovno connectat in je problem rešen začasno.

same here... GTX580. Ne pricakuj resitve.

maticb492 ::

Naslednjič pa ne ponovit napake in si nabavite Radeon :P
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

DarwiN ::

Če se šele po določenem času pojavijo artifakti, lahko to namiguje na pregrevanje ramov... BF3 je že ob izzidu spravil na kolena marsikatero grafo, ker so se grafe povsem polenile, saj so bile navajene na "konzolno grafiko" in nezahtevne 5 let stare grafične pogone v stilu CODa...

Probaj nekoliko odvit frekvenco rama na grafi in testiraj..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

r3dkv1c4 ::

Bowman94 je izjavil:

Ti artefakti so se pojavili na 314.22 driverjih. Kar se pa tiče driverjev serije 320 pa nobenih nisem inštaliral.

Glede flašanja grafične sem sprobal in je gainwardov programček rekel da ni potrebno.

Zaenkrat še lahko igram, kadar pa se pojavijo artefakti pa se moram disconnecat s serverja pa ponovno connectat in je problem rešen začasno.

Ni potrebe po flashanju in ne vem še po čem vse, kot pišejo nekateri, namreč, v zadnjem tednu se pogosto pojavljajo taki problemi, kar pa je problem origina in serverjev - imajo težave na tem področju trenutno.

Tako nvidia kot amd grafične včasih naredijo artefakte......enostavno kot si rekel, narediš reconnect in je zadeva rešena.

galu ::

Prej sem si lastil GTX 570 in problemov ni bilo, sedaj pa GTX 580 in ni nič drugače. Po kolikšnem času se vam, tistim ki imate te težave, začne to dogajati?
Tako to gre.

mihco ::

galu je izjavil:

Prej sem si lastil GTX 570 in problemov ni bilo, sedaj pa GTX 580 in ni nič drugače. Po kolikšnem času se vam, tistim ki imate te težave, začne to dogajati?

takoj ko se povezem na server 1x...pomaga alt+tab. Potem pa cisto random, mogoce vsako 2-3 igro...pomaga samo alt+f4. Uporabljam 314.22 WHQL driverje, ki so delali perfektno dokler nisem namestil katastrofalnih 320.xx.

galu ::

Jaz uporabljam 320.49 in sem problem free po več ur v BF3 (tok, tok).
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

LitralSM ::

Torej namesti nazaj stare gonilnike. Alternativne rešitve glede na kartico so:
-flashanje
-underclockanje
-overvoltanje
-namestitev gonilnikov proizvajalca
-jamranje AMDju ali Nvidii (baje ne pomaga)

r3dkv1c4 je izjavil:


Ni potrebe po flashanju in ne vem še po čem vse, kot pišejo nekateri, namreč, v zadnjem tednu se pogosto pojavljajo taki problemi, kar pa je problem origina in serverjev - imajo težave na tem področju trenutno.

Tako nvidia kot amd grafične včasih naredijo artefakte......enostavno kot si rekel, narediš reconnect in je zadeva rešena.

Ne vidim, kako bi lahko server bil kriv za to, kar se računa na klientovem PCju.

326.80 in brez problema,
nameščam 327.23.
Sem pa imel velike probleme s serijami od r280 do nekje r300. Driverji od proizvajalca so funkcionirali normalno, vendar sem to izvedel prepozno glede na to, da se jih izdaja na dobro leto ali dve.

r3dkv1c4 ::

LitralSM>Ne vidim, kako bi lahko server bil kriv za to, kar se računa na klientovem PCju.


zakaj pa ne, vse gre preko serverja in vse kar se dogaja v igri je rezultat serverja(mp).

In če od tam ne pridejo vsi podatki, potem se dogaja marsikaj, vključno z artefakti.....preberi še kakšen forum pa boš dobil info, tudi sam nisem mogel verjet, da je tako.

mihco ::

LitralSM je izjavil:

Torej namesti nazaj stare gonilnike. Alternativne rešitve glede na kartico so:
.

Nisi razumel problema... Tudi po namestitvi starih driverjev(takih, ki so prej delali bp) problem ne izgine v celoti. in ker je uporabnikov s takim problemom precej obstaja sum, da so ti gonilniki pustili skodo na hardwaru...once again.

miraldi ::

Obstaja kakšen program, ki bi še dodatno prispeval k čimbolj gladkemu igranju Battlefield 3 na AMD grafičnih karticah?

Ali nima AMD nekakšen program z katerim odpraviš Micro stuttering? Čeprav nisem čisto prepričan kaj je to oz.nisem opazil.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

fredii ::

Imam to grafo, mislim da je problem v serijah teh graf. Sicer nikoli ne igram skupaj 2 uri tak da sem le enkrat naletel na težavo.
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

r3dkv1c4 ::

miraldi je izjavil:

Obstaja kakšen program, ki bi še dodatno prispeval k čimbolj gladkemu igranju Battlefield 3 na AMD grafičnih karticah?

