» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
171 / 302
»»

oo7 ::

Prva sezona naj bi se začela letos septembra

Prva slika Marvel s Inhumans




Če koga zanima kdo so ti liki na sliki. Od leve proti desni


Gorgon - Gorgon (Inhuman) @ Wikipedia
Karnak - Karnak (comics) @ Wikipedia
Black Bolt - Black Bolt @ Wikipedia
Medusa - Medusa (comics) @ Wikipedia
Crystal - Crystal (comics) @ Wikipedia
Maximus - Maximus (comics) @ Wikipedia

scipascapa ::

bjonda crystal je hot :) kako ji je ime?

Isabelle Cornish, mlajša sestra od bolje znane Abbie.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Emerald city končan po prvi sezoni. Jaz sem pogledal samo pilota in nehal.

oo7 ::

Danes pa pogledat finale druge sezone the last Kingdom. Škoda, ker je samo po 8 epizod. Upam, da bodo nadaljevali z tretjo sezono.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Danes pa pogledat finale druge sezone the last Kingdom. Škoda, ker je samo po 8 epizod. Upam, da bodo nadaljevali z tretjo sezono.


Destiny Is All!
Dober finale sezone, tud jst upam da bo nadaljevanje...končalo se je nekako z cliffhangerjem, tko da....?

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danes pa pogledat finale druge sezone the last Kingdom. Škoda, ker je samo po 8 epizod. Upam, da bodo nadaljevali z tretjo sezono.


Destiny Is All!
Dober finale sezone, tud jst upam da bo nadaljevanje...končalo se je nekako z cliffhangerjem, tko da....?



The last kingdom zadnja epizoda spoiler !!!

SPOILER!!!

Kaj to pomeni, ko je Albert na koncu rekel Uthredu, da je zdaj on njegov oathman? Oathman je bil prej Odda ali kaj naj bi bil oathman?

Lion29 ::

http://www.nme.com/news/tv/13-reasons-r...

'13 Reasons Why' will return for a second season
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mgermo ::

Life after death $$$

oo7 ::

American gods druga epizoda totalno brezvezna. Kar nekaj pretiravajo z temi prizori kot so sveče, pa leplenje kartonastih škatelj v glavnem brez vezena epizoda.

IL_DIAVOLO ::

Lion29 je izjavil:

http://www.nme.com/news/tv/13-reasons-r...

'13 Reasons Why' will return for a second season


Napaka.

yayo ::

oo7 je izjavil:

American gods druga epizoda totalno brezvezna. Kar nekaj pretiravajo z temi prizori kot so sveče, pa leplenje kartonastih škatelj v glavnem brez vezena epizoda.


nisem še gledal ampak že prva mi ni bila nek presežek, preveč stripovsko estetiko so izbrali, drugače pa je Shadow Moon že v knjigi bil nek ekstremno pasivnen lik, kateremu se je zgodba kar dogajala brez, da bi sam pokazal kakršnokoli motivacijo. Bah...

Lion29 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

American gods druga epizoda totalno brezvezna. Kar nekaj pretiravajo z temi prizori kot so sveče, pa leplenje kartonastih škatelj v glavnem brez vezena epizoda.


nisem še gledal ampak že prva mi ni bila nek presežek, preveč stripovsko estetiko so izbrali, drugače pa je Shadow Moon že v knjigi bil nek ekstremno pasivnen lik, kateremu se je zgodba kar dogajala brez, da bi sam pokazal kakršnokoli motivacijo. Bah...



SPOILER american gods

stari, zena mu je umrla... valda da je pasiven, ce je cisto v depri :D
pol pa se bolj ko izve, kako :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Tud meni pilot American Gods ni bil nič posebnega: moderna 'hype' pravljica...od Starza pa itak že od Spartacusa naprej pričakujemo lahko veliko krvi, nasilja in sexa.

Pogledal tretjo sezono Boscha: z lahkoto ena boljših policijskih serij trenutno, čeprav ta zadnja sezona nima nekega hudega tempa, se pa zgodba dobro zapleta, prepleta in na koncu tudi ne-razplete, tko da definitivno se bo posnela še 4.sezona.
Da ne omenjam igralske zasedbe: Titus Welliver, Jamie Hector, Lance Reddick (oba The Wire)....

oo7 ::

THE MIST Trailer 2 SEASON 1 (2017) Stephen King Spike Series






Lion29 je izjavil:

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

American gods druga epizoda totalno brezvezna. Kar nekaj pretiravajo z temi prizori kot so sveče, pa leplenje kartonastih škatelj v glavnem brez vezena epizoda.


nisem še gledal ampak že prva mi ni bila nek presežek, preveč stripovsko estetiko so izbrali, drugače pa je Shadow Moon že v knjigi bil nek ekstremno pasivnen lik, kateremu se je zgodba kar dogajala brez, da bi sam pokazal kakršnokoli motivacijo. Bah...



