» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
208 / 302
»»

NejcSSD ::

Jaz končno gledam Twin Peaks iz leta 90' :)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

PunkDude ::

Začel z A Series of Unfortunate Events drugo sezono. Zadovoljen.
Ozark druga sezona tudi fajn!

scipascapa ::

oo7 je izjavil:

Pogledal Castlevania drugo sezono in je zakon 8-)
Napovedana je tudi tretja sezona kjer obljubljajo še več epizod. Prva jih je imela 4 druga 8 tretja najbrž 12 :)


risanka?

Tr0n ::

Animirana serija ja. Zelo dobra. :)

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pogledal Castlevania drugo sezono in je zakon 8-)
Napovedana je tudi tretja sezona kjer obljubljajo še več epizod. Prva jih je imela 4 druga 8 tretja najbrž 12 :)


risanka?


Castlevania Official Trailer #1 (2017) Animated Netflix TV Series HD

Konlov ::

Konlov je izjavil:

Gomora, Fargo, se obeta kakšno nadaljevanje. Je na HBO kaj pametnega za gledat?

Potem grem pa Liar gledat.:D Čeprav je bila Big Little Lies prezaj boljša serija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

WallSreet ::

Tr0n je izjavil:

Animirana serija ja. Zelo dobra. :)


Sem pogledal prve 3 dele prve sezone saj sem bral komentarje na nekem tujem forumu, da gre za zelo dobro serijo. No pogledal sem prve 3 dele in moram priznati, da je vsaj meni zadeva obupna. Neki hudiči, pa cerkve pa križi pa pičke materine. Bedarija.

KAVINSKY ::

WallSreet je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Animirana serija ja. Zelo dobra. :)


Sem pogledal prve 3 dele prve sezone saj sem bral komentarje na nekem tujem forumu, da gre za zelo dobro serijo. No pogledal sem prve 3 dele in moram priznati, da je vsaj meni zadeva obupna. Neki hudiči, pa cerkve pa križi pa pičke materine. Bedarija.



Si zaslužiš en šamar preko wirelessa. Verjetno ti ne greš v strip bar pa pričakuješ, da boš tam imel tečaj kvačkanja? Castlevania SO vampirji, hudič, cerkve in križi. Serija je TV adaptacija ene najbolj znanih iger iz konca 80ih let.

AmokRun ::

Jaz sem začel gledat Inside No. 9
Antrologija, vsak del svoja zgodba, črn humor, na koncu ponavadi twist.

Samael ::

KAVINSKY je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Animirana serija ja. Zelo dobra. :)


Sem pogledal prve 3 dele prve sezone saj sem bral komentarje na nekem tujem forumu, da gre za zelo dobro serijo. No pogledal sem prve 3 dele in moram priznati, da je vsaj meni zadeva obupna. Neki hudiči, pa cerkve pa križi pa pičke materine. Bedarija.



Si zaslužiš en šamar preko wirelessa. Verjetno ti ne greš v strip bar pa pričakuješ, da boš tam imel tečaj kvačkanja? Castlevania SO vampirji, hudič, cerkve in križi. Serija je TV adaptacija ene najbolj znanih iger iz konca 80ih let.


Še tri dele do konca druge sezone. Lepe animacije, zgodba pa preprosto lahkotna, plehka, nedomiselna. Se da gledati in ob kratkih delih kar teče mimo, ni pa nekega wau efekta. Zabavno, ampak prazno, prežvečeno, nedomiselno. V tem žanru se najde marsikaj bolj zanimivega, recimo zadnja pred to, ki sem jo gledal Claymore ima nekaj, kar ti ne da povsem miru tudi ko se prebiješ skozi vse dele in si želiš še... No, pri Castlevaniji ni nič takšnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

buttcrack ::

btw kdor je pred kratkim omenil serijo Deutschland 83/86, najprej hvala!!!, super serija potem pa še "FU", ker sem v parih dneh že vse pogledal :D :D :D

leiito ::

A imamo kakega eksperta za podnapise? Par vrhunskih korejskih filmov je že zunaj, ni pa titlov, čeprav so filmi tudi v evropskih kinotih in čeprav za druge filme z enakim tempom releaseov titli že so zunaj. Če jih kdo zna najti, kupim angleške title za:
1) The Spy Gone North
2) The Negotiation
3] The Discloser
4) Park Hwa-young
5) Dark Figure of Crime
(vsi 2018)

RUready ::

Jaz sem pa pred kratkim začel gledat Weeds... Res ne vem, kako to da mi ni prej prišla pod roke :D

Tr0n ::

Prva, druga in mogoce se tretja sezona so dobre, kasneje pa gre down hill vse skupaj. :)

Lojzze ::

Pred kratkim pogledal kompletno serijo Norsemen. Vikings meets Monthy Python. Čist so odpuleni.