Ali nima AMD nekakšen program z katerim odpraviš Micro stuttering? Čeprav nisem čisto prepričan kaj je to oz.nisem opazil.

nastavi maximum pre-render frames na 1

miraldi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

miraldi je izjavil:

Obstaja kakšen program, ki bi še dodatno prispeval k čimbolj gladkemu igranju Battlefield 3 na AMD grafičnih karticah?

Ali nima AMD nekakšen program z katerim odpraviš Micro stuttering? Čeprav nisem čisto prepričan kaj je to oz.nisem opazil.

nastavi maximum pre-render frames na 1


Bom nastavil na 1(mislim, da imam na 3).
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Kje se nastavi ta maximum pre-render frames? V igri pod Options ni nič.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Kenpachi ::

Naceloma v nastavitvah kartice v CCC, samo AMD nima tega. Mogoce se da kaj pohekat v registryju, je za poguglat, meni se ne da.

Nvidia ima to nastavitev v svojem driver suitu.
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

Kenpachi je izjavil:

Naceloma v nastavitvah kartice v CCC, samo AMD nima tega. Mogoce se da kaj pohekat v registryju, je za poguglat, meni se ne da.

Nvidia ima to nastavitev v svojem driver suitu.

naj ti miraldi pove kako se kliče ta ista nastavitev v ccc, sem mu poslal vse danes zjutraj.

miraldi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Naceloma v nastavitvah kartice v CCC, samo AMD nima tega. Mogoce se da kaj pohekat v registryju, je za poguglat, meni se ne da.

Nvidia ima to nastavitev v svojem driver suitu.

naj ti miraldi pove kako se kliče ta ista nastavitev v ccc, sem mu poslal vse danes zjutraj.



Pri AMD grfičnih karticah se nastavitev v CCC imenuje Flip Queue Size.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

r3dkv1c4 ::

miraldi je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Naceloma v nastavitvah kartice v CCC, samo AMD nima tega. Mogoce se da kaj pohekat v registryju, je za poguglat, meni se ne da.

Nvidia ima to nastavitev v svojem driver suitu.

naj ti miraldi pove kako se kliče ta ista nastavitev v ccc, sem mu poslal vse danes zjutraj.



Pri AMD grfičnih karticah se nastavitev v CCC imenuje Flip Queue Size.

hvala, ker si mu objasnil, mi je prej zablokiral spomin in se nikakor nisem mogel spomnit.

Assass1n ::

Ima kdo točna navodila, da ne bom iskal po googlu 3 ure.

Hvala
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

maticb492 ::

V mapo battlefield 3 lahko daš file user.cfg, v katero pišeš iste komande kot v battlefield 3 konzli če stisneš ¸

primer:

Renderdevice.ForceRenderAheadLimit 0

Z grafiko bo vse RenderDevice. in naprej,
render. pa pomeni da nekj izriše oziroma se uganse gui, to sta dve osnovne kontrole v bf3.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

r3dkv1c4 ::

in nikoli nič drugače ne nastavi kot 1

Machete ::

Ali ima kdo problem z avtomatskim vstajanjem lika iz prone položaja.
Meni se konstantno dogaja, da če se preveč premaknem (lahko samo miš levo desno ali navzgor) mi sam od sebe vstane.
Mislim da ni potrebno omenjati kolikokrat jo skupim zaradi te glupe fore.
Ali je to normalno?
Kakor sem se pogovarjal z kolegi se jim to ne dogaja. Torej ko greš prone ostaneš prone ne glede kaj izvajaš, dokler pač avtomatsko ne vstaneš.
(ps in mimogrede: prejle sem prebral foro da z hitro kombinacijo YYW hitreje vstaneš(ni prekinitve aim pogleda)).
TNX

--MiRaLdInJo ::

Mislim kakšni glitch je sedaj to?

Včeraj se normalno pridružim serverju na Metro mapi, se spawnam k nekomu in pristanem na glitchu zaradi katerega se lahko sprehajam nad celo Metro mapo lol :))


AstroX ::

Free key BF3 kdor še nima : G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW MULTI USE

galu ::

Hvala v imenu enega srečnega kolega. :)
Tako to gre.

dr.Akula ::

AstroX je izjavil:

Free key BF3 kdor še nima : G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW MULTI USE

Za enkrat je tale koda mrtva. Mogoče jo ponovno oživijo, v primeru da jim ni celo nenamenoma ušla.
ni podatka

nofaith ::

Je že uporabljena če nisi porajtov en post višje od tvojega
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

AstroX ::

Koda je bila multi use kar pomeni za veckratno uporabo vendar je bila aktualna cirka uro in pol dokler je origin ni umaknil kdor je bil pravocasen je profitiral :D

SIMATIC ::

Igra kdo CITV station na tanku? In so kakšni aktivni slovenski klani v BF3?

maticb492 ::

Še moj zadnji BF3 montage:


Lepo je blo.
Never forget :)
See you in BF4.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000
««
146 / 149
»»