» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
143 / 149
»»

Kenpachi ::

Kaj se potem pritožuješ, če veš za kaj gre.
Zaraki Kenpachi.

galu ::

Kenpachi je izjavil:

Kaj se potem pritožuješ, če veš za kaj gre.


Ker se lahko. :)
Tako to gre.

r3dkv1c4 ::

maticb492 je izjavil:

mihco je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Malo za res malo za šalo:

(*Find the CANDYMAN kill :P)

Kaj pa je tukaj "za res"? Iz cisto vseh tvojih posnetkov je razvidno da ne ves ali noces vedeti kaj je cilj neke igre....plant objective v rush, osvoji in ubrani flag v conquest,...


Torej kaj jaz narobe delam?
Wow, prosim ne mi s takimi, verjetno si un tip ko se sploh ne spawna v igro, če pa se pa umreš po 30 sekundah pol se pa po chatu pizdiš kak noob team maš, itak da ne bom šou plantat oziroma zavzet zastave, če je 20 ljudi tam najprej jih moremo pobit, ali bi mogoče bil bolj produktiven če bi vzel mitraljez pa porabil 200 metkov z 10 zadetki med norim laufanjem do zastave in potem umrl 3 sekunde za tem?

ah matic no...nehaj ga srat....dostikrat nabijas nekje iz daljave točke poboirajo pa tvoji v teamu....preverjeno.
Iz videnega lahko to potrdim v večini tvojih iger.....kje je smisel igranja conquesta po tvoje.....
......rush je druga zgodba....

ampak jaz galu-ja po svoje razumem kaj je hotu povedat.....
(ne govorim zdaj zate matic) ampak v 80% iger se gre igralce za k/d ratio namesto da bi igrali na zmago in osvajali skupaj s team-om.

mihco ::

maticb492 je izjavil:

mihco je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Malo za res malo za šalo:

(*Find the CANDYMAN kill :P)

Kaj pa je tukaj "za res"? Iz cisto vseh tvojih posnetkov je razvidno da ne ves ali noces vedeti kaj je cilj neke igre....plant objective v rush, osvoji in ubrani flag v conquest,...


Torej kaj jaz narobe delam?
Wow, prosim ne mi s takimi, verjetno si un tip ko se sploh ne spawna v igro, če pa se pa umreš po 30 sekundah pol se pa po chatu pizdiš kak noob team maš, itak da ne bom šou plantat oziroma zavzet zastave, če je 20 ljudi tam najprej jih moremo pobit, ali bi mogoče bil bolj produktiven če bi vzel mitraljez pa porabil 200 metkov z 10 zadetki med norim laufanjem do zastave in potem umrl 3 sekunde za tem?

Ne jokat. Sem te prizadel?? Pac si eden izmed tistih wannabe profijev. Nic hudega...80% igralcev je tvojega stila...Od nabijanja tv-a ce si sam v heli-ju in kampiranje na sovraznikovem spawnu ti je vrhunec igre in vredno posneti ter pokazati svetu. :/ come on dude. In ne, jaz ne jokam v chatu...sem eden izmed tistih zaradi katerega traja rush z 200% ticketi na 32slot serverju manj kot 10min. ;-)

r3dkv1c4 ::

končno en komentar v katerem se prekleto strinjam s tabo in se več, on vzame heli in se postavi 1km za svojo bazo/za hribove in nabija tv-jke.
s tem ne pomaga ekipi ampak svojemu timu dobesedno ukrade heli......žalostno!!!!

na chatu pa piše ko se v "njegov" heli usede gunner: get out dude, please

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

galu ::

r3dkv1c4 je izjavil:

ampak jaz galu-ja po svoje razumem kaj je hotu povedat.....


Wait, what?
Tako to gre.

Kenpachi ::

You're deep :P
Zaraki Kenpachi.

maticb492 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

končno en komentar v katerem se prekleto strinjam s tabo in se več, on vzame heli in se postavi 1km za svojo bazo/za hribove in nabija tv-jke.
s tem ne pomaga ekipi ampak svojemu timu dobesedno ukrade heli......žalostno!!!!

na chatu pa piše ko se v "njegov" heli usede gunner: get out dude, please

Ko boš igral z mano vsaj 10x potem komentiraj o mojem igranju, prej pa ne a vredu ;).

r3dkv1c4 ::

galu je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

ampak jaz galu-ja po svoje razumem kaj je hotu povedat.....


