» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
254 / 256
»»

Miki N ::

Pogrešam staro člansko zasedbo te teme. Zasedli so jo Jajotovi podrepniki!

Meni je bil blog nostalgičen.

Ja, ja ... kje so časi, ko smo navijali za Mikija in se veselili novih epizod Speciala in se zgražali na izprijenimi seksualnimi običaji Vasščija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

nokken ::

A ni lepo da ce ti nekaj ni vsec, lahko takoj okarakteriziras nekoga za ali a. JJevega pajdasa ali b. za komunista. Opcija, da nisi ne eno ne drugo zate ne obstaja kajne? Pa za razliko od tega tvojega idola, jaz nisem nikoli delal za JJa, ne legalnih stvari, se manj pa nelegalnih. Tvoj car je, tako da ce je kdo Jajotov podrepnik je to ta tvoj idol. Ce je seveda vsaj 1% njegovih nakladanj resnicen.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav


Zelo sporadično berem Mikija (če me vi tukaj ravno spomnite), sem ga pa od začetka kar požiral (kot Alana Forda v zgodnjih najstniških letih). Pa sem zadnjič (kakih par mesecev nazaj) v njegovem blogu naletel, da si je med enim od svojih letovanj v korekcijskih zavodih naše države, delil celico z junakom, ki je počil Krambergerja (Peter Rotar bi naj bil to, sem moral pogooglati) in da mu je ta povedal, da je Krambija dejansko počil on, ker mu je šel na živce... In da naj teoretiki zarote umolknejo, ker da je to prava resnica. Pa mi je nekje iz spomina prilezel en delni spomin, da sem bral nekje (mislim, da v onem pdf knjigi, ki je krožila okoli), da je Jajo naročil specialne "hitman-e" iz Argentine, ki so pospravili Krambergerja, Rotar pa da je bil samo žrtveno jagnje...Kaj je od tega zdaj res>:D?

Lp

Jože

Miki N ::

Barbarpapa2 je izjavil:

Pozdrav


Zelo sporadično berem Mikija (če me vi tukaj ravno spomnite), sem ga pa od začetka kar požiral (kot Alana Forda v zgodnjih najstniških letih). Pa sem zadnjič (kakih par mesecev nazaj) v njegovem blogu naletel, da si je med enim od svojih letovanj v korekcijskih zavodih naše države, delil celico z junakom, ki je počil Krambergerja (Peter Rotar bi naj bil to, sem moral pogooglati) in da mu je ta povedal, da je Krambija dejansko počil on, ker mu je šel na živce... In da naj teoretiki zarote umolknejo, ker da je to prava resnica. Pa mi je nekje iz spomina prilezel en delni spomin, da sem bral nekje (mislim, da v onem pdf knjigi, ki je krožila okoli), da je Jajo naročil specialne "hitman-e" iz Argentine, ki so pospravili Krambergerja, Rotar pa da je bil samo žrtveno jagnje...Kaj je od tega zdaj res>:D?

Lp

Jože



Barba, če si res "požiral Mikija" bi moral bisti seznanjen s konceptom "dvojne igre", ki je Jajotov MO - se pravi še vedno je lahko Krambija pospravil Argentinec in Rotar krije za Jajota (za mogoče krajšo kazen) ali pa je bil res Rotar in je bil Argentinec del diverzije. Kdo ve!

chrush ::

Glede Krambergerja krozi en posnetek, ko so Rotarja intervjuvali v zaporu in takrat je izjavil, da ni bil on. Tudi malo glede preiskave takoj po umoru je debata in tam je kar nekaj cudnih stvari, ki dajo misliti, da je morda se kaj v ozadju.

https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chrush ()

Miki N ::

Kakorkoli Krambijev umor je bil prelomen. Na nek način je mlada državica izgubila nedolžnost, LOL. Pa čisto vseeno, kdo je bil. Lahko rečete temu teorije zatore, palamudenja, mutni posli .. vse tiste zgodbe o pijanih vaških ostrostrelcih, sumljivo pokritih motivih in nekakšno izmikanje vseh je marsikomu dalo misliti, da nas imajo za norce. In to je bil šele začetek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