Outcast ::

Konec prve sezone Mayans M.C., ki se je končala z velikim cliffhangerjem v tesni povezavi z SOA8-O
Druga sezona potrjena.

oo7 ::

Lojzze je izjavil:

Pred kratkim pogledal kompletno serijo Norsemen. Vikings meets Monthy Python. Čist so odpuleni.


Sploh nisem vedel za tole serijo hvala, da si jo omenil :)

Pred kratkim pogledal TV serijo Plebs komična serija o Rimljanih zdaj pa še o Vikingih :)

SmeskoSnezak ::

Kak se vam zdi Black Sails serija? Vam je dovolj humoristicna?
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Kak se vam zdi Black Sails serija? Vam je dovolj humoristicna?



Black Sails ni humoristična serija.

leiito ::

Norsemen je od pred par tedni na Netflxu tudi 2. sezona. Gre za posrečeno kritiko politično korektne sodobne norveške družbe, duhovito.

Dami ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Kak se vam zdi Black Sails serija? Vam je dovolj humoristicna?

Ta pa je dobra ja lol :))
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

nurse013 ::

Poglej,oz. Preberi
:)
you gotta be kidding me...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurse013 ()

KAVINSKY ::

Samael je izjavil:

Še tri dele do konca druge sezone. Lepe animacije, zgodba pa preprosto lahkotna, plehka, nedomiselna. Se da gledati in ob kratkih delih kar teče mimo, ni pa nekega wau efekta. Zabavno, ampak prazno, prežvečeno, nedomiselno. V tem žanru se najde marsikaj bolj zanimivega, recimo zadnja pred to, ki sem jo gledal Claymore ima nekaj, kar ti ne da povsem miru tudi ko se prebiješ skozi vse dele in si želiš še... No, pri Castlevaniji ni nič takšnega.


Druge sezone še nisem pogledal, se pa strinjam z napisanim. Zabavna ampak generična. Claymore sem pred leti že pogledal. Zdaj sem s lotil še gledati Goblin Slayer (animirana, 5 epizod trenutno) zaradi kontroverzne reklame na twitterju. Zgodba je še v zapletanju ima pa velik shock value.

lolipop2 ::

buttcrack je izjavil:

btw kdor je pred kratkim omenil serijo Deutschland 83/86, najprej hvala!!!, super serija potem pa še "FU", ker sem v parih dneh že vse pogledal :D :D :D


A potem priporočaš? A to je kao season 1 in 2?

buttcrack ::

Meni je bla simpatična. Daleč od nekega masterpiecea, ampak če si vsaj mal yuge doživu, ti bo všeč.

globoko grlo ::

A kdo ve kdaj pride top gear in pa uni trije, grand tour al kaj so že?

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

SmeskoSnezak ::

Jaz ne razumem, kak vam Black Sails ni humoristicn.
@ Pusti soncu v srce... @

yoco ::

Pogledal Bodyguard. Super serija! Bo druga sezona?

tikitoki ::

yoco je izjavil:

Pogledal Bodyguard. Super serija! Bo druga sezona?


Nehal gledati po drugem delu. Ni nek presezek cesarkoli.

neverlucky ::

yoco je izjavil:

Pogledal Bodyguard. Super serija! Bo druga sezona?


Meni je bila super. Je bil pa ta twist na koncu malo za lase privlecen. Nima nekega smisla. Drugace pa bi rekel, da druga sezona bo, nic pa ni potrjeno se.

oo7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Jaz ne razumem, kak vam Black Sails ni humoristicn.



Kaj pa je tako humorističnega pri tej tV seriji :) ?

IL_DIAVOLO ::

tikitoki je izjavil:

yoco je izjavil:

Pogledal Bodyguard. Super serija! Bo druga sezona?


