» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
229 / 301
»»

PH03N1X ::

Mogoče zna kdo kak se imenuje tista serija, ko je bila pred kakšnim mesecem na RTVju, šlo se je pa za brata Dassler ustanovitelja Adiddas in Ruda (danes Puma). Par delov je bilo pa bi rad vse pogledal.

flyby ::

PH03N1X je izjavil:

Mogoče zna kdo kak se imenuje tista serija, ko je bila pred kakšnim mesecem na RTVju, šlo se je pa za brata Dassler ustanovitelja Adiddas in Ruda (danes Puma). Par delov je bilo pa bi rad vse pogledal.


Brata Dassler oz. Die Dasslers

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flyby ()

meho7 ::

IL_DIAVOLO ::

Hvala za tole, looking good.

Podoben norec, kot chris meloni :D Tudi precej podobna vloga, kot jo je imel v seriji happy.

Gledam.

Kurzweil ::

meho7 je izjavil:



Tole zgleda cute,... je to nadaljevanka ali nanizanka? Je slučajno tule vsake zgodbe konec, konec vsake sezone? Namreč gledam samo še serije, ki so že končane, ne da se mi leta po del, dva, tri gledat in čakat vmes,... ?

Gagarin ::

@meho7, hvala, inbetween mi je odlična serija

IL_DIAVOLO ::

Serijo sem pogledal v par urah, that must be my personal best :)

Sicer pa zelo dobra nadaljevanka, ampak deli so pa zelo kratki, cca 20 minut. Tako da res hitro pogledas. Drugače pa tale igralec je cisti psiho haha

Priporocam.

kjut ::

Kurzweil je izjavil:

Ja koliko sezon Vikingov pa bo še ?


Imdb: SE6E01: 4 dec.19, šesta zih ostalo je pod ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

buttcrack ::

Kurzweil je izjavil:

meho7 je izjavil:



Tole zgleda cute,... je to nadaljevanka ali nanizanka? Je slučajno tule vsake zgodbe konec, konec vsake sezone? Namreč gledam samo še serije, ki so že končane, ne da se mi leta po del, dva, tri gledat in čakat vmes,... ?

neki blazno se ne navezuje na prejšnje dele, malenkost pa. pač družinske vezi pa to.
je pa kul zadeva, sploh ozzy naglas je ubitačen :)

oo7 ::

Pilot že na travniku

PunkDude ::

Mr. Robot tudi že zunaj, drugi del. Ne vem, če je bilo omenjeno.

Kurzweil ::

Je*emti serije :)) , medtem, ko mi uspe pogledat eno, pridejo vmes ven 3, ki bi jih pogledal,... pa, kot da ni še 100 drugih stvari, ki jih oz. bi jih rad počel, za nameček pa so serije tam nekje na 20. mestu med prioritetami in veseljem, pa jih vseeno ZELO rad gledam, če so dobre seveda :D

meho7 ::


Ravnokar se je zakljucila 2. sezona

Top shit 8-)

lolipop2 ::

PunkDude je izjavil:

Mr. Robot tudi že zunaj, drugi del. Ne vem, če je bilo omenjeno.


Če ne bodo začeli bluzit, bo gledljivo. Tretja sezona je bila obup.

Konlov ::

meho7 je izjavil:


Ravnokar se je zakljucila 2. sezona

Top shit 8-)

Jooj, kar ne spravim se gledati. Me je strah tipičnega ameriškeka nakladanja po uspehu...

no comment ::

O čem pa nakladajo Američani, potem ko uspejo?

misek ::

Nova serija Treadstone: https://www.imdb.com/title/tt8289480/

The Treadstone project, having created super spy Jason Bourne, turns its attention on a new protocol to develop unstoppable superhuman assassins.

PH03N1X ::

flyby je izjavil:

PH03N1X je izjavil:

Mogoče zna kdo kak se imenuje tista serija, ko je bila pred kakšnim mesecem na RTVju, šlo se je pa za brata Dassler ustanovitelja Adiddas in Ruda (danes Puma). Par delov je bilo pa bi rad vse pogledal.


Brata Dassler oz. Die Dasslers

TNX, na žalost ne najdem, bom ob priliki pogledal kje na TV.

Konlov ::

no comment je izjavil:

O čem pa nakladajo Američani, potem ko uspejo?

Abba: money money money

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Pilot že na travniku




Je že kdo pogledal ? Je zakej ?

Okapi ::

Angleška serija je bolj meh.

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pilot že na travniku




Je že kdo pogledal ? Je zakej ?


Ne vem, če si upam to sploh pogledat,... zgledalo je dobro in zelo obetavno, zdej pa vidim ocene med 6.0 - 7.5, kar je za serije seveda obup. Bi sicer vseeno pogledal, ampak še precej drugega čaka na ogled...