TrumpDonald ::

Barbarpapa2 je izjavil:

Pozdrav


Zelo sporadično berem Mikija (če me vi tukaj ravno spomnite), sem ga pa od začetka kar požiral (kot Alana Forda v zgodnjih najstniških letih). Pa sem zadnjič (kakih par mesecev nazaj) v njegovem blogu naletel, da si je med enim od svojih letovanj v korekcijskih zavodih naše države, delil celico z junakom, ki je počil Krambergerja (Peter Rotar bi naj bil to, sem moral pogooglati) in da mu je ta povedal, da je Krambija dejansko počil on, ker mu je šel na živce... In da naj teoretiki zarote umolknejo, ker da je to prava resnica. Pa mi je nekje iz spomina prilezel en delni spomin, da sem bral nekje (mislim, da v onem pdf knjigi, ki je krožila okoli), da je Jajo naročil specialne "hitman-e" iz Argentine, ki so pospravili Krambergerja, Rotar pa da je bil samo žrtveno jagnje...Kaj je od tega zdaj res>:D?

Lp

Jože


Tudi jaz sem cital vse kar je objavil.
Za mene so patriotske igre najboljse delo, tisto je 100000x boljse kot tadej golob, sigurno spada v kanon slovenske beletristike ampak mu kritiski mainstream tega nikoli ne bi priznal, ceprav bi ta isti kritiski crowd utopil JJja v zlici vode. Miki je presegel samega sebe.
Iranski trip je bil bolj meh, ampak ok, smo se vseeno nasmejali ker je imel nekaj ikonicnih momentov od chevy lumina do flas viskija, pa do tega kar je spelca pricakovala v hotelski sobi (pa nikoli ni dobila) in unovcenega slipa kreditne kartice.
Prison blog je malo prevec novovalovski za moj okus.
Jasno nimam dostopa do teh vsebin ampak edino kar je ostalo v spominu. Sem pa bil med early adopterji "Knjige", s sopom 200eur (4 knjige sem hotel ker sem vedel da bojo bomba) sem hodil po mestu in cakal in cakal in cakal ....


Da skratim, argentinske hitmen zdruzbe se pa res ne spomnim, morda mi je usla iz spomina, ampak daj prosim napisi kaj vec v zvezi s cim jih je omenjal ali pa kdo drug ce se spomne te argentinske hitmen zdruzbe.
Dejansko pa se ne bi cudil, ker pravo podzemlje res tako funkcionira, da uvozi hitmene iz neke druge geolokacije in obracunajo s tarco potem se pa vrnejo (recimo srbski hit na oraznovi je bil tak primer, pa kubanci so se tako streljali po ameriki, itd itd, tako da ja, to je standard resne kriminalne zdruzbe).

Utk ::

Ne glede kaj je Kunstelj pisal o tem, zanimivo je to, kar je sicer znano in piše tudi na wikipediji:
Prav tako se jima ni zdelo pomembno, da je bila Rotarjeva lovska puška rahlo ukrivljena, zato je bilo z njo zelo težko zadeti tarčo, in da je bil Rotar v času streljanja zelo pijan.[3] Pri preiskavi umora je kot kriminalist mdr. sodeloval Franc Kangler,[4][5] ki je tedaj delal na mariborski policijski upravi, pozneje pa je doživel strm vzpon politične kariere na lokalni in državni ravni (župan, poslanec državnega zbora).

Baje, da je ravno Kangler prenašal dokaze, ki so se potem izgubili, uničili in podobno. Slučajnost, da je nek policaj prilezel do župana in poslanca?

