» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
255 / 303
»»

klempo ::



Lupin Season 1 Netflix

As a teenager, Assane Diop's life was turned upside down when his father died after being accused of a crime he didn't commit. 25 years later, Assane will use "Ars?ne Lupin, Gentleman Burglar" as his inspiration to avenge his father.



Inside the World's Toughest Prisons Season 5 Netflix

Raphael Rowe, who spent years in prison for a crime he didn't commit, volunteers to go behind bars in the Philippines, Greenland and South Africa.



History of Swear Words Season 1 Netflix

Join Nicolas Cage for an education in expletives. This six-part comedy series explores the origins, pop culture-usage, science and cultural impact of curse words.



Headspace Guide To Meditation Season 1 Netflix

It's time to be kind to your mind. In partnership with Headspace, this 8-episode series shows how meditation can help in your daily life. From tackling stress to embracing gratitude, each episode first teaches the basics and techniques of the practice, and then concludes with a guided meditation. Push play, close your eyes, and explore the many benefits of meditation.



The Serpent Season 1 BBC

The twisting, real-life story of Charles Sobhraj, a murderer, thief and seductive master of disguise, who was a hidden darkness in the mid-70's on Asia's hippie trail.



A Perfect Planet Season 1 BBC

Perfect Planet analyzes, in five episodes, how the forces of nature, including the power of the Sun or even humans, drive and shape life on Earth.



Dickinson Season 2 Apple TV+

An inside look at the world of writer Emily Dickinson



Shadow Lines aka Nyrkki Season 1 Elisa

During the 1950s, Helsinki was the focal point of the Cold War, as global powers and their intelligence agencies coalesced in the small neutral country that stood between the East and the West. Sphere of Shadows is an international spy thriller that follows a secret intelligence team whose mission is to defend the independence of Finland no matter the cost.



The Rookie Season 3 ABC

Starting over isn't easy, especially for John Nolan who, after a life-altering incident, is pursuing his dream of joining the LAPD. As their oldest rookie, he's met with skepticism from those who see him as just a walking midlife crisis.



Mr Mayor Season 1 NBC

A wealthy businessman becomes the mayor of Los Angeles.

FTad ::

hvala @klempo za te povzetke oz predstavitve.

The Rookie mi je top!

buttcrack ::

The Serpent sem polovico že predelal, kar všečna zadeva.

oo7 ::

Končal z tretjo sezono Cobra Kai. Kar lahko rečem o tej TV seriji zelo dobre tri sezone komaj čakam četrto.

Okapi ::

A Discovery of Witches, 2. sezona, je tu!

IL_DIAVOLO ::



Komicno-sportna serija s precej zanimivo premiso z občasnimi komičnimi vložki, ki izzovejo salve smeha :D

Zgodba govori namrec o trenerju ameriškega soccerja, ki pride trenirat evropski football. Nima nobenega znanja, ki ga pa zelo dobro nadomešča z optimizmom in dobroto. Zakaj ravno trener, ki nima pojma o pojmu? You will see, you will see :))

Imdb: 8.7
RottenTomatoes 90/98

B34ST ::

FTad je izjavil:

Zunaj je tudi ze 2. sezona Transformers: War for Cybertron

Je to za kaj za tiste, ki smo gledali Beast Wars in Beast Machines?

Drugače sem pa čez vikend končal Vikinge in The Queen's Gambit, oboje top. Vikingi mogoče celo ena boljših sezon, polno všečnih karakterjev kot sta Rus Oleg in čarovnica Ingrid.