Wait, what?

OPROSTI SEM FALIL, SEM MISLIL MIHCO!!

maticb492 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

končno en komentar v katerem se prekleto strinjam s tabo in se več, on vzame heli in se postavi 1km za svojo bazo/za hribove in nabija tv-jke.
s tem ne pomaga ekipi ampak svojemu timu dobesedno ukrade heli......žalostno!!!!

na chatu pa piše ko se v "njegov" heli usede gunner: get out dude, please

Ko boš igral z mano vsaj 10x potem komentiraj o mojem igranju, prej pa ne a vredu ;).

vedno ko sem igral s tabo sem zamenjal server ker non-stop nabijas tvoj heli....še kaj.....ne rabim nič dodat.


moj cilj ko pridem igrat ni drkanje tv-jk ampak konkretno odigrat 3-4 igre in to je to.

sprejmi 1x kritiko in ne išči vedno znova nekih bednih izgovorov itd....

ti si pač tip igralca ki ga je opisal mihco, ne vem zakaj se sekiraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

maticb492 ::

Hahahaha, vsi ste tok pametni o men, od vseh je pa samo redkvica par rund odigral z mano(sori, če bom šel igrat heli, bom cel dan igral heli, sam če bi pa vedno igral heli, potem nebi imel 11500 flag defendov pa 2700 flag capturov).
Pa piši kar hočeš, itak igram za zabavo, tisto na youtube mi pa tut nič dnarja ne prinese, tak da če nočeš gledat pač ne glej @mihco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

r3dkv1c4 ::

maticb492 je izjavil:

Hahahaha, vsi ste tok pametni o men, od vseh je pa samo redkvica par rund odigral z mano(sori, če bom šel igrat heli, bom cel dan igral heli, sam če bi pa vedno igral heli, potem nebi imel 11500 flag defendov pa 2700 flag capturov).
Pa piši kar hočeš, itak igram za zabavo, tisto na youtube mi pa tut nič dnarja ne prinese, tak da če nočeš gledat pač ne glej.

ne sekiraj se....nisem skregan s tabo, vem da maš dobre skille....vem tut da če hočeš lahko dobr igraš....tut v squadu(da te ne bomo samo grajal).....samo ja, bi bilo pa izvrstno pogledat kak posnet rush kjer bi jih zbrisal da tut vedel ne bi da so sploh bili v igri.....kot je rekel mihco....10 min fertik maša.


to bi bil klasa utube video.

brez zamere se vidimo v bf3

maticb492 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Hahahaha, vsi ste tok pametni o men, od vseh je pa samo redkvica par rund odigral z mano(sori, če bom šel igrat heli, bom cel dan igral heli, sam če bi pa vedno igral heli, potem nebi imel 11500 flag defendov pa 2700 flag capturov).
Pa piši kar hočeš, itak igram za zabavo, tisto na youtube mi pa tut nič dnarja ne prinese, tak da če nočeš gledat pač ne glej.

ne sekiraj se....nisem skregan s tabo, vem da maš dobre skille....vem tut da če hočeš lahko dobr igraš....tut v squadu(da te ne bomo samo grajal).....samo ja, bi bilo pa izvrstno pogledat kak posnet rush kjer bi jih zbrisal da tut vedel ne bi da so sploh bili v igri.....kot je rekel mihco....10 min fertik maša.


to bi bil klasa utube video.

brez zamere se vidimo v bf3



Bil sem v klanu LFI kjer smo 2 meseca igrali samo squad rush (Tudi competitive pa to).. imam 3 medalje iz tega. teamspeak voice za celo ekipo (4-4 squad rush), navaden rush mi pa ni všeč, ker so vedno neki noobi zraven, ali pa nek pro jet pilot, ki potem vse pobije.

