» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
167 / 302
»»

Kurzweil ::

petrus je izjavil:

OMG Black Sails finale (XXXVIII) je že na travniku!


Bo po tej sezoni še kakšna? Ali je povsem zadnja? Ker, če je potem lahko začnem gledat, v nasprotnem primeru, pa bom počakal. Na IMDB kolikor vidim izgleda, kot da je zadnja... je ta serija za kaj? Ocena 8.2 za serijo je kar boga...

scipascapa ::

Zakaj LEGION samo 8 delov pa že konec 1 sezone, ki je bila odfuk? :)

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

petrus je izjavil:

OMG Black Sails finale (XXXVIII) je že na travniku!


Bo po tej sezoni še kakšna? Ali je povsem zadnja? Ker, če je potem lahko začnem gledat, v nasprotnem primeru, pa bom počakal. Na IMDB kolikor vidim izgleda, kot da je zadnja... je ta serija za kaj? Ocena 8.2 za serijo je kar boga...


Po današnji epizodi je konec te Tv serije.

meho7 ::

Rick and Morty 1. del nove sezone je out :D

imagodei ::

petrus je izjavil:

In še ena starejša ter malo bolj mračna serija, Millennium:

Hmmm, glej moj podpis ;)
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Black Sails the end...ne bom označil spoilerja, ker ne bom nič (še) napisal, počakam, da si pogledate zadnji del, pa da vidimo kako vam je bil všeč....

Dami ::

Meni ni bil. Podn od podna.
Namesto da bi imeli epic battle med pirati&co. ter španci/komerkoli v pravem stilu Michael Baya ni blo nič od nič, zato pa smo videli kako se za konec glavni igralec zaliže z moškim. GG
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Outcast ::

Dami je izjavil:

Meni ni bil. Podn od podna.
Namesto da bi imeli epic battle med pirati&co. ter španci/komerkoli v pravem stilu Michael Baya ni blo nič od nič, zato pa smo videli kako se za konec glavni igralec zaliže z moškim. GG


Hehe ja se strinjam; pač glavna bitka je bla tista na izhodu iz otoka, od tam naprej je blo pa vse bolj limonadasto ja; na konc mi je še Billy dvignil živec:D, sam sem pričakoval čisto drug konec, Flint kot glavna oseba....ja no, tazga zihr nisem pričakoval:D
Je pa definitvno ena najbolj barvitih serij, res vrhunsko narejena, kostumi, kulise, igralci....bo manjkala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Black Sails prva polovica finala je bila dobra druga pa kr nekej. Lahko bi tudi nadaljevali 5 sezono z treasure island - Treasure Island @ Wikipedia

Dobra Tv serija edino zanima me če je še koga kdaj motilo vsi ti nerealni filozofski dialogi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Black Sails prva polovica finala je bila dobra druga pa kr nekej. Lahko bi tudi nadaljevali 5 sezono z treasure island - Treasure Island @ Wikipedia

Dobra Tv serija edino zanima me če je še koga kdaj motilo vsi ti nerealni filozofski dialogi? Take besede in tolikokrat uporabljene kot v tej Tv seriji še ne vem če sem kdaj kje zasledil.


Zanimivo da si ravno to omenil: ravno včeraj sem razmišljal, da cela serija bazira samo na dialogih, vedno sta nekje dva, ki potem nabijata, redko trije:)...ta 'angeščina' je bila mogoče malo moteča, samo za potek zgodbe pa ne...

oo7 ::

PREACHER Season 2 TRAILER (2017) amc Series




19 Junij 2017

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Black Sails prva polovica finala je bila dobra druga pa kr nekej. Lahko bi tudi nadaljevali 5 sezono z treasure island - Treasure Island @ Wikipedia

Dobra Tv serija edino zanima me če je še koga kdaj motilo vsi ti nerealni filozofski dialogi? Take besede in tolikokrat uporabljene kot v tej Tv seriji še ne vem če sem kdaj kje zasledil.


Zanimivo da si ravno to omenil: ravno včeraj sem razmišljal, da cela serija bazira samo na dialogih, vedno sta nekje dva, ki potem nabijata, redko trije:)...ta 'angeščina' je bila mogoče malo moteča, samo za potek zgodbe pa ne...



