» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
147 / 149
»»

Pro_moted ::

Eni bomo še kar ostali na BF3 in se vidimo potem v BF5. :-D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

s1m0n ::

Jaz še tudi ostajam v BF3 ker še je dovolj zabaven bom pa v začetku 2014 mogoče preskočil na BF4 ko več ne bo tako mlad in bugast.

maticb492 ::

Mah, sej bom tudi jaz šou še kako rundo bf3, samo snemal verjetno ne bom več :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Meni je igralnost dosti boljša v BF4, ne čakat pa naredite korak naprej :>
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Machete ::

Meni je fajn igralnost ker je očitno bf4 bolj bc3 kot bf4.
Pa še najboljše iz obeh omenjenih je pobrano in spremenjeno, kot bi moralo biti že v BF3 (hitri ukazi, spoti, nezbugan prone, destrukcija..)

54j0 ::

Tudi meni se zdi igralnost boljša in cel kup majhnih sladkorčkov je, ki se mi res dopadejo. Spectator mode, končno izboljšan "revive" postopek, orožja in kiti imajo (veliko) več dodatkov/načinov, sistem napredovanja je neprimerno boljši-bildanje polavtomatskih sniper-c z assault kitom in bildanje recon kita z karabinkami, ha! Pridobivanje točk je tudi lepše porihtano, z kill-i in moštvenim igranjem (upoštevanje navodil poveljnika squad-a) sedaj dobiš več točk, kot prej in so tako ljudje bolj motivirani igrati "po pameti" - no, še vedno je veliko zaklanih kokoši, ampak se popravlja :>. Seveda ne morem niti mimo tega, da lahko sedaj prebarvaš katerokoli orožje s katerokoli barvo (tudi vozila, če se ne motim) in izdelava lastnega logotipa, ki je viden v igri - malenkosti, ki naredijo igro še bolj zabavno. Saj ne rečem, večina naštetega, al kar vse, bi lahko bilo vključeno že v bf3. A pač ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

r3dkv1c4 ::

chucki je izjavil:

Meni je igralnost dosti boljša v BF4, ne čakat pa naredite korak naprej :>

Igralnost je vrhunska....imajo sicer še veliko za postoriti ampak v kakšnem mesecu bo to v večini urejeno..

Za1x so pa lav in tank totalno overpowered vehicles

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

maticb492 ::

Kolikor sem igral beto (BF4 še nimam, ker nimam denarja) je blo res tako ja, 28-0 sem naredil z tankom po približno 2 urah igranja, sam sej je bilo isto v BF3, tist k je dober z tankom vse pokolje (rush na bazarju- bp imaš -0 score pa igraš zelo "PTFO").

Edino helikopter se bo treba navadit... :S so ga zlo znerfaali posebej reload

TV se bo treba ponovno naučit hehe :)

Letala so pa tut baje zanič?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Dami ::

V 4ki, če nimaš enga zadaj da te skoz šraufa, ne preživiš dolgo pa si lahk ne vem kaki pr0. Dober squad te enostavno poje.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

r3dkv1c4 ::

maticb492 je izjavil:

Kolikor sem igral beto (BF4 še nimam, ker nimam denarja) je blo res tako ja, 28-0 sem naredil z tankom po približno 2 urah igranja, sam sej je bilo isto v BF3, tist k je dober z tankom vse pokolje (rush na bazarju- bp imaš -0 score pa igraš zelo "PTFO").

Edino helikopter se bo treba navadit... :S so ga zlo znerfaali posebej reload

TV se bo treba ponovno naučit hehe :)

Letala so pa tut baje zanič?

air vehicles imajo drugacen način dodajanja in vzdrzevanje plina, kar posledično pomeni, da v primeru preveč odvzetega plina izgubiš motorje in potem hitro tudi ni mogoče manevrirati....v helijih zadeva ni tezka(sam igram z igralno palico in sem hitro osvojil tehnikom ne vem pa kako izgleda na tipke)

...v avionih je pa zadeva malo tezja, ker se vse dogaja bistveno hitreje.

