» »

Samsung S8500 Wave oz. nasploh Bada OS

Samsung S8500 Wave oz. nasploh Bada OS

««
10 / 10
»
»»

slitkx ::

In katero verzijo izbrati za Wave 723, kupljen pri Si.mobil-u?
Bi škodilo, če bi namestil Mobitelov profil (ker Simobilovega ni gor), pa potlej ročno nastavil, kar je Simobilovega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

slitkx ::

Ima kdo link do Si.mobil-ovega profila? Na prej omenjeni strani je samo Mobitelov profil.

Toros ::

Nima veze kaj daš gor,lahko tudi mobitelovega,edino kar je boš verjetno moral potem nastavit nastavitve za internet,mms...Lahko probaš kakšnega Open Evrope ali kakšnega drugega evropskega odvisno če potrebuješ slo jezik to boš pa sam moral malo preizkušat,vendar pazi da je gsm odklenjen,delaj točno po navodilih pa ne more bit nič narobe.

SonoR ::

Imam eno vprašanje.
Nekaj časa nazaj sem izgubil slušalke za Samsung Wave S8500, ki sem jih dobil zraven ko sem telefon kupil. Po dolgem času sem si kupil nove 3.5mm jack Xblast stereo slušalke z mikrofonom v ComShopu za 10€. Sedaj je težava v tem, da s temi slušalkami ne slišim več čistega zvoka, sliši se sicer melodija ampak zraven tudi šumenje. V čem bi lahko bila težava? Je možno da je poškodovana tudi "vtičnica"? Je pa zanimivo, da sem probal z nekimi poceni slušalkami z ločenima priključkoma za mikrofon in zvok za računalnik (Canyon) in zadeva deluje normalno brez šumenja.

koro13 ::

Poznam ta bedni samsung feeling. Uglavnem verjetno imajo tvoje slušalke zraven mikrofon - torej za mikrofon in slušalke en kabel, kar pomeni da "ne ujejo" na wavu. Sam sem imel isti problem potem pa sem kupil slušalke, ki so le za poslušanje - brez mikrofona in zadeva je delovala ;)

SonoR ::

Torej je problem samo v mikrofonu? In če zamenjam slušalke z navadnimi brez mikrofona naj bi to delovalo kot mora?
Hvala! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SonoR ()

koro13 ::

Da pri meni je bilo,tocno to pa mi recimo niso delovals vrhunske slušalke zaradi miktofona,potem pa ene fake skullcandike pa brez mikrofona in je delovalo,poten sem pa se kupil ene za 10€ brez miktofona.and everything is right ;)

SonoR ::

koro13 najlepša hvala! :)

Xgeneration ::

Zanima me, če je kdo kupil Route66, takrat ko je bla neka akcija za imetnike Bade, ko si kao dobil doživljenjsko licenco.

Sam sem to storil (Kupil sem zemljevide celotne Evrope za 49€), ko pa sem OS Bada nadgradil na 2.0, licenca ne velja več oz. se noče pravilno sinhronizirati, tako da imam z navigacijo včasih težave. Na Bada 1.2 je bilo namreč potrebno downloadat software za Route66 na računalnik in telefon sinhronizirat prek te aplikacije, z Bada 2.0 pa vse lahko poteka samo še prek WiFi (to je edini dovoljen način).

Itak sem brskal po netu, pa nisem dobil zadovoljivega odgovora. V skrajnem primeru se bom obrnil na support, saj imam račun in vse. Ampak vseeno - če kdo ve?!

Hvala
LP

Xgeneration ::

Helou!

Še eno vprašanje - haha - če bo še kdo vedel/mel!

A še ima kdo kje na komu firmware za Samsung WaveI - Bada 2.0, in sicer tisto verzijo, kjer je podprt slovenski jezik

S8500XXLA1/S8500oxfla2.zip (cro oz crg) naj bi bla datoteka. Na netu je sam ne najdem več, tist portal hotfile.com so prisilno zaprli.

Sm skoraj ziher, da ma to še kdo od vas, kje na vaših terabajtih :p

PROSIM :)
LP

MacGyver141 ::

Xgeneration ::

Piše na strani "Hotfile has been shudown. A download link to Terafile.co will be presented as soon as the firmware is uploaded. We are busy uploading all files to the new host. We apologize for the inconvenience."

Tak da vseeno hvala! Zgleda bo naloženo nazaj...

Če pa ma kdo ta samsung S8500XXLA1/S8500OXFLA2, bom zelo vesel.

Lep NY2014 ;)
LP

Zgodovina sprememb…

««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Wave (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32349258 (31180) paix
»

Neučinkovit servis za več mesecev

Oddelek: Mobilne tehnologije
454088 (2418) RejZoR
»

[Android] Slabosti in težave

Oddelek: Mobilne tehnologije
131736 (1626) KoMar-
»

OS Bada

Oddelek: Mobilne tehnologije
285339 (3872) pleomax
»

Možen drug program namesto Kies

Oddelek: Mobilne tehnologije
92747 (2444) pleomax

Več podobnih tem