Iz Reporterja:
Nekateri dejanje pripisujejo vrhunskemu profesionalcu, ki je izvršil naročeno likvidacijo, primerljivo s številnimi udbaškimi zločini doma in na tujem. Takšni teoriji v prid govori tudi dejstvo, da se je od kraja zločina v Jurovskem Dolu do policijske postaje v Lenartu izgubila večina dokazov, ki sta jih zbrala kriminalista Franc Kangler in Viktor Markovič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Miki N ::

To da je bil Kangla zraven Krambijevega umora je tudi meni novo. Po svoje je najbolj fascinantno pri vsem skupaj kako se je ves primer definitivno in brez preveč vprašanj zaključil... Niti novinarji , niti politični rivali, kot da jih ta nadvse sočna epizoda sploh ne zanima. Kljub temu da je primer tak WTF, da peče glava.

Kar mi da sumiti, da so bili vsi po malem ali zraven predvsem pa so bili veseli potihem, da so Krambija pospravili.


Me spomni na primer Epstein, kjer bi morali vsi planiti po zgodbi in narediti že Netflix miniserijo namesto tega pa eeeh, se je pač en ravno v pravem času s pograda obesil na puhasti deki, kaj je tako čudnega, teoretiki zarot?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Barbarpapa2 ::

Dober večer.

Mi jo je spomin zagodel, tisto o Argentincih ni iz Patriotskih iger, sem ravno prečekiral. Sem pa prepričan, da sem pri Mikiju to nekje bral...

Si živo predstavljam, da bi iz Patriotskih kak Kostja Gatnik naredil presežnik stripa...

Lp

Jože

Okapi ::

Barbarpapa2 je izjavil:


Si živo predstavljam, da bi iz Patriotskih kak Kostja Gatnik naredil presežnik stripa...
Prošla baba s kolačima.;)

Bi bilo treba Lavriča, Smiljaniča ali recimo Kastelica vprašati.

Miki N ::

Okapi je izjavil:

Barbarpapa2 je izjavil:


Si živo predstavljam, da bi iz Patriotskih kak Kostja Gatnik naredil presežnik stripa...
Prošla baba s kolačima.;)

Bi bilo treba Lavriča, Smiljaniča ali recimo Kastelica vprašati.


Pa seveda naslovnico bi naredil spet naš član msjr. ;)

chrush ::

TrumpDonald je izjavil:


Da skratim, argentinske hitmen zdruzbe se pa res ne spomnim, morda mi je usla iz spomina, ampak daj prosim napisi kaj vec v zvezi s cim jih je omenjal ali pa kdo drug ce se spomne te argentinske hitmen zdruzbe.


V tistem prvem blogu je bilo, ko je pisal, kako se je prikljucil Morisu, kolikor se jaz spomnim.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

TrumpDonald ::

chrush je izjavil:

TrumpDonald je izjavil:


Da skratim, argentinske hitmen zdruzbe se pa res ne spomnim, morda mi je usla iz spomina, ampak daj prosim napisi kaj vec v zvezi s cim jih je omenjal ali pa kdo drug ce se spomne te argentinske hitmen zdruzbe.


V tistem prvem blogu je bilo, ko je pisal, kako se je prikljucil Morisu, kolikor se jaz spomnim.


Ok, hvala za osvežitev.
Od profi hitmenov, kar je Miki pisal, imam v spominu neko albansko navezo ko so hamburgu/pristanišču likvidiral nekega trgovca, ker se je deal nekaj sfižil in so potem "naši" skužili da orožje ne prodajajo branjevke na tržnici.

2dark ::

Okapi je izjavil:

Barbarpapa2 je izjavil:


Si živo predstavljam, da bi iz Patriotskih kak Kostja Gatnik naredil presežnik stripa...
Prošla baba s kolačima.;)

Bi bilo treba Lavriča, Smiljaniča ali recimo Kastelica vprašati.