Za helije pa takole, ja tudi taktiko 1 km stran poznam, sicer osebno mi ni všeč, in je nikoli ne pilotiram(dolgčas pa pol), imam pa 2 pilota, ki jima je všeč, in jbg pač je tako, ampak ti povem zakaj je tako? Ker so odstranli below radar... od takrat so vsi iskali novo taktiko, ker se NE MOREŠ skrit nobenemu več, ŠE KO POPRAVLJAŠ helikopter, na tleh, ti ga lahko sestrelijo, in eni piloti so se pač spomnali da bi probali to in pač zdaj tako igrajo. Helikopterje so čisto znerfali od začetka igre, samo še čakam da še TV missile znerfajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

r3dkv1c4 ::

men se zdi da below radar dela ampak ne proti igli.

nakaj popravkov je dobro da so nardili, ker prej je bil heli preveč neranljiv....isto je bil z-11w hudobija z laserjem in guided issile kombinacijo....nekaj je to pripomoglo k boljši in hitrejši igri.

je pa tko da recimo ni logično da je z miško možno hitreje obračat jet kot z joystickom......skregano z realnostjo.....
...in ja v rushu je jet ubitačen.

maticb492 ::

Evo nova lestvica, samo za Slovenske PC igralce, ostale dol brišem, je bla prej na konozle-slovenija pa zdej nkeaj ne dela več vredu, tak da lahka najdete druge slovence tud:
http://maticb.com/lestvica/

dodate se na linku:

http://maticb.com/lestvica/admin/index....

54j0 ::

Zdravo

Ima še kdo težave z Origin? Meni se noče povezati.

dronyx ::

54j0 je izjavil:

Ima še kdo težave z Origin? Meni se noče povezati.

Kot kaže imajo spet neke težave. Tudi pri meni Origin noče v Online.

fredii ::

Tudi težave, origin in battlelog je update. Po nekaj restartih in poskusih mi je potem uspelo
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

maticb492 ::

Spet se je nabralo:D

mihco ::

Opozorilo vsem lastnikom geforce 5xx serije. Ne instalirajte najnovejsih GeForce 320.18 WHQL driverjev, ki obljubljajo bajne(tudi do 20%) pohitritve. Namesto dodatnih fps-jev boste dobili zatikanje, artefakte in crash igre.

maticb492 ::

mihco je izjavil:

Opozorilo vsem lastnikom geforce 5xx serije. Ne instalirajte najnovejsih GeForce 320.18 WHQL driverjev, ki obljubljajo bajne(tudi do 20%) pohitritve. Namesto dodatnih fps-jev boste dobili zatikanje, artefakte in crash igre.

Ja, isto se mi prijatelj na teamspeaku buni, zdaj je pa reku da dela ko je dal starejše :D

Guzzy ::

Hvala za opozorilo :)

Nemixxx ::

Hočem prodat Battlefield 3+ karkand pa me zanima tist k bo kupil to si bo lahka normalno na nov račun naredu al bo moral igrati preko mojega dosedanjega računa?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

maticb492 ::

Nemixxx je izjavil:

Hočem prodat Battlefield 3+ karkand pa me zanima tist k bo kupil to si bo lahka normalno na nov račun naredu al bo moral igrati preko mojega dosedanjega računa?

Preko tvojga, pa ne splača se ti ker dobiš kvečjemu 5€ za njega, jaz sem pred 2 mesci dal 14€ za bf3+ b2k novo serijsko..

Nemixxx ::

aha pol se mi pa res ne izplača bolš da dam kermu frendu zastonj :D Hvala
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

r3dkv1c4 ::

"We?re currently having issues with the EA back end. Please try again later"

every single fuckin day there is an issue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wtf

Spock83 ::

EA is an issue.

maticb492 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

"We?re currently having issues with the EA back end. Please try again later"

every single fuckin day there is an issue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wtf

sej je včeri pisalo da bo maintenace

r3dkv1c4 ::

maticb492 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

"We?re currently having issues with the EA back end. Please try again later"

every single fuckin day there is an issue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wtf

sej je včeri pisalo da bo maintenace

med tednom redko kdaj najdem čas za kšn game.....ampak v zadnjem mescu pa se tista urca ki bi mi mal odklopla možgane pride EA pa prav da ne bo nič.

Antares88 ::

Pozdravljeni.

Imam namen kupit bf3. Se mi splača kupit rabljenega na bolhi? (namen - multiplayer itak)

maticb492 ::

ne, nov je pod 20€, pa ti ne more noben težit karkoli
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Antares88 ::

Verjetno ja, grem v nakup za premium ED za 36€, zaradi expansion paketov.

