» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
114 / 302
»»

Outcast ::

delfinus je izjavil:

Torej zacetek za vse zombieljubce.
Fear the Walking Dead



O šit a to je že dons?!?!?

scipascapa ::

outcast: eh potem niti ne bom začel....še dobro da je na foxu.

Outcast ::

scipascapa je izjavil:

outcast: eh potem niti ne bom začel....še dobro da je na foxu.


Sarkazem iz moje strani:)

Fear the Walking Dead

oo7 ::

The Brink finale je bil odličen komaj čakam drugo sezono :)

globoko grlo ::

jp, The Brink me je full potegnu, sam tale "šrek" mi glih not ne paše, drgač pa kul zadeva :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

globoko grlo je izjavil:

jp, The Brink me je full potegnu, sam tale "šrek" mi glih not ne paše, drgač pa kul zadeva :)


Kdo pa naj bi bil šrek? :)

Dami ::

oo7 je izjavil:

Kdo pa naj bi bil šrek? :)


8-)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Outcast ::

Jutri je zunaj cela prva sezona Narcos

http://www.imdb.com/title/tt2707408/

Flea ::

Lion29 ::

a je kdo pogledal entourage the movie?

meni se je zdel zlo kul in me je storil pogresat staro bando.... ari pa kot zmeri fenomenalen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

starboi ::

Lion29 je izjavil:

a je kdo pogledal entourage the movie?

meni se je zdel zlo kul in me je storil pogresat staro bando.... ari pa kot zmeri fenomenalen


Sem prejšnji teden začel gledati serijo ( trenutno sem pogledal 5sezon ) in zadeva je več kot odlična. Film si bom pa pogledal, ko končam z serijo, se pravi nekje v roku 2 tednov, če bom nadaljeval v tem tempu :D

weasel ::

Jaz odlašam, ker ti baje pokvari super serijo.

oo7 ::

Jesen 2015 nove TV serije :)

04.09.2015 Hand of God




05.09.2015 Marvel's Guardians of the Galaxy




15.09.2015 The Bastard Executioner




16.09.2015 Moonbeam City




21.09.2015 Minority Report




21.09.2015 Blindspot




22.09.2015 The Muppets




22.09.2015 Scream Queens




22.09.2015 Limitless




23.09.2015 Rosewood




24.09.2015 Heroes Reborn




24.09.2015 The player




27.09.2015 Blood & Oil




27.09.2015 Quantico




29.09.2015 Grandfathered




29.09.2015 The Grinder




30.09.2015 Code Black




02.10.2015 Dr. Ken




08.10.2015 Supermansion




10.10.2015 The last Kingdom





12.10.2015 Crazy Ex-Girlfriend





16.10.2015 Beasts of No Nation Movie Debut





26.10.2015 Supergirl




27.10.2015 Wicled city




31.10.2015 ash vs Evil Dead




05.11.2015 Angel from Hell




15.11.2015 Into the Badlands




17.11.2015 Chicago Med

oo7 ::

Beasts of No Nation kot kaže je film in sem ga pomotoma uvrstil med TV serije :)

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Beasts of No Nation kot kaže je film in sem ga pomotoma uvrstil med TV serije :)


Točno:)..vseen je/bo pomoje zlo dobr film z malo 'ojačanim' Idrisom:)
Drugače je seznam kar zanimiv, se bo najdlo kaj materiala za preživet zimo.

Jst pa trenutno tole gledam, me je čisto potegnilo not, vloga čisto pisana na kožo Wagnerju:

weasel ::

V Narcos trailerju je pa "slovenska" muzika :)

IL_DIAVOLO ::

O hvala outcast...to sem čakal ;)

Kurzweil ::

weasel je izjavil:

V Narcos trailerju je pa "slovenska" muzika :)


Ko smo že ravno pri tem, tudi slovenci Happy Ol'McWeasel imajo soundtrack v seriji The crazy ones.

Lion29 ::

kar nekaj zanimivih... bomo vidli :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Edino škoda, ker TV serija Lucifer izide šele leta 2016 so dobro razdražili s pilotom pol leta prej>:D



Drugače pa od teh tanovih bom definitivno pogledal


Marvels Guardians of the Galaxy - zato, ker je Marvel :)

The Bastard Executioner - To bom gledal prvič zato, ker je srednjeveška tematika drugič pa zato, ker je ustvarjalec Kurt Sutter, ki je naredil odlično serijo Sons of anarchy :)

Moonbeam City - zgleda odlično pa še Archerja pogrešam tako, da tole animirano TV serijo komaj čakam :)

