» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
191 / 256
»»

enadvatri ::

EdoK je izjavil:

Upor in podpora vernikov v normalni državi nimajo moči pred sodnim pregonom na osnovi jasnih dejstev. Če bi vsebino cd-jev servirali širši javnosti, ni vrag da bi nekdo v tej državi požrl cmok v grlu in po uradni dolžnosti sprožil postopek. Samo en prag zavedanja je treba prestopiti.
Oprosti ker sem kljub mojim letom še vedno vernik v pravno državo.


Kaj znaš brati? Koliko krat sem to že napisal?

Nič se ne more zgoditi, ker so kazniva dejanja zastarala. Pa ob tem lahko velja uradna dolžnost, prinesež gore verodostojnih dokazov ... Nič ne pomaga!

EdoK ::

Lahko pa akterje razgališ pred javnostjo. Pa naj potem narod izbira po svoji vest.

enadvatri ::

EdoK je izjavil:

Lahko pa akterje razgališ pred javnostjo. Pa naj potem narod izbira po svoji vest.


To lahko res narediš. Kar so že mnogi mnogo krat. Ker je pri nas politična kultura na psu, se razen nekaj zlomljenih kopij v mediji, ne bo zgodilo. Politični verniki pa bodo še kar naprej vztrajali pri svoji izbiri.

EdoK ::

Think positive!

čarli ::

Ena off topic zanimivost. Namreč špela je napisala tudi patriotske igre. In to pred mikijem:D
http://www.finance.si/96218/

Matako ::

Odlična najdba! Ne verjamem v naključja.
/\/\.K.

Oldi ::

web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2013060105922484
Janša se preživlja s pisateljevanjem, očitno je veliko boljši od Mikija.

Ma kdaj bo tega tipa nwkdo ustavil, računam, da bo Miki v ponedeljek objavil to, kar o aferi Patria ima in o čemer je že pisal.

Matako ::

Izdaja Jajo v samozaložbi? Potem bi šlo. Ker ironija je, da marsikatero knjigo proda tudi svojim nasprotnikom. Za melancane je pa to itak za bralno značko. ;)

V bistvu me preseneča.. da si ni omislil že kakega plačljivega bloga. :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Matako je izjavil:

V bistvu me preseneča.. da si ni omislil že kakega plačljivega bloga. :D

Bralna značka bi bila bolj v duhu njegove partijske tradicije.

enadvatri ::

Oldi je izjavil:

web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2013060105922484
Janša se preživlja s pisateljevanjem, očitno je veliko boljši od Mikija.

Ma kdaj bo tega tipa nwkdo ustavil, računam, da bo Miki v ponedeljek objavil to, kar o aferi Patria ima in o čemer je že pisal.


Dela se norca iz vseh. On je izdal svoje zbrane govore v knjigi. Med njimi je celo sloviti plagiat - Blairov govor. In ljudje to plačajo? Ne verjamem. Tip dejansko pere šolde. Verjamem, da je težko pustiti državi tisti DDV in dohodnino!

Oldi ::

Vse nas že pošteno peče, pa še kar mirno držimo.
Na plačljivem blogu prva prava objava, malo trše in nepostedneje kot na prejšnjem, a v osnovi večidel že prebrano. Zaenkrat brez dokazov, posvečena velikemu sinu našega naroda. Po moje čaka na jutrišnjo razsodbo, potem pa obljublja spomenik.

Oldi ::

Mladina na Twitterju:
Janša danes širi neutemeljene obtožbe o informatorjih SDV na Mladini, čeprav je bil prav on največji informator KOS-a http://skrci.me/ogctZ

Matako ::

Še ena ironija: danes po mojem Miki drži pesti za Jaja.

Če se spomnete je namreč _obljubil_, da se mu pridruži v kehi v primeru, da bo obsojen. In spet imamo primer, ko nihče ne želi razkriti rabot zaradi osebne matematike.

