» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
176 / 302
»»

oo7 ::

18 avgust cela prva sezona :D

leiito ::

oo7 je izjavil:

Ne moreš, da verjameš :))

'Legends Of Tomorrow' Season 3 Muslim Female Superhero Will Speak Truth To Power In Trump Times - TCA

http://deadline.com/2017/08/legends-of-...


To bi blo treba še malo pojačat, vsaj trans muslim begunka z leseno nogo superherojka, ker pri teh rečeh pride do intersekcionalnosti in se diskriminacija ne sešteva ampak množi in take serije ozaveščajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

negot ::


;)

-valvoline- ::



salvation.
zaenkrat se kar zanimiva.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::


blood drive

kaj pa te psihice, a spremlja kdo :)

lisaac ::

Gleda kdo slučajno serijo The Room 401 ? ..zaenkrat so sam dva dela zunaj ampak vseeno..what the F je fora te serije? čist kr neki scenarij, kr neko dogajanje ..al mogoče js kej ne zastopim? prou ni nobene zgodbe notr..anyone?

FTad ::

-valvoline- je izjavil:



salvation.
zaenkrat se kar zanimiva.


sem pogledal prve tri epizode. Bo za pogledat :)

Lion29 ::

lisaac je izjavil:

Gleda kdo slučajno serijo The Room 401 ? ..zaenkrat so sam dva dela zunaj ampak vseeno..what the F je fora te serije? čist kr neki scenarij, kr neko dogajanje ..al mogoče js kej ne zastopim? prou ni nobene zgodbe notr..anyone?


tipo twilight zone.... pa ni 401 ampak 104 ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Marvel's The Defenders | Featurette [HD] | Netflix

meho7 ::

oo7 ::

Čez 4 dni se začne 4 sezona The Last Ship :)





Preacherja še kdo gleda ???

Tr0n ::

Tr0n ::

Cez 2 dni se spet zacne Halt & Catch Fire, zadnja sezona.



Awwwwwwww yeah! 8-)

oo7 ::

Defenderji so že zunaj :D



Marvel's THE PUNISHER Teaser Trailer (2017) Netflix TV Show 8-)

IL_DIAVOLO ::

Ne pomnim, kdaj je bila tako slaba izbira aktualnih serij. Zato sem se spravil gledat house-a, občasno se pogledam na briotu boston legals 8-)

Konlov ::

Kdaj bo pa Fargo 4?

IL_DIAVOLO ::

Po letu 2020 oz. nikoli :P

oo7 ::

Pogledal prve tri epizode Defenders. Pilot je bil dolgočasen druga epizoida že malo boljša tretja epizoda pa še boljša če bo šlo tako naprej potem bo dobro :)

Tr0n ::

Prvi dve epizodi zadnje sezone Halt and Catch Fire so ble boljse, kot celi Marvel Defenders.

That is all.

vilonja ::

Je slučajno The Defenders tudi nadaljevanje Daredevila?

Tr0n ::

Vsi liki so not, tako da iz tega vidika, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

mujek ::

Če želiš gledati The Defenders, ti toplo priporočam, da pogledaš tudi Iron fist, Jessica Jones, Daredevil, Luke Cage.

starboi ::

oo7 je izjavil:

Pogledal prve tri epizode Defenders. Pilot je bil dolgočasen druga epizoida že malo boljša tretja epizoda pa še boljša če bo šlo tako naprej potem bo dobro :)


Pa je sploh kakšna serija, ki ti ni bla dobra ( resno vprašanje ) ? Ker v vseh teh letih zabijanja časa na tem forumu , sem skorajda 100%, da si za vsako napisal da je dobra oz. odlična. Hvala za odgovor. Lp

oo7 ::

starboi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pogledal prve tri epizode Defenders. Pilot je bil dolgočasen druga epizoida že malo boljša tretja epizoda pa še boljša če bo šlo tako naprej potem bo dobro :)


Pa je sploh kakšna serija, ki ti ni bla dobra ( resno vprašanje ) ? Ker v vseh teh letih zabijanja časa na tem forumu , sem skorajda 100%, da si za vsako napisal da je dobra oz. odlična. Hvala za odgovor. Lp


Je veliko TV serij, ki mi niso bile všeč pač o takih serijah ne pišem, ker jih tudi ne gledam. Če je kakšna nova Tv serija pogledam pilot pa še kakšno epizodo in če mi ni všeč je ne gledam več. Sem že tukaj večkrat napisal če mi ni bilo všeč in potem nisem več pisal o tisti TV seriji, ker nisem gledal naprej.

Če za serijo napišem, da je odlična potem mi je res dobra npr Fargo, GOT, Vikings...

Gledam pa tudi take Tv serije, ki niso nič posebnega ampak tudi niso slabe npr Dark Matter, ZOO, Shooter...