Kastelic že dolgo ne riše stripov. On se je popolnoma vrgel v krajše animirane filme. Za krvave zadeve je ta pravi SMiljanić. Jih je kar nekaj narisal.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

msjr ::

2dark je izjavil:

Kastelic že dolgo ne riše stripov. On se je popolnoma vrgel v krajše animirane filme. Za krvave zadeve je ta pravi SMiljanić. Jih je kar nekaj narisal.

Miki N je izjavil:

Pa seveda naslovnico bi naredil spet naš član msjr. ;)
Definitivno Smiljanić in to Hardfuckers style. Izdelavo naslovnice takega dela pa bi raje prepustil profičem, vseeno hvala za kompliment :D

2dark ::

Men je od Smiljanića všeč krajši strip o fiktivni državljanski vojni v Sloveniji med levimi in desnimi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Okapi ::

Kastelic se sicer sedaj res ukvarja predvsem z risankami, ampak sem prepričan, da bi ga znal z dobrim scenarijem prepričati (se dobro poznava), da se loti stripa. Ne pozabit, da je on narisal strip, ki je tematsko zelo v slogu Speciala. Afera JBTZ. Večina glavnih likov je že narisanih.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Miki N ::

Ja Afera JBTZ definitivno spada v to "vesolje".

Kaj bi imeli rajši - krajše epizodične Special stripe ali daljšo "Patriotske igre" delo?

Zdaj ko vem, da je bil Kangla zraven bi mi bil zanimiv tudi strip "po resničnih" dogodkih okrog likvidacije Krambija - vključeval bi pa celotno levo+desno falango in še koga (stereotipni argentinski hitmeni, slikovite prekmurske mamce itd.). Seveda bi pustil par odprtih vprašanj, zaključke naredi bralec sam ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Miki N je izjavil:

Ja Afera JBTZ definitivno spada v to "vesolje".

Kaj bi imeli rajši - krajše epizodične Special stripe ali daljšo "Patriotske igre" delo?

Zdaj ko vem, da je bil Kangla zraven bi mi bil zanimiv tudi strip "po resničnih" dogodkih okrog likvidacije Krambija - vključeval bi pa celotno levo+desno falango in še koga (stereotipni argentinski hitmeni, slikovite prekmurske mamce itd.). Seveda bi pustil par odprtih vprašanj, zaključke naredi bralec sam ...


Pa babe s kosmatimi nogami :)):)):D... Se spomnite, Kramberger je vedno govoril da: "baba mora met kosmate noge" :|:)):))...

Sorry za off-topic, ampak je postalo zabavno...

Lp

Jože

Miki N ::

Barbarpapa2 je izjavil:

Pozdrav

Miki N je izjavil:

Ja Afera JBTZ definitivno spada v to "vesolje".

Kaj bi imeli rajši - krajše epizodične Special stripe ali daljšo "Patriotske igre" delo?

Zdaj ko vem, da je bil Kangla zraven bi mi bil zanimiv tudi strip "po resničnih" dogodkih okrog likvidacije Krambija - vključeval bi pa celotno levo+desno falango in še koga (stereotipni argentinski hitmeni, slikovite prekmurske mamce itd.). Seveda bi pustil par odprtih vprašanj, zaključke naredi bralec sam ...


Pa babe s kosmatimi nogami :)):)):D... Se spomnite, Kramberger je vedno govoril da: "baba mora met kosmate noge" :|:)):))...


Plot twist: izkaže se, da so babe s kosmatimi nogami v resnici argentinski hitmeni pod krinko!!

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Miki N je izjavil:

Barbarpapa2 je izjavil:

Pozdrav

Miki N je izjavil:

Ja Afera JBTZ definitivno spada v to "vesolje".

Kaj bi imeli rajši - krajše epizodične Special stripe ali daljšo "Patriotske igre" delo?

Zdaj ko vem, da je bil Kangla zraven bi mi bil zanimiv tudi strip "po resničnih" dogodkih okrog likvidacije Krambija - vključeval bi pa celotno levo+desno falango in še koga (stereotipni argentinski hitmeni, slikovite prekmurske mamce itd.). Seveda bi pustil par odprtih vprašanj, zaključke naredi bralec sam ...