Ne vem no večkrat so imeli take nerealne dialoge, kot bi bilo napisano za kakšno gledališče. Npr v finalu pogovor med Flintom in Silverjem.

Yossarian ::

Legend of the Seeker: bolj je šlo proti koncu druge sezone, slabše je bilo; predzadnji in zadnji del sta bili pravi komediji. Škoda.

Colony: malo že postaja dolgočasno, ker še vedno ne vemo kaj dosti o nezemljanih in kakšen je njihov pravi namen.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

nurse013 ::

oo7 je izjavil:

Black Sails prva polovica finala je bila dobra druga pa kr nekej. Lahko bi tudi nadaljevali 5 sezono z treasure island - Treasure Island @ Wikipedia

Dobra Tv serija edino zanima me če je še koga kdaj motilo vsi ti nerealni filozofski dialogi?


Ko sem bral knjigo se mi zdi da je ta serija zgodba pred knjigo
:)
you gotta be kidding me...

otago ::

Pogledal Colony do S02E12.. zdaj cakam se na E13. E12 bi lahko bila tudi zadnja epizoda. Zgleda, da se ne ve, ce bo tretja sezona. Link 1 Link 2 Materiala imajo vec kot dovolj, zivljenje v drugih kolonijah behind the wall, razjasnitev kaj je s temi vesoljci.

Meni je prav dovolj sci-fi, Bowmanova pa sta nekako vsecna (mogoce ker sta bila Jack Sawyer v Lost, Sarah Tancredi v Prison Break bolj tecna lika). Starejsi mulc pa je tudi postal psiho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

oo7 ::

nurse013 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Black Sails prva polovica finala je bila dobra druga pa kr nekej. Lahko bi tudi nadaljevali 5 sezono z treasure island - Treasure Island @ Wikipedia

Dobra Tv serija edino zanima me če je še koga kdaj motilo vsi ti nerealni filozofski dialogi?


Ko sem bral knjigo se mi zdi da je ta serija zgodba pred knjigo



Jaz nisem bral knjige sem pa gledal starejši film. No saj Flint je zazopal zaklad potem pa je naprej Tresaure island ?

otago je izjavil:

Pogledal Colony do S02E12.. zdaj cakam se na E13. E12 bi lahko bila tudi zadnja epizoda. Zgleda, da se ne ve, ce bo tretja sezona. Link 1 Link 2 Materiala imajo vec kot dovolj, zivljenje v drugih kolonijah behind the wall, razjasnitev kaj je s temi vesoljci.

Meni je prav dovolj sci-fi, Bowmanova pa sta nekako vsecna (mogoce ker sta bila Jack Sawyer v Lost, Sarah Tancredi v Prison Break bolj tecna lika). Starejsi mulc pa je tudi postal psiho.



Bowmana sta zakon kot tudi Brousard. Men je bil Jack Sawyer v LOST najboljši lik kar se pa tiče žene je pa v Colony super edino v The walking dead je bila antipatična, do konca.
držim pesti, da napovejo tretjo sezono.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

otago je izjavil:

Pogledal Colony do S02E12.. zdaj cakam se na E13. E12 bi lahko bila tudi zadnja epizoda. Zgleda, da se ne ve, ce bo tretja sezona. Link 1 Link 2 Materiala imajo vec kot dovolj, zivljenje v drugih kolonijah behind the wall, razjasnitev kaj je s temi vesoljci.

Meni je prav dovolj sci-fi, Bowmanova pa sta nekako vsecna (mogoce ker sta bila Jack Sawyer v Lost, Sarah Tancredi v Prison Break bolj tecna lika). Starejsi mulc pa je tudi postal psiho.



Link 1 če se ne motim nima veze z to Tv serijo Colony. tudi komentarji so bili objavljeni leta 2012. Tv serija colony se je pa začela 2016.

