» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
258 / 302
»»

GR2 ::

Na Legion sem se spomnil, sem moral najprej se spomnit ime z iskanjem najboljših serij 2017. To se verjetno splača pogledat? Ko te zabaše, te pač zabaše, vsaj ene 15 sem jih sigurno že odložil. Pa po dveh letih, če ne že po enem, moraš itak gledat od začetka. Sicer je pa med serijami že tako 1-2 leti premora in je najbolje če pogledaš vse naenkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

oo7 ::

Benedict Cumberbatch pravi, da verjame, da se bo zgodila 5 sezona TV serije Sherlock ampak ne kmalu, ker imajo vsi zelo zasedene urnike.

TheUnderd0g ::

Outcast ::

Ta 'cheap' SOA je nazaj z tretjo sezono....

zztop ::

Mythic Quest: Raven's Banquet

Humoristična serija, postavljena okrog podjetja, ki se ukvarja z videoigrami. Na easy zadeva.

Okapi ::

Debris je precejšnje razočaranje. Sama zamisel je dobra, zarotniško dogajanje v ozadju je tudi obetavno, ampak učnki te "marsovske" tehnologije so pa vsi hudo melodramatični, sama neka čustva, spomini, tramve...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

c3p0 ::

Jep, 2. ep sem še pogledal naspol in odnehal, škoda.

buttcrack ::

Jaz dam šanso še včerajšnjemu...

Okapi ::

Včerajšnji (3. del) je bil povod za moje razočaranje. Sicer bom spremljal še naprej, ampak bolj na "fast forward".;)

klempo ::



The Falcon and the Winter Soldier Season 1 Disney+

Following the events of 'Avengers: Endgame,' Sam Wilson/Falcon and Bucky Barnes/Winter Soldier team up in a global adventure that tests their abilities -- and their patience.

Kvinta ::

Endeavour je dobra serija :D
A.C.A.B

donvito ::

Kvinta je izjavil:

Endeavour je dobra serija :D

Odlična, vse sezone sem pogledal v dobrem tednu. :)

buttcrack ::

meho7 ::



Danes so izsli 3je deli nove Amazonove animirane superhero serije Invincible. Ce bo kdo slucajno gledal naj ne pricakuje family friendly/marvel bullshita :))

oo7 ::

Star Wars: The Bad Batch | Official Trailer | Disney+

Okapi ::

Irregulars solidna zadeva. Žanr podoben Nancy Drew, Stranger Things... mularija razkriva paranormalne zadeve. Dogaja se v viktorijanskem Londonu, pomembno vlogo imata tudi Sherlock Holmes in dr. Watson.

The Irregulars @ Wikipedia

Badwolff ::

Men je super so far.. .

Outcast ::

Shameless samo še Series Finale8-O

lisaac ::

Who killed Sarah?

Zaenkrat je sam prva sezona zuni, maja pride druga. Zaenkrat sem pri S01E05 in se kr dobr zapleta. Še kdo gleda?

FTad ::

Outcast je izjavil:

Shameless samo še Series Finale8-O


Skoda ja, ker je serija zanimiva. Tudi ta zadnja sezona. Saj so dolgo zdrzali (11 sezon).

buttcrack ::

ena izmed redkih serij, ki po 11ih sezonah ni izgubila svojega čara.

Konlov ::

Fargo na HBO končno:))

FTad ::

buttcrack je izjavil:

ena izmed redkih serij, ki po 11ih sezonah ni izgubila svojega čara.


So bili sicer ups & downs pri kaksnem liku, da ga kako sezono nisem najbolje prebavljal, ampak all in all vedno kul ja :)

NejcSSD ::

Konlov je izjavil:

Fargo na HBO končno:))


Kakšna je 4. sezona. Prva in druga sta mi bili top, tretje sploh nisem mogel gledati
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Outcast ::

FTad je izjavil:

buttcrack je izjavil:

ena izmed redkih serij, ki po 11ih sezonah ni izgubila svojega čara.


So bili sicer ups & downs pri kaksnem liku, da ga kako sezono nisem najbolje prebavljal, ampak all in all vedno kul ja :)


Podpis!

stevemcq_ ::

Če ti tretja ni bila všečna, ti bo četrta še manj. Meni osebno je druga najboljša, potem bi na drugo mesto postavil prvo,tretjo na predzadnje mesto in četrto na zadnje. Je pa res da so vse sezone, krepko nad povprečjem, kar se vrti v zadnjih letih svetu televizijskih serij.

lolipop2 ::

NejcSSD je izjavil:

Konlov je izjavil:

Fargo na HBO končno:))


Kakšna je 4. sezona. Prva in druga sta mi bili top, tretje sploh nisem mogel gledati


Četrto sem nehal po polovici prvega dela. Še slabša kot tretja.

donvito ::

Začela se je Queen.of.the.South.S05
https://www.imdb.com/title/tt1064899/ep...

stefi91 ::

ZAKON SERIJA
?Quién Mató a Sara?
https://www.imdb.com/title/tt11937816/

Badwolff ::

Predvsem dobre igralke

Outcast ::

Folk se kar pritožuje nad koncem serije Shameless, jst po pravic ne vem kaj naj si mislim, definitivno je pa serija ki jo bom pogrešal....

