» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
120 / 302
»»

Kurzweil ::

Tr0n je izjavil:

Ce sem dvakrat zacel gledat The Flash in Arrow, pa vedno sem moral nehat. I can't do it! It's just too stupid!


+1

connel ::

Da Vinci Demons je kar cela sezona že zunaj :P

WallSreet ::

Ravnokar pogledal prvi del druge sezone Farga!! Tole gre v pravo smer! Odličen prvi del.

Ampak meni je tako težko, ko 1x zamenjajo igralce, ker se na tiste ta prve navadiš. Raje bi videl, da bi nadaljevali z istimi igralci ampak jbg tako je. Enako velja za True Detective, kjer je bila 1 sezona ubijalska potem v drugi pa so zamenjali igralce in je vse skupaj izpadlo bolj bogo.

scipascapa ::

connel: zato, ker je serija itaq skenslana....

connel ::

Uh, to sem pa čisto spregledal. Spet ena dobra serija šla v k.... :(

Izi ::

Za serijo Da Vinci's Demons se je že dolgo vdelo, da bo 3. sezona zadnja. Pozitivna plat tega je, da so jo že posneli tako, da ima lep zaključek.


So pa skenslali še eno legendarno serijo, ki smo jo zvesto spremljali celih 14 let.
Končuje se serija Mythbusters na Discoveryu 8-O
14. sezona, ki se bo končala enkrat naslednje leto bo zadnja.

Okapi ::

Še dobro, ker je že nekaj časa bleda senca tistega, kar je bila.

Sc0ut ::

PAZI, MOGOČE SPOILER!

Davinci goes Hanniball?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

WallSreet ::

Zna kdo povedati ali so dogodki v Fargu res resnični? Pred vsakim delom tako v prvi kot zdaj v drugi sezoni vedno na začetku napiše, da je serija po resničnih dogodkih in sicer, da se je vse skupaj dogajalo v Minnesoti leta 1979? Kaj je bila potem cena pi*darija leta 79 al kako? :)

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

Zna kdo povedati ali so dogodki v Fargu res resnični? Pred vsakim delom tako v prvi kot zdaj v drugi sezoni vedno na začetku napiše, da je serija po resničnih dogodkih in sicer, da se je vse skupaj dogajalo v Minnesoti leta 1979? Kaj je bila potem cena pi*darija leta 79 al kako? :)


Is Fargo really based on a true story?

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Zna kdo povedati ali so dogodki v Fargu res resnični? Pred vsakim delom tako v prvi kot zdaj v drugi sezoni vedno na začetku napiše, da je serija po resničnih dogodkih in sicer, da se je vse skupaj dogajalo v Minnesoti leta 1979? Kaj je bila potem cena pi*darija leta 79 al kako? :)


Is Fargo really based on a true story?



ahhh škoda :) Se mi je zdelo čudno, da bi bilo resnično in, da bi se vse skupaj dogajalo istega leta itd..


Ravnokar opazil, da se policaj, ki ga igra (Patrick Wilson) piše enako, kot tista policistka iz prve sezone, je to kdo opazil? Oba se pišeta Solverson in sicer Lou in Molly Solverson verjetno brat in sestra...? Upam, da nisem, kaj spregledal... Je bilo med prvim delom to omenjeno?

To sem opazil v drugem delu, ko je ponovno vstopil v tisti bar, kjer si je še 1x pogledal kraj...

Zelnick ::


Ravnokar opazil, da se policaj, ki ga igra (Patrick Wilson) piše enako, kot tista policistka iz prve sezone, je to kdo opazil? Oba se pišeta Solverson in sicer Lou in Molly Solverson verjetno brat in sestra...? Upam, da nisem, kaj spregledal... Je bilo med prvim delom to omenjeno?

To sem opazil v drugem delu, ko je ponovno vstopil v tisti bar, kjer si je še 1x pogledal kraj...


Sicer se nisem gledal 2.sezone ampak sem 100% da sta oce in hcerka. Louja, ki ga sedaj igra Patrick Wilson je v prvi sezoni igral Keith Carradine.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

WallSreet ::

Zelnick je izjavil:


Ravnokar opazil, da se policaj, ki ga igra (Patrick Wilson) piše enako, kot tista policistka iz prve sezone, je to kdo opazil? Oba se pišeta Solverson in sicer Lou in Molly Solverson verjetno brat in sestra...? Upam, da nisem, kaj spregledal... Je bilo med prvim delom to omenjeno?