Outcast ::

Colony sem pomoje pogledal samo pilota pa me ni nekak prepričal...IMDb ocena je dokaj nizka za serijo, ratingi gledanja tudi niso visoki, če se ne motim.
3.sezona še ni potrjena. Če jo potrdijo, začnem ponovno gledati:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

cebelar123 ::

Outcast je izjavil:

Colony sem pomoje pogledal samo pilota pa me ni nekak prepričal...IMDb ocena je dokaj nizka za serijo, ratingi gledanja tudi niso visoki, če se ne motim.
3.sezona še ni potrjena. Če jo potrdijo, začnem ponovno gledati:)


Jaz sem na začetku 2 sezone obupal. Preveč mukotrpno gledanje in prevečkrat sem samo premotaval naprej.

oo7 ::

Nove in stare TV serije. ki se začnejo v Aprilu

iZombie (3 sezona) - 4 april 2017


Dimension 404 (1 sezona) - 4 april 2017



Prison Break (5 sezona) - 4 april 2017

Archer (8 sezona) - 5 April 2017


The Son (1 sezona) - 8 april 2017



Better Call Saul (3 sezona) - 10 April 2017

Mystery Science Theater 3000 (12 sezona (11 sezona se je končala leta 1999) - 14 april 2017



Doctor Who (10 sezona) - 15 april 2017

The Leftovers (3 sezona) - 16 April 2017

Veep (6 sezona) - 16 April 2017

Silicon Valley (4 sezona) 16 april 2017

Fargo (3 sezona) 19 april 2017

Great News (1 sezona) 25 april 2017

The Handmaid's Tale (1 sezona) 26 april 2017



American Gods (1 sezona) 30 April 2017

oo7 ::

Marvels THE DEFENDERS Teaser Trailer SEASON 1 (2017) Netflix Series



.

garamond ::

oo7 je izjavil:

Nove in stare TV serije. ki se začnejo v Aprilu [...]
Dodajam še Bosch S03.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

IL_DIAVOLO ::

Kar hud finale Big little lies.

PS: The son izgleda zelo dobro.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Men je pa Dimension 404 videti zanimiva, ki naj bi se začela danes :)

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kar hud finale Big little lies.

PS: The son izgleda zelo dobro.


Mam še dva dela BLL za pogledat...sveža zadeva:)

FTad ::

Son zgleda obetajoce :)

Lion29 ::

wooo hooo...

prison break is back!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Hvala ti M-Power za tale spisek: dodal "The Son", pomoje ima kar potencial, pa zanimiva mi je še "The Handmaid's Tale" s Elisabeth Moss v glavni vlogi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

‘Colony’ Renewed For Season 3 By USA, Production Moving From LA To Vancouver

http://deadline.com/2017/04/colony-rene...











Outcast je izjavil:

Hvala ti M-Power za tale spisek: dodal "The Son", pomoje ima kar potencial, pa zanimiva mi je še "The Handmaid's Tale" s Elisabeth Moss v glavni vlogi.


Ni za kaj :)

Nesta ::

Lion29 je izjavil:

wooo hooo...

prison break is back!


Jap in prvi del je top

Outcast ::

Nesta je izjavil:

Lion29 je izjavil:

wooo hooo...

prison break is back!


Jap in prvi del je top


Čisto pozabil na tole; je potrebno za osvežitev pogledati kakšen del "Prison Breaka" ali je tale 2017 zgodba u bistvu čisto samostojna?

Lion29 ::

Outcast je izjavil:

Nesta je izjavil:

Lion29 je izjavil:

wooo hooo...

prison break is back!


Jap in prvi del je top


Čisto pozabil na tole; je potrebno za osvežitev pogledati kakšen del "Prison Breaka" ali je tale 2017 zgodba u bistvu čisto samostojna?


je nadaljevanje... in naredijo na zacetku cel povzetek, tak da je kul


Nesta je izjavil:

Jap in prvi del je top


meni pa je rahlo razocaranje epizoda...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Thanks Lion29, si bom pogledal tole...

leiito ::

Prison Break miniseries so kritiki raztrgali, glede na to, da mi že show ni bil všeč, jim bm verjel na besedo.

Finale Big Little Lies, bolj ali manj pričakovano, v spominu bo ostala odlična igra glavnih likov, ampak upajmo da ne bojo iz tega zdaj delali 2. sezone.

The Americans so nazaj, 5. sezona, nič posebnega ne dodajo, ampak naj jim bo, ker v eni od epizod nastopa Ljubljana, sicer zgleda zelo srbohrvaško in tudi govorijo vsi tako, ampak serija se dogaja v času, ko nas menidžer stoletja še ni vodil v bitki za top 10 na Mercerjevi lestvici.

