» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
166 / 302
»»

garamond ::

@lisaac

garamond je izjavil:

- A Touch of Cloth (pozor, zelo črn britanski humor; kratka serija)
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

oo7 ::

Pogledal 7 epizod Iron fist priznam, da sem tudi kar nekaj minut prevrtel naprej. Borbe so res bolj slabe še najbolj zanimiva sta Ward in njegov tastar.

Okapi ::

lisaac je izjavil:

Živjo,

Predlog za dobro serijo, katera vsebuje (dovolj) črnega humorja? :)
Od novejših recimo Search Party.
The first season of Search Party received positive reviews from television critics. It holds a 100% approval rating on review aggregator website Rotten Tomatoes, based on 29 reviews, with an average rating of 8.1/10. The site's critical consensus reads: "Search Party is an engaging, weird, dark, funny mystery elevated by exceptional performances throughout." On Metacritic, the season holds a rating of 81 out of 100, based on 19 critics, indicating "universal acclaim".

Cruz ::

@lisaac

Če ti je všeč Louis C.K. se splača pogledati Horace and Pete. No, pa tudi Louie ima nekaj črne komedije.

Sem se spomnil še legendarne MASH.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FTad ::

Zadnja epizoda Flash-a je za žile rezat :/ mislim, da dajo notri muzikal, kjer glavni igralec poje je povsem mimo :S

BlackMaX ::

FTad je izjavil:

Zadnja epizoda Flash-a je za žile rezat :/ mislim, da dajo notri muzikal, kjer glavni igralec poje je povsem mimo :S


Ta serija vedno bolj tone...narejena je za 10 letnike.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Zadnja epizoda Flash-a je za žile rezat :/ mislim, da dajo notri muzikal, kjer glavni igralec poje je povsem mimo :S


Ej hvala za opozorilo sem pogledal epizodo malo poklikal in po 1 minuti nehal. Flash je iz epizode v epizodo bolj objokana tv serija zdaj pa še pojejo in plešejo :|

No se je pa vsaj Arrow zelo poboljšal sploh zadnja epizoda je bila odlična pa še Slade naj bi se vrnil 8-)

run2 ::

lisaac je izjavil:

Živjo,

Predlog za dobro serijo, katera vsebuje (dovolj) črnega humorja? :)


Han ::

FTad je izjavil:

Zadnja epizoda Flash-a je za žile rezat :/ mislim, da dajo notri muzikal, kjer glavni igralec poje je povsem mimo :S
Glee Supergirl + Glee Gay + Flash Crybaby... JAO! ;((

IL_DIAVOLO ::

Kdo pa vas sili da gledate vsako sranje.

Lion29 ::

ok, koncno imel priliko pogledat tudi sam....


WTF... lol kira debilna epizoda od Flasha... res debilna.... ponavadi majo take fuknjene epizode ob bozicu ali thanksgivinu...

FFS
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Pogledal Iron Fist serija mi ni preveč všeč. Borbe so slabe in zgodba je preveč razvlečena.

FTad ::

Arrow epizoda je bila kar vredu

leiito ::

Ni še serija, ampak Dave Chapelle ima na netflixu dva nova speciala.

Gremio ::

Fargo Season 3 Full-Length Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gremio ()

Kurzweil ::

1. in 2. sezona Farga sta bili tak zakon, da me je kar malce strah te 3. sezone (tudi 2. me je bilo). Da jim ne bo uspelo z zgodbo in igralci. Sta pa definitivno prvi dve sezoni zakon in gotovo jih bom še kdaj pogledal.

Mimogrede, zadnje čase opažam, da je folk napaljen na serijo Taboo, je ras tako dobra? In kaj od novih serij kaj priporočate, saj nisem najbolj na tekočem trenutno? Pa morda še to, nekako sem se tekom let naveličal gledati serijoe del z delom in sezono za sezono, tako da me zanima, če je katera dobra serija, ki se je nedavno končala?

negot ::


zeelo dobra, vredna ogleda, :)

negot ::


še ena vredna ogleda, :)

IL_DIAVOLO ::

No ja :8)

Outcast ::

negot je izjavil:


zeelo dobra, vredna ogleda, :)


je tole bolj'Chick' serija?