Okapi ::

Sočasno sta dve seriji - ameriška z 8 deli, in angleška s tremi. Videli smo prvi del angleške.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Sočasno sta dve seriji - ameriška z 8 deli, in angleška s tremi. Videli smo prvi del angleške.



a res? tudi ameriska bo? uff... kul... ampak trailer smo vidli od angleske
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PunkDude ::

Greš na YT in pogledaš. Ne rabiš bit rocket scientist.

Lion29 ::

PunkDude je izjavil:

Greš na YT in pogledaš. Ne rabiš bit rocket scientist.


hm... sem morebiti spraseval kje je US trailer? :|
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PunkDude ::

Tako je izpadlo.

Kurzweil ::

Emmm, ne vem kaj zdej to pametovanje tu... vsaj kar se mene tiče, jaz govorim o seriji, katero sem citiral, ki ima poleg še sliko, tako da je krisalno jasno, o kateri govorim.

Tisti, ki pa govoriti še o neki drugi, pa lahko mirno daste še kakšen link do nje, malce za zanimivost... kolikor gledam za 2019 oz. aktualno stranje, mi najde samo eno "The War of the Worlds".

Okapi ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Kurzweil ::

Okapi je izjavil:

War of the Worlds (2019 TV series) @ Wikipedia

The War of the Worlds (British TV series) @ Wikipedia


Še vedno mi sicer ni jasno, zakaj se meša ti dve seriji, saj je kristalno jasno katero sem citiral,... in ja, o tisti sem govori... :))
Mimogrede, druge na IMDBju še niti najde ne...

Lion29 ::

Kurzweil je izjavil:

Okapi je izjavil:

War of the Worlds (2019 TV series) @ Wikipedia

The War of the Worlds (British TV series) @ Wikipedia


Še vedno mi sicer ni jasno, zakaj se meša ti dve seriji, saj je kristalno jasno katero sem citiral,... in ja, o tisti sem govori... :))
Mimogrede, druge na IMDBju še niti najde ne...


da fuk? saj se svet ne vrti okoli tebe... pac je tema o serijah in je povedal, da je tudi US varianta...

đizs

PunkDude je izjavil:

Tako je izpadlo.


ja, ce si funkcionalno nepismen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Kurzweil ::

Lion29 je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Okapi je izjavil:

War of the Worlds (2019 TV series) @ Wikipedia

The War of the Worlds (British TV series) @ Wikipedia


Še vedno mi sicer ni jasno, zakaj se meša ti dve seriji, saj je kristalno jasno katero sem citiral,... in ja, o tisti sem govori... :))
Mimogrede, druge na IMDBju še niti najde ne...


da fuk? saj se svet ne vrti okoli tebe... pac je tema o serijah in je povedal, da je tudi US varianta...

đizs

PunkDude je izjavil:

Tako je izpadlo.


ja, ce si funkcionalno nepismen


Em... če že ravno omenjaš fukncionalno nepismenost... sem napisal "kar se mene tiče"... in ne, tudi okrog tebe, se ne vrti svet...

Nesta ::

Jypcek se en link od tvoje ljubega portala pod crto. (Ja vem sedaj so tudi oni desni postali :D )

https://podcrto.si/pod-crto-z-oddajo-ta...

Lion29 ::

Kurzweil je izjavil:


Em... če že ravno omenjaš fukncionalno nepismenost... sem napisal "kar se mene tiče"... in ne, tudi okrog tebe, se ne vrti svet...


Emmm, ne vem kaj zdej to pametovanje tu... vsaj kar se mene tiče, jaz govorim o seriji, katero sem citiral, ki ima poleg še sliko, tako da je krisalno jasno, o kateri govorim.


a ni logicno, da je "kar se mene tice" saj ti govoris in vsi vemo, da je tvoje mnenje...

moj post se je nanasal na to, da si mislil, da ne vemo o kateri seriji si govoril. Noben ni dvomil o kateri seriji ti govoris... post okapi-ja je verjetno izhajal iz tvojega posta... ni pa se nanj nanasal in ni bil direktni odgovor tebi, ampak je to pvoedal na splosno, za vse.

jaz sem se cudil, da obstaja tudi ameriska verzija.

ti pa si pol pisal, ces da si ti govoril o angleski, v kar ni nihce dvomil. in to si celo 2x povedal... zato moja reakcija

Lion29 je izjavil:

Kurzweil je izjavil:


Em... če že ravno omenjaš fukncionalno nepismenost... sem napisal "kar se mene tiče"... in ne, tudi okrog tebe, se ne vrti svet...


