» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
231 / 301
»»

matobeli ::

Ja, 3. del je bil dejansko gledljiv >:D

yayo ::

matobeli je izjavil:

Ja, 3. del je bil dejansko gledljiv >:D

otago ::

Limetown prve 4 epizode, pocasen tempo, ampak dobro...

buttcrack ::

hunter01 je izjavil:

Ta See kr zanimivo zgleda.


Predvsem je zanimiv način molitve (kraljice) :p :p :p

Izi ::

Watchmen je popolno sranje. Še ena v vrsti levičarskih oziroma antiTrumpovskih propagand, ki je narejena izključno za črnce.
Nobene povezave z originalno Watchmen stripovsko zgodbo, zlobneži popolnoma zanič in posiljeni, vse skupaj je zavajajoče, žaljivo in pod kritiko.
Bruh ;((

Okapi ::

Izi je izjavil:

vse skupaj je zavajajoče,

:)) Kaj točno je zavajajoče?
Še ena naci snežinka, ki jo vsaka malenkost vrže iz tira.

Konlov ::

Izi je izjavil:

Watchmen je popolno sranje. Še ena v vrsti levičarskih oziroma antiTrumpovskih propagand, ki je narejena izključno za črnce.
Nobene povezave z originalno Watchmen stripovsko zgodbo, zlobneži popolnoma zanič in posiljeni, vse skupaj je zavajajoče, žaljivo in pod kritiko.
Bruh ;((

A tebe đon dons ni še na dobetn zburovanje pelu, kjer dobiš free sendvić pa pou litra vina?

oo7 ::

Edini dve zelo dobri TV seriji o superherojih sta The Boys in Daredevil.
Punisher je tudi še nad povprečjem.
Vse ostalo je bolj kot ne smeti tudi Watchmen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

klempo ::

meho7 ::

Zadnji del Mr Inbetween je bil tense as fuck

Kurzweil ::

meho7 je izjavil:

Zadnji del Mr Inbetween je bil tense as fuck


Komaj čakam, bom z veseljem pogledal enkrat po 21. novembru, ko pridejo ven vse epizode 2. sezone. Prva sezona je bila precej zabavna, mi je všeč.

Mimogrede, po zanimivi trilogiji knjig in enem slabem filmu, se je začela serija His Dark Materials , zaenkrat vidim po večini dobre ocene in mnenja, je tu gledal kdo? Je za kaj?

Badwolff ::

Gledal 10 minut. Zgleda ok.
Ampak mi je bil tudi film všeč.

Kurzweil ::

Badwolff je izjavil:

Gledal 10 minut. Zgleda ok.
Ampak mi je bil tudi film všeč.


Jaz nisem gledal, so pa bile kritike tako močne, da niti nisem drezal :) Kako pa je naslov filmu? Ga mogoče danes pogledam :)

Badwolff ::

The golden compass se mi zdi. Čist spodoben film

klempo ::

jaz sem his dark materials ugasnil po 20-30 minutah ... mi ne potegne, mogoce ker tudi knjige nisem prebral

Gr8t ::

Britannia sploh ni slaba, glede na dokaj slabo oceno. Tudi če ne bi bilo drugega, ampak je, je nekaj obrazov za si spočit oči.
zmaugy 23.8.2019:
Ne verjamem, da je razlog za vožnjo nad omejitvami iskanje prihrankov na času.
Glavni razlog je dolgčas in nesvoboda vožnje za počasnelami.

yoco ::

Impulse S02, se splača pogledat?

starboi ::

Že S01 ni za pogledati , kje boš nadaljeval S02. Izjemno slaba serija :|

c3p0 ::

meho7 je izjavil:

Zadnji del Mr Inbetween je bil tense as fuck


Po dolgem času dobra serija, hvala.

Nesta ::

c3p0 je izjavil:

meho7 je izjavil:

Zadnji del Mr Inbetween je bil tense as fuck


Po dolgem času dobra serija, hvala.