Dalj časa že iščem neko 20-30min komedijo. Lansko leto je bila na hitro zaključena Space Force, potem pa spet samo Goldbergs, ki jih imam že vrh glave. Res ni nekega naslednika The Office, Modern Family?
Za Ted Lasso sem zvedel že prejšnji teden.
i5-10600K | NH-D14 | MSI MAG Z490 TOMAHAWK | F4-3200C14D-16GVR @4000C14
ASUS DUAL RTX 3070 | ADATA XPG SX8200 Pro 2TB | 870 QVO 8TB | 2x WD Blue 4TB
Corsair 600T | Corsair AX760 | G413 | G403 | HP Pavilion Gaming 32

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: B34ST ()

FTad ::

B34ST je izjavil:

FTad je izjavil:

Zunaj je tudi ze 2. sezona Transformers: War for Cybertron

Je to za kaj za tiste, ki smo gledali Beast Wars in Beast Machines?


Lahko bi temu tako rekel. Deluje kot prequel vsemu, kar je do sedaj bilo posneto in prikazano.

facepalm ::

Pogledal Lupena (kolikor je zunaj epizod) in me je kar pritegnil. Priporocam!

Badwolff ::

Men je pa Queen's Gambit dolgočasen za popizdit.

B34ST ::

6. in 7. epizoda sta se res mal vlekli, jaz sem komaj čakal zadnji boj z Borgovom, pa nasploh je bilo nekaj manj o samem šahu, ne bi pa rekel da sta bili dolgočasni. Glede prvih epizod pa nimam kaj za pripomnit. Škoda ker je še najboljša epizoda prva kjer sploh še ne igra Anna Taylor-Joy, ki je bila res odlična.
Tolk da sem šel pogledat njeno filmografijo, ampak od tistega kar še nisem pogledal, sem našel samo Thoroughbreds (2017).
i5-10600K | NH-D14 | MSI MAG Z490 TOMAHAWK | F4-3200C14D-16GVR @4000C14
ASUS DUAL RTX 3070 | ADATA XPG SX8200 Pro 2TB | 870 QVO 8TB | 2x WD Blue 4TB
Corsair 600T | Corsair AX760 | G413 | G403 | HP Pavilion Gaming 32

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: B34ST ()

donvito ::

Če ne poznaš šaha oz ga nisi nikoli igral je logično, da ti je serija dolgočasna, to je isto, da gledaš film o kvartopircih in nikoli nisi igral kart, ker ne veš pravil igre. Sam sem igral šah(ljubiteljsko), kot tudi karte(poker, mavšel, ferbl, ajnc, šnops, bula, lustik,kupčkanje, tarok ... ). In so mi taki filmi res dobri, recimo Rounders in še bi lahko našteval.

Hatchback678 ::

Sam pa veliko zadnje čase gledam Kdrame in nekatere so res top.

Med drugim Extracurricular,Sweet Home,Kingdom in pa seveda ne sme manjkati Stranger.

Pa Alice in Borderland ki pa je japonske izvedbe.

c3p0 ::

Nisem nikoli bil nek šahist, a mi je serija odlična.

Drugače pa od svežih The Serpent zelo priporočam, sem nekje v 4. delu.

oo7 ::

Your Honor se kar dobro zapleta. Me zanima kako se mu bo uspelo če se mu bo sploh uspelo rešiti iz te godlje :)

scipascapa ::

prav zanimivo je gledati COBRA KAI, zasedba izpred dobrih 30 let nazaj. Ampak Ralph se ne stara, kaj ta človek je?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

prav zanimivo je gledati COBRA KAI, zasedba izpred dobrih 30 let nazaj. Ampak Ralph se ne stara, kaj ta človek je?



Sem pogledal in zelo užival v vseh 3 sezonah :)
Tako se naredi TV serijo po neki franšizi in se spoštuje zapuščino brez nekih neumnih agend.

Ja skoraj že čisto vse so pripeljali nazaj iz starih filmov :D

scipascapa ::

Še una deklica na ladji hehe.

Ralph bo letos 60 let !!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMFG!!!!!

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Your Honor se kar dobro zapleta. Me zanima kako se mu bo uspelo če se mu bo sploh uspelo rešiti iz te godlje :)


Wasted.