Drugače pa Oldi: če na plačljivem Mikiliksu ni Materiala se nisi dolžen držati tvojega dela dila. Plačal si za Material, vročo robo. Kar ni, lahko mirno objaviš tukaj, je povsem ok. Zrno od plev.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

JohanP ::

Jajotovo hipnotično-liderski psihološki profil je popolnoma drugačen od vodljivega mikijevega, ki je zaradi labilnosti že fasal odvisnost (krivi so itak filmarji)
Če bo že prišlo do druženja v istem zaporu, bo miki na dnu prehranjevalne verige in spet opravljal umazana dela.

Matako ::

Kaj pa vem. Dejan, Mikijev alter-ego v Prižonjerju je zajeban lik. Saj veš "in čefur je obležal v mlaki krvi".
/\/\.K.

Oldi ::

JohanP je izjavil:

Jajotovo hipnotično-liderski psihološki profil je popolnoma drugačen od vodljivega mikijevega, ki je zaradi labilnosti že fasal odvisnost (krivi so itak filmarji)
Če bo že prišlo do druženja v istem zaporu, bo miki na dnu prehranjevalne verige in spet opravljal umazana dela.
:D Taj film nebuš videl :D Jajo bi težko prenesel sam vstop v arest oziroma do tja nikoli ne bo prišlo garant, tudi če bo kdaj pravnomočno obsojen.

Glede vsebin plačljivega bloga pa ni to tako enostavno, ko enkrat začnejo padati dokumenti pride v veljavo drugi člen KZ, zato bodimo veseli, če kdaj kaj dočakamo. Čeprav kak sken dosjeja KOSa ne bi bil nevaren za KZ, a to je zadnji metek v spopadu z Janšo, zato velja biti preračunljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

zato velja biti preračunljiv.

Jonas Ž je pred davnimi leti na svoji odaji (Videošpon) izjavil: "boljših for ne smeš porabiti prehitro, ker še ne gledajo vsi".

In dodal "Košak, tvoje fore niso preveč dobre, zato jih dajmo na začetek".
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Nov Mikiliks. Naveden spisek dogodkov, ki jih bo pokril z dokumenti.

enadvatri ::

Okapiju o Jankoviču ...

"Znate pojasniti ta gotovinski polog, pa ta, pa ta?"
"Ne znam."



Čakamo še Jajotovega, morda ga bo Miki priskrbel!

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Pa dobro kaj je s tem Mikijem? A zdaj bo pa kar vse plačljivo? Razumel sem, da bo računal le za Material, ostalo pa se bo liksalo naprej po starem - za javno dobro in v službi resnice.

Gnar mu je zadišal!
/\/\.K.

enadvatri ::

Pa dokazov nima ...

Oldi ::

Matako je izjavil:

Pa dobro kaj je s tem Mikijem? A zdaj bo pa kar vse plačljivo? Razumel sem, da bo računal le za Material, ostalo pa se bo liksalo naprej po starem - za javno dobro in v službi resnice.

Napisano je bilo, da bosta 2 bloga plačljiva in sta, pridejo pa še novi, kolikor se spomnim.

Oldi ::

Na Prison sem pa pozabil, tam je danes nova objava.
Ne mi rečt, da ni noben Mikislovec plačal knjige niti doniral, sramota, šele sedaj razumem, zakaj vas ni bilo na ponujen drink.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Izgleda, da se bosta stara sodelavca spet dobila!

Jajo je bil obsojen!

Miki, če se še spomnete je nekako obljubil, da se mu v tem primeru pridruži v zaporu.

Prižonjer 2.0 bo očitno soavtorsko delo. :))
/\/\.K.

Oldi ::

Država je naredila prvi korak, imam filing, da je Miki čakal natančno to in da bo sedaj lahko mirne duše pomagal pri sesutju veličine. Ker prej je bilo tvegano, da iz tega ne bi bilo nič, predvsem pa ni hotel pomagati tej gnili državi - naj sama pride k sebi in naredi prvi korak pri dokončnem pregonu kriminalca.