O cem se gre serij? Je to bolj stil Breaking bad? Hvala

Kurzweil ::

Nesta je izjavil:

c3p0 je izjavil:

meho7 je izjavil:

Zadnji del Mr Inbetween je bil tense as fuck


Po dolgem času dobra serija, hvala.


O cem se gre serij? Je to bolj stil Breaking bad? Hvala


In Mr Inbetween, Ryan plays "Ray Shoesmith," a father, ex-husband, boyfriend and best friend: tough roles to juggle in the modern age. Even harder when you're a criminal for hire.


Zadeva je zelo simpatična, ne pričakuj pa sedaj Breaking Bad, ker je vsaj iz vidika budgeta tole zelo zelo daleč stran. Meni je bila 1. sezona do te mere dobra, da sem pogledal vse v enem, gre oa za 20-30min dolge dele. Poglej, verjetno ti bo dobro, medtem, ko študiraš in pišeš, bi lahko že pogledal kakšen del ali dva...

negot ::

;)

c3p0 ::

Nesta je izjavil:


O cem se gre serij? Je to bolj stil Breaking bad? Hvala


Kriminalec/hitman, ki balansira med tem svetom, punco in mladoletno hčero.

Skylord ::

The Mandalorian



?

Kurzweil ::

Skylord je izjavil:

The Mandalorian



?


To je bilo že obljavljeno tu... in tudi svoj topic ima... :))

Skylord ::

Kurzweil je izjavil:

Skylord je izjavil:

The Mandalorian



?


To je bilo že obljavljeno tu... in tudi svoj topic ima... :))

Ja sorry, ker ne znam cel slo-tech na pamet. Iskalnik pa itak ne deluje tako da...
Danes sem slučajno naletel na partisu na prvi del in zato sprašujem, če je kdo že pogledal ali se splača dol vlečt.
Mislim pa, da sem v pravi temi za to vprašanje.
Tako da, če nimaš odgovora na to ali pa da bi mi podal link do tega topica (sem že sam našel) potem vseeno, če si tiho.;)

Kurzweil ::

@RokFeler, ne vem, zakaj sedaj napadaš mene, če si sam tepček?

Objavljeno je bilo ENO stran nazaj... omenjen topic, pa je na prvi strani pod rubriko "Sedem umetnosti", tako da bolj kot to, da moraš znat ST na pamet, je pomembno, da nisi blentav. Je res tako težko, preden objaviš malce pogledat okrog sebe? Če bi tako počeli vsi, bi bil forum en navaden kaos.

Sicer ne rabiš nek presežek IQja, da najdeš topic, lahko tu ga tudi jaz, če si tako kratek - The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] . Tudi Google je sila preprost, napišeš naprimer "Slo tech Mandalorian" in ne boš verjel kakšen čudež se zgodi :))

Saj bo... ali pa tudi ne... serije pa še nisem gledal, ker čakam do 27. decembra, ko bo zunaj celotna sezona.

Badwolff ::

Resna stvar tale slotech, ne smeš zajebat, te koj skurcajo.

Skylord ::

Badwolff je izjavil:

Resna stvar tale slotech, ne smeš zajebat, te koj skurcajo.

Točno to in to vedno eni in isti bedaki, ki mislijo, da si lastijo forum. Namesto da bi povedal kaj pametnega oz. kot rečeno podal link. Tukaj nekaj pametuje.
G. Kurcvel se ti oproščam, ker ne gledam za nazaj. Forum pa je zato, da se sprašuje. Je veliko več bedastih (kot recimo sedaj tvoj) in nepotrebnih komentarjev kot ta moj, tako da... Koji si ti k da boš men govoril kaj naj pišem in kaj ne. A si mogoče moderator?
Pober se mi, a ti je jasno!

VaeVictis ::

For all mankind je kar zanimiv. se pa malce bolj počasno začne in tudi odvija.

tikitoki ::

VaeVictis je izjavil:

For all mankind je kar zanimiv. se pa malce bolj počasno začne in tudi odvija.