Imeli so zaključno zogico, da bi oba sutnili. Meni osebno kar nekaj ta dodaten zaplet. Malo zbledel ta začetni rage.


Kakorkoli, morda pa me presenetijo :)

oo7 ::

Clarice (CBS) Trailer HD - Silence of the Lambs spinoff







IL_DIAVOLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Your Honor se kar dobro zapleta. Me zanima kako se mu bo uspelo če se mu bo sploh uspelo rešiti iz te godlje :)


Wasted.

Imeli so zaključno zogico, da bi oba sutnili. Meni osebno kar nekaj ta dodaten zaplet. Malo zbledel ta začetni rage.


Kakorkoli, morda pa me presenetijo :)



Potem bi morali zaključiti že v 6 epizodi celotno TV serijo.

donvito ::

oo7 je izjavil:

Your Honor se kar dobro zapleta. Me zanima kako se mu bo uspelo če se mu bo sploh uspelo rešiti iz te godlje :)

dobro se je znašel sudja, da se je znebil izsiljevalca, sebe pa rešil, da mafjozu reši sina. Ne ve pa, da sodnik rešuje sinovo rit, kateri pa se zapleta s hčerko, bo še zanimivo

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:


IL_DIAVOLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Your Honor se kar dobro zapleta. Me zanima kako se mu bo uspelo če se mu bo sploh uspelo rešiti iz te godlje :)


Wasted.

Imeli so zaključno zogico, da bi oba sutnili. Meni osebno kar nekaj ta dodaten zaplet. Malo zbledel ta začetni rage.


Kakorkoli, morda pa me presenetijo :)



Potem bi morali zaključiti že v 6 epizodi celotno TV serijo.


Če bi se osredotočili na sam potek zgodbe in linearen razvoj karakterjev, bi še imeli kar nekaj stvari za obdelat.

Adam-Fia, Carlo bo obtožen umora, upcoming war med črnci in baxterji, Elizabeth še ni rekla zadnje, ozadje zgodbe nesreče sodnikove žene morda?


Seveda pa gledam naprej, niso še nič naredili, kar bi me odvrnilo od serije.

klempo ::



Snowpiercer Season 2 Netflix

Seven years after the world has become a frozen wasteland, the remnants of humanity inhabit a perpetually-moving train that circles the globe, where class warfare, social injustice and the politics of survival play out.



Bonding Season 2 Netflix

A New York City grad student moonlighting as a dominatrix enlists her gay BFF from high school to be her assistant.



Sakho & Mangane Season 1 Netflix

Two cops with very different methods, solving mysterious murder cases surrounded by black magic.



A Discovery of Witches Season 2 HBO

Druga sezona se začne, ko se Matthew in Diana na ulicah elizabetinskega Londona skrivata pred Kongregacijo. Najti morata čarovniškega učitelja, da bi Diani pomagal nadzirati magijo in poiskati izmuzljivo Knjigo življenja.

klempo ::



WandaVision Season 1 Disney+

Blends the style of classic sitcoms with the MCU in which Wanda Maximoff and Vision -two super-powered beings living their ideal suburban lives-begin to suspect that everything is not as it seems.



Disenchantment Season 2 (Part 3) Netflix

Princess Tiabeanie, 'Bean', is annoyed at her imminent arranged marriage to Prince Merkimer. Then she meets Luci, a demon, and Elfo, an elf, and things get rather exciting, and dangerous.



Flack Season 1 Amazon Prime

Bad Behavior. Great Publicists. Ever wonder what the real story is behind those celebrity gossip columns? Flack has all the dirt. Four quick-witted and relentless flackers led by Robyn, played by Academy Award Winner Anna Paquin, are tasked to make the best of their celebrity client's terrible decisions. But does their ability to clean up their client's lives translate to their own?



Servant Season 2 Apple TV+

A Philadelphia couple is in mourning after an unspeakable tragedy creates a rift in their marriage and opens the door for a mysterious force to enter their home.



