» »

Inteligenca tveganja (risk intelligence) - test

Inteligenca tveganja (risk intelligence) - test

A. Smith ::

TUKAJ.

Spremljajoči komentar:
In our culture, doubt is often perceived as a sign of weakness. In the financial sector in particular, macho attitudes played no small part in stoking the bubble that burst in late 2007. What if the bankers who were making all those dodgy loans in the preceding decade had undergone regular calibration testing? It’s an interesting thought.

P.S.: S svojim rezultatom nisem kaj prida zadovoljen :|
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

overlord_tm ::

Baje da sem average, karkoli ze to pomeni :) RQ 66

Sem jih pa ene par kiksnil, ker nisem do konca prebral, risk, jebat ga :p

innerspace ::

"Your RQ score is 89"

Whatever that means... :P
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

A. Smith ::

innerspace je izjavil:

"Your RQ score is 89"

Whatever that means... :P


Ja, to tudi mene zanima. A bi sami dali recimo svojemu upravljalcu premoženja takle test? Se vam zdi merodajen?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

guest #44 ::


The RQ score ranges from 0 (low RQ) to 100 (high RQ). Your RQ score is 7. Such a score is very low.


I suck ass!

Zdej ko razmišljam...ubistvu so kar skinli. Dejansko vedno sem mel občutek, da nekaj bi moral vedet, nekje sem že slišal, nisem moral dat 0% sprva, tko da sem raje poskusu to kar se mi je zdelo da bi morlo.

Jz bi reku, da je kr natančen test ja...sam jz bi čist drugače odgovarjal, če bi mi merli pištolo v glavo oz v odvisnosti od resnosti situacije v kateri sem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

innerspace ::

A. Smith je izjavil:

Ja, to tudi mene zanima. A bi sami dali recimo svojemu upravljalcu premoženja takle test? Se vam zdi merodajen?


Vsekakor bolje ta test kot kakrsnokoli slepo zaupanje v upravljalca premozenja. Da bi pa kaj konkretno pokazal, je vprasanje. Rekel bi, da nakazuje na 'govorjenje na pamet' ali po drugi strani na premisljenost in dvom v dokoncnost lastnega 'vedenja'.
Po mojem mnenju bi lahko bila vprasanja drugacna, bolj splosne narave.

Jverne, 7? Seriously? :|
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

guest #44 ::

Phja kaj naj rečem, ena vprašanja nisem mel blage ena pa se mi je neki sanjalo ena pa sem vedu.

Zemlja je iz 30% železa? Krneki, vem da ga je največ (tam okol 40-50% je bil moj estimate), kolko so prave cifre pa je nisem 100%, wiki pravi 35% železovih spojin z drugimi kovinami , 5% železovega oksida.

Seveda, če bi šlo za znanstvene raziskave, bi seveda prej se pozanimal da bi bil siguren. Za šankovske, debate pa je moj estimate čist zadovoljiv.

Tko da za take neresne zadeve je test dovolj, če pa bi šlo za resno zadevo nebi odgovoril tko nezanesljivo itak.

Pravjo, da inženirji ne rabijo nujno vedet v nulo nekaj, če je tako ali ne, ampak če je within acceptable limits oz znat ocenit red cifre. Matematiki vrjetno drugače razmišljajo

The RQ score ranges from 0 (low RQ) to 100 (high RQ). Your RQ score is 85. Such a score is very high."


Evo, sem z istim znanjem šou še enkrat delat.
Finta je v tem, da ko se ti nekaj svita ne daš 70%-80%, ker jo je že velika napaka. V resnici ko se ti sam nekaj zdi več kot 50% je že vprašljivo.
Zdej vidim, da sem prvič narobe razumel način odgovarjanja, bodisi sem dal 0-20% ali več 70%, torej NE ali DA odgovor. To pa ti vrže tudi ekstremen rezultat.

Pa zgleda, da test trdi da je 30% pravilen odgovor, jz pa sem dal 30% not sure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

guest #44 ::

Evo:

The RQ score ranges from 0 (low RQ) to 100 (high RQ). Your RQ score is 99. Such a score is very high.


Če na vsa vprašanja odgovoriš z 50%.

Provajte vi naredit test z možnostjo odgovorov med 0-20% ali 80-100%. Pa da vidmo kake cifre bodo padale. Seveda brez goljfanja, drugače nima smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Bellatrix ::

Na vsa vprašanja odgovoril z 20%
The RQ score ranges from 0 (low RQ) to 100 (high RQ). Your RQ score is 70. Such a score is average.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

guest #44 ::

No pol nisi bil siguren, če je predsednik rusije Putin, ali keri je največji kontinent?

Ta test kot kaže je realen le za določene kombinacije, vse ostalo pa daje oblj čudne rezultate.

Bellatrix ::

guest #44 je izjavil:

No pol nisi bil siguren, če je predsednik rusije Putin, ali keri je največji kontinent?

Ta test kot kaže je realen le za določene kombinacije, vse ostalo pa daje oblj čudne rezultate.


Vprašanj sploh nisem bral, le klikal sem na 20% pri vsakem.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

A. Smith ::

Ta test kot kaže je realen le za določene kombinacije, vse ostalo pa daje oblj čudne rezultate.

Vidiš, to tudi mene moti. Na nekatera vprašanja sem pravilno odgovoril z 0% na druga s 100% (in to pravilno). Algoritem tega ni ovrednotil. Se mi zdi...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izobraževanje v tujini

Oddelek: Šola
152163 (751) MonkeyHead
»

Kako dobro znate angleščino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
668137 (6042) Tezaab
»

Angleščina - preverite svoje znanje

Oddelek: Šola
321619 (1006) Sergio
»

Nov IQ Test na emode.com

Oddelek: Loža
332967 (2214) VuLc4n0
»

IQ test

Oddelek: Loža
293653 (2808) _marko

Več podobnih tem