To sem opazil v drugem delu, ko je ponovno vstopil v tisti bar, kjer si je še 1x pogledal kraj...


Sicer se nisem gledal 2.sezone ampak sem 100% da sta oce in hcerka. Louja, ki ga sedaj igra Patrick Wilson je v prvi sezoni igral Keith Carradine.


Čudno glede na to, da je Patrick Wilson 25 let mlajši kot Keith Carradine zgodba pa se odvija istega leta 1979... Sam bi rekel, da sta prej brat in sestra in, da je brat (sin) dobil ime po očetu....

dr.Akula ::

Fargo 1. sezona se dogaja v letu 2006, če ste že pozabili.
ni podatka

WallSreet ::

dr.Akula je izjavil:

Fargo 1. sezona se dogaja v letu 2006, če ste že pozabili.

Točno!!! Zmedla me je letnica na začetku vsake epizode.

Prav imaš potem vse štima :)

oo7 ::

Davinci Demons tretja sezona začetek je dober :)

The last kingdom tudi dobro še naprej :)

sheeshkar ::

Homeland je zaenkrat letos fenomenalen. Če bodo tako nadaljevali, bo ta sezona na enaki ravni kot prva.

IL_DIAVOLO ::

WallSreet je izjavil:

Zna kdo povedati ali so dogodki v Fargu res resnični? Pred vsakim delom tako v prvi kot zdaj v drugi sezoni vedno na začetku napiše, da je serija po resničnih dogodkih in sicer, da se je vse skupaj dogajalo v Minnesoti leta 1979? Kaj je bila potem cena pi*darija leta 79 al kako? :)


Glej, američane je treba vedno z rezervo vzet...resnična zgodba je v ozadju, ampak 3/4 zgodbe je pa izmišljeno. "True story" samo pritegne gledalce, potem pa je potrebno nekaj dodane drame, da ni boring.

krefi ::

zivjo
katero serijo mi priporocate rad gledam zgodovinske oz. na nacin igre prestolov in vikingsov.. usec mi je mecevanje pa tko strelanje me glih ne pritegne ..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Lion29 ::

ce ste se mogoce sprasevali ce je supergirl na nivoju...

bejzte stran kolrk vas noge nesejo...groza
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Isto Quantico. Kr neqi lol.

WallSreet ::

krefi je izjavil:

zivjo
katero serijo mi priporocate rad gledam zgodovinske oz. na nacin igre prestolov in vikingsov.. usec mi je mecevanje pa tko strelanje me glih ne pritegne ..

Ma kaki vikingi in prestoli, če si pameten boš pogledal the wire in breaking bad ampak si verjetno že obe seriji pogledal že najmanj 3x :)))

Še tule The Wire

Če res še nisi gledal potem jo začni in to asap...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

Še 1x pogledal oba dela Farga! Oba dela sta odlična. Kaj je res samo 7 delov v drugi sezoni?? Pa ogledi so jim, kar krepko padli. Upam, da ne skenslajo serije po drugi sezoni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

Še 1x pogledal oba dela Farga! Oba dela sta odlična. Kaj je res samo 7 delov v drugi sezoni?? Pa ogledi so jim, kar krepko padli. Upam, da ne skenslajo serije po drugi sezoni...


Na IMDB piše, da bo 10 delov v drugi sezoni.

oo7 ::

Prve tri epizode tretje sezone Da Vinci's Demons odlične 8-)

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Še 1x pogledal oba dela Farga! Oba dela sta odlična. Kaj je res samo 7 delov v drugi sezoni?? Pa ogledi so jim, kar krepko padli. Upam, da ne skenslajo serije po drugi sezoni...


Na IMDB piše, da bo 10 delov v drugi sezoni.


Upam, da to drži!!!

starboi ::

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Še 1x pogledal oba dela Farga! Oba dela sta odlična. Kaj je res samo 7 delov v drugi sezoni?? Pa ogledi so jim, kar krepko padli. Upam, da ne skenslajo serije po drugi sezoni...


Na IMDB piše, da bo 10 delov v drugi sezoni.


Upam, da to drži!!!


Lahko prilimaš linke, kjer si videl da bo samo 7 delov in da so ogledi krepko padli ? Hvala. Lp

WallSreet ::

starboi je izjavil:

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Še 1x pogledal oba dela Farga! Oba dela sta odlična. Kaj je res samo 7 delov v drugi sezoni?? Pa ogledi so jim, kar krepko padli. Upam, da ne skenslajo serije po drugi sezoni...


