» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
206 / 302
»»

AmokRun ::

Outcast ::

Shooter...2.sezona slabša kot 1., vsaj začetek, trenutno pri 4.delu....eden najboljšh snajperistov na svetu pa na more skinit osebe v prikolici cca. 100 m stran?;((

Epic fail, če še naprej prodajajo take bučke; pol zasluženo skenslana/odpovedana8-O

Okapi ::

Mi, ki gremo v korak s časom, smo že pogledali 3. sezono.;) Ki sploh ni bila slaba. Pač bolj poceni narejena serija, ampak čisto gledljiva.

Sicer pa, od novih najraje pogledam tile dve - The Truth about the Harry Quebert Affair, A Discovery of Witches.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Outcast ::

Nekateri gremo v korak s časom z gledanjem bolj kvalitetnih serij kot je Shooter, ki nam ostane ko pač zmanjka kvalitetnih serij...

IL_DIAVOLO ::

Raje pogledam 30 let star film, kot pa to sranje ki ga stanca netflix.

globoko grlo ::

A lohka sam vprašam kakšna jebena melodrama je tale The Last Ship ratal????
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

neboben ::

Netflix ... eh.
Bolj so problem ponudniki TV programov. 120 in več kanalov in niti na enem tega materjala, preprosto ne morš gledat. Mene bolj moti, da ne morm dobit na eni storitvi serij in imaš Game of thrones na HBO, pa potem druge serijo na scifi pa tretjo samo na netflixu, četrta je pa na amazonu. Najbrž ne bom plačeval za kabelsko tv in zraven še za vse 4 in več ponudnike pretočnih storitev. Sori tolk dnarja se mi pa ne da zmetat. No to nej bi netflix rešil, pač da imaš vse pri enem ponudniku, ampak ni tko.
Čist iskreno, na kableski tv gledam rtvslo 1 in 2 ter Pop tv. Zame bi blo vseeno, če bi si spet tisto anteno za tv na podstrešju naštimu, seveda v šali rečeno. Zame edina smiselena rešitev je da naprimer telemach začne ponujat prtočne vsebine od netflixa pa ostalih. To bi blo zelo vredu. Če smem to rečt, pol nebi blo tolko folka na torrentih...

scipascapa ::

120? T2 jih ima 330 na XL HD.

gendale2018 ::

neboben je izjavil:

Netflix ... eh.
Bolj so problem ponudniki TV programov. 120 in več kanalov in niti na enem tega materjala, preprosto ne morš gledat. Mene bolj moti, da ne morm dobit na eni storitvi serij in imaš Game of thrones na HBO, pa potem druge serijo na scifi pa tretjo samo na netflixu, četrta je pa na amazonu. Najbrž ne bom plačeval za kabelsko tv in zraven še za vse 4 in več ponudnike pretočnih storitev. Sori tolk dnarja se mi pa ne da zmetat. No to nej bi netflix rešil, pač da imaš vse pri enem ponudniku, ampak ni tko.
Čist iskreno, na kableski tv gledam rtvslo 1 in 2 ter Pop tv. Zame bi blo vseeno, če bi si spet tisto anteno za tv na podstrešju naštimu, seveda v šali rečeno. Zame edina smiselena rešitev je da naprimer telemach začne ponujat prtočne vsebine od netflixa pa ostalih. To bi blo zelo vredu. Če smem to rečt, pol nebi blo tolko folka na torrentih...

jst imam hbo/fox/amc/.. in je gor kr nekaj serij, ki jih gledam, ampak nakoncu vseeno povlečem dol torrente, ker je bolj enostavno in ti ostane za vedno (oziroma dokler ne crkne par diskov).. pa še 1080p je
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Ganon ::

Kako kaj Ozark? Vredno ogleda?

xardas ::

Definitivno.

oo7 ::

Zdaj sem prebral, da bo 2019 druga sezona Future man :) prva sezona je bila dobra lepo presenečnje.

Okapi ::

Od novih serij z veseljem pogledam Discovery of Witches in Harry Quebert Affair.

FTad ::

Arrow sezona se je zacela. Prva epizoda mi je bila zanimiva - dogajanje v zaporu in to. Na koncu epizode tudi kul cliffhanger :)

PunkDude ::

Haha a to se še kar predvaja, svašta :)):)):))

NejcSSD ::

Jaz imam še celo prejšnjo sezono za pogledat. Pred prejšnjo sem pa komaj dokončal, bolj iz navade...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

cebelar123 ::

Koncno sem dal priloznost orvillu. Na koncu sem ugotovil, da je bolj star trekovski, kot pa star trek discovery.

c3p0 ::

Precej bolj je ST kot ST.