Matic kupi hitro da prides mal s helijem letet....:))

Je pa taktika bistvenega pomena, ker je reload munic9je in pa vab neverjetno dolg,,,,cca. 20sek.....

več je fly in-hit and run poletov

s1m0n ::

A je kdo opazo, da je kar dosti novih igralcev, ki imajo pod do 200h igranja in so kar dobri :) Pred izidom BF4 sem redko koga srečal, ki je imel toliko ur pa me je kar tak ubil :)

maticb492 ::

s1m0n je izjavil:

A je kdo opazo, da je kar dosti novih igralcev, ki imajo pod do 200h igranja in so kar dobri :) Pred izidom BF4 sem redko koga srečal, ki je imel toliko ur pa me je kar tak ubil :)



Proti koncu je bilo veliko zastonj serijskih in serijske za drobiž, osebno imam 4 račune, čeprav se na enega še nisem vpisal :)

(Zadnji je iz humble bundla)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Fadil ::

Danes sem kupil rabljeno igro Battlefield 3 in ko sem vtipkal online pass, igra ni delala. Prejsšnji lastnik je pač kod že uporabil in sedaj me zanima kje in kako dobim drugo. Slišal sem več različnih informacij, od tega da je nova koda 10$ in do tega da je sedaj pri EA GAMES niso potrebne ponovne kode!? Kaj in kako? Prosim za pomoč! :8)


Lep pozdrav

r3dkv1c4 ::

Fadil je izjavil:

Danes sem kupil rabljeno igro Battlefield 3 in ko sem vtipkal online pass, igra ni delala. Prejsšnji lastnik je pač kod že uporabil in sedaj me zanima kje in kako dobim drugo. Slišal sem več različnih informacij, od tega da je nova koda 10$ in do tega da je sedaj pri EA GAMES niso potrebne ponovne kode!? Kaj in kako? Prosim za pomoč! :8)


Lep pozdrav

pošlji mu mail, da ti posreduje prave podatke.

Fadil ::

Prodajalec mi je rekel da se nova koda dobi zastonj na netu in da če ne znam sam, da jo bo on jutri sam poiskal in mi jo poslal. Če bi vedel kje iskati, bi jo poiskal že sam. sploh pa nisem vedel, da ko je igra že enkrat igrana preko neta, da je potrebno novo kodo. WTF!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fadil ()

Reaper ::

Online pass je zastonj. Greš na Play Station store, najdeš BF3 online pass in ga namestiš. To je vse kar je potrebno narediti. Če imaš Xbox pojdi na Live store in naredi enako.

Fadil ::

Sem šel na Battlefiled Multiplayer update in je nalagal 1,9GB pa ni šlo. Kaja storiti in kako, da to zrihtam. Imam Xbox360!

Pro_moted ::

s1m0n je izjavil:

A je kdo opazo, da je kar dosti novih igralcev, ki imajo pod do 200h igranja in so kar dobri :) Pred izidom BF4 sem redko koga srečal, ki je imel toliko ur pa me je kar tak ubil :)


Ne samo pod 200 ur. Imajo pod 50, pa igrajo kot profiji. No ja, saj večino jih banajo, ker hackajo. Eni so pa enostavno dobri, nimaš kaj.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

s1m0n ::

Eni so res dobri, izurjeni in preigravajo cele dneve in noči :) A je število teh po prihodu BF4 postalo kar množično.

Včasih pomislim kak me lahko en s helikopterjem (little bird) po domačne "snajpne" na ne vem kakšni razdalji :) Kot da bi imel kak auto-aim

Bolf3nk ::

Veliko krat je faktor sreča. Če pa te en isti igralec nekaj krat zaporedoma čudežno zadane... pa obstaja sum.

Meni je tudi že uspelo pilota z snajpo ubit. Drugič recimo z tankom na "blef" streljam približo proti heliju in boom :)

TRIROG ::

Po dolgem času sem se spet lotil igranja BF3, a glej ga zlomka. Danes sem se 15minut mučil in nikakor nisem prišel do igranja. Zadeva je ves čas crashala, blokirala itn ...

Računalnik je core i5 3500k z gf 560ti in 4gb rama ... Kar je več kot dovolj ... What gives? Obstaja kakšna čudežna nastavitev, ki sem jo spregledal?



Vsak nasvet je dobrodošel ...

Machete ::

Če crashne takoj ko bi moral priti v igro, se pravi po zloudanju mape, potem je razlog neupdejtan PB.
Poglej tudi AV in FW, če ti kje ne blokirajo aplikacijo.

kriko07 ::

Lep pozdrav
Imama eno težavo
Prijatu je kupu BF3. Inštaliral Origin in sedaj je inštaliral še BF3,vendar mu Updatat mu noče,oz mu piše Ready to install in mu to skos loada in potem to kar izgine,ve kdo odgovor?