Na IMDB piše, da bo 10 delov v drugi sezoni.


Upam, da to drži!!!


Lahko prilimaš linke, kjer si videl da bo samo 7 delov in da so ogledi krepko padli ? Hvala. Lp



Tule. Sicer sem gledal preko telefona in nisem zasledil, da res piše 10 epizod. Sam sem gledal tisti modri del, pod sezono 2, kjer je samo 7 delov...

List of Fargo episodes @ Wikipedia

Ogledi pa so kar padli in sicer zgolj 0.96M za drugi del. Prvi del je imel 1.59M gledalcev. Medtem ko je imela prva sezona tako na oko v povprečju 2M ogledov na del....

Edit: Vidim, da so objavili tudi podatek za 3 del (včeraj ga še ni bilo) in sicer 1,21M Kar je za približno 250K več kot drugi del. Upam, da gre samo že na gor, ker si serija to več kot zasluži....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

Fargo IMDB sezona 2 : http://www.imdb.com/title/tt2802850/epi...

Fargo ima odlične ocene in kritike in pomoje serije ne ukinili zaradi slabših ogledov sploh če so se namenili narediti tretjo sezono. Npr Black Sails v dveh sezonah ni imela niti 1 epizoda več kot 1 mio ogledov pa so že napovedali 3 in 4 sezono :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nesta ::

oo7 je izjavil:

Fargo IMDB sezona 2 : http://www.imdb.com/title/tt2802850/epi...

Fargo ima odlične ocene in kritike in pomoje serije ne ukinili zaradi slabših ogledov sploh če so se namenili narediti tretjo sezono. Npr Black Sails v dveh sezonah ni imela niti 1 epizoda več kot 1 mio ogledov pa so že napovedali 3 in 4 sezono :)


Vseeno prva sezona Farga precej boljsa, vec jasnosti kaj se dogaja in bolj je pritegnila gledalca.
Upam da bo dvojka tudi pocasi vedno bolj napeta in bo vec povezanega dogajanja.

IL_DIAVOLO ::

Fargo je odlicen...ne vem na kak nacin je ta sezona slabsa, ce pa so zunaj komaj 3 deli. Malvo je dvignil serijo na drug nivo, ampak treba je vedet da imajo tudi v tej sezoni asa v rokavu-milligan.

Ni to povprecna serija, kjer je v vsakem delu cliff changer. Tukaj se zgodba razvija pocasi in je vsak detajl pomemben.

nurse013 ::

krefi je izjavil:

zivjo
katero serijo mi priporocate rad gledam zgodovinske oz. na nacin igre prestolov in vikingsov.. usec mi je mecevanje pa tko strelanje me glih ne pritegne ..


Black sails
:)
you gotta be kidding me...

WallSreet ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Fargo je odlicen...ne vem na kak nacin je ta sezona slabsa, ce pa so zunaj komaj 3 deli. Malvo je dvignil serijo na drug nivo, ampak treba je vedet da imajo tudi v tej sezoni asa v rokavu-milligan.

Ni to povprecna serija, kjer je v vsakem delu cliff changer. Tukaj se zgodba razvija pocasi in je vsak detajl pomemben.


Se popolnoma strinjam! Odlično so začeli z drugo sezono. Rekel bi, da je začetek celo boljši kot v prvi sezoni vsaj prva 2 dela. Upam, da nadaljujejo v tem tempu. Ne vem, kaj folk piše, da je ta sezona slaba wtf...

koliso29 ::

How to get away with murder nihe ne spremla? Meni ena izmed najboljših serij.

Tr0n ::

Marvel Agents of SHIELD je tudi to sezono odlicen.

Poor guy. ;(

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Marvel Agents of SHIELD je tudi to sezono odlicen.

Poor guy. ;(



To serijo sem pa nehal gledati prvo sezono mislim, da pri tretjem delu pač manjkajo Avengerji tako kot pri Gothamu manjka Batman.

negot ::


v samem vrhu, :)

sheeshkar ::

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Marvel Agents of SHIELD je tudi to sezono odlicen.

Poor guy. ;(



To serijo sem pa nehal gledati prvo sezono mislim, da pri tretjem delu pač manjkajo Avengerji tako kot pri Gothamu manjka Batman.