Nehal gledati po drugem delu. Ni nek presezek cesarkoli.


Seveda ni, saj je ze v pilotu jasno, da tukaj ni sirine za razplet zgodbe.

SmeskoSnezak ::

Subtle sarcasm and irony... najboljsi humor :)
@ Pusti soncu v srce... @

IL_DIAVOLO ::

Tega manjka ja..aka gregory house.

scipascapa ::

The Haunting serija je super.

mAXTER ::

AmokRun je izjavil:

Jaz sem začel gledat Inside No. 9
Antrologija, vsak del svoja zgodba, črn humor, na koncu ponavadi twist.


Naj se ti zahvalim za info, po tvojem priporočilu sem si rekel da bom poizkusil z ogledom nakar sem požrl prvi dve sezoni (kar sem pač našel na travniku) na en mah in je res dobra serija za tiste, ki imajo radi tako zvrst humorja/intrige :D Sploh S1Ep2 ga zmaga s tistim "ropom" :))

oo7 ::

The last ship včeraj pogledal finalno epizodo. 1 in 2 sezona sta bili še najboljši.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

The last ship včeraj pogledal finalno epizodo. 1 in 2 sezona sta bili še najboljši.


Še dobr da je the end; tale zadnja sezona in tudi zadnji del...bolj slabo.
Gledal samo zato ker jo je konec.

Tr0n ::

The Haunting of Hill House

scipascapa ::

Res je odlična serija.

Okapi ::

Ne vem, če je že kdo omenil, ampak francoska serija Guyane je zelo gledljiva.
https://www.imdb.com/title/tt5904172/

Dogaja se med (nezakonitimi) zlatokopi v francoski Gvajani.

dukaric1991 ::

oo7 ::

Sem se odločil, da neham gledat TV serijo Flash :)

Arrow bom pa še pogledal, do konca tudi zato, ker je po vsej verjetnosti zadnja sezona.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Sem se odločil, da neham gledat TV serijo Flash :)

Arrow bom pa še pogledal, do konca tudi zato, ker je po vsej verjetnosti zadnja sezona.


Zakaj bi bila zadnja sezona?

Trenutna sezona se mi zdi zanimiva, vsaj napram prejsnjim dvem.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem se odločil, da neham gledat TV serijo Flash :)

Arrow bom pa še pogledal, do konca tudi zato, ker je po vsej verjetnosti zadnja sezona.


Zakaj bi bila zadnja sezona?

Trenutna sezona se mi zdi zanimiva, vsaj napram prejsnjim dvem.


Aha zdaj sem videl, da je Stephen Amell podpisal tudi za 8 sezono. Arrow se je popravil Flash je živa žalost.

FTad ::

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem se odločil, da neham gledat TV serijo Flash :)

Arrow bom pa še pogledal, do konca tudi zato, ker je po vsej verjetnosti zadnja sezona.


Zakaj bi bila zadnja sezona?

Trenutna sezona se mi zdi zanimiva, vsaj napram prejsnjim dvem.


Aha zdaj sem videl, da je Stephen Amell podpisal tudi za 8 sezono. Arrow se je popravil Flash je živa žalost.


Se strinjam glede Flasha. Gledam pac bolj iz navade. Najvecja muka je pa gledat the Big bang theory S12... gledam napol vsako epizodo samo zato, ker sem serijo ze od zacetka gledal...

Badwolff ::

I'm sorry na US Netflixu je top komedija.

Outcast ::

Amazon potrdil 6.sezono Boscha, s tem da še 5.sezona ni zunaj;)

Ena boljših policajskih serij ever.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

PunkDude ::

oo7 je izjavil:

Sem se odločil, da neham gledat TV serijo Flash :)

Arrow bom pa še pogledal, do konca tudi zato, ker je po vsej verjetnosti zadnja sezona.

Prekinil oboje nekje pri tretji sezoni. Zanič.

IL_DIAVOLO ::

Outcast je izjavil:

Amazon potrdil 6.sezono Boscha, s tem da še 5.sezona ni zunaj;)

Ena boljših policajskih serij ever.


Sem zacel gledat par dni nazaj...kar dobra detektivka ja, tudi igralska zasedba je kar zvezdniska.
««
208 / 302
»»