Minority Report - pilot mi je bil dober tako, da bom spremljal naprej

Blindspot - pilot mi je bil dober tako, da bom spremljal naprej

Limitles - film je bil dober upam, da bo tudi serija

Heroes Reborn - zgleda zanimivo :)

The Player - Wesley Snipes

Dr Ken - to bom pogledal že zaradi igralca Ken Jeong :))

The last Kingdom - gledal bom zaradi srednjeveške tematike in če bo serija pol tako dobra kot Vikings bo odlična :)

Supergirl - Trailerji me niso preveč prepričali ampak bom dal seriji priložnost :)

Ash vs Evil Dead - Že komaj čakam 8-) Tv serija : Ash vs Evil Dead


Za ostale TV serije pa še nisem siguren:P

Lion29 ::

meni je tut una the grinder zanimiva, pa ceprav je notri rob lowe, ki ga ne morem...

pa seveda chicago med

heros reborn mi je kr neki... dr bennet mi je sel ze v prvih na jetra... zdaj pa s temi okjali tolko bolj.... najboljsih likov pa ni.... sylar pa hiro (no ta je notri lih malenkost... pa se to v kao resni vlogi in ne "yatta" vlogi)... mah, bomo vidli

supergirl mi je delovalo bedno


wicked city zgleda kul, veliko znanih obrazov... ceprav so mi serije iz 70' in 80' mimo... bomo vidli

minority report, blindspot in limitless zgledajo kul... vse tri bi dal nekako v isti rang... upajmo, da bo za kaj...

ash vs evil dead pa je kitaj riht in y ally... mi je bil bruce campbell vedno vsec, sploh v burn notice..... bomo vidli kak bo s tem nadaljevanjem filma :D

quantico z glavno igralko...sexy :D ... cerav me kar spominja vseskup na homeland


blood and oil.... hm... glupa tematika ampak me je trailer kar malo pogrel... sta mi vsec oba mlada igralca (ne pupa)... sin od mogula in ta ki kupi tisti kos zemlje


the player pa se mi zdi kr neki...sicer sem vesel, da se je snipes koncno vrnil iz zapora in spet neki ustvarja... ampak serija deluje neki prenapihnjena z efekti, brez nekega koncepta... ta predstavljeni koncept se mi zdi zelooo posiljen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:



heros reborn mi je kr neki... dr bennet mi je sel ze v prvih na jetra... zdaj pa s temi okjali tolko bolj.... najboljsih likov pa ni.... sylar pa hiro (no ta je notri lih malenkost... pa se to v kao resni vlogi in ne "yatta" vlogi)... mah, bomo vidli



Aja jaz sem pa mislil, da serija Heroes Reborn bo čisto nekaj novega, ker Heroes sploh nisem nikoli gledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jest10 ::

Lion29 je izjavil:


heros reborn mi je kr neki... dr bennet mi je sel ze v prvih na jetra... zdaj pa s temi okjali tolko bolj.... najboljsih likov pa ni.... sylar pa hiro (no ta je notri lih malenkost... pa se to v kao resni vlogi in ne "yatta" vlogi)... mah, bomo vidli

Meni je pa fajn, da ne bo toliko starih karakterjev. Še posebno, ker ni zabediranega Petra in good like Sylar-ja.
Upam le, da bo zgodba kaj boljš kot Heroji

oo7 ::

TV serija The last ship je pa z dela v del boljša TV serija :) nasploh druga sezona je odlična posebej te morske bitke.

Je najavljena že 3 sezona :)

globoko grlo ::

Kaj pa fear the walkind dead?
Prva dva dela sta nekak ok (še vedno daleč nad povprečjem), sam upam, da ne bojo delal takih bednih, neumnih scen kot je recimo ta,

SPOILER ko ravnateljica čaka kolega zombija da se ji skor na jošek prisesa,

takih bednih scen za "zviševanja adrelina" si ne želim
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

galimim ::

Man In the Hight Castle dobimo 20 novembra na amazonu!
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Lion29 ::

globoko grlo je izjavil:

Kaj pa fear the walkind dead?
Prva dva dela sta nekak ok (še vedno daleč nad povprečjem), sam upam, da ne bojo delal takih bednih, neumnih scen kot je recimo ta,

SPOILER ko ravnateljica čaka kolega zombija da se ji skor na jošek prisesa,

takih bednih scen za "zviševanja adrelina" si ne želim




Fear the Walking Dead
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

plaz21 ::

Seznam serij, ki bodo pristale na seznamu za spremljanje je kar dolg glede na pretekle sezone. :) Okoli 12. Je pa drugo vprašanje koliko jih bo od teh dobilo podaljšanje. ;((

IL_DIAVOLO ::

