» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
207 / 302
»»

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Trenutno sem pri 5 epizodi Daredevil 3 sezone. Ta serja v tem žanru nima konkurence :)

Punisher. :)

BivšiUser2 ::

Čakam na Narcos S4 (od 16 Novembra), drugače pa se mi ne vidi tako zanimiva kot prejšnje 3, kjer je 3 najboljša.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Trenutno sem pri 5 epizodi Daredevil 3 sezone. Ta serja v tem žanru nima konkurence :)

Punisher. :)


Punisher je tudi dober samo Daredevil je boljši :D

mgermo ::

WallSreet je izjavil:

Alien123 je izjavil:

ena boljših serij v letu 2018.. Meni je gladko v top 3.


Začel gledati...


Pravkar končal s 5im delom. Wow.

T-Back ::

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Trenutno sem pri 5 epizodi Daredevil 3 sezone. Ta serja v tem žanru nima konkurence :)

Punisher. :)


Punisher je tudi dober samo Daredevil je boljši :D

Če je bil pa Punisher dober potem pa nimate pravega okusa kaj je dobro...
Tip je bolj odporen na udarce, metke, nož...kot pa Superman.
V zadnjih dveh treh delih so ga zabodli, ustrelili, pretepli...ne vem kolikokrat, samo tip se še vedno normalno pobere in prefuka vse živo. Razumem, da je to ZF toda kar je preveč je preveč. Če bi bil Superman bi še razumel tako pa noway.
Tam do polovice serije mi je bil še ok potem pa samo še navzdol.
Karmen je pa itak v obeh delih tako rekoč takoj za glavnim likom "redna stranka". Men osebno full huda, samo pogledam jo pa mi takoj polepša dan:Pne bi se je branil.

oo7 ::

The last ship še kdo gleda ?

buttcrack ::

še, ni neki baš, ampak ni alternative oz. je niti ne iščem. je pa po vsej verjetnosti zadnja sezona.

yayo ::

Končal gledati drugo sezono Goliatha, ki ima navkljub precej debilnemu scenariju vseeno nek svoj šarm in sem nocoj prešaltal na islandsko kriminalno dramo Trapped (2015), ki pa ima čisto nordijski šarm s snežnimi meteži, zaledenelimi fjordi in policaji, ki pri minus dvajset tekajo naokoli v odpetih bundah pa brez rokavic in kape. Brrrrr...

KAVINSKY ::

Hypan sem bil za remake Sabrine (teenage witch), z bolj temnim twistom. Prva epizoda, prve 20 minut, dobro zaigrano, dobra scenografija... potem pa usekajo z patriarhijo in ustanovitvijo kluba (women's intersectional culture association), kateri se bo boril proti toksični moškosti, vsi na čarovniški akademiji so rasistični snobi... :))

A je res treba povsod vključevati politiko?

Yossarian ::

Yes, Minister in Yes, Prime Minister - vrhunski, na angleškem humorju temelječ prikaz delovanja vlade in parlamentarne demokracije nasploh. Malce starejša serija, ampak na aktualnosti ni nič izgubila.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

oo7 ::

Včeraj pogledal, do konca TV serijo Daredevil in je nenormalno dobra :)
Začetek 3 sezone je malo počasen drugače pa čista desetka. Bullseye in Fisk mogoče celo najboljša negativca tudi če jih primerjam z MCU filmi.
Upam, da posnamejo Daredevil sezono 4 pa če zaradi tega ukinejo poleg Luke Cage in Iron fist še Jessico Jones pa tudi če še Punisherja samo naj posnamejo sezono 4 :D
Finalna borva je bila pa nora :)

Outcast ::

Ray Donovan is back z 6.sezono!

Ganon ::

Gleda kdo The Deuce? Se splača začeti?

xardas ::

Ganon je izjavil:

Gleda kdo The Deuce? Se splača začeti?