Kar trenutno spremljam

Ponedeljek: GOT odlična tv serija

Torek: Preacher ta Tv serija je dobra

Sreda: Shooter nič posebnega

Četrtek: Nič

Petek: ZOO nič posebnega

Sobota: Dark Matter nič posebnega

Nedelja: Nič


Za defenderje pa nisem napisal, da so odlični samo napisal sem, da sem pogledal prve tri epizode pilot je dolgočasen druge dve epizod pa malo boljše to je daleč od ODLIČNEGA.

Upam, da sem odgovril na tvoje vprašanje :)

Lion29 ::

ma ne vem, kak lahko gledas shooterja, zoo in dark matter pa ne gledas Ray Donovana? :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

starboi ::

oo7 je izjavil:

starboi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pogledal prve tri epizode Defenders. Pilot je bil dolgočasen druga epizoida že malo boljša tretja epizoda pa še boljša če bo šlo tako naprej potem bo dobro :)


Pa je sploh kakšna serija, ki ti ni bla dobra ( resno vprašanje ) ? Ker v vseh teh letih zabijanja časa na tem forumu , sem skorajda 100%, da si za vsako napisal da je dobra oz. odlična. Hvala za odgovor. Lp


Je veliko TV serij, ki mi niso bile všeč pač o takih serijah ne pišem, ker jih tudi ne gledam. Če je kakšna nova Tv serija pogledam pilot pa še kakšno epizodo in če mi ni všeč je ne gledam več. Sem že tukaj večkrat napisal če mi ni bilo všeč in potem nisem več pisal o tisti TV seriji, ker nisem gledal naprej.

Če za serijo napišem, da je odlična potem mi je res dobra npr Fargo, GOT, Vikings...

Gledam pa tudi take Tv serije, ki niso nič posebnega ampak tudi niso slabe npr Dark Matter, ZOO, Shooter...


Kar trenutno spremljam

Ponedeljek: GOT odlična tv serija

Torek: Preacher ta Tv serija je dobra

Sreda: Shooter nič posebnega

Četrtek: Nič

Petek: ZOO nič posebnega

Sobota: Dark Matter nič posebnega

Nedelja: Nič


Za defenderje pa nisem napisal, da so odlični samo napisal sem, da sem pogledal prve tri epizode pilot je dolgočasen druge dve epizod pa malo boljše to je daleč od ODLIČNEGA.

Upam, da sem odgovril na tvoje vprašanje :)


Odlično, hvala še enkrat ker si si vzel čas in odgovoril na moje vprašanje. :) Nedelja je kot nalašč za obujanje spominov z kakšnim odličnim Breaking Bad-om, The Wire ali Sopranovimi ! ;) Lp

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

ma ne vem, kak lahko gledas shooterja, zoo in dark matter pa ne gledas Ray Donovana? :)


Ray Donovana mi še ni uspelo pogledat :P

starboi je izjavil:


Odlično, hvala še enkrat ker si si vzel čas in odgovoril na moje vprašanje. :) Nedelja je kot nalašč za obujanje spominov z kakšnim odličnim Breaking Bad-om, The Wire ali Sopranovimi ! ;) Lp


Sopranove in Breaking Bad sem že pogledal in obe serije z lahkoto uvrstim pod odlične serije :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Danes se začne the last ship 4 sezona. Prve dve epizodi že na voljo ;)

GrimReaper ::

mujek je izjavil:

Če želiš gledati The Defenders, ti toplo priporočam, da pogledaš tudi Iron fist, Jessica Jones, Daredevil, Luke Cage.

Iron Fist ni ne vem kaj glede na IMDb oceno in reviewe. Sem pa razmišljal sedaj, ko so se začeli Defenderji, da bi pogledal še njegovo zgodbo.
Sicer pa zdaj ko tole pišem, vidim da 2. sezona pride šele 2019, prva ima pa samo 13 delov, tako da bom kar pogledal.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

oo7 ::

GrimReaper je izjavil:

mujek je izjavil:

Če želiš gledati The Defenders, ti toplo priporočam, da pogledaš tudi Iron fist, Jessica Jones, Daredevil, Luke Cage.

Iron Fist ni ne vem kaj glede na IMDb oceno in reviewe. Sem pa razmišljal sedaj, ko so se začeli Defenderji, da bi pogledal še njegovo zgodbo.
Sicer pa zdaj ko tole pišem, vidim da 2. sezona pride šele 2019, prva ima pa samo 13 delov, tako da bom kar pogledal.


Iron Fist je bolj počasna Tv serija ampak če boš gledal Defenderje potem kar poglej prvo sezono Iron Fist, ker Tv serija Defenders se skoraj najbolj vrti okoli njegove zgodbe.

Excavator ::

Gleda kdo Scorpion? Zdaj konec septembra pride 4. sezona.