Serija Narcos me je pozitivno presenetila, vsaj pilot na to nakazuje.

black ice ::

Že cela sezona je zunaj.

globoko grlo ::

jp, narcos rocks

entourage mi je tut zlo sexy, pardon ok
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IL_DIAVOLO ::

Vem ja...ze imam vse dele, samo cajt si se moram vzet :P

Outcast ::

Netflix potrdil drugo sezono Narcos!:D

Serija je po mojem mnenju največje presenečenje tega leta; Wagner kot Escobar je top izbira igralca!
Upam da bodo prikazali tudi življenje sina, ki se je po očetovi smrti odločil za drugo ime in priimek in zaživel popolnoma drugačno življenje kot njegov slaven oče.

cebelar123 ::

Pogledal sem vse dele Narcosa in je epska serija. Sem že mislil, da bo največje presenečenje tega leta Mr.Robot, ampak ga je Narcos posekal po celi črti! Škoda samo da niso šli s sezono čisto do konca njegovega življenja, ampak so prišli samo zelo blizu. Tako da upam, da bo druga sezona opisovala koga drugega, saj se življenje Escobarja lahko konča v treh delih glede na tempo kateri je bil v prvi sezoni.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Arrow Season 4 Trailer

BlackMaX ::

Season finale of Mr.Robot is GREAT!

Kako se vam je zdel?

cebelar123 ::

BlackMaX je izjavil:

Season finale of Mr.Robot is GREAT!

Kako se vam je zdel?


Bogo se je meni zdel.

leiito ::

Narcos je OK, epska se zdi malo pretirano, vsaj po polovici serije. Dekadenca in ekscesi Escobarja in ostalih, eksotika Kolumbije in mistika kokaina so že v osnovi hvaležne teme z atraktivno scenografijo, zaenkrat pa ipak ni bilo videti veliko o relativnosti dobrega in zla, kot to pompozno napove narator na koncu ene od začetnih epizod. Pa ta narator je sam po sebi moteč, ko opisuje to, kar vidimo na ekranu. Sicer je to standardno dramsko orodje že od grških dram naprej, ker karakterji ne morejo vedno v dialogu razkriti vseh informacij, ki jih gledalec potrebuje, da sledi zgodbi, in tu je takih informacij veliko že zaradi zgodovinskega ozadja dogodkov in velikega števila likov, ki jih ne bi bilo mogoče vpeljevati s klasičnimi metodami, ampak se mi vseeno zdi, da tu gledalec ne vzpostavi močne emocionalne povezave z Escobarjem, z DEA agentom pa še manj.

Za primerjavo, kako npr. je uspeval David Simon v The Wire ustvarjati stranske like enega za drugim in že po par potezah čustveno navezati gledalca na ta lik, ali pa gledljivo peljati zgodbo tako nezanimive teme, kot je mestna politika. Simona omenjam, ker je skoraj hkrati z Narcos na voljo tudi cela sezona Show Me A Hero, izpod peresa Davida Simona in v produkciji HBO.

IL_DIAVOLO ::

BlackMaX je izjavil:

Season finale of Mr.Robot is GREAT!

Kako se vam je zdel?


Tukaj imaš več kot dovolj materiala:

Mr. Robot

negot ::


lahkotna komedija, zelo gledljiva, :)

BlackMaX ::

cebelar123 je izjavil:

BlackMaX je izjavil:

Season finale of Mr.Robot is GREAT!

Kako se vam je zdel?


Bogo se je meni zdel.

Zakaj?

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Arrow Season 4 Trailer


Fuj ne! Jst bom pomoje arrowa kar skenslal. Zdaj ko je bla pavza, sem dobil malo distance, in me nič ne sili, da nadaljujem. Ko sem pa bingal nekaj časa nazaj, z vsako sezono mi je slo za malenkost bolj na bruhanje :D

IL_DIAVOLO ::

cebelar123 je izjavil:

Pogledal sem vse dele Narcosa in je epska serija. Sem že mislil, da bo največje presenečenje tega leta Mr.Robot, ampak ga je Narcos posekal po celi črti! Škoda samo da niso šli s sezono čisto do konca njegovega življenja, ampak so prišli samo zelo blizu. Tako da upam, da bo druga sezona opisovala koga drugega, saj se življenje Escobarja lahko konča v treh delih glede na tempo kateri je bil v prvi sezoni.


Niti približno...se ne more primerjat s kvaliteto robota.