SPOILER american gods

stari, zena mu je umrla... valda da je pasiven, ce je cisto v depri :D
pol pa se bolj ko izve, kako :D



Pa ja samo ne rabijo zardi tega pol epizode snemat raznih predmetov kot, da ne bi imeli dovolj zgodbe za celo epizopdo.

Lion29 ::

pizda ga billions seka
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

pizda ga billions seka


Sem že kar nekaj priporočil zasledil za to serijo; bo treba pogledati.
Zunaj sta sedaj dve sezoni?

broken/link ::

jp, billions je bil super zaključek sezone.

Dami ::

broken/link je izjavil:

jp, billions je bil super zaključek sezone.

Bolj boring zaključek. Če bi blo pomoje bi zaključu že na konc prejšnjega dela, ki je bil en najbolših od vseh tv serij, definitivno pa najbolši del serije.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Lion29 ::

Dami je izjavil:

broken/link je izjavil:

jp, billions je bil super zaključek sezone.

Bolj boring zaključek. Če bi blo pomoje bi zaključu že na konc prejšnjega dela, ki je bil en najbolših od vseh tv serij, definitivno pa najbolši del serije.



super konec prejsnje epizode.... sam tale zadnja se mi je pa zdela zakon... fenomenalno prikazano kako en drugega zbadata in sploh konec... meni top!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Ta American Gods je OFF THE HOOK YO!

Nesta ::

Better call Saul ni za gledast?

Lion29 ::

Nesta je izjavil:

Better call Saul ni za gledast?


itk da je, imamo namensko temo zanj... pobrskaj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

SuperVeloce ::

Druga sezona je meni carska. Nekaterim ne paše, ampak... vsakmu svoje :D
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

IL_DIAVOLO ::

Potem pa bo treba pogledat billions in american gods...ma dobre ratinge.

leiito ::

Tr0n je izjavil:

Ta American Gods je OFF THE HOOK YO!


Off tne hook v smislu?

oo7 ::

American gods prva epizoda kar vredu druga živ dolgčas.

yayo ::

Pravkar pogledal drugo epizodo, neizmerno boljša od prve, prav užival sem, upam, da gre tako naprej. 8-)

oo7 ::

Lucifer je še vedno zanimiv ampak je čisto premalo božjih zadev ponavadi več ali manj samo zadnje 2 minute epizode ostalo pa navadna detektivka.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Lucifer je še vedno zanimiv ampak je čisto premalo božjih zadev ponavadi več ali manj samo zadnje 2 minute epizode ostalo pa navadna detektivka.


kar je kul... ker ce ne rata brezveze zelo hitro.... ze pri superherotih je tezko pol nadgrajevat... pri bozjih se 1000x bolj.... tak da meni je cisto kul tako ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FTad ::

Ja tako bo verjetno nekje do konca sezone. Zadnjih nekaj delov bo spet bolj konkretno, vmes pa pac fillerji.

oo7 ::

Aha vidim, da je že napovedana tretja sezona Luciferja.

Jst ::

Moje mnenje...

Trenutno je Sense8 en crap.

Če se bo nadaljevalo (nisem gledal druge sezone, ampak samo prvo in Christmas spacial), bo čez 10 ali 20 let, serija "padla" v "legendary must see" serijo.


--

Ja, vem, da je vam je trenutno težko razmišljati, kako bi se počutili, če bi se znašli v telesih moškega, ženske,... - Shit Happens.

Odkar je Larry postal Lana, je to EDINA serija, ki --- če se vživiš v glavne junake, spodbuja resen razmislek o naši družbi in kako obravnava "outlierje."....

9/10.!!!

Wachowski rules!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

tikitoki ::

oo7 je izjavil:

Prva sezona naj bi se začela letos septembra

Prva slika Marvel s Inhumans




Če koga zanima kdo so ti liki na sliki. Od leve proti desni


Gorgon - Gorgon (Inhuman) @ Wikipedia
Karnak - Karnak (comics) @ Wikipedia
Black Bolt - Black Bolt @ Wikipedia
Medusa - Medusa (comics) @ Wikipedia
Crystal - Crystal (comics) @ Wikipedia
Maximus - Maximus (comics) @ Wikipedia


Marvels je s tem spampanjem filmov postal ze prav beden, edini recept, vedno vec superherojev z vedno hujsimi nadnaravnimi mocmi. Gets boring real fast.

oo7 ::

Preacher Season 2 "Beast" Promo

Tr0n ::

Vanich ::

Snackbarovcem se bo čisto odpulilo zaradi tretje epizode American Gods.