Pa babe s kosmatimi nogami :)):)):D... Se spomnite, Kramberger je vedno govoril da: "baba mora met kosmate noge" :|:)):))...


Plot twist: izkaže se, da so babe s kosmatimi nogami v resnici argentinski hitmeni pod krinko!!


Twist of plot twist... Iskaže se, da si je Krambi sam naročil svoj umor >:D:D>:D

Jože

2dark ::

Okapi je izjavil:

Kastelic se sicer sedaj res ukvarja predvsem z risankami,


Če se tako dobro poznata, potem pa naj že enkrat izda zbirko Partizan- Domobran, ki obljublja vsaj 4 leta.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Miki N ::

Barbarpapa2 je izjavil:




Twist of plot twist... Iskaže se, da si je Krambi sam naročil svoj umor >:D:D>:D

Jože


Zanimiva bi bila tudi premiza, kjer takrat (1992) vsi načrtujejo državni udar in so volitve zgolj krinka. Kučan (alias Clio) preko starih udbaških struktur, Jajo z Mikijem in Paravomom, Krambi pa ne vem z Rotarjem in pijanimi jagri - mogoče nekje vključimo še Kralja, argentinski hitmeni bi lahko zatavali tudi slučajno (ker so zamešali Slovaško in Slovenijo). Nakar se stvari nepričakovano obrnejo za vse akterje, karte se premešajo na absurdne načine. Saj to bi bila samo "po dogodkih inspirirana" zgodba, ne nek poizkus kronologije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Okapi ::

Miki N je izjavil:


Kaj bi imeli rajši - krajše epizodične Special stripe ali daljšo "Patriotske igre" delo?
Patriotske igre bi bil odličen film. Če bi ga kakšen Bjelogrlič režiral.

nejclp ::

Ne vem če. Tele Patriotske igre so dokaj dolgočasne, na prvo žogo, predvidljive in brez tvistov. Nezanimivo. Kdo bi to sploh gledal?

2dark ::

nejclp je izjavil:

Ne vem če. Tele Patriotske igre so dokaj dolgočasne, na prvo žogo, predvidljive in brez tvistov. Nezanimivo. Kdo bi to sploh gledal?


Se strinjam. Šli so kako ugrabit generala v beograd in bi ga morali pripeljat po Janševem navodilu v Slovenijo. Nato tega generala umorijo, pa se tile hudi slovenski našmrkanci razgubijo kot prestrašeni zajčki. Ves čas pričakuješ, da bo kakšna akcija, dobiš pa tabornike na počitnicah.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

čarli ::

Miki N je izjavil:

Barbarpapa2 je izjavil:




Twist of plot twist... Iskaže se, da si je Krambi sam naročil svoj umor >:D:D>:D

Jože


Zanimiva bi bila tudi premiza, kjer takrat (1992) vsi načrtujejo državni udar in so volitve zgolj krinka. Kučan (alias Clio) preko starih udbaških struktur, Jajo z Mikijem in Paravomom, Krambi pa ne vem z Rotarjem in pijanimi jagri - mogoče nekje vključimo še Kralja, argentinski hitmeni bi lahko zatavali tudi slučajno (ker so zamešali Slovaško in Slovenijo). Nakar se stvari nepričakovano obrnejo za vse akterje, karte se premešajo na absurdne načine. Saj to bi bila samo "po dogodkih inspirirana" zgodba, ne nek poizkus kronologije.