Če ti verjamem na besedo, da so prišli skoraj do konca njegovega življenja, je to za moje pojme očitno prehiter tempo. Ne vem, kaj sploh lahko še ponudijo v nadaljevanju.

cebelar123 ::

Ja tak je , meni so pri mr.robotu dosti prehitro pokazali tole foro z njegovim fotrom. Komot bi lahko nadaljevali zgodo o hakanju še v drugo sezono, saj so imeli še ogromno materiala. To kaj so pa zdaj pokazali v zadnjih dveh delih pa čisto spremeni tematiko. Pač ze zdavnaj sem se naveličel teh preobratov ala šesti čut. Pa še vsi liki v Narcosu so bili zaigrani prfektno , ni lika ki bi bi bil podpovprečen in vse skupaj je idealno zapakirano z orginal posnetki itd...

Ampak okej zdaj mi je pač mr.robot drugo največje presenečenje tega leta, kar je tudi zelo dobro :).

Za narcose nikjer ne piše, da se bo šlo v drugi sezoni o Escobarju. Zadnje čase je to zelo moderno, da druga sezona nima veze z prvo.

leiito ::

Če ne bo Esscobar, bojo pa njegove mehiške verzije, saj ni posebne razlike. Miljoni, kamioni, avioni.

Igro v Robotu in Narcos težko primerjaš. Narcos ima like a la Poisone, kot iz stripov, ne deluje psihopatsko strašlljiv, ampak komično bedast, pa ne z namenom comic reliefa. Vse skupaj visi na Escobarju in Pe?i, ostali so instantno pozabljivi, Luis Guzmán ostaja neizkoriščen. Vsaj v prvi polovici serije.

Na drugi strani je pa v Robotu npr. stranski lik ledenooke Joanne Wellick, samo o njej in Tyrellu bi lahko nardil serijo.

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem pricakoval cca 5 sezon v stilu breaking bad od good guy-a do bad guy-a in nato njegove smrti.

Serija brez escobarja bo bolj boga imo

Phantomeye ::

cebelar123 je izjavil:

Ja tak je , meni so pri mr.robotu dosti prehitro pokazali tole foro z njegovim fotrom. Komot bi lahko nadaljevali zgodo o hakanju še v drugo sezono, saj so imeli še ogromno materiala. To kaj so pa zdaj pokazali v zadnjih dveh delih pa čisto spremeni tematiko. Pač ze zdavnaj sem se naveličel teh preobratov ala šesti čut. Pa še vsi liki v Narcosu so bili zaigrani prfektno , ni lika ki bi bi bil podpovprečen in vse skupaj je idealno zapakirano z orginal posnetki itd...

Ampak okej zdaj mi je pač mr.robot drugo največje presenečenje tega leta, kar je tudi zelo dobro :).

Za narcose nikjer ne piše, da se bo šlo v drugi sezoni o Escobarju. Zadnje čase je to zelo moderno, da druga sezona nima veze z prvo.


No go, mr. robot je serializiran šov, ki nima nobenega independed dela. Če bi bi furali format z elementi monster of the week, potem bi mogoče lahko potegnili v drugo sezono. Tako imaš pa akte. Prvi akt se je zaključil.

oo7 ::

The Flash Season 2 Promo

Izi ::

oo7 je izjavil:

The Flash Season 2 Promo

Jay Garrick je Flash? Sem moral kar malo poguglat.

Obstajajo kar štirje osebki iz različnih obdobij, ki imajo vsi "super speed" in vsi sebe imenujejo The Flash.
1. Jay Garrick - Flash iz 40. let 20. stoletja
2. Barry Allen - Flash iz sedanjega časa
3. Wally West - Iz bližnje prihodnosti, nečak Barryeve punce Iris, ki bo moči dobil od samega Barrya in postal Kid Flash
4. Bart Allen - Vnuk Barry Allena iz 30. stoletja (verjetno kaj v vezi časovnih potovanj)

 Jay Garrick - Prvi Flash

Jay Garrick - Prvi Flash


Cool čelada :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

The Flash Season 2 Promo

Jay Garrick je Flash? Sem moral kar malo poguglat.

Obstajajo kar štirje osebki iz različnih obdobij, ki imajo vsi "super speed" in vsi sebe imenujejo The Flash.
1. Jay Garrick - Flash iz 40. let 20. stoletja
2. Barry Allen - Flash iz sedanjega časa
3. Wally West - Iz bližnje prihodnosti, nečak Barryeve punce Iris, ki bo moči dobil od samega Barrya in postal Kid Flash
4. Bart Allen - Vnuk Barry Allena iz 30. stoletja (verjetno kaj v vezi časovnih potovanj)

 Jay Garrick - Prvi Flash

Jay Garrick - Prvi Flash


Cool čelada :))



Ko so ustvarili Flasha je bila ta čedala leta 1940 huda:)
««
114 / 302
»»