Meni je kul zaenkrat.

webmaher ::

Ganon je izjavil:

Gleda kdo The Deuce? Se splača začeti?

začni in če boš not padu si pečen :)

-ninja-91- ::

Yossarian je izjavil:

Yes, Minister in Yes, Prime Minister - vrhunski, na angleškem humorju temelječ prikaz delovanja vlade in parlamentarne demokracije nasploh. Malce starejša serija, ampak na aktualnosti ni nič izgubila.


Se strinjam, men še vedno ena najboljših humorističnih serij sploh :D

oo7 ::

Končno tretja sezona :)

The Last Kingdom season 3 trailer



19 november 2018


Nisem vedel, da je tole serijo prevzel Netflix. Se pravi, da bo celotna 3 sezona zunaj v 1 dnevu ?

Gr8t ::

Tale Netflix je mene ubil, Ozark nisem gledal že 1 mesec, zunaj je pa že The Man in the High Castle in Daredevil ter še ne vem kolk drugih. Arrow se mi je ustavilo pri 5. sezoni, potem sem jo le pogledal za nazaj, zdaj teče že 7.
Od 40min serij še najlažje požiram Chicago Med (ne vem če sem katero epizodo zamudil za en teden), še lažje pa tistih par 20min komedij. 60min serije (in filmi) mi pa ta mesec ne gredo.
Recap mojega posta, to je rezultat, če si naložiš preveč dela, čez par let te povsem zasuje. Res pa da če bi bila kakšna res wow serija, je verjetno ne bi bilo problem gledat.
Še en problem je da večino serij kar in kar nočejo skenslati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()

leiito ::

Ni sicer serija, ampak Night Comes for Us na Netflixu, kot so zapisali pri IGN: "One of the most original, brutal, and brilliant films of recent years." Morda bi imel kdo predsodke, češ, Indonezija, kaj pa oni vejo o filmski produkciji, mar bi še naprej gojili palme, ampak Indonezijci so naredili tudi The Raid 1 in 2, sploh slednji je izjemen žanrski izdelek. Režiserja The Raidov, Garetha Evansa, je kooptiral Netflix, da je naredil The Apostle, ki je tudi že na Netflixu, glavni igralec, Iko Uwais, pa nastopa ne samo v The Raid 1 in 2 in The Night Comes for Us, ampak tudi v Headshot, Mile 22, celo v Star Wars - The Force Awakens je imel mičkeno vlogo.

Sicer je pa Netflix samo ta mesec lansiral 52 novih serij in filmov, 52 !, nekateri pa še vedno jamrajo, da Netflix za teh par eurov ne ponuja dovolj vsebin.

IL_DIAVOLO ::

Ne ponuja dovolj kvalitetne vsebine.

vostok_1 ::

52? Jezus kristus.

Sam res ne morejo biti tako high end, če jih je toliko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Barakuda1 ::

Potrebujem pomoč

Pred leti sem gledal (mislim da je bila Avstralska) ZF nadaljevanko.
Vsebina je na kratko naslednja.

Na zemlji pride do jederskega onesnaženja apokaliptičnih razsežnosti. Radiokativni oblak se približuje območju zadnjih preživelih. Njihova mornarica (podmornica)medtem mrzlično išče rešitev problema. A so še kje območja s preživelimi in ali je kje kakšno območje ki ni kontaminirano.

Iščem naslov te serije.


hvala za pomoč

STASI ::

Barakuda1 a je morda to film in ne serija On the Beach (2000 film) @ Wikipedia?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

leiito ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne ponuja dovolj kvalitetne vsebine.


Bejž no? Kaj pa pogrešaš, slovenske, družbeno angažirane zadeve?