American Gods se zdi najbolj obetavno ta mesec, poleg povratnikov Fargo itd.

Lion29 ::

american gods mene spominja na spartacus nekako... tak vibe sem dobil... me zanima, ce so isti producenti... tudi jaz komaj cakam
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Prison break je v stilu zadnjih sezon...se vec zarote in taksnih in drugacnih nakljucij. Saj ne da sem pricakoval kaj posebnega, ampak malo sem pa vseeno razocaran.

Malo boljse bi lahko speljali povratek scofielda.

Outcast ::

Tudi sam sem pogledal Big Little Lies: dobra miniserija, z vrhunsko zasedbo od malih otrok do uveljavljenih jošk....sorry igralk, ki so po mojem mnenju res fantastično odigrale, edino finale serije je bil mogoče malo predvidljiv.
Ja pa tudi jaz UPAM da ne bodo čez leto dni začeli snemati drugo sezono, ker ocene in kritike so kar dobre.

leiito ::

Witherspoon in Kidman sta opcionirali drugo knjigo avtorice Big Little Lies, tako da če S2 bo, bo neka povsem druga zgodba.

American Gods je pa po knjigi Neila Gaimana, 3.600 review-jev na amazonu, 4.5 zvezdice, nekateri razlagajo, da so postali dobesedno obsedeni s knjigo. DL'al sem full cast audiobook, ki je izšel ob 10. obletnici izida in čeprav se mi ne zdi slaba, se mi hkrati ne zdi posebej originalna, niti tako mojstrsko napisana, kot bi sklepal po stoječih ovacijah nekaterih bralcev, hitro uvajanje številnih likov oteži sledenje, ampak za tv show so tekst najbrž prilagodili.

Yossarian ::

Sedaj pa se bom spravil na "The 100". Da vidimo, če je za kaj.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

oo7 ::

Archer nova sezona se je začela :)

CoreySteel ::

Yossarian je izjavil:

Sedaj pa se bom spravil na "The 100". Da vidimo, če je za kaj.


Bolj za bejbe je tale 100 :)
Twitter: @CoreySteel_

Outcast ::

Vsem ljubiteljem Vikingom toplo priporočam "The Last Kingdom", serija je sedaj na 4.delu druge sezone in je primerljiva z prvimi sezonami Vikingov...ubijalski tempo v vsakem delu.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Vsem ljubiteljem Vikingom toplo priporočam "The Last Kingdom", serija je sedaj na 4.delu druge sezone in je primerljiva z prvimi sezonami Vikingov...ubijalski tempo v vsakem delu.


Včeraj sem pogledal tretjo epizodo druge sezone. Dobra Tv serija.

oo7 ::

Colony dober finale.

SPOILER

Alan Snyder kača :)

_IKE_ ::

oo7 je izjavil:

Colony dober finale.

SPOILER

Alan Snyder kača :)



Je bilo kaj drugega za pričakovat>:D



Okol Normana/Norme tud kr fajn cepajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

IL_DIAVOLO ::

Zacel sem gledat suits...to pa je res top odvetniska serija. Inteligentna, na trenutke komicna, ampak vseeno zelo resna serija.

Lion29 ::

maja dej nehi no... inteligentna res ni... ce hoces top odvetnisko serijo, ki je res inteligentna... in vse kar si zraven napisal, je to Boston legal..

suits je OK, ima svoje trenutke.. Louis velikokrat ukrade show.. def. vredna ogleda...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Boston legal je prevec komicna, da bi jo postavil ob bok suits. Ocitno stvar okusa.

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boston legal je prevec komicna, da bi jo postavil ob bok suits. Ocitno stvar okusa.


malenkost bolj komicna... definitivno pa 10x bolj smart ;)
sej ne da je suits slaba...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Nisem gledal toliko, da bi lahko realno ocenil. Tisto kar sem videl na foxu, je dobra serija, kaj vec pa ne, bolj nanizanka. Nima tako dobre zgodbe, kot suits in vedno se konca na terasi. Dokaj predvidljiva serija, ki je ostredotocena na pravo, ostalega pa je bolj malo.

Kot da bi primerjal monka in mentalista. Eno je dobra detektivka, druga je show z zelo dobro zgodbo.
««
167 / 302
»»