Leta 1992 je obstajala še Češkoslovaška>:D

tony1 ::

Popolnoma Miki-style napaka :D

Miki N ::

tony1 je izjavil:

Popolnoma Miki-style napaka :D


Točno tako. Če je lahko Miki prečkal madžarsko-bolgarsko mejo ali karkoli so lahko argentinski hitmeni tudi zamešali Slovenijo in Slovaško leta 1992.

ne biti tako avtistični in se malo sprostite, gre za adaptacijo zgolj inspirirano po zgodovini. Sprostite anus in sprejmite Mikija!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

čarli ::

Miki N je izjavil:

tony1 je izjavil:

Popolnoma Miki-style napaka :D


Točno tako. Če je lahko Miki prečkal madžarsko-bolgarsko mejo ali karkoli so lahko argentinski hitmeni tudi zamešali Slovenijo in Slovaško leta 1992.

ne biti tako avtistični in se malo sprostite, gre za adaptacijo zgolj inspirirano po zgodovini. Sprostite anus in sprejmite Mikija!


Jah Miki je "dejansko prečkal" makendonsko-romunsko mejo (po njegovem spominu), če lahko spet dlakocepim>:D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Miki N ::

čarli je izjavil:



Jah Miki je "dejansko prečkal" makendonsko-romunsko mejo (po njegovem spominu), če lahko spet dlakocepim>:D:D



Aja točno, legendarno prečkanje makedonsko-romunske meje.. :)) mislim, da je bila to ena prvih epizod bloga sploh.

No poanta je ta: to ni faktografska zgodovina ampak ... njegovo pričevanje - vzemi ali pusti!!! Oziroma če hočete, Miki je ustvaril nek "mitos", to so koščki, kjer sami izbirate kaj boste s to sestavljanko.

Bi pa rekel za vse tiste, ki trdite, da je vse bulšit: tisti, ki verjamete, da so takratne čudne, da ne rečemo še kaj rabote Jajota in druščine (tudi z druge strani) BAJKA ... ste še bolj naivni kot tisti, ki vse vzamete za dobesedno.

Dejstvo je da se je ogromno fristajlalo v tistem obdobju, ogromno je bilo objestnosti, ki se saj "konceptualno" zelo pokriva z Mikijevem materialom. Saj zato pa jaz ne bi šel na zgodovinsko dramo ampak zgodbo "po resničnih dogodkih", če uporabim holivudsko kodo. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

nokken ::

Po moje nihce ne pravi "so takratne čudne, da ne rečemo še kaj rabote Jajota in druščine (tudi z druge strani) BAJKA". Vsaj jaz pravim da mogoce, ampak res mogoce je nek low level narkomancek in pretepac imel kaksno leto ali dve zelo omejen dostop do kaksnih informacij (na need to know basis, ne pa na nacin kot si je on predstavljal oz. kot je on predstavljal celemu svetu da je imel ta dostop), "problem" pa nastana, ko poskusas verjeti, da ima ta model se danes, 30 let po tem dostop do vseh najbolj tajnih in obcutljivih informacij in da ve vse o vsakomur. No to pa so bajke.

Kamran ::

čarli je izjavil:

Evo miki ni več zastonj. Me zanima če bo še vedno imel "titulo" najbolj bran blog v Sloveniji8-)
https://mikstone.si/category/objave/

Sem nedavno bral eno interesantno temo na Redditu na r/Slovenia o tem od nekoga ja. :))

tony1 je izjavil:

Mikstone, Zadnji Svobodni NovinarTM 8-)

Hmmm... realno je pri Resni.ca pokazal svoj bias, ko ni hotel objaviti (in komentirati) materiala, ki ga je dobil na mejl takrat od nekoga.

Po eni strani ti piše, da noče bit "WikiLieaks", po drugi pa jamra po blogih, da ga toži ta in oni, pa naj mu kdo kaj nakaže na TRR/PayPal... ne vem meni to ne delujo kredibilno oz. izjemno protislovno. :P

čarli ::

Kamran je izjavil:

čarli je izjavil:

Evo miki ni več zastonj. Me zanima če bo še vedno imel "titulo" najbolj bran blog v Sloveniji8-)
https://mikstone.si/category/objave/

Sem nedavno bral eno interesantno temo na Redditu na r/Slovenia o tem od nekoga ja. :))

tony1 je izjavil:

Mikstone, Zadnji Svobodni NovinarTM 8-)

Hmmm... realno je pri Resni.ca pokazal svoj bias, ko ni hotel objaviti (in komentirati) materiala, ki ga je dobil na mejl takrat od nekoga.