For All Mankind Season 2 Apple TV+

In an alternative version of 1969, the Soviet Union beats the United States to the Moon, and the space race continues on for decades with still grander challenges and goals.



Coyote Season 1 CBS

After 32 years of service, Border Patrol agent Ben Clemens finds himself helping people he has always tried to keep out of the United States.

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

oo7 je izjavil:


IL_DIAVOLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Your Honor se kar dobro zapleta. Me zanima kako se mu bo uspelo če se mu bo sploh uspelo rešiti iz te godlje :)


Wasted.

Imeli so zaključno zogico, da bi oba sutnili. Meni osebno kar nekaj ta dodaten zaplet. Malo zbledel ta začetni rage.


Kakorkoli, morda pa me presenetijo :)



Potem bi morali zaključiti že v 6 epizodi celotno TV serijo.


Če bi se osredotočili na sam potek zgodbe in linearen razvoj karakterjev, bi še imeli kar nekaj stvari za obdelat.

Adam-Fia, Carlo bo obtožen umora, upcoming war med črnci in baxterji, Elizabeth še ni rekla zadnje, ozadje zgodbe nesreče sodnikove žene morda?


Seveda pa gledam naprej, niso še nič naredili, kar bi me odvrnilo od serije.


Mene pa začetno navdušenje malo mineva...tko kot sedaj peljejo zgodbo se lahko vse zgodi in vleče še ne vem 2 sezoni...

IL_DIAVOLO ::

Ja, serija se je prevec naslonila na bryana in ne na zgodbo. Preveč pletejo in potem se nic ne zgodi.

Na koncu bodo crnci sicnli baxterja in oba bosta zivela srečno do konca svojih dni. Kao v stilu white judge ima vso zaščito, black judge pac ne. Vsepovsod faking black lives matter shit. In se vedno ne vem, zakaj ni vec Elizabeth, zakaj so jo sploh vpeljali v zgodbko, ce nima nobenega vpliva na zgodbo.


To ze bolj meji na kaksen arrow in podobne never ending serije. Skoda.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

c3p0 ::

BB v preobleki sodnika? Preobrazba iz poštenjaka v kriminalca? Sin je sicer preveč unstable in manj ga vidim, raje ga imam.

FTad ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ja, serija se je prevec naslonila na bryana in ne na zgodbo. Preveč pletejo in potem se nic ne zgodi.

Na koncu bodo crnci sicnli baxterja in oba bosta zivela srečno do konca svojih dni. Kao v stilu white judge ima vso zaščito, black judge pac ne. Vsepovsod faking black lives matter shit. In se vedno ne vem, zakaj ni vec Elizabeth, zakaj so jo sploh vpeljali v zgodbko, ce nima nobenega vpliva na zgodbo.


To ze bolj meji na kaksen arrow in podobne never ending serije. Skoda.



Zgodba je sicer se vedno zanimiva, ampak se bojim, da so jo zakomplicirali. Adam zdaj kar s sestro pokojnega sina hodi, tista uciteljica, kateri se je zaupal ni vec relevantna. Sem mislil, da bo imela Adamova babica, ki je senatorka (al kaj ze) tudi kako zanimivo vlogo, glede na to, da je ugotovila, da nista bila res na grobu ob materini smrti itd itd. Se pa res zna zgoditi, da bodo vlekli serijo v vec sezon, kjer se po vedno nekaj novega zgodilo, da se the Judge ne bo mogel izmazati ven.

Cheetah ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ja, serija se je prevec naslonila na bryana in ne na zgodbo. Preveč pletejo in potem se nic ne zgodi.

Na koncu bodo crnci sicnli baxterja in oba bosta zivela srečno do konca svojih dni. Kao v stilu white judge ima vso zaščito, black judge pac ne. Vsepovsod faking black lives matter shit. In se vedno ne vem, zakaj ni vec Elizabeth, zakaj so jo sploh vpeljali v zgodbko, ce nima nobenega vpliva na zgodbo.