IL_DIAVOLO ::

Big little lies

Pogledal pilota, sploh ni slaba serija. Whiterspoon-ova edino prevec izstopa in cisto povozi karakterno sibki kidman in woodley. HBO ponavadi izdaja kvalitetne serije, tako da dam seriji sanso.

oo7 ::

Colony še ena zanimiva epizoda. Bram pa eden najbolj antipatičnih likov v zgodovini televizije;(( prav všeč mi je bilo, ko ga je spodila.




Outcast je izjavil:

Into the Badlands 2.sezona super začetek, polno spektakularnih bojev...pomoje pelje ta serija scat vse Marvelove serije:)


Sem pogledal dober začetek razen z Widow so malo pretiravali je bila hujša kot kakšen terminator :)

yoco ::

Pogledal Iron FIst. Ne vem kaj naj si mislim o tej seriji. Je tok čudna, da nimam nobenih besed. Boljša mi je od Luke Cage, ni mi bla tok dolgočasna. Fajti so bli res bolj amaterski, igranje na trenutke tut podn.
A je zj na sporedu Defenders?

oo7 ::

Dobra epizoda Black Sails. Zdaj pa je ostalo samo še finale v katerem pa se eni strani najbrž ne obeta nič dobrega :|







yoco je izjavil:

Pogledal Iron FIst. Ne vem kaj naj si mislim o tej seriji. Je tok čudna, da nimam nobenih besed. Boljša mi je od Luke Cage, ni mi bla tok dolgočasna. Fajti so bli res bolj amaterski, igranje na trenutke tut podn.
A je zj na sporedu Defenders?


Ja letos so na vrsti Defenders. Daredevill tretja sezona Jessica Jones in Luke Cage druga sezona pa 2018. Iron fist druga sezona pa tudi najbrž 2018.

oo7 ::

The last kingdom kdo gleda? Komaj se je začela druga sezona in že same spletke. Uthred pa res nima sreče.

leiito ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Big little lies

Pogledal pilota, sploh ni slaba serija. Whiterspoon-ova edino prevec izstopa in cisto povozi karakterno sibki kidman in woodley. HBO ponavadi izdaja kvalitetne serije, tako da dam seriji sanso.


Res je, čeprav ima Witherspoon tudi bolj hvaležno vlogo in iskrive dialoge. Serija kot taka ima pa za moj okus premalo tempa, po treh pogledanih epizodah, ampak vsaj še eno šanse jim dam.

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem pogledal 4 epizode in mi je postala res dobra serija. Posebej mali psiho doda seriji napetost.

Sploh pa ni "babja" serija, ampak je overall kvalitetna serija. Vsec so mi psihopatski vlozki karakterjev >:D Ce sem na zacetku kritiziral kidman in woodley, sta se v naslednjic 3 epizodah zelo spremenili.

PS: Kidman je pa res huda za svoja leta.

Priporocam.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Kidman je res neverjetna 50-letnica in tudi če je kje kaj plastike, je tako dobro narejeno, da zgleda naravno. Hvala za spoiler, btw, prej nisem vedel, da je mali psiho. Razen če misliš Skarsgardov lik

IL_DIAVOLO ::

Saj pa je ocitno :D

leiito ::

Ja, ajde, zdej ko so se začeli še ugrizi, predvsem pa, ko se razkrije otrokova genetika, ampak še vedno ni nujno, da ni gledalec zapeljan v napačno domnevo, psiho je pa npr. od Madeleine hči, una ki pri šestih letih o glasbenih okusih debatira.

Zdaj sem na polovici 6. epizode in naj me koklja brcne, če bomo še finalom izvedeli kdo je žrtev umora, kandidatov je vedno več, za žrtve in storilce.

