» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
172 / 302
»»

Tr0n ::

yayo ::

American Gods v bistvu postaja zelo dobra zadeva s surealno/psihedeličnim priokusom, posebno sedaj, ko se pričenja počasi v nekaterih stvareh oddaljevati od romana po katerem je posneta. Začetna scena s staro arabko celo poetična, prav tako "gay" vložek z depresivnim trgovcem in djinnom. Moraš biti mojster za izpeljati slednjo sceno in ne pasti v grotesko. Proti prvi epizodi je tole velik napredek, seveda če pričakuješ testosteronsko akcijo je bolje, da se izogneš seriji in romanu po katerem je posneta. In počakaš na novo sezono Preacherja.

oo7 ::

DC

Black Lightning - Official Trailer

oo7 ::

GLOW | Official Trailer [HD] | Netflix


.

Brane22 ::

My vote goes to "Silicon Valley"

oo7 ::

Arrow finale naslednji teden to bo pokalo 8-) Pa še najboljši lik je nazaj 8-)

IL_DIAVOLO ::



Ena boljsih scen iz zivalskega sveta...must see :)

leiito ::

Vsekakor, ampak a) to smo jemali že v času izida in b) kasneje se je izkazalo, da gre za fake news

IL_DIAVOLO ::

Kaj je tukaj fake?

St235 ::

O tem je bilo precej govora. In sicer naj bi bilo kar nekaj CGI v teh posnetkih.


Sam kot vem, je šlo to bolj za natolcevanje kot dejstva.

http://www.snopes.com/bbc-accused-of-fa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Outcast ::

Into the Badlands SPOILER











Season finale: ni mi bil všeč konec-konec (smrt Veil), bitka je bila res že malo čez rob zdrave pameti; se mi zdi da so jo hoteli povzdigniti (in tudi Quinna kot nekega skoraj neumrljivega tirana) nad vse ostale bitke v tej sezoni, pa jim ni uspelo...hollywood style.
Je pa še vedno zelo specifična in drugačna serija od skoraj vsega, kar je zunaj trenutno, zato veseli novica, da je potrjena 3.sezona:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Into the badlands finale mi je bil dober ampak se strinjam z zgoraj napisanim, da so pretiravali.

meho7 ::

Je ze kdo pogledu novo crime docu serijo od Netflixa - The Keepers ?

oo7 ::

Kakšen se vam je zdel finale Flasha ?

oo7 ::

'Cleopatra' TV Series In the Works At Amazon From 'Black Sails' Team

Amazon Studios has put in development Cleopatra, a drama series about the famous Egyptian queen, I have learned. The project hails from the Black Sails trio of co-creators/executive producers Jonathan E. Steinberg and Robert Levine and executive producer Dan Shotz.

http://deadline.com/2017/05/cleopatra-t...

FTad ::

oo7 je izjavil:

Kakšen se vam je zdel finale Flasha ?


meh

Je bil od Arrow-a malce boljsi

yoco ::

Se Flasha tretjo sezono sploh splača pogledat?

Han ::

Ne.

leiito ::

Twin Peaks S3, hm, očitno tudi tega foruma ne zanima preveč. V svojem času je bila pa to ground-breaking serija, čeprav je res, da prav veliko drugih niti ni bilo, David Lynch, pritlikavci v prizorih sanj, antiklimaktičen konec. Že zaradi zgodovine si zasluži vsaj 15 minut pilota.

buttcrack ::

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kakšen se vam je zdel finale Flasha ?


meh

Je bil od Arrow-a malce boljsi


Ja Arrow finale je bil boljši.

Lion29 ::

SPOILER FLASH FINALE

ne gledam vec Arrowa, Flash se mi je zdel bedast z zamenjavo HR-a in Iris....
glupe se mi zdijo tudi neumnosti okoli 2h paradoxa da propagira
- neumno se mi je zdelo, da je savatar kar zaupal ciscotu da bo postimal bazooko... in to celo brez laboratorijske opreme, lol
- noben ni jokal za HRjem, razen une dohtarce.... kao celo zmagovito so se pocutli, ker je Iris prezivela

ma cel kup gluposti, ki bi bile lahko boljse.... ceprav je flash to kar je... sem vseeno pricakoval malo bolje izpeljano....
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Po moje je bil to sezono Arrow malo boljši od Flasha. Zaključek pri Flashu pa je bil sploh beden, medtem ko so Arrow eksplozivno zaključili :D
Imata pa obe seriji že uradno potrjeni naslednji sezoni. Še letos jeseni.

IL_DIAVOLO ::

meho7 je izjavil:

Je ze kdo pogledu novo crime docu serijo od Netflixa - The Keepers ?


To je spet kak brezvezen dokumentarec aka making a murderer ali je serija?

mgermo ::

Flash cela sezona bedna, zakaj bi finale bil boljši.
12 monkeys cela sezona kul in dober finale.