Fif55 ::

Gledam Scorpion, mi je kr zanimiva serija. Zabavna in delno tudi poučna.

mujek ::

Iron Fist je slaba serija. Ima svoje trenutke, ampak je podpovprečna.
Ampak, kot je M-Power rekel, je Iron Fist pomemben za razumevanje Defenders.

Te serije lahko razumeš kot eno serijo, kjer so na začetku vsak zasebe potem pa se srečajo.

klemenSLO ::

Začel sem gledat Salvation in morm rečt, da mi je zlo simpatična. SM mogu Takoj 6 delov v šusu pogledat :)
Druga je bla pa The Girlfriend Expirience.... tm sm se pa bl muču kot ne... tako da ne bom gledal naprej.. če bo sploh 2ga sezona
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

obe sta povprecni

13 reasons why
black mirror
ray donovan
the stranger things
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ganon ::

Danes bom začel z The Leftovers. Potrebujem nekaj novega.

Tr0n ::

It's good.

yoco ::

Iron Fist še vedno zanič lik v The Defenders! :|

meho7 ::

Preacher 2. sezona je nenormalno dobra

Dami ::

meho7 je izjavil:

Preacher 2. sezona je nenormalno dobra

Eh meni je že malo zeh, sam del z Herr Starom sn pokal od smeha skoz :D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Herr Star je zakon 8-)

oo7 ::

Sem končal z Tv serijo Defenders in sem pričakoval več. Pa tudi kratka prva sezona samo 8 epizod.

Jaz bi ocenil takole od najboljše, do najslabše.

1. Daredevill 2 sezona
2. Daredevill 1 sezona
3. Jessica Jones 1 sezona
4. Defenders 1 sezona
5. Iron fist 1 sezona
6. Luke Cage 1 sezona

yayo ::

oo7 je izjavil:

Herr Star je zakon 8-)

V stripu je bil še bolj zabaven, ampak tudi v mature content tv seriji so meje kaj lahko prikažeš. Drugače je Jesse iz stripa bolj "dec" kot ga uspe portretirati Dominic, v smislu, da je visoka, mišičasta muškarčina s kodeksom časti. Pa še nevidnega prijatelja ima v stripu, katerega skriva pred bližnjimi in s katerim se pogovarja vsakič, ko ima dileme. Prijatelj je plod travm iz otroštva. Jesseja kliče "pardner" in ni nihče drug kot John Wayne v kavbojski opravi. Jesseyev oče ga je častil kot moralno figuro, ga spoznal v Vietnamu, ter malemu Jesseyu privzgojil ljubezen do Wayneovih kavbojk. Jesseya prvič ogovori, ko ga kot malega otroka peklenski sorodniki za kazen zaprejo v kovček in spustijo na dno močvirja. Morda bomo ta storyline videli v naslednji sezoni, seveda precej predelanega, kot je bilo vse do sedaj.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Herr Star je zakon 8-)

V stripu je bil še bolj zabaven, ampak tudi v mature content tv seriji so meje kaj lahko prikažeš. Drugače je Jesse iz stripa bolj "dec" kot ga uspe portretirati Dominic, v smislu, da je visoka, mišičasta muškarčina s kodeksom časti. Pa še nevidnega prijatelja ima v stripu, katerega skriva pred bližnjimi in s katerim se pogovarja vsakič, ko ima dileme. Prijatelj je plod travm iz otroštva. Jesseja kliče "pardner" in ni nihče drug kot John Wayne v kavbojski opravi. Jesseyev oče ga je častil kot moralno figuro, ga spoznal v Vietnamu, ter malemu Jesseyu privzgojil ljubezen do Wayneovih kavbojk. Jesseya prvič ogovori, ko ga kot malega otroka peklenski sorodniki za kazen zaprejo v kovček in spustijo na dno močvirja. Morda bomo ta storyline videli v naslednji sezoni, seveda precej predelanega, kot je bilo vse do sedaj.



Kot kaže so že šli predaleč ?

US TV show Preacher threatened with boycott after graphic sex scene with Jesus

The show Preacher is under fire for its creators taking things too far. The latest episode opened with Jesus and a woman having sex, speaking graphically about various acts and showing the couple's various positions in silhouette.

https://www.stuff.co.nz/entertainment/t...

Dami ::

 Arrow season 6

Arrow season 6

:))
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

IL_DIAVOLO ::

Je kdo opazil, da je uporabnik power postal bolj kriticen? Le zakaj :D

Magic1 ::

Mogoče ima manj časa:P
Magic

Outcast ::

Še ena super serija se je končala 2017: Turn: the washington's spies:(

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Še ena super serija se je končala 2017: Turn: the washington's spies:(


Ja dobra Tv serija jaz moram pogledati samo še finale 4 sezone najbrž danes.

WallSreet ::

Še enkrat začel gledati Luke Caga. V redu serija.
««
176 / 302
»»