Še nekaj me zanima. Če recimo po vnešeni kodi formatiram disk in inštaliram ponovno, je koda še vedno veljavna z novo inštalacijo igre?

maticb492 ::

Joj, eni ste pa še za časom :D, sej je vse vezano na tvoj origin račun :D Kodo rabiš samo enkrat in nikoli več, vse potem se dela z origin računom.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Antares88 ::

Hvala @maticbla. Sej bi blilo res nesmiselno ja :D

Antares88 ::

http://www.ebay.co.uk/itm/BATTLEFIELD-3...

Če kupim samo key, mora to delovat? Ker imam zdaj inštaliran "krekan" BF3.

Zgodovina sprememb…

galu ::

Ne, ne bo.

http://www.onlinekeystore.com/Battlefie...

Pa še en kupon za popust si na netu poišči in si zmagal.

Pa ni za kaj.:D
Tako to gre.

Antares88 ::

Ja a ni tako, za uveljaviš to redeem kodo v Originu potem pa pravtako preko Origina preneseš igro? :)

Bor H ::

Ja, če je serijska kul pol bo delal, pol lepo DLjaš in je to to, sam pomoje se splača travniško verzijo prej brisat.

galu ::

Premium (service) != Premium edition.

Google it.
Tako to gre.

Antares88 ::

Sem poplnoma nov v tem.. :D

Torej tole Battlefield 3 Premium CD KEY (ORIGIN) bo ok ane?

galu ::

V kolikor nimaš kupljenega oz. aktiviranega originalnega BF3 - ne.

https://help.ea.com/article/what-is-the... (prvi zadetek iz Googla)
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Antares88 ::

Dobro razumem. Premium edition it is.

Na OnlineKeyStore zahtevajo telefonsko številko. Je to plačljivo, ko pošiljajo smse?

Edit: Pri Paypal načinu plačila to velja.

Zgodovina sprememb…

galu ::

Prvič slišim za tole, zato nebi vedel.

Key dobiš (jaz sem do zdaj vedno) na svoj email in to je važno. Polgej v FAQ ali droben tisk na dnu strani kaj delajo s tisto telefonsko.
Tako to gre.

Antares88 ::

Ponavadi plačujem s paypalom, do zdaj ni bilo nobenih potreb po telefonskih številkah. Samostojno z mastercardom pa ne morem, ker nimam tiste avtorizacijske naprave..

maticb492 ::

Antares88 je izjavil:

Dobro razumem. Premium edition it is.

Na OnlineKeyStore zahtevajo telefonsko številko. Je to plačljivo, ko pošiljajo smse?

Edit: Pri Paypal načinu plačila to velja.

To nikoli ni plačljivo, vsaj pri tako velikem podjetju ne, saj če ti nekdo pošlje SMS, pa ti nilč ne odgovriš z "DA" ti ne more kar tako zaračunat, ponavadi dobiš tisto številko in jo pol napišeš na internet, to mam js na gmailu,facebooku + neki kr enih random online shopov, pa ni nikoli blo, pa to niti legalno ni, moreš ti odpisat z DA na tistih SMs klubih da ti lahko potem pišejo, kot sem rekel sej to je ja EA velika založba, kvečejmu kake reklame boš dobival na sms mogoče, pa to je dober način, mogoče se da račun dobit nazaj preko tega če zgubiš geslo itd.

Jaz sem na ESL recimo dobil kar fizično pismo z številko noter, s katero lahko kadarkoli dobim račun nazaj, seveda je bilo pa plačljivo.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

Antares88 ::

Nakup opravljen! Prejem sem dve kodi, ena je LE in ena Premium. Premium edition kode ni.

Uporabim najprej LE potem pa premium?

galu ::

Lahko, ja.
Tako to gre.

Antares88 ::

Hvala vsem za pomoč. Prejšna inštalacija je šla dol iz diska, BF3 je pa v Originu že na 35% :)

Zgodovina sprememb…

--MiRaLdInJo ::

Kako dam Attact order oz. označim zastavo, da ima potem X- več točk? Sem pritiskal q pa nič ne pali

Kenpachi ::

To lahko delaš samo če si šefe squada. Moraš dat merek na označbo cilja oz. gledat v vrh zastave, če si že na območju. Potem držiš Q, da se ti prikaže quick menu in z miško pomakneš v smeri "give order" ali "attack order", ne vem na pamet...
Zaraki Kenpachi.

maticb492 ::

Evo pa sem le prišel do tega:

Zdaj bo pa zgleda treba na letala it :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000
««
143 / 149
»»