FTad ::

Izi je izjavil:

Po moje je bil to sezono Arrow malo boljši od Flasha. Zaključek pri Flashu pa je bil sploh beden, medtem ko so Arrow eksplozivno zaključili :D
Imata pa obe seriji že uradno potrjeni naslednji sezoni. Še letos jeseni.



Se strinjam. Arrow je bil zanimiv v zadnji tretjini sezone, medtem ko je bil Flash mogoce samo na zacetku, potem pa slabih 20 epizod fillerjev in zadnjih nekaj zanimivih epizod, ko so razkrili, kdo je Savitar in nato razocararanje finala...

oo7 ::

FTad je izjavil:

Izi je izjavil:

Po moje je bil to sezono Arrow malo boljši od Flasha. Zaključek pri Flashu pa je bil sploh beden, medtem ko so Arrow eksplozivno zaključili :D
Imata pa obe seriji že uradno potrjeni naslednji sezoni. Še letos jeseni.



Se strinjam. Arrow je bil zanimiv v zadnji tretjini sezone, medtem ko je bil Flash mogoce samo na zacetku, potem pa slabih 20 epizod fillerjev in zadnjih nekaj zanimivih epizod, ko so razkrili, kdo je Savitar in nato razocararanje finala...


Točno tako. Flash je bil zanimiv na začetku z Savitarjem Arrow pa ob razkritju Prometheusa se pravi zadnja tretina ;)

IL DIAVOLO ::

5. sezona house of cards je na travnikih, če koga zanima.

oo7 ::

Dober finale Lucifer in zanimiv konec :)

FTad ::

Hja no, ceprav sem Lucifer fan, mi je bil tale drugi del 2. sezone nekam hitro narejen in zakljucen. Res je treba upostevati, da so sredi sezone dobili zeleno luc, da posnamejo extra epizode, ker je bila gledanost visoka.

Je bil pa dober cliffhanger, tako da bom vseeno pogledal 3. sezono, saj je all in all zanimiva serija, da das mozgane na off ob gledanju.

njah ::

A ima se kdo drug tezave z najvecjim travnikom zadnje dni?

scipascapa ::

da

Dami ::

Največji slovenski travnik al kateri drugi? :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

scipascapa ::

kera serija je to?

yoco ::

Punisher :D

oo7 ::



Upam, da bo Tv serija kolikor je možno nasilna in krvava kar se spodobi za Punisherja. Ima, da polomi vse kosti >:D


Za ogrevanje si pa lahko pogledate kratek film Dirty Laundry

oo7 ::

Ranking The 25 Most Violent Comic Book Characters Of All Time
1. The Punisher
http://www.therichest.com/world-enterta...


15 Most Violent Marvel Superheroes, Ranked
1. The Punisher
http://movieandtvcorner.com/15-most-vio...

The Punisher is number one with several thousand bullets. Actually, was there ever really any question that Frank Castle would top any countdown of Marvel's most violent heroes? Even in Punisher's early days, he represented the kind of antihero that was typically only seen in Rated-R films. There was a nobility to his actions even then, but it was clear that the man with a skull on his chest and a large rifle wasn't exactly intended to be another superpowered boy scout.

As Punisher's character evolved, however, he reached a new level of comic book violence. Punisher has long ceased trying to justify his actions. The fact that evil exists is enough for him. In the name of destroying that evil, he had done things like rip the entrails of a pedophile out with his bare hands. In fact, with a kill count said to be upwards of 48,000 people, it's hard to imagine how Punisher could be any a more violent superhero than he currently is.


Frank Castle je genocid za kriminalce >:D

FTad ::

njah je izjavil:

A ima se kdo drug tezave z najvecjim travnikom zadnje dni?


jap :/

leiito ::

Zakaj travnik? A je kako pravilo, da se sajtov s torenti ne omenja poimensko?

Sicer pa The Keepers zveni obetavno, baje celo boljše od The Making Of A Murderer. Na pol od pol prv epizode se še ne bi strinjal, ampak je res zgodaj.

American Gods pa kaj, vse pušča hladne? Ali pa Twin Peaks?

oo7 ::

Frank Miller's Sin City To Be Rebooted As TV Series

http://www.cbr.com/sin-city-reboot-tv-s...

oo7 ::

Tv serija Punisher naj bi izšla letos enkrat Novembra 8-):)

Izi ::

leiito je izjavil:

American Gods pa kaj, vse pušča hladne? Ali pa Twin Peaks?

Obe seriji me nista pustili hladnega. Zagrabila me je vroča jeza, ko sem videl kakšno sranje so sposobni sproducirati od mamil razžrti in bolni možgani.
Izdelava takega sranja bi moralo biti kaznivo dejanje.