Emmm, ne vem kaj zdej to pametovanje tu... vsaj kar se mene tiče, jaz govorim o seriji, katero sem citiral, ki ima poleg še sliko, tako da je krisalno jasno, o kateri govorim.


a ni logicno, da je "kar se mene tice" saj ti govoris in vsi vemo, da je tvoje mnenje...

moj post se je nanasal na to, da si mislil, da ne vemo o kateri seriji si govoril. Noben ni dvomil o kateri seriji ti govoris... post okapi-ja je verjetno izhajal iz tvojega posta... ni pa se nanj nanasal in ni bil direktni odgovor tebi, ampak je to pvoedal na splosno, za vse.

jaz sem se cudil, da obstaja tudi ameriska verzija.

ti pa si pol pisal, ces da si ti govoril o angleski, v kar ni nihce dvomil. in to si celo 2x povedal... zato moja reakcija



in ne, tudi okrog tebe, se ne vrti svet...


hm... cemu pa to? a sem morebiti kaj narobe razumel, in odgovarjal na nekaj, ka ni letelo name?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Konlov ::

U Fargotu so mel za take cleanerje. Ampak kaj, ko je Maligan tud te potamanil:))

meho7 ::

oo7 ::

Finalna sezona

The Man in the High Castle Season 4 - Official Trailer | Prime Video

Konlov ::

meho7 je izjavil:

HBO's 'Succession' Is the Best Show on TV

Bom še enkrat poizkušal gledati. E1, ko neki razvajenček očkatov rap poje pa o naložbah razpravlja, sem prenehal gledati po 15 min. Morda mi ta "vlaganja" in podobna ameriška sr..ja res ne potegnejo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

oo7 ::

Sem pogledal pilot TV serije Treadstone - https://www.imdb.com/title/tt8289480/

To je prequel filmov Bourne. Pretepanje je dobro v stilu Jasona Bourna zaenkrat mi je bilo toliko zanimivo, da bom pogledal še naslednjo epizodo...

globoko grlo ::

Sem na YTju najdu Impulse pa še Origin.

Impulse se mi je prvih nekaj E zdelo full zanimivih, nekje od sredine naprej pa zgleda kt ena sama navadna pofukana tinejđ žajfnca. Se mi že ne da več gledat!!!

Orogon sta pa prva dva dela zastonj in full zanimiva, zdej pa hočjo en dnar od mene, pa ne vem al je sploh vredn, al bo spet ratala ena pofukana space žajfnca.

Any suggestions?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Konlov ()

mgermo ::



Animacija mi je malo weird, ampak res super zadeva.

DuaL ::

Kdo pogledal Taboo od Tom Hardya 2 sezona izide naslednjo leto?

IL_DIAVOLO ::

Boring af.

oo7 ::

DuaL je izjavil:

Kdo pogledal Taboo od Tom Hardya 2 sezona izide naslednjo leto?


Taboo - TV serija

PunkDude ::

Meni je Taboo zelo dobra.
Danes prvi del Watchmen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PunkDude ()

Cruz ::

Sem včeraj na Netflixu opazil serijo Living with Yourself. Ravno sem se prehranjeval, pa sem si mislil, ajde. Pogledal sem štiri dele - vmes sem si šel še po več hrane - in se nažrl kot prasec, kar je dobro, ker ravno "bulkam". Zelo gledljiva zadeva, edino malce manj (prisiljenega) humorja bi mi bolj ustrezalo. Danes bom opet gledal med prehranjevanjem! :)

Če kdo išče kakšno krajšo, lahko, humoristično s sci-fi elementi. Upam, da nisem predlagal prehitro - da ne bo po 4. epizodi šlo vse downhill.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

yayo ::

Watchmen je za kaj? Desno usmerjeni na veliko besnijo na IMDBju, mene zanima kvaliteta na splošno neglede na politiko.

Cruz ::

Glede na to, da je od HBO-ja, bi rekel, da je najverjetneje beda. HBO je postal(no, že kake 3-5 let nazaj) gutless komercialno populistično sranje(pa sem t.i. levičar). Še njihov CEO je odšel zaradi tega.

Bom pa vseeno danes pogledal, film je bil kul.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

matobeli ::

Sem pogledal watchmen. Navrgli so par referenc na film to je pa vse kar je skupnega.

Pogledal bom še en del ker sem ljubitelj filma in si želim da bi bila druga epizoda boljša ker ima prva nekaj nastavkov da bi lahko bila ok serija.

Če ne bo, bom verjetno nehal gledat, razen če ne bom imel res nič boljšega.

c3p0 ::

Se trudil s prvim delom, a ni uspelo. Serija je bedna.
««
229 / 301
»»