Je pa nekaj originalnega v tem, da ni whodunit, ampak kdo je žrtev, ne spomnim se, da bi se že kdo na tak način lotil krim zgodbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

IL_DIAVOLO ::

Sem pogledal samo do 4. dela, ne prevec spoilat :D

Kaj pa je psihopatskega, ce ima otrok zanimanje za neko podrocje ze v mladosti? Lol

Po drugi strani je pa zelo psihopatsko(ali sociopatsko), da ze v mladosti znas tako dobro lagat. Mali pa laze da kar hudo...tista sosolka se ga boji bolj ko hudic kriza.

Upam, da nisem prevec povedal...za zrtev pa sumim moza od kidman, nekako bi si najbolj zasluzil.

negot ::


še ena zanimiva, :)

Outcast ::

Dober predlog negot, hvala!:D


Black Sails: tale predzadnji del mi je bil čisto nepričakovan; Flint je na 'ubijalskem' pohodu precej jezen, žrtvovali so tako še en karakter, ki je v seriji od začetka in ni spregovoril niti besedice: Joji + še Walrusa so mu vrgli v zrak:8)
Težko karkoli predvidevam, se mi pa zdi da bo (tudi) Silver mogoče plačal ceno; ker je na koncu samo ena pravi 'kralj' piratov in to je Flint!

scipascapa ::

big little lies je meni super serija.

WallSreet ::

Ravnokar pogledal drugo sezono Homelanda! Noro kakšen zaključek! Nisem pričakoval takšnega zaključka! Odlična serija, upam da nadaljujejo v enakem tempu. Nič grem na tretjo sezono!

peglezn ::

homeland tretja sezona je bolj meh zaenkrat

Aphanisis ::

peglezn je izjavil:

homeland tretja sezona je bolj meh zaenkrat


Meni sta bili prvi dve sezoni noro dobri, nekje sredi tretje pa sem se zdolgočasil in nehal gledat.

kow ::

Homeland se splaca pogledati prvi 2 sezoni, morda se 4.

Tudi jaz predlagam "The Good Fight" - ce vam je bila vsec "The Good Wife", ki je zame najboljse kar je bilo na TV-ju po Breaking Bad.

Han ::

Homeland S4, 5 in 6 so OK, S3 je pa en prežvečen čigumi.

IL_DIAVOLO ::

Meni so bile vse sezone kul. Ne vem, mene ta zanr(aka isis) ful potegne v zgodbo. Tudi nikoli ne ves, kdaj se bojo losali protagonista.

Okapi ::

Bones se je končala, juhuhu, ne bo več treba gledati.;)

Goody ::

Snatch http://www.imdb.com/title/tt5992164/ je kdo pogledal? Začel prvo pa me ni nekam potegnilo zaenkrat...

klemenSLO ::

homeland s6 e10 top shit + clifhenger :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Samael ::

Začel z The Magicians kakšno uro nazaj.

Na jetra mi gre, ker ves čas videvam Lada Bizovičarja Jr. v glavni vlogi.

scipascapa ::

katera sezona homeland je ko rdečkota ubesijo? konec 3 ali 4, potem se kar nehal gledat, pa ne vem čemu.

IL_DIAVOLO ::

Konec 3. sezone ja

Fif55 ::

Gledam Magician, je dobra serija glede magije, kaj druga pa ne pričakovati :)

Samael ::

Fif55 je izjavil:

Gledam Magician, je dobra serija glede magije, kaj druga pa ne pričakovati :)


Harry Potter za odrasle z Ladom Bizovičarjem (o, groza! :) v glavni vlogi.

oo7 ::

Colony odlična epizoda Tv serija je čedalje boljša ostal je samo še finale druge sezone. Upam, da serijo napovejo za tretjo sezono :)

Black Sails danes finale in potem konec ):

The walking dead jutri finale sedme sezone.

petrus ::

OMG Black Sails finale (XXXVIII) je že na travniku!
stati inu obstati
««
166 / 302
»»