Goliath pogledal obe sezoni, odlična zadeva.

scipascapa ::

FTad je izjavil:

Arrow sezona se je zacela. Prva epizoda mi je bila zanimiva - dogajanje v zaporu in to. Na koncu epizode tudi kul cliffhanger :)


nehal po 3/4 sezoni.

globoko grlo ::

Rabim mal pomoči, Z Nation S01 mi je bil luštno gledat, taka zajebantska in mal odpulena zadeva, S02 mi je bla bl meh in sem nehal gledat, Zdej sem vrgel uč na S05e01 in ne vem kaj nej si mislim.

A se komu da na hit napisat kaj se je dogajal? Oz. a ma sploh smisel za nazaj raziskovat zgodbo?

Tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Roseanne Barr Responds to Watching The Conners Kill Her Character





Ta TV serija brez Rossane bo hitro šla po gobe.

gendale2018 ::

no sej ne bo neke izgube če ta serija propade :)

a gleda kdo nov magnum pi?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

WallSreet ::

3% | Official Trailer [HD] | Netflix



A world divided into progress and devastation. The link between the two sides - Offshore and Inland - is a rigorous and painstaking system called The Process. Everyone in Inland has a chance to go through The Process to live a better life in Offshore. But only 3% make it through.


Pogledal obe sezoni že nekaj časa nazaj. Je kdo gledal to serijo? Meni je bila prve sezona odlična. Druga sezona malo manj vendar se splača pogledati. Všeč mi je, da gre za brazilsko serijo in, da ni vedno isto ameriško sranje. Solidna serija z dobro igralsko zasedbo. 3 sezona pride naslednje leto.

PunkDude ::

Pogledal, zelo dobro.

Outcast ::

Gleda kdo mogoče Knightfall in Queen of the South?

Prvo sem prenehal gledati po enem 3.delu, druga mi je pa trenutno simpatična; je pa res da zgodba najbrž ni neka noviteta...


+ jutri 3.sezona Daredevila štarta!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Gleda kdo mogoče Knightfall in Queen of the South?

Prvo sem prenehal gledati po enem 3.delu, druga mi je pa trenutno simpatična; je pa res da zgodba najbrž ni neka noviteta...


+ jutri 3.sezona Daredevila štarta!:D



Knightfall (Tv serija 2017-)

leiito ::

neboben je izjavil:

Netflix ... eh.
Bolj so problem ponudniki TV programov. 120 in več kanalov in niti na enem tega materjala, preprosto ne morš gledat. Mene bolj moti, da ne morm dobit na eni storitvi serij in imaš Game of thrones na HBO, pa potem druge serijo na scifi pa tretjo samo na netflixu, četrta je pa na amazonu. Najbrž ne bom plačeval za kabelsko tv in zraven še za vse 4 in več ponudnike pretočnih storitev. Sori tolk dnarja se mi pa ne da zmetat. No to nej bi netflix rešil, pač da imaš vse pri enem ponudniku, ampak ni tko.
Čist iskreno, na kableski tv gledam rtvslo 1 in 2 ter Pop tv. Zame bi blo vseeno, če bi si spet tisto anteno za tv na podstrešju naštimu, seveda v šali rečeno. Zame edina smiselena rešitev je da naprimer telemach začne ponujat prtočne vsebine od netflixa pa ostalih. To bi blo zelo vredu. Če smem to rečt, pol nebi blo tolko folka na torrentih...


Kje pa piše, da naj bi Netflix to “rešil”, saj niso nikoli trdili, da bojo ali vsaj želijo ponujati celotno svetovno produkcijo, niti to ni mogoče, poanta obstoja HBO, AMC, Sundance TV...je lastna produkcija in lasten servis, sicer bi samo snemali in Netflixu prodajali vsebine.

Vsebine stanejo, bog pomagaj, vse na tem svetu, kar ima vrednost, stane in tistih par eurov za 3-4 naročnine, pač ne kupiš kake neumnosti in je. Torenti so pač kraja, kakorkoli obrneš, vprašanje je samo, ali je nekdo po naravi lopov ali ni, ali ne kradeš zato, ker to ni prav, ali samo zato, ker se bojiš, da bi te ujeli in bi sicer tudi po štacunah kradel.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Gleda kdo mogoče Knightfall in Queen of the South?

Prvo sem prenehal gledati po enem 3.delu, druga mi je pa trenutno simpatična; je pa res da zgodba najbrž ni neka noviteta...


+ jutri 3.sezona Daredevila štarta!:D



Knightfall (Tv serija 2017-)


A da obstaja celo IMDb stran? Nice....
Vprašanje je bilo ČE GLEDA KDO omenjeno serijo, ne link kje jo najdem:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Outcast ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Gleda kdo mogoče Knightfall in Queen of the South?

Prvo sem prenehal gledati po enem 3.delu, druga mi je pa trenutno simpatična; je pa res da zgodba najbrž ni neka noviteta...