LP

SLO_Robert ::

pamzarija se je spet igrala

kriko07 ::

A potem meniš da naj bi npr. jutr delal?

puma982 ::

Yo, a je to še vredno kupovat ?
Kupil bi samo base game in me zanima kolk je kaj multiplayer še aktiven in kolko so aktualne base game mape?
Hvala

Machete ::

Folka je še veliko. Zakaj pa ne vzameš raje BF4? Vseeno je bolje imet aktualen del. Razen če imaš kakšen poseben razlog..

puma982 ::

Prešvoh pc imam za bf4 (g1610,5770)l, pa tud nisem nek fan franšize, da bi plačal polno ceno.
Rad pa bi sprobal tale bf3, lih tko iz firbca, pa da mam eno od teh aaa/mainstream fps-ov za vsake tolko, kjer je velika verjetnost, da dobiš dober match.
Sem mal po Kinguinu brskal, pa vidim, da je 6€ in me je zamikalo.

maticb492 ::

BF3 je boljši od BF4, mi je žal da sem si BF4 kupil, saj ni totalna katastrofa samo tečno je zelo.

BF3 ima pomojem več aktivnih igralcev kot BF4, tud js igram (spet) več BF3, samo zdaj malo BF4 ker probujem nove mape.
BF4 sploh ne kupuj dokler ne popravijo netcode.

Tud veliko ESL igralcev je nehalo, zdaj je celo BF3 tournament v glavnem BF3 all the way.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

hojnikb ::

bf3 je super, kjub starosti.
Boš pa moral detajle kr spustit, če boš hotel igrat pri nekih spodobonih fpsjih.
#brezpodpisa

odbitko ::

maticb492 je izjavil:

BF3 je boljši od BF4, mi je žal da sem si BF4 kupil, saj ni totalna katastrofa samo tečno je zelo.

BF3 ima pomojem več aktivnih igralcev kot BF4, tud js igram (spet) več BF3, samo zdaj malo BF4 ker probujem nove mape.
BF4 sploh ne kupuj dokler ne popravijo netcode.

Tud veliko ESL igralcev je nehalo, zdaj je celo BF3 tournament v glavnem BF3 all the way.

Bf4 netcode sploh nemore več popraviti tako je v kurcu...

fireX88 ::

Kaj ni netcode na nek nacin jedro igre? Se sploh da taksne stvari popravljat?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Machete ::


V 4ki te res razpidi na momente. Ampak v trojki pa tudi ni zanemarljiva..

puma982 ::

Menda je glavni problem t.i. 'tickrate' al neki takega - to je frekvenca pretoka paketov informacij(lokacija, gib, strel, etc.) med clienti in serverjem. Ta je baje občutno nižja kot pri drugih popularnih fps-ih in zato naj bi prihajalo do teh zakasnitev.

puma982 ::

Po 14 urah končno pridem do 99%, pol pa dobim error in mi napiše: 'Origin tried to write to a file, but it's missing'. Wtf ? Sem restartal Origin in zdaj downloada znova od 95% naprej.

A ve kdo kaj je to za en šit ?

puma982 ::

Je šlo v drugo. :) Dela fajn na high/1280x1024. Ni pa grafika neki uf, kot sem mislil. Vseeno ok, važno da je igralno.

Kenpachi ::

Mmmm, ziba tower. Mogoce zvecer malo fixa :)
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

Machete je izjavil:


V 4ki te res razpidi na momente. Ampak v trojki pa tudi ni zanemarljiva..

resnično dobra animacija, me je prav nasmejala:))

maticb492 ::

Machete je izjavil:


V 4ki te res razpidi na momente. Ampak v trojki pa tudi ni zanemarljiva..



Ampak problem je da je poleg tega zraven še one shot kill bug, ko te nekdo brez snajpe, z orožjem ki te ne more ubit takoj ubije takoj, in pa nasplošno imam občutek kot da sem iz papirja v BF4, sploh ne moreš iza vogala pogledat, v BF3 pogledam iza vogala, mal suppressam, pre-aimam in pokosim 5 ljudi ob naslednjem pogledu, v BF4 to ni mogoče, v glavnem NOOB-friendly os naredli, ne moreš več niti blizu tako ownat kot prej, v BF3 imam brez problema MVP z KD ratio 10 (ja bla,bla ni pomemben itd. samo pač enkrat ko si napiflan dobiš tak kd brez problema BREZ CAMPANJA), v BF4 je to zelo,zelo težko, dleno tud ker so revive tok omejili.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

54j0 ::

Res je zabavna animacija, dokler nisi ti tisti, ki počepne :). Pred sabo zagledaš tipa, ki ti kaže tazadnjo. Preden pritisneš na "petelina", padeš po tleh, umorjen s strani nekogar, ki te ne bi smel niti videti.