Po eni strani ti piše, da noče bit "WikiLieaks", po drugi pa jamra po blogih, da ga toži ta in oni, pa naj mu kdo kaj nakaže na TRR/PayPal... ne vem meni to ne delujo kredibilno oz. izjemno protislovno. :P


Ja on zna bit protisloven. Saj smo tle to ugotovili že večkrat začenši s makedonsko-romunsko mejo:D
Kakšen material je dobil pri Resni.ci oz o čemu se je šlo pa mi ni poznano. No pa saj je ta stranka že passe. Kar je logično glede kdo je vodja stranke. V bistvu mi deluje kot troha. Ko ga kaj konkretno vprašaš te blokira in prej označi za udbaša in podobno. Shizofrenija na kubik:D

Miki ob sobotah časti:)

Sobota torej! Dan za odprto stran. Moje sobotne kolumne bodo javno dostopne. Vse ostale pa odklene evro valuta.
https://mikstone.si/the-best-off/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Miki N ::

No saj to z Mikijevimi sobotami je zanimiv model. Večina blogerjev, sploh na kakem Substacku fura članke za člane in "zastonj šute" ... pa tiste gej Patreon fore pri youtuberjih...

To da se za en dan odpre za vse se mi zdi boljša fora, ker verjetno tudi poveča obisk - FOMO efekt, pogledaš samo zato, da ne zamudiš. Malo je tudi nostalgično, kot včasih, ko si si moral lajf organizirati okrog recimo urnikov televizije , da si ujel novo epizodo Twin Peaks ali ponovitev ... samo da si ugotovil, da še vedno niso povedali kdo je pospravil Lauro. (niso imeli vsi rekorderjev, ali pa ga je zasedal kak družinski član za kak istočasni bulšit )

No z Mikstone blogom je podobno. Meni se zdi simpatična rešpitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Kamran ::

čarli je izjavil:

Kakšen material je dobil pri Resni.ci oz o čemu se je šlo pa mi ni poznano. No pa saj je ta stranka že passe.

To je ta tema iz Reddita. Moraš imet account da vidš vse objave. Tipo je vse fino pocitiru vse tak da...

O materijalu od Resni.ca tuki. Za bias pa tale tema.

"Do vseh bom neprizanesljiv. O vsem in vseh bom pisal brez zadržkov. Kot bi dogodke in ljudi opisoval najboljšemu prijatelju. Brez olepšav, brez dlake, brez srca. Svet je bil do mene vedno krut in brezsrčen. Takšen bom v tekstih jaz do vseh. No heart, just STONE. Zato MikStone."


"Pa sem vseeno prišel, ker mi je bilo do tega, da tip vidi dokumente, fotografije in sliši posnetke. Celo športno torbo Nike sem privlekel s seboj. Vse, kar sem kdajkoli zbral in shranil. Naj odnese, pregleda in potem odkimava. Da nekdo sploh noče pogledati dokazov ampak vztrajno goni svoje, me spominja na vernike sekte SDS."


Tele dva citata mi je tipson ven potegnu iz negovih starih zapisov. Mende ma vse njegove bloge tipitop arhivirane tak da... Sva se mal dopisvala prek zasebcev prek reddita.

Mah ne gre se tolk za protislovje kt za neko konsistentnost. Sej me sploh ne čudi da je pol lajfa preživel po zaporih...

Utk ::

To je bila tipična podmukla namještajka. Vsak, ki bi kjerkoli objavil, da je 5g povezan s covidom, bi lahko zaključil z objavljanjem. Na to seveda resni.ca ni nasedla, še manj pa Kunstelj, ki menda pozna te metode iz prve roke.