Po naslovnici in komentarjih sodec je se ena brezvezna pralnica mozganov s feministicno propagando.

buttcrack ::

Če te čist vsaka baba mot, kr ostani pri marvelu ;)

Kurzweil ::

Skylord je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Resna stvar tale slotech, ne smeš zajebat, te koj skurcajo.

Točno to in to vedno eni in isti bedaki, ki mislijo, da si lastijo forum. Namesto da bi povedal kaj pametnega oz. kot rečeno podal link. Tukaj nekaj pametuje.
G. Kurcvel se ti oproščam, ker ne gledam za nazaj. Forum pa je zato, da se sprašuje. Je veliko več bedastih (kot recimo sedaj tvoj) in nepotrebnih komentarjev kot ta moj, tako da... Koji si ti k da boš men govoril kaj naj pišem in kaj ne. A si mogoče moderator?
Pober se mi, a ti je jasno!


To si zdaj šel v full retard mode?

Lion29 ::

Kurzweil

dej ajde, ne skaci v luft. Ta tema je namenjena temu.... serijam. Post je bil cisto na mestu. A zdaj bi za vsak post v tej temi morali brskat, ce obstaja ze namenska tema? ne. nikakor. Jaz sem, da se v to temo daja vse osnovne podatke (kot so trailerji in splosna mnenja)... ce pa se folk poglablja v specificno temo, pa se to tudi TUKAJ oznaci.. in ce kdo slucajno spregleda, prijazno napoti tja... in ne odtgat glavo in zalit
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

Lion29 je izjavil:

Kurzweil

dej ajde, ne skaci v luft. Ta tema je namenjena temu.... serijam. Post je bil cisto na mestu. A zdaj bi za vsak post v tej temi morali brskat, ce obstaja ze namenska tema? ne. nikakor. Jaz sem, da se v to temo daja vse osnovne podatke (kot so trailerji in splosna mnenja)... ce pa se folk poglablja v specificno temo, pa se to tudi TUKAJ oznaci.. in ce kdo slucajno spregleda, prijazno napoti tja... in ne odtgat glavo in zalit


Sem tudi lepo napisal, da spomnim...

To je bilo že obljavljeno tu... in tudi svoj topic ima... :))


...in če pogledaš potem v nadaljevanju... se je on začel vžigat... torej... pa dosti o tem, nima smisla...

tikitoki ::

buttcrack je izjavil:

Če te čist vsaka baba mot, kr ostani pri marvelu ;)


Ti kar glej marvelovo navlako. mene zenske ne motijo, neuravnotezeni filmi, ki ze kar smrdijo po trenutno popularni feministicni propagandi so moteci marsikomu.

Skylord ::

Kurzweil je izjavil:

Lion29 je izjavil:

Kurzweil

dej ajde, ne skaci v luft. Ta tema je namenjena temu.... serijam. Post je bil cisto na mestu. A zdaj bi za vsak post v tej temi morali brskat, ce obstaja ze namenska tema? ne. nikakor. Jaz sem, da se v to temo daja vse osnovne podatke (kot so trailerji in splosna mnenja)... ce pa se folk poglablja v specificno temo, pa se to tudi TUKAJ oznaci.. in ce kdo slucajno spregleda, prijazno napoti tja... in ne odtgat glavo in zalit


Sem tudi lepo napisal, da spomnim...

To je bilo že obljavljeno tu... in tudi svoj topic ima... :))


...in če pogledaš potem v nadaljevanju... se je on začel vžigat... torej... pa dosti o tem, nima smisla...


FAK. Samo na tem kurčevem forumu pa res nima več smisla komentirat. Človek lepo vpraša, pa se vedno najde en idiot, ki misli da drži boga za jajca. WTF kaj mislite, da je forum samo vaš in da lahko delate kar hočete. Če si pusi, da te jebejo v glavo je OK, če ne pa moraš prenašat par idiotov, ki se povsod bašejo zraven in ti govorijo kaj naj bi delal. Škoda ker se ne zavedate kakšni božčki ste.
Fack you.