To ze bolj meji na kaksen arrow in podobne never ending serije. Skoda.

(spoiler)
Upam, da bo boljše v naslednjih epizodah... Zdi se mi, da spet ponavljajo eno in isto. Michaelu se nekaj slabega zgodi in je živčen, ima spet večerjo z istimi ljudmi in spet ga Django skoraj razkrije. Aja pa nevem iz kje so tisti možgani prišli če se je prej cel s šlaufom opral? Pa ne samo kak majhen košček... (seveda je to samo en od več plot hole-ov).

Ampak ja, v tej epizodi je verjetno edina dobra stvar cranstonovo igranje..

Outcast ::

Zaključuje se snemanje zadnje, 7 sezone ene najboljših serij >>> Bosch:'(

Tsunamii ::

Outcast je izjavil:

Zaključuje se snemanje zadnje, 7 sezone ene najboljših serij >>> Bosch:'(

Hvala za info ..nisem še gledal !

Outcast ::

Tsunamii je izjavil:

Outcast je izjavil:

Zaključuje se snemanje zadnje, 7 sezone ene najboljših serij >>> Bosch:'(

Hvala za info ..nisem še gledal !


Če so ti všeč policijske serije, je tale že vsa leta v samem vrhu definitivno!

Jst se jo po tej sezoni še 1x lotim...

FTad ::

Outcast je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

Outcast je izjavil:

Zaključuje se snemanje zadnje, 7 sezone ene najboljših serij >>> Bosch:'(

Hvala za info ..nisem še gledal !


Če so ti všeč policijske serije, je tale že vsa leta v samem vrhu definitivno!

Jst se jo po tej sezoni še 1x lotim...


a je na nivoju The Wire?

Outcast ::

The Wire je daleč najboljša, ni pa Bosch daleč za njo po mojem okusu...

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

The Wire je daleč najboljša, ni pa Bosch daleč za njo po mojem okusu...


Off Topic imam en dober album zate Let me know if you’re interested.

On Topic tega Boscha moram res pogledati, sem rekel da ga bom pa ga potem nisem. Prav tako mislim nadalejvati z Better call Saul ki sem ga končal pri začetku druge sezone (ni bilo časa). Po movie maratonu, ki sem ga imel je zdaj napočil čas za serije 8-)

lolipop2 ::

Outcast je izjavil:

The Wire je daleč najboljša, ni pa Bosch daleč za njo po mojem okusu...


A se splača The Wire, glede na to, da je že "stara"?

IL_DIAVOLO ::

The wire se splaca, pa magari si jo včeraj pogledal do konca :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sheeshkar ::

lolipop2 je izjavil:

Outcast je izjavil:

The Wire je daleč najboljša, ni pa Bosch daleč za njo po mojem okusu...


A se splača The Wire, glede na to, da je že "stara"?

Ja. Edina "zastarela" stvar pri seriji so telefoni in računalniki. Vse ostalo je izjemno relevantno še danes.

RoccoC ::

Bosch in The Wire imata tudi skupna dva igralca: Lance Reddick in Jamie Hector

oo7 ::

Hrvatje žalujejo: umrla je velika igralka Mira Furlan

https://siol.net/trendi/film/hrvati-zal...

Igrala je tudi v LOST in Babilon 5.

WallSreet ::

lolipop2 je izjavil:

Outcast je izjavil:

The Wire je daleč najboljša, ni pa Bosch daleč za njo po mojem okusu...


A se splača The Wire, glede na to, da je že "stara"?


The Wire najboljša serija vseh časov hands down, moje mnenje.

s7nf ::

Wire sedi na samem vrhu, kar se tiče filmov in serij, ki sem jih pogledal. Z lahkoto bi si sedaj spet predvajal recimo drugo sezono, pa sem jo videl že vsaj trikrat.