Netflix stane €12 na mesec, za to dobiš vsebine, ki so namenjene kar najširšemu krogu, s tem da na Netflixu ipak ni pofla, filmov z oceno 2.1 na imdb, vse kar delajo ali kupijo ima solidno produkcijsko vrednost in je obrtniško solidno narejeno. Niso to Mona Lise, to so komercialni izdelki, ampak sploh odkar so druge države dohitele in prehitele ZDA v proizvodnji serij, ne morem se strinjati, da ni dovolj kvalitetne vsebine za ta denar, v nekem absolutnem smislu je letvica nerealna, ampak česa takega potem nihče ne bi kupil. Serije npr. so danes vse po istem šimlu, brzinska predstavitev likov in takoj na dramatični zaplet, ni več časa graditi karakterje in liki so temu primerni, zgodbe pa tudi.

Hrvaška The Paper npr., Netflix je kupil S1 in potem sam naročil od avtorjev S2, zakaj za vraga Slovenci niso sposobni česa takega, The Paper aka Novine so kritika tranzicije, kot da ni materiala za to tudi pri nas. Medtem Južna Koreja dela najboljši material danes, Španci imajo očitno celo generacijo nadarjenih avtorjev, Vis A Vis aka Locked Up in La Casa de Papel, brazilska O Mecanismo, Nemci, Belgijci in Skandinavci itak obvladajo, edino kar morda manjka je francoska produkcija oz. kar je je, ni ravno najboljše možno.

Barakuda1 ::

STASI, vostok...:)

To bo to....sam da so vrjetno takrat ta film prikazali v dve ali teh delih.

Tko da hvala - obema.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Včeraj pogledal, do konca TV serijo Daredevil in je nenormalno dobra :)
Začetek 3 sezone je malo počasen drugače pa čista desetka. Bullseye in Fisk mogoče celo najboljša negativca tudi če jih primerjam z MCU filmi.
Upam, da posnamejo Daredevil sezono 4 pa če zaradi tega ukinejo poleg Luke Cage in Iron fist še Jessico Jones pa tudi če še Punisherja samo naj posnamejo sezono 4 :D
Finalna borva je bila pa nora :)


ja, sezona je bila odlicna. Edino kar me je zmotilo je, da je Daredevil v enem izmed prvih delov enostavno onesposobil Dex-a (Bullseye) v eni garazi (poleg ostalih fbi agentov), kasneje pa ko je le ta zacel delati za Fiska, je bil pa skorajda nepremagljiv oz ga Matt ni mogel enostavno premagati vec.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj pogledal, do konca TV serijo Daredevil in je nenormalno dobra :)
Začetek 3 sezone je malo počasen drugače pa čista desetka. Bullseye in Fisk mogoče celo najboljša negativca tudi če jih primerjam z MCU filmi.
Upam, da posnamejo Daredevil sezono 4 pa če zaradi tega ukinejo poleg Luke Cage in Iron fist še Jessico Jones pa tudi če še Punisherja samo naj posnamejo sezono 4 :D
Finalna borva je bila pa nora :)


ja, sezona je bila odlicna. Edino kar me je zmotilo je, da je Daredevil v enem izmed prvih delov enostavno onesposobil Dex-a (Bullseye) v eni garazi (poleg ostalih fbi agentov), kasneje pa ko je le ta zacel delati za Fiska, je bil pa skorajda nepremagljiv oz ga Matt ni mogel enostavno premagati vec.


Ha tega pa sploh nisem opazil. Dex je bil tam v garaži ?

IL_DIAVOLO ::

leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne ponuja dovolj kvalitetne vsebine.


Bejž no? Kaj pa pogrešaš, slovenske, družbeno angažirane zadeve?

Netflix stane €12 na mesec, za to dobiš vsebine, ki so namenjene kar najširšemu krogu, s tem da na Netflixu ipak ni pofla, filmov z oceno 2.1 na imdb, vse kar delajo ali kupijo ima solidno produkcijsko vrednost in je obrtniško solidno narejeno. Niso to Mona Lise, to so komercialni izdelki, ampak sploh odkar so druge države dohitele in prehitele ZDA v proizvodnji serij, ne morem se strinjati, da ni dovolj kvalitetne vsebine za ta denar, v nekem absolutnem smislu je letvica nerealna, ampak česa takega potem nihče ne bi kupil. Serije npr. so danes vse po istem šimlu, brzinska predstavitev likov in takoj na dramatični zaplet, ni več časa graditi karakterje in liki so temu primerni, zgodbe pa tudi.

