» »

windows phone 7 vs android??

windows phone 7 vs android??

bmwfan ::

Pozdravljeni mene pa zanima kateri sistem je bolši windows phone 7 ali android. Namreč kupujem novi tel. pa se nemorem odločiti kaj naj vzamem oz z kerim sistemom.

Damiani ::

mam androida pa je super. je pa tko da je android bolj razširjen in posledično ima veliko aplikacij na marketu. kako je z aplikacijami na windowsih pa ne vem. win. nisem sprobal, sam mislim da ga je tle Linux premagal.

p.p.: pišem iz androida

blackbfm ::

Android človeka dela predvsem živčnega:D Nič intuitivno itd.. Windows je zaenkrat še precej nov, nerazvit. Kaj pa vem. Če se ti ne mudi je najboljše da počakaš pol leta na nov iphone:)

jazbec ::

android
trenutno eden najboljših os-jev za telefone zravn ios-a
za večino je pa android od ios-a boljši
sam sem imel iphone4-zelo nezadovoljen
zdaj mam samsung galaxy s- ga ne zamenjam za nič
ne zaradi os ampak, ker je iphone4 imel dosti težav

je pa vse odvisnko za kaj rabiš telefon-za igre in aplikacije je android(In pa ios) boljši od windowsa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

Lonsarg ::

Če si nek freak kot sem jaz, ki rabi polno enih aplikacij, za čist vsako reč. Da smarthphone nadomesti PC za praktično vse stvari, potem zaenkrat Android. Če pa z "boljši" ciljaš na uporabniško izkušnjo in ne nakoncentrirane funkcije, potem pa si oba poglej na youtube.

Ne rabiš nobenega sprašvat, ker je ta "boljši" predvsem subjektiven.

Malajlo ::

Kaj pa vem... Android me ni prepričal (kot ne iPhone - draga igrača). Že pet let uporabljam WinMobile in je pač telefon podaljšek računalnika. RDP, VPN, ActiveSync, Office podpora, VoIP, navigacija, ... Pač stvari, ki preizkušeno delujejo že lep čas, kar za Androida ne morem reči.
Je pa Android lepši od osnovne verzije WM. HTC ima itak enak vmesnik na obeh platformah. Pa multitouch zaslona na WM (še) ni.

blackbfm ::

za večino je pa android od ios-a boljši


Blah, ne vrjamem. Mene androidovci stalno matrajo, da jim pomagam nastavit kakšno stvar na telefonu:D In vedno zgubljam živce, ker sem navajen na luksuz iosa ;)

jazbec ::

meni je tudi ios všeč in je dober
ampak večina ki ima že android noče iosa

prjatu je mel 3gs pa je šel na android in noče nazaj na ios

LuGi ::

Kako pa to ne verjamem :))

Mene android ne vidi več do verzije..4? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

jazbec ::

oba android in ios sta prva liga
je pa glede aplikacij android-ios tam tam
vse je odvisno od posameznika in kaj njemu odgovarja
nekaterim ios, drugim android

je pa to drugače tema android vs. windows mobile;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

T-Majo ::

Moje mnenje je, da če imaš možnost naročnine, uzami Android, ker boš telefon dobil veliko ceneje.

Lonsarg ::

Ja to je pa druga stvar ja, WM7 je komaj prišel na trg in je zaenkrat samo na high end telefonih, ga še ni na middle range, če raje tam gledaš. Pač ne vem, jaz sem šel nalašč na WM6.5 namesto Android, ker je bil še preveč v povojih, iz istega razloga tudi še kako leto ne bi šel na WM7.

blackbfm ::

Saj je prav da je na high end telefonih. Pa android bi tut moral bit, ker se obnese porazno na bednem hardweru.

Lonsarg ::

Glede slabšega hardwera sem mislil kamera, ekran and stuff. Če dajo notri 500Mhz ali 1Ghz ARM je razlika v ceni telefona 10EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple iPhone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
319123 (8584) RejZoR
»

Nokiini zaposleni stavkajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
6523479 (21136) amacar
»

Nokia N8 vs Apple iPhone 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10025689 (23682) MrX
»

Velika izbira telefonov z Windows Phone 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5510981 (9172) Lonsarg
»

Kateri pametni telefon - kateri OS? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7810843 (9342) MedusasPath

Več podobnih tem