Vanich ::

Tr0n je izjavil:



Ne vem, če bo tole za kaj - vse sami že 100x prežvečeni klišeji.
McFerlan naj se drži Family Guya - vse ostalo njegovo je mediocre, at best.

Lion29 ::

Vanich je izjavil:

Tr0n je izjavil:



Ne vem, če bo tole za kaj - vse sami že 100x prežvečeni klišeji.
McFerlan naj se drži Family Guya - vse ostalo njegovo je mediocre, at best.



se strinjam....

za v bodoce, ce mogoce ne veste, za Sci-fi serije imamo namensko temo ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Jaz pa mislim, da zna bit kr fun parodija. :)

oo7 ::

American Gods tretja episoda katastrofa mislim, da bom nehal gledat.

Vanich ::

oo7 je izjavil:

American Gods tretja episoda katastrofa mislim, da bom nehal gledat.


Homofob! :D Sedaj je šele ratalo zanimivo, sploh za Snakbarovce, ki bodo šli apeshit na tisto gej sceno.

leiito ::

kaj je pa Snakbarovci?

yayo ::

What is "snakbarovci"?

Vanich ::

Snakbarovci? To so tisti, ki se na videih po LiveLeaku in Youtubu stalno derejo "Snackbar, snackbar!" 99% je to videov z bližnjega vzhoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

yayo ::

Ah, ne ker v Kopru imamo inštitucijo in spomenik freak generacijam rojenim od druge polovce petdesetih do druge polovice šestdesetih, ki se imenuje Snack Bar in kjer še najdete bivše pomorce iz časov, ko se je na ladjah dobro služilo, hipije v penziji ter druge plešaste dolgolasce in podmladek kronikov, ki mislijo, da v Snacku živijo nekakšno rockersko življenje. Sicer pa mislim, da je sedaj lastnik lokala koprski župan, ki je verjetno najmanj rokersko bitje na planetu in je tudi v bolj rokerskih časih spadal med disko šminkerje katerim je tata financiral športni avto in krpice iz Trsta. Pravim, S.B. je tukaj nekakšna inštitucija v zatonu, pa me je stavek zgoraj zmedel. 8-)

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

American Gods tretja episoda katastrofa mislim, da bom nehal gledat.

Heh, tudi knjiga je baje zelo podobna. Se baje splaca dalje gledat, je pa res, da je bolj "out there" tako knjiga, kot serija.

Vanich ::

yayo je izjavil:

Ah, ne ker v Kopru imamo inštitucijo in spomenik freak generacijam rojenim od druge polovce petdesetih do druge polovice šestdesetih, ki se imenuje Snack Bar in kjer še najdete bivše pomorce iz časov, ko se je na ladjah dobro služilo, hipije v penziji ter druge plešaste dolgolasce in podmladek kronikov, ki mislijo, da v Snacku živijo nekakšno rockersko življenje. Sicer pa mislim, da je sedaj lastnik lokala koprski župan, ki je verjetno najmanj rokersko bitje na planetu in je tudi v bolj rokerskih časih spadal med disko šminkerje katerim je tata financiral športni avto in krpice iz Trsta. Pravim, S.B. je tukaj nekakšna inštitucija v zatonu, pa me je stavek zgoraj zmedel. 8-)


Ja, termin je kar že voreng establiran za vse videe, v katerih se derejo Allahuekbar - kar so pa vsi video posnetki bojev iz Sirije, Iraka ini Afganistana... Misli se pa predvsem na Arabce.

Drugače pa - kaj nimate še Breclja in njegov klub v Kopru? On pa je bolj tak alternativc z dolgim stažom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

ahac ::

The Witcher Saga On Netflix
http://www.platige.com/en/page/839-The_...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yayo ::

Vanich je izjavil:

Drugače pa - kaj nimate še Breclja in njegov klub v Kopru? On pa je bolj tak alternativc z dolgim stažom...
Brecelj je dobil lani nogo s strani občine, Mladinski Kulturni Center so mu vzeli in vanj vturili županu bolj simpatičen obrit in ostrižen mladi kader, ki z alternativo nima nič skupnega. Mislim, da Brecelj sedaj životari, drugače pa je tudi sam bil bolj nekakšna koprska folklorna pojava kot kaj drugega, Brecelj kantavtor oziroma pevec skupine Buldožer je zdavnaj zginil v večna lovišča. /Sem končal z offtopikom.

oo7 ::

Into the badlands naslenji teden že finale.
««
171 / 302
»»