Jaz sem skoraj odnehal med prvo sezono, ampak serija se v drugi polovici prve sezone izboljša in potem je v drugi sezoni veliko boljša. Tretja sezona je pa zaenkrat najboljša in mislim, da ima veliko potenciala za še vsaj 2 kvalitetni sezoni. Gotham je veliko slabši in tam res manjka Batman, medtem ko pri AoS nehaš pogrešati Avengerje.

negot ::



zelo v redu, :)


legendarna v 3 sezoni, :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: negot ()

Phantomeye ::

WallSreet je izjavil:

starboi je izjavil:

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Še 1x pogledal oba dela Farga! Oba dela sta odlična. Kaj je res samo 7 delov v drugi sezoni?? Pa ogledi so jim, kar krepko padli. Upam, da ne skenslajo serije po drugi sezoni...


Na IMDB piše, da bo 10 delov v drugi sezoni.


Upam, da to drži!!!


Lahko prilimaš linke, kjer si videl da bo samo 7 delov in da so ogledi krepko padli ? Hvala. Lp



Tule. Sicer sem gledal preko telefona in nisem zasledil, da res piše 10 epizod. Sam sem gledal tisti modri del, pod sezono 2, kjer je samo 7 delov...

List of Fargo episodes @ Wikipedia

Ogledi pa so kar padli in sicer zgolj 0.96M za drugi del. Prvi del je imel 1.59M gledalcev. Medtem ko je imela prva sezona tako na oko v povprečju 2M ogledov na del....

Edit: Vidim, da so objavili tudi podatek za 3 del (včeraj ga še ni bilo) in sicer 1,21M Kar je za približno 250K več kot drugi del. Upam, da gre samo že na gor, ker si serija to več kot zasluži....


Ful je tudi pomembno, na katerem kanalu se določena serija vrti. Pa jeba je, če se določeni šovi predvajajo istočasno (če nisi torrentaš).

urbecar ::

Kaj Martina ne bo v tretji sezoni Mosta?
Škoda; Igralec mi je bil kar simpatičen in se mi je zdel primeren za dodeljeno vlogo.

negot ::

Verjetno ne, je za 10 let na hladnem, :8)

Okapi ::

?

IL_DIAVOLO ::

Ze kdo pogledal tretjo epizodo farga? Napetost se stopnjuje >:D

Komaj cakam na koncni spopad...Dodd is crazy

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Šerif je zelo pogumen jo je kar dobro odnesel se je 2x znašel v kar resni nevarnosti pa še tiho ne zna biti>:D

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Šerif je zelo pogumen jo je kar dobro odnesel se je 2x znašel v kar resni nevarnosti pa še tiho ne zna biti>:D


No zanj se ni treba bat, glede na to, da je živ v prvi sezoni. Sicer pa, če se ne motim, so omenjali dogodke druge sezone (češ, da je bila pizdarija - se mi zdi).

WallSreet ::

Dober tretji del in komi čakam naslednjega :) še bo vroče! Zaenkrat mi je šerif še najboljši karakter. Takoj za njim pa Mike Milligan, ki me malo spominja na Malva!! Z njim bodo še problemi :) Ni mi pa jasno kako se je tisti čevelj znašel na drevesu?? Glede na to, da pripada Rye-u....

Ženska pa tudi zakomplicirala stvari. Namesto, da bi prijavila nesrečo policiji...

Je še kdo pričakoval da se bo Ed rešil trupla nekako v slogu breaking bada? V sod pa raztopiti zadevo :)) :))

oo7 ::

Ko je žena od mesarja zbila Rya z avtom je njegov čevelj vrglo na drevo.

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Ko je žena od mesarja zbila Rya z avtom je njegov čevelj vrglo na drevo.


Potem so pa čudno vse skupaj izvedli. Glede na to, da hitrost vendarle ni bila ne vem kako hitra in, da je Rye tudi preživel trk in, da je v bistvu udaril z glavo v sprednji del . Nekam čudno se mi zdi vse skupaj ampak dobro ipak je to serija :D ...

oo7 ::

Flash zadnja epizoda konec je bil kar zanimiv razen tisti shark :))




Arrow SPOILER!!!!


To, da so oživeli Saro se mi zdi čisto brezveze in nepotrebno.
Pa Laurel ne spomnim se, trenutno, da bi mi šel kakšen lik v TV seriji tako na živce kot ona;((
««
120 / 302
»»