SuperVeloce ::

huh? sicer nisem mel cajta gledati ne enega ne druzga, ampak naceloma sta obe seriji fasali thumbs up?!
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

yayo ::

American Gods zelo njiha, vidiš eno epizodo, ki je dobra potem pa v naslednji naredijo en sam dolgčas. Twin Peaks 2017 še ne gledam, ker sem se spravil gledat, po 25 letih, še enkrat original serijo. Pride na vrsto v mesecu ali dveh. 8-)

Izi ::

S temi režiserji "umetniki" (po moje so krive droge) zadnje čase postaja problem. Hočejo narediti nekaj unikatnega in drugačnega, pri tem pa pozabijo na osnovno zgodbo in se popolnoma izgubijo. Čeprav so posamezni kadri zanimivi, kot celota vse skupaj izpade kot čudaške blodnje.

Za tem sindromom močno trpijo American Gods, Twin Peaks in Legion. Veliko vloženega denarja, dobri igralci, zanimive lokacije, posamezni kadri so dobri, včasih celo vrhunski, ampak ničesar ni kar bi vse skupaj povezovalo.
Z vsakim naslednjim delom vse skupaj postaja bolj nesmiselno in zato tudi dolgočasno. Kakšne 3 dele se še da pogledat, potem pa normalni gledalci počasi začno izgubljati zanimanje in prenehajo z gledanjem. Pri vseh treh omenjenih serijah je popolnoma enako. Na koncu ugotoviš, da je bil ogled popolna izguba časa.

Vse tri serije imajo visoke ocene, kar pa ne pomeni popolnoma nič. 60% ocen je 10/10, 30% ocen je 1/10. To mora biti znak, da je nekaj močno narobe. Tudi Picassove slike veljajo za mojstrovine, pa vsak normalen človek ve, da otroci v osnovni šoli rišejo lepše slike kot jih je on :P

Okapi ::

Računajo na oni legendarni diareja učinek "nč ne štekam, ziher je kul".:D

oo7 ::

PREACHER Season 2 Official Trailer (HD) Dominic Cooper AMC Series

SuperVeloce ::

Izi je izjavil:

...
Vse tri serije imajo visoke ocene, kar pa ne pomeni popolnoma nič. 60% ocen je 10/10, 30% ocen je 1/10. To mora biti znak, da je nekaj močno narobe. Tudi Picassove slike veljajo za mojstrovine, pa vsak normalen človek ve, da otroci v osnovni šoli rišejo lepše slike kot jih je on :P

Ok, we get your point, ampak 30%? Tako hudo pretiravati (in se posmehovati osnovnošolski matematiki) pa tudi ni potrebno.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

leiito ::

Izi je izjavil:

S temi režiserji "umetniki" (po moje so krive droge) zadnje čase postaja problem. Hočejo narediti nekaj unikatnega in drugačnega, pri tem pa pozabijo na osnovno zgodbo in se popolnoma izgubijo. Čeprav so posamezni kadri zanimivi, kot celota vse skupaj izpade kot čudaške blodnje.

Za tem sindromom močno trpijo American Gods, Twin Peaks in Legion. Veliko vloženega denarja, dobri igralci, zanimive lokacije, posamezni kadri so dobri, včasih celo vrhunski, ampak ničesar ni kar bi vse skupaj povezovalo.
Z vsakim naslednjim delom vse skupaj postaja bolj nesmiselno in zato tudi dolgočasno. Kakšne 3 dele se še da pogledat, potem pa normalni gledalci počasi začno izgubljati zanimanje in prenehajo z gledanjem. Pri vseh treh omenjenih serijah je popolnoma enako. Na koncu ugotoviš, da je bil ogled popolna izguba časa.

Vse tri serije imajo visoke ocene, kar pa ne pomeni popolnoma nič. 60% ocen je 10/10, 30% ocen je 1/10. To mora biti znak, da je nekaj močno narobe. Tudi Picassove slike veljajo za mojstrovine, pa vsak normalen človek ve, da otroci v osnovni šoli rišejo lepše slike kot jih je on :P


Serije delajo velike ekipe ljudi pod nadzorom producentov, težko si je predstavljati, da bi "čudaške blodnje" ene ali več oseb prepričale še vse ostale. In itak mamile same po sebi ne delajo take škode, kot so mislili v reefer madness časih.

Ne da bi zagovarjal moderno umetnost, kjer je brez dvoma veliko blefa in so tudi prestižne galerije že prepoznale genijalnost v delih šimpanzov, ampak vendarle, lepše je subjektiven pojem in poanta slikarstva in umetnosti nasploh ni toliko lepota kot taka, ampak da vzbudi pozitivna čustva, spodbudi k razmišljanju, pokaže neko novo perspektivo ipd., slike otrok to redko dosežejo.
««
172 / 302
»»