Kamran ::

A ti si sploh pogledu vire ki jih navede ? Sploh tega. Sam osebno sem tud vidu tist material od Resnice ker sem mu reku, če ga lohka posreduje. Odgovor admina v njihovi Telegram grupi je bil tipičn preusmerjanje pozornosti. Sploh ni odgovoru na vprašanje. Resnica je izdala volivce in pika. sploh k se je stevanovič rokoval z golobom, prej ga pa kritiziru. Izdajalc prve klase.

Kunstelj je pa 2x ceplen kolkor vem tak da itak se ne bo ponižu in šel mal sam vase. Pol nej pa kar piše razne gluposti na svojem blogu pa se vač po sodiščih zard tega. Zame je nekredibilen. Tak kt Resnica.

Resnica je dobr izkoristla tist naboj takrt ljudi vmes se skomercializirala in ratala takšna kt vse ostale strančice. saj ona senčarjeva podpira uvoz cel kup ljudi da bodo pol zniževal plače doma. Ni lih to ravno patriotsko. resnica je WEF kader - tak kot vsi ostali.

Utk ::

Cel svet čaka, da Kunstelj in Resni.ca objavijo link do te študije, potem bo pa vse drugače.

Kamran ::

Važn da so drugi opravil svoj del medtem k so politikantje nabiral pocen politične točke doma pri nevedni raji.

čarli ::

Miki praznuje 15 let od kar je začel pisat blog:)

Čas teče in nič ne reče? 15 let je minilo od prve objave na Mikstone blogu. Spomnim se tistega bednega septembra 2009, ko nisem vedel kaj naj počnem s seboj? Cel dan se nisem mogel potikati po ljubljanskih ulicah, zato sem zavil na Kralje ulice. Tam sem okupiral računalnik in začel spoznavati internet. Zraven mene ...
https://mikstone.si/15th-anniversary/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

čarli ::

O premierju Golobu je dobro vedeti sledeče. Njegova bivša žena Jana Nemec trdi, da je bil razlog za razpad zakonske zveze in ločeno življenje moževa nezvestoba. Roberta je v domači zakonski postelji ujela z drugim. Ne z drugo žensko ampak z drugim moškim!? Golobova mesečna poraba kokaina v obdobju 2019, ko je bil šef GEN-i, je bila cca 100 gramov mesečno.
https://mikstone.si/pretty-woman/

AtaŠtumf ::

Koliko pa je sploh naročnina za tega asa in ali jo sploh kdo plačuje?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

čarli ::

AtaŠtumf je izjavil:

Koliko pa je sploh naročnina za tega asa in ali jo sploh kdo plačuje?


Registracija je brezplačna in pol lahko vsako soboto prebereš objavo, ki je zastonj. Drugače pa piše tole glede naročnine:
Level Price
1MES 3.00€ now.
Membership expires after 30 Days.
6MES 15.00€ now.
Membership expires after 6 Months.
12MES 30.00€ now.
Membership expires after 12 Months.
FREE Free.

čarli ::

Dobro se miki reklamira>:D

"Mam" neki zelo važnega za vas naročnike. Ker nočem, da so ene stvari vsem javno dostopne, o tem jutri...
https://mikstone.si/stanje-soka-ali-dal...

Miki N ::

Samo to pa je rahlo "dick" poteza, da iz džabe sobote prestavi info na nedeljo. ;(

čarli ::

V izogib še večji finančni škodi, neporavnanih vseh dogovorjenih finančnih obveznostih ter zaradi skrajno nemoralnega odnosa s strani pisca vsebin tega bloga, blog ne bo več dosegljiv.



Hvala za razumevanje,

Mazzo

tony1 ::

Počilo je tudi v Mikstone mehurčku... zaradi denarja? :|

Okapi ::

Ja nič, se bo moral Miki naučiti, kako se blog naredi.;)
««
254 / 256
»»