JohanP ::

@Matako
:))
V tem primeru predlagam, da se zapor opremi z bubicami in ostalo tehniko, vsebina pa je 24/7 dostopna na plačljivem delu mikiliksa.
Po principu Truman show...

Si predstavljate ko google prosi mikija, naj tak pride brž nazaj.

@Oldi
Mokre sanje starih suckerjev.
It ain't over till the fat lady sings. Glede na situacijo bodo državljani te države na račun tega "dokončnega" pregona spet potegnili kratko.

Vanich ::

Vasleta (zopet) nekdo ogroža na demonstraciji pred sodiščem! :))
*
Vinko Vasle je dejal policiji, naj nekoga prime, ker "samo okorg leta in mu kar naprej grozi". V bran so mu stopile tudi gospe v bližni.
*
Pa ja da ni Miki? ;((

Matako ::

Ni 2x za reči! Sploh bi odkar je Miki uvedel plačljive vsebine pričakoval, da bo malo več na terenu. Jbg. zdaj niso več bralci, ampak stranke, morajo dobiti nekaj!

In si vemo, da ko se skupaj dobita Miki in Vašči letijo iskre. Pa brez namigovanj, prosim.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

budspennncer ::

Mitja bi lahko ob krasnem dnevu, kot je današnji, delil občutke v danes izjemoma neplačljivem gratis prispevku.

Predlagam doživljajski spis z naslovom "Šta bih ti radio, da sam u istoj čeliji sa tobom".

https://twitter.com/mikstone1/status/34...

Matako ::

Se oproščam, za 2x post iz druge teme - hotel sem ga objaviti tu (tistega v sosednji temi se lahko zbriše)


Tako VV na Twitterju:
Še enkrat: ta sodba je tako krivična, da vzamem eni leto na svoja ramena.
https://twitter.com/vinkovasle1

Pa kaj je zdaj to?

Najprej se je Miki še pred razsodbo prostovoljno javil, da gre z Jajom deliti celico... zdaj pa še Vašči. No saj je res, da so naši zapori dokaj udobni a vendarle... dafuq?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Ob takih dogodkih, kot je današnjih se pokaže prednost Googlove 1A infrastrukture: novi mikstone.si je obležal s 508 Resource Limit Reached. To se na starem mikstonu ne bi zgodilo.

Že prej sem hotel opomniti, da je nova platforma dokaj počasna - očitno je bila že prej na meji.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

gmajestix ::

Matako je izjavil:

Ob takih dogodkih, kot je današnjih se pokaže prednost Googlove 1A infrastrukture: novi mikstone.si je obležal s 508 Resource Limit Reached. To se na starem mikstonu ne bi zgodilo.

Že prej sem hotel opomniti, da je nova platforma dokaj počasna - očitno je bila že prej na meji.


Trenutno je
Error displaying the error page: Application Instantiation Error

Matako ::

Najbolj žalostno pa je, da števec za včeraj kaže 3900 obiskov. Se pravi odkrito.si infrastruktura omaga že ob običajnem mikislovnem dnevu - kaj šele ob nekih jajotastičnih dogodkih. Ker res se mi tudi sicer zdi, da se stvar "matra že po ravnem".
Hitro se bo pokazalo, da če se greš resno plačljivo stran to ni le mlatipare in pirček po uspešnem dnevu.. ampak bodo tudi stroški za opremo ipd.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

enota13 ::

Zanimiv slaščičarski čivk za mikislovce, če ga je kdo spregledal, za ostale pa... po izbiri. Komur sladoled ni dovolj, naj preleteti še komentarje pod prispevkom.

msjr ::

Eh, na mikstone.si ne dela nobena stran, ki je povezana s plačljivimi vsebinami (login, vip...).