Nov sistem revive se mi dopade bolj, od starega. Je le malce bolj življenski (če odmislimo dejstvo, da defibilator ne celi ran).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

maticb492 ::

54j0 je izjavil:

Res je zabavna animacija, dokler nisi ti tisti, ki počepne :). Pred sabo zagledaš tipa, ki ti kaže tazadnjo. Preden pritisneš na "petelina", padeš po tleh, umorjen s strani nekogar, ki te ne bi smel niti videti.

Nov sistem revive se mi dopade bolj, od starega. Je le malce bolj življenski (če odmislimo dejstvo, da defibilator ne celi ran).

Sistem je kul, porblem so noobi ki te v fireline revivajo z 20%, ko bi vsaj nafilal do konca la pa mal počakal

Glede game engine mu pa jaz pravim forstbite 0.9 KER SO IDENTIČNI bugi kot v BF3, v heli imaš ISTE TV Buge, s tem da so Še bolj tečni ker so seveda noobi jokali in so edino raketo za katero rabiš skill in ni lock-on TV raketa naredli da ni one shot kill na letalih, potem pa zadanaš letalo, odleti 300m stran in pride čez 20 sekund nazaj z 100% healthom YAY!

Pa evo pred 30 sekundami sem meu TV bug, ki so ga v BF3 zdavnej popravli, ustreliš TV in TAKOJ zadene tebe.

Netcode je pa itak slabši, revive so zjebal, granate so še bolj tčene ker je več različnih, torej zakaj frostbite 2, i say we call it frostbite 0.9 PRE-ALPHA.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

r3dkv1c4 ::

Tako kot si rekel matic, problem je ker noobi revive-ajo predno ubijejo nasprotnika.
To je tisto kar vsaj meni dvigne pritisk.
Drugače sam sistem oživljanja je super, ker ni moč v nedogled oživljat in pa to s časovnim zamikom večanja procenta oživljenosti je prav tako super novost.

Kar se tiče helijev je zadeva bolj zahtevna in tv raketa je super zadeva, ker ne uniči 100%....ravno zato imaš na voljo 2 in šele potem se loada nekaj dlje časa.

Po pravici povedano je bolj približalo zadevo tudi tistim, ki niso cele dneve nabijali samo heli ampak imajo vključenega več razmišljanja glede taktike.

maticb492 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Tako kot si rekel matic, problem je ker noobi revive-ajo predno ubijejo nasprotnika.
To je tisto kar vsaj meni dvigne pritisk.
Drugače sam sistem oživljanja je super, ker ni moč v nedogled oživljat in pa to s časovnim zamikom večanja procenta oživljenosti je prav tako super novost.

Kar se tiče helijev je zadeva bolj zahtevna in tv raketa je super zadeva, ker ne uniči 100%....ravno zato imaš na voljo 2 in šele potem se loada nekaj dlje časa.

Po pravici povedano je bolj približalo zadevo tudi tistim, ki niso cele dneve nabijali samo heli ampak imajo vključenega več razmišljanja glede taktike.


To je za tebe bolj taktično?

maticb492 je izjavil:

zadanaš letalo, odleti 300m stran in pride čez 20 sekund nazaj z 100% healthom YAY!


To je za mene noob friendly, če zadanem letalo z tako močno raketo bi moralo bit VSAJ disablano, ne pa da se samo popravlja.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kenpachi ::

Ozivljanje je v BF4 mrtvo (hehe).
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

matic>To je za tebe bolj taktično?

jp

je potrebno bolj organizirano napast in se takoj umaknit.
Just like in the real battle.

MaticKregar ::

Lp, zanima me razlika med eno in drugo in pa ali je tukaj varno nabaviti in kakšen je postopek nakazila? Z viso bi šlo?

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Batt...

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Batt...

Machete ::

Ja je varno.
Načini plačila so označeni na veliko.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Bor H ::

Na cenejšem ti piše: THIS ITEM REQUIRES THAT YOU ALREADY OWN THE BATTLEFIELD 3 GAME.
BF3 je osnovna igra, za njo imaš kup DLCjev
Premium service so vsi DLCju plus nekaj malenkosti
Premium edition je BF3 + Premium service

Jaz na takih straneh raje uporabljam Paypal, zate je cena ista, imaš pa dodaten sloj varnosti.

maticb492 ::

MaticKregar je izjavil:

Lp, zanima me razlika med eno in drugo in pa ali je tukaj varno nabaviti in kakšen je postopek nakazila? Z viso bi šlo?

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Batt...

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Batt...



Prvo ni igrca ampak dodatek, drugo je pa igrca + dodatek.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

MaticKregar ::

30 eur se mi zdi še vedno veliko, a ni?
««
147 / 149
»»