TheUnderd0g ::

Jaz sem tudi razočaran.

Okapi ::

Shameless - koji če mi kurac crveni avto.:))

Zdaj, ko je konec serije, pa lahko znova prvo sezono pogledam, itak sem že vse pozabil.;)

Okapi ::

Outcast je izjavil:

Folk se kar pritožuje nad koncem serije Shameless, jst po pravic ne vem kaj naj si mislim, definitivno je pa serija ki jo bom pogrešal....

Mene je malo zmotilo samo to, da je Frank (oziroma scenarist) v poslovilnem pismu Fiono izpustil. Kar malo žalostno.

Sicer me pa ne bo presenetilo, če bodo še kakšno serijo naredili. Recimo Carl kot solastnik Alibija, po novem policijskega kafiča. Ali pa Ian in Mickey s posvojenim otrokom.

mr_chai ::

Pennyworth je dobra. Življenje batmanovega butlerja.

Outcast ::

Okapi je izjavil:

Outcast je izjavil:

Folk se kar pritožuje nad koncem serije Shameless, jst po pravic ne vem kaj naj si mislim, definitivno je pa serija ki jo bom pogrešal....

Mene je malo zmotilo samo to, da je Frank (oziroma scenarist) v poslovilnem pismu Fiono izpustil. Kar malo žalostno.

Sicer me pa ne bo presenetilo, če bodo še kakšno serijo naredili. Recimo Carl kot solastnik Alibija, po novem policijskega kafiča. Ali pa Ian in Mickey s posvojenim otrokom.


Pomoje iz njene strani ni bilo interesa, zato jo je pa Frank haluciniral, z ostalimi seveda....konc je bil prehitr, oz tole finale lahko raztegnili na kake 2 uri, da bi bilo več zaključkov recimo...mislim pa da je to to. The end.

Okapi ::

Saj v bistvu ni bilo nobenega definitivnega zaključka, razen da je šel Frank v nebesa. Vse drugo je ostalo še na pol odprto, da lahko ugibamo, kako se bo razpletlo. Bosta Kev in V prodala Alibi ali ne? Ga bo kupil Carl? Bosta Ian in Mickey posvojila otroka? Bo šla Debbie v Teksas? Bo Lip prodal hišo? Kam bo šel Liam?

Sicer se pa ne zgodi tako redko, da kakšne uspešne serije, zlasti komedije, čez čas obudijo, ker pač scenaristom zmanjka boljših idej.

Outcast ::

Sej zato, ker ni bilo nobenega zaključka, pač Ian & Mickey sta praznovala obletnico lol. Mam pa filing da je to res to. So pustili priprta vrata, mogoče bi lahko kaj nastalo kako nadaljevanje...

Okapi ::

Pustili so si nastavke za vsaj 5 serij, poleg tega pa bi lahko naredili še serijo s Frankom (in njegovo vlomilsko bando) v mladih letih.

Če drugega ne, pa bo mogoče kakšna posebna epizoda, čez 10 let, recimo ko bo Liam diplomiral, ali ko se bo poročil, pa se vsi znova zberejo.

klemenSLO ::

Čisto po srečnem naključju sem s Partisa, dokler je le-ta še deloval, potegnil the Wire.
Odlična. REs dodelani liki in prepletanje ozadij delovanja policije/gangsterjev/tožilstva...
A je še kaj podobnega vredno ogleda?
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Outcast ::

klemenSLO je izjavil:

Čisto po srečnem naključju sem s Partisa, dokler je le-ta še deloval, potegnil the Wire.
Odlična. REs dodelani liki in prepletanje ozadij delovanja policije/gangsterjev/tožilstva...
A je še kaj podobnega vredno ogleda?


Ti to resno?

klemenSLO ::

Outcast je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

Čisto po srečnem naključju sem s Partisa, dokler je le-ta še deloval, potegnil the Wire.
Odlična. REs dodelani liki in prepletanje ozadij delovanja policije/gangsterjev/tožilstva...
A je še kaj podobnega vredno ogleda?


Ti to resno?

Čisto resno.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Outcast ::

klemenSLO je izjavil:

Outcast je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

Čisto po srečnem naključju sem s Partisa, dokler je le-ta še deloval, potegnil the Wire.
Odlična. REs dodelani liki in prepletanje ozadij delovanja policije/gangsterjev/tožilstva...
A je še kaj podobnega vredno ogleda?


Ti to resno?

Čisto resno.


Bosch

Okapi ::

Sopranos, Breaking Bad, Narcos...

Lion29 ::

weeds :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

no comment ::

True Detective

lolipop2 ::

Tole gledam...po dveh delih zelo obetavno:

https://www.imdb.com/title/tt9064858/

Okapi ::

Nisem gledal, ampak tematika spominja na Lovecraft County.
Lovecraft Country (TV series) @ Wikipedia

lolipop2 ::

Okapi je izjavil:

Nisem gledal, ampak tematika spominja na Lovecraft County.
Lovecraft Country (TV series) @ Wikipedia


ne bom prebral, da ne bo spoiler :D
Najprej pogledam serijo do konca

oo7 ::

Jupiter's Legacy | Official Trailer | Netflix

««
258 / 302
»»