Kurzweil ::

@RokFeler, tako malo je potrebno, da padeš v retard mode? In ja, v družbi imamo neke standarde, norme, dogovore, da stvari funkcionirajo, nek normalen, civiliziran človek, se tega vsaj približno drži, se pa zavedam, da obstajajo tudi tepčki, kot si ti, zaradi katerih ima sistem felerje in kako zanimivo, ti si RokFeler :)) Sedaj pa se umiri, sem ti lepo napisal, da že obstaja v tem topicu objavljen trailer in tudi, da ima serija svoj topic in ja, to sem napisal lepo, dokler se niti ti spremenil v majmuna in se ves ogrožen začel cviliti in jokati, da tebi že ne bo nihče nič govoril, pa se vprašaj. Izklopi retard mode, jaz sem že lepo umiril žogo, pa se ti spet užigaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Skylord ::

retard mode si ti vklopil s prvim postom na moje vprašanje. Če bi znal nehat, do tega sploh ne bi prišlo. Samo ne, se še naprej delaš majmuna.
Najprej pospravi v svojem podstrešju in se vprašaj zakaj ti odpiraš brezvezne teme in bedaste komentarje, da ne bom jaz začel naštevat kake budalaštine TI pišeš po forumu:O potem pa se spravljaj na druge. Kot že rečeno: škoda ker se ne zavedaš kakšen božček si in kakšne napake si ti delal do sedaj. Vidiš samo druge.
Ko se boš nehal delat majmuna potem pa se lahko normalno pogovarjamo naprej.

Kurzweil ::

@RokFeler, katere brezvezne teme? katere bedaste komentarje (ki se ne nanašajo na bedaka, kot si ti)? Kakšne budalaštine?

Ti res nisi gladek... nisem imel še z nobenim tovrstnih problemov, pa sem tu že res lep čas... in če tepec pogledaš... sem ti lepo napisal, da je to že objavljeno in da že obstaja topic, to je vse... potem pa si ti začel kazat svojo slabo vzgojo in mentalno stanje. Over and out! Ne da se mi in nimam namen izgubljat časa s takšnim teletom! Risanke so že mimo, tako da bi ti že moral spat ;)

Skylord ::

Kaj delaš potem še tukaj. Očitno si še vedno na retard mode. Itak od takega majmuna nimaš kaj za pričakovat.
BDV pa da ne bo kdo rekel, da sem jaz začel z raznimi žaljivkami in podobno.

negot ::


:)

Cruz ::

Začela se je 4. sezona Rick and Morty. Za vse tiste, ki imate višji IQ. 8-)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

monikav ::

A se splača vzet naročnino za Apple TV?

Konlov ::

monikav je izjavil:

A se splača vzet naročnino za Apple TV?

Če ti je vsebina všeč, se. Ali to na smart TV sploh spraviš pri nasž?

IL_DIAVOLO ::

RokFeler Odrasti dete in se nauči proper replike.

DeeJay ::

Konlov je izjavil:

monikav je izjavil:

A se splača vzet naročnino za Apple TV?

Če ti je vsebina všeč, se. Ali to na smart TV sploh spraviš pri nasž?

Jup in majo tud slo podnapise.

Konlov ::

Super tole s podnapisi. Siol NEO ima samo nek redbull TV tako da ne vem kako bi tole na TV spravil?

no comment ::

Konlov je izjavil:

Super tole s podnapisi. Siol NEO ima samo nek redbull TV tako da ne vem kako bi tole na TV spravil?

Naložiš aplikacijo na TVju (če imaš dovolj nov TV).

Konlov ::

Imam samsungov smart TV pa tudi nima te app še gor. Bodo že...
««
231 / 301
»»