Hrvaška The Paper npr., Netflix je kupil S1 in potem sam naročil od avtorjev S2, zakaj za vraga Slovenci niso sposobni česa takega, The Paper aka Novine so kritika tranzicije, kot da ni materiala za to tudi pri nas. Medtem Južna Koreja dela najboljši material danes, Španci imajo očitno celo generacijo nadarjenih avtorjev, Vis A Vis aka Locked Up in La Casa de Papel, brazilska O Mecanismo, Nemci, Belgijci in Skandinavci itak obvladajo, edino kar morda manjka je francoska produkcija oz. kar je je, ni ravno najboljše možno.


Jaz govorim o kvaliteti tv serij nasploh, ne pa neke tumaste primerjave s slovenskimi programi, katerih domet so resničnostni šovi in filmi izpred 20 let. Potem imam raje hbo go za 7 evrov na mesec.

klempo ::



Danes premiera na CBS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klempo ()

leiito ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne ponuja dovolj kvalitetne vsebine.


Bejž no? Kaj pa pogrešaš, slovenske, družbeno angažirane zadeve?

Netflix stane €12 na mesec, za to dobiš vsebine, ki so namenjene kar najširšemu krogu, s tem da na Netflixu ipak ni pofla, filmov z oceno 2.1 na imdb, vse kar delajo ali kupijo ima solidno produkcijsko vrednost in je obrtniško solidno narejeno. Niso to Mona Lise, to so komercialni izdelki, ampak sploh odkar so druge države dohitele in prehitele ZDA v proizvodnji serij, ne morem se strinjati, da ni dovolj kvalitetne vsebine za ta denar, v nekem absolutnem smislu je letvica nerealna, ampak česa takega potem nihče ne bi kupil. Serije npr. so danes vse po istem šimlu, brzinska predstavitev likov in takoj na dramatični zaplet, ni več časa graditi karakterje in liki so temu primerni, zgodbe pa tudi.

Hrvaška The Paper npr., Netflix je kupil S1 in potem sam naročil od avtorjev S2, zakaj za vraga Slovenci niso sposobni česa takega, The Paper aka Novine so kritika tranzicije, kot da ni materiala za to tudi pri nas. Medtem Južna Koreja dela najboljši material danes, Španci imajo očitno celo generacijo nadarjenih avtorjev, Vis A Vis aka Locked Up in La Casa de Papel, brazilska O Mecanismo, Nemci, Belgijci in Skandinavci itak obvladajo, edino kar morda manjka je francoska produkcija oz. kar je je, ni ravno najboljše možno.


Jaz govorim o kvaliteti tv serij nasploh, ne pa neke tumaste primerjave s slovenskimi programi, katerih domet so resničnostni šovi in filmi izpred 20 let. Potem imam raje hbo go za 7 evrov na mesec.


“kvaliteta nasploh” je širok pojem, to si vsak lahko drugače razlaga, relativna primerjava z nečem ima vsaj referenčno točko, ti bi očitno z idealnim svetom primerjal.

HBO? A oni sploh kaj novega objavijo razen Game of Thrones? Gledam seznam novitet za september 2018, same stare stvari, ne rečem, da nekatere niso OK, ampak to je vse že zdavnaj videno.

SmeskoSnezak ::

Gleda kdo Cobra Kai? Kdaj bo naslednja sezona?
@ Pusti soncu v srce... @

oo7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Gleda kdo Cobra Kai? Kdaj bo naslednja sezona?


Ja prva sezona je bila odlična. Najbrž drugo leto.

G R T ::

oo7 je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Gleda kdo Cobra Kai? Kdaj bo naslednja sezona?


Ja prva sezona je bila odlična. Najbrž drugo leto.

Ja prva sezona je bila odlična za otroke stare 5 let. Če pa je to dobra serija potem pa res ne vem več kaj je dobro. Serija za male otroke. Prosim no.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: AgiZ ()

SmeskoSnezak ::

Ne rabimo vsi gledat nekih freakin high sci-fi complex crap serij.
@ Pusti soncu v srce... @

G R T ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ne rabimo vsi gledat nekih freakin high sci-fi complex crap serij.

Vidim kaj ti rabiš ja. Pač vsak ima svoj nivo. Če ne zmoreš kaj boljšega ostani na teh risankah, nobeden ti ne brani.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

meho7 ::

G R T je izjavil:

oo7 je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Gleda kdo Cobra Kai? Kdaj bo naslednja sezona?


Ja prva sezona je bila odlična. Najbrž drugo leto.

Ja prva sezona je bila odlična za otroke stare 5 let. Če pa je to dobra serija potem pa res ne vem več kaj je dobro. Serija za male otroke. Prosim no.

Ne seri :)) Serija sploh nebi bila tako priljubljena, ce bi jo samo paglavci gledal.
Nostalgia is a bitch

Ganon ::

webmaher je izjavil:

Ganon je izjavil:

Gleda kdo The Deuce? Se splača začeti?

začni in če boš not padu si pečen :)


Prvo sezono pogledal v dveh dneh. Všečno!

SmeskoSnezak ::

G R T, pogledam ogromno serij, iz marsikaterih zanrov. Pa se ne vtikam v vase debate tu, ce so otroske/otrocje ali whatever.
@ Pusti soncu v srce... @

leiito ::

G R T je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Ne rabimo vsi gledat nekih freakin high sci-fi complex crap serij.

Vidim kaj ti rabiš ja. Pač vsak ima svoj nivo. Če ne zmoreš kaj boljšega ostani na teh risankah, nobeden ti ne brani.


Jaz sem prav tako mislil, da je Cobra Kai krneki, rimejk Karate Kida ali nekaj o borilnih veščinah za najstnike, dejansko je pa pronicljiva in duhovita dramedija, zelo dobro narejeno in gledljivo, zato pa ima povsod visoke ocene. Ni pa družbeno angažirana, nič Cankarjanskega ni v njej, razen mogoče, da ga da glavni junak sem ter tja rad na zob.

G R T ::

leiito je izjavil:

G R T je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Ne rabimo vsi gledat nekih freakin high sci-fi complex crap serij.

Vidim kaj ti rabiš ja. Pač vsak ima svoj nivo. Če ne zmoreš kaj boljšega ostani na teh risankah, nobeden ti ne brani.


Jaz sem prav tako mislil, da je Cobra Kai krneki, rimejk Karate Kida ali nekaj o borilnih veščinah za najstnike, dejansko je pa pronicljiva in duhovita dramedija, zelo dobro narejeno in gledljivo, zato pa ima povsod visoke ocene. Ni pa družbeno angažirana, nič Cankarjanskega ni v njej, razen mogoče, da ga da glavni junak sem ter tja rad na zob.

Ahaha,"dejansko je pa pronicljiva in duhovita dramedija". Zaradi takih komentarjih sem se trudil tam do 4-5 dela in upal da se razvije v kaj boljšega, potem pa sem imel dovolj te traparije. Ne vem no verjetno nismo gledali iste serije ali pa ste vsi, ki vam je to všeč na nivoju 5 letnih otrok. Visoke ocene ima ker jo ocenjujejo otroci, definitivno pa ni to za tam nad 12 let.

Konlov ::

Gomora, Fargo, se obeta kakšno nadaljevanje. Je na HBO kaj pametnega za gledat?

Ganon ::

Konlov je izjavil:

Gomora, Fargo, se obeta kakšno nadaljevanje. Je na HBO kaj pametnega za gledat?


The Deuce, če ti je zanimiva tematika. Pravkar se zaključuje druga sezona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

IL_DIAVOLO ::

leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne ponuja dovolj kvalitetne vsebine.


Bejž no? Kaj pa pogrešaš, slovenske, družbeno angažirane zadeve?

Netflix stane €12 na mesec, za to dobiš vsebine, ki so namenjene kar najširšemu krogu, s tem da na Netflixu ipak ni pofla, filmov z oceno 2.1 na imdb, vse kar delajo ali kupijo ima solidno produkcijsko vrednost in je obrtniško solidno narejeno. Niso to Mona Lise, to so komercialni izdelki, ampak sploh odkar so druge države dohitele in prehitele ZDA v proizvodnji serij, ne morem se strinjati, da ni dovolj kvalitetne vsebine za ta denar, v nekem absolutnem smislu je letvica nerealna, ampak česa takega potem nihče ne bi kupil. Serije npr. so danes vse po istem šimlu, brzinska predstavitev likov in takoj na dramatični zaplet, ni več časa graditi karakterje in liki so temu primerni, zgodbe pa tudi.

Hrvaška The Paper npr., Netflix je kupil S1 in potem sam naročil od avtorjev S2, zakaj za vraga Slovenci niso sposobni česa takega, The Paper aka Novine so kritika tranzicije, kot da ni materiala za to tudi pri nas. Medtem Južna Koreja dela najboljši material danes, Španci imajo očitno celo generacijo nadarjenih avtorjev, Vis A Vis aka Locked Up in La Casa de Papel, brazilska O Mecanismo, Nemci, Belgijci in Skandinavci itak obvladajo, edino kar morda manjka je francoska produkcija oz. kar je je, ni ravno najboljše možno.


Jaz govorim o kvaliteti tv serij nasploh, ne pa neke tumaste primerjave s slovenskimi programi, katerih domet so resničnostni šovi in filmi izpred 20 let. Potem imam raje hbo go za 7 evrov na mesec.


“kvaliteta nasploh” je širok pojem, to si vsak lahko drugače razlaga, relativna primerjava z nečem ima vsaj referenčno točko, ti bi očitno z idealnim svetom primerjal.

HBO? A oni sploh kaj novega objavijo razen Game of Thrones? Gledam seznam novitet za september 2018, same stare stvari, ne rečem, da nekatere niso OK, ampak to je vse že zdavnaj videno.


Hbo je omejen na kvalitetno vsebino, ne pa streljanje s slepimi naboji, kot to dela netflix. Ce je to ena kultna serija in to tako kot se zagre, i dont mind. Ni bilo verjetno nic drugace, ko se je snemalo the wire in recimo sopranovi.

Netflix pa zal v poplavi podpovprecnih serij dostavi recimo 10% high/end serij. To pa je zal bistveno premalo.

leiito ::

Netflix ima specifičen poslovni model in zaračunava drobiž, ne moreš za ta denar pričakovati Tolstoja, taka je pač sodobna pop kultura, ne more biti vsaka serija Six Feet Under ali The Wire, še vedno je na Netflixu tudi za bolj zahtevne gledalce dovolj kakovostne vsebine, osebno sem vesel, da sploh obstaja v Sloveniji, ampak eto, zato pa so opcije, če je bolje že desetič gledati Sopranos kot novo evropsko produkcijo, tudi prav.

xx23 ::

yoco ::

A Stranger Things ne bo letos?

Izi ::

yoco je izjavil:

A Stranger Things ne bo letos?
Ne. Menda poletje 2019.

oo7 ::

Pogledal Castlevania drugo sezono in je zakon 8-)
Napovedana je tudi tretja sezona kjer obljubljajo še več epizod. Prva jih je imela 4 druga 8 tretja najbrž 12 :)

meho7 ::

Startup celotna 3. sezona je zunaj

Badwolff ::

V zadnjem času sem odkril naslednje tri, ki so mi vse zelo ok

Sabrina
Riverdale
Titans
««
207 / 302
»»