'A life. A life, Jimmy, you know what that is? It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come.' -Lester Freamon

En quote za danes.

webmaher ::

evo jaz tudi nimam kaj rečt čez Wire, ki sem ga pogledal lansko leto še 1x ker ko sem ga gledal prvič sem bit totalen butelj, kar sem seveda še danes, ampak en malček manj :D
No zdaj ste me zdražili še za tega Boscha, ki sem ga najmanj 99X že hotu začet gledat pa mi je tale Koronca vse podrla :)

oo7 ::

Sem pogledal pilot TV serije Walker. Ah nič posebnega ali novega še ena policijska akcijska drama. Mogoče bom pogledal še eno epizodo ne verjamem pa, da bom spremljal naprej.

klempo ::



Madre Solo hay Dos aka Daughter From Another Mother Season 1 Netflix

After realizing their babies were exchanged at birth, two women develop a plan to adjust to their new lives: creating a single --and peculiar-- family.



Fate The Winx Saga Season 1 Netflix

Determined to master their enchanting powers, a group of teens navigate rivalry, romance and supernatural studies at Alfea, a magical boarding school.



Losing Alice Season 1 Apple TV+

Fascination spirals into Faustian bargain after an ambitious female film director meets-and obsesses over-a younger femme-fatale screenwriter.



Prodigal Son Season 2 FOX

Malcolm Bright, one of the best criminal psychologists around, uses his twisted genius to help the NYPD solve crimes.



The Resident Season 4 FOX

A group of doctors at Chastain Memorial Hospital face personal and professional challenges on a daily basis.



9-1-1 Season 4 FOX

Explores the high-pressure experiences of the first responders who are thrust into the most frightening, shocking and heart-stopping situations.



American Gods Season 3 Starz

A recently released ex-convict named Shadow meets a mysterious man who calls himself "Wednesday" and who knows more than he first seems to about Shadow's life and past.



The Good Doctor Season 4 ABC

Shaun Murphy, a young surgeon with autism and Savant syndrome, is recruited into the surgical unit of a prestigious hospital.



It's a Sin Season 1 HBO

Zgodba spremlja prijateljstvo in ljubezen v osemdesetih med časom aidsa skozi oči treh mladih gejev, ki začenjajo novo življenje v Londonu. V luči strašne bolezni sklenejo živeti in ljubiti še odločneje in bolj divje kot kdaj prej.



The Blacklist Season 8 NBC

A new FBI profiler, Elizabeth Keen, has her entire life uprooted when a mysterious criminal, Raymond Reddington, who has eluded capture for decades, turns himself in and insists on speaking only to her.



Batwoman Season 2 CW

Kate Kane seeks justice for Gotham City as Batwoman.



Legacies Season 3 CW

Hope Mikaelson, a tribrid daughter of a Vampire/Werewolf hybrid, makes her way in the world.



Walker Season 1 CW

A widowed father returns to Austin after two years, attempting to reconnect with his children, navigate clashes with his family, and find common ground with his new partner, while growing increasingly suspicious of his wife's death.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Snowpiercer Teaser: Season 2 Premieres January 25, 2021 | TNT



Jutri!
Spomnim se da mi je bila res samo zadnja epizoda všeč (poleg Jenni:) tko da upam da bo druga sezona boljša...

oo7 ::

Snowpiercer sem pogledal 2 epizodi prve sezone pa nehal. Mi ni bila preveč všeč serija, film mi je bil pa dober.

oo7 ::

Harry Potter TV Series Reportedly in Development for HBO Max

https://www.ign.com/articles/harry-pott...

Outcast ::

Snowpiercer druga sezona če ne drugega kar zanimiv štart, lahko bo pa spet naprej en snoozefest...upam da ne ker podlago za zanimivo dogajanje imajo kar dobro.

buttcrack ::

res ni bogvekaj, ampak recimo, da so fajn štartal.
««
255 / 303
»»