+ jutri 3.sezona Daredevila štarta!:D



Knightfall (Tv serija 2017-)


A da obstaja celo IMDb stran? Nice....
Vprašanje je bilo ČE GLEDA KDO omenjeno serijo, ne link kje jo najdem:D


Uf sorry M-Power, moja napaka...frend mi je poslal link od IMDb-ja, pa sem imel istočasno odprti obe strani, tvojo in IMDb:D

Pa thanks za link;)

gendale2018 ::

jest sem pogledal knightfall, kaj te zanima
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Outcast ::

Ma če je za pogledat....serije tipa Vikingi, Tudors, Black Sails, Rome, The Last Kingdom itd itd so top in nekak upam da je Knightfall v tem rangu...sem jo pa nehal gledati po 3. delih se mi zdi8-O

Ganon ::

Ne pozabite na drugi del Making a Murderer! Od včeraj je na voljo novih 10 delov.

gendale2018 ::

Outcast je izjavil:

Ma če je za pogledat....serije tipa Vikingi, Tudors, Black Sails, Rome, The Last Kingdom itd itd so top in nekak upam da je Knightfall v tem rangu...sem jo pa nehal gledati po 3. delih se mi zdi8-O

meni ni bila ravno v tem rangu, ni pa spet tolk butasta da se ne bi dalo gledat
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

Titans že kdo pogledal ? Je zakej ?

oo7 ::

Po Iron fistu so skenslali še drugo TV serijo Luke Cage .

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Po Iron fistu so skenslali še drugo TV serijo Luke Cage .


Sem prebral ja. Razočaran. Luke Cage mi je bil zakon...

IL_DIAVOLO ::

Sneaky Pete je že bila omenjena?

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sneaky Pete je že bila omenjena?


Men osebno je bila 1.sezona top, drugo mam še za pogledat pa se je nekak ne morem lotiti...8-O

IL_DIAVOLO ::

Super, bom pogledal.

leiito ::

Making a Murderer 2, ne vem točno kaj je, zdi se v vsem zelo podobno prvi sezoni, ampak ta ne prime niti približno kot je S1.

Knightfall, premisa se zdi sicer zanimiva, zadnji dnevi Templjarjev preden jih Filip Lepi skensla, ampak na imdb je bolj ali manj konsenz, da je zgodovinsko netočna in preveč družbeno odgovorna, še en poskus več ljudem čez entertaiment prati glavo s kulturnim marksizmom.

Ganon ::

leiito je izjavil:

Making a Murderer 2, ne vem točno kaj je, zdi se v vsem zelo podobno prvi sezoni, ampak ta ne prime niti približno kot je S1.


Nisi še gledal in že delaš zaključke? Meni je, ne samo na istem nivoju, ampak celo še boljša. Tako vleče, da jo lahko pogledaš v enem dnevu. Spet pokaže vso gnilobo pravosodnega sistema in policije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

connel ::

Niti približno ni ista kot prva sezona, precej boljša je. Prav moram pogledati do konca danes.
Ne samo da pokaže gnilobo sistema, pokaže tudi kako gnili so ljudje v resnici.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Titans že kdo pogledal ? Je zakej ?


Pogledal oba dela, ki sta zunaj. Je fajn, ker je R-rated. Kako bo pa z zgodbo, bo treba pa se kak del ali dva pogledat, da vidim, kako mi bo vsec.

Tr0n ::

Daredevil season 3 je pa top shit. Koncno spet dobra sezona po failed Jessica, Cage in Iron Fist debaklih.

Outcast ::

Tr0n je izjavil:

Daredevil season 3 je pa top shit. Koncno spet dobra sezona po failed Jessica, Cage in Iron Fist debaklih.


Daredevil in Punisher sta edini dve Marvel seriji po mojem okusu, rest is crap:)

Sem pri 9 delu 3.sezone, ki se mi zdi malo manj intenzivna kot prvi dve, še vedno pa top serija!

Alien123 ::

ena boljših serij v letu 2018.. Meni je gladko v top 3.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Titans že kdo pogledal ? Je zakej ?


Pogledal oba dela, ki sta zunaj. Je fajn, ker je R-rated. Kako bo pa z zgodbo, bo treba pa se kak del ali dva pogledat, da vidim, kako mi bo vsec.


Sem pogeldal pevi del.
Posebej Robin je R-rated.

WallSreet ::

Alien123 je izjavil:

ena boljših serij v letu 2018.. Meni je gladko v top 3.


Začel gledati...

yoco ::

Daredevil tretja sezona, top šit. Nisem mislil, da bo tako dobra. Za mene še vedno najšibkejši člen v selotni seriji je Karen, tako lik kot igralka. :|

oo7 ::

Trenutno sem pri 5 epizodi Daredevil 3 sezone. Ta serja v tem žanru nima konkurence :)
««
206 / 302
»»