Meanwhile, bud spennncer, odličen nick :D

Matako ::

Kot sem omenil v sosednji temi: šalabajzarstvo povsod. :(

Hja... Miki bi moral ta trojni n patentirati. Odličnnno!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Nova objava a še vedno brez dokumentov, posnetkov...

driver_x ::

Oldi je izjavil:

Nova objava a še vedno brez dokumentov, posnetkov...


Le kako to ...

Oldi ::

Mar misliš, da je priti na dan z vsem tem tako simpel, sploh če nimaš nikjer nobene podpore, če ti bo v hrbet skočila vsa pravna stroka (kaznivo snemanje, izdaja skrivnosti blablabla), poglej reakcijo Krivica na obsodbo Jajota. In ali je kdo aktiven v tej temi kaj prispeval Mikiju, bil pripravljen iti na drink z njim??

Seveda pa tudi sam o marsičem dvomim, a to še ni rtazlog, da ne bi dopuščal možnosti, da je vse res in tudi kaj naredil, da se stvari premaknejo, ker dokler se ne zruši ta politika, nam ni rešitve, no tudi potem je ne bo, a to je povsem drug problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Vanich ::

Sem slišal neka govorjenja sa druge strane, da obstajajo dokumenti in v Sloveniji in v Srbiji, da je bil Janša agent in celo podoficir UDBE - kar omenja tudi Miki v eni od svojih epizod, ko je na te tajne dokumente tudi naletel - in shranil.
Nihče pa teh dokumentov noče objaviti, ker bi se potem izvedelo za koga vse je Jajo delal.
Edino Miki jih lahko objavi, ker se mu jebe.:D Samo on pa noče.;((

JohanP ::

Vanich je izjavil:

....
Nihče pa teh dokumentov noče objaviti, ker bi se potem izvedelo za koga vse je Jajo delal. ....


Za Megatronnna?

Vanich ::

JohanP je izjavil:

Vanich je izjavil:

....
Nihče pa teh dokumentov noče objaviti, ker bi se potem izvedelo za koga vse je Jajo delal. ....


Za Megatronnna?


Citiram, kar sem slišal...:D

V Sloveniji itak dvomim, da je ostal še kakšen kompromitirajoči dokument od UDBA-Jajota - je že davno vse spucano - je spucal že tisti jajotov klovn Šinkavec...;((

V južnih arhivih bi se pa mogoče še kaj našlo, wink, wink....:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

JohanP ::

Arhiv SDB v Beogradu je komprimitiran najmanj odkar je Rade Markovič leta 2000 na Bajnici več mesecev kuril papirni arhiv in brisal podatke. In tu je govora predvsem o SDB podatkih od leta 1984 dalje. Medtem ko so SDB podatki od 1966 do 1971, od leta 2007 prenešeni pod srbski arhiv. Kolikor mi je znano zakonske podlage za možen dostop do teh podatkov še ni.

Vanich ::

JohanP je izjavil:

Arhiv SDB v Beogradu je komprimitiran najmanj odkar je Rade Markovič leta 2000 na Bajnici več mesecev kuril papirni arhiv in brisal podatke. In tu je govora predvsem o SDB podatkih od leta 1984 dalje. Medtem ko so SDB podatki od 1966 do 1971, od leta 2007 prenešeni pod srbski arhiv. Kolikor mi je znano zakonske podlage za možen dostop do teh podatkov še ni.


MIsliš, da niso nič pogledali preden so vrgli v ogenj?

JohanP ::

Vanich je izjavil:


MIsliš, da niso nič pogledali preden so vrgli v ogenj?


To so zdaj špekulacije (ki pa očitno palijo na "slovenskem" tožilstvu in sodstvu) Jasno je le, da je bila čista arhiva prvenstveno zaradi Slobota in z njim povezanih oseb.

Misliš, da niso nič dodali preden so zaprli arhiv?

še kost za glodanje:
Sicer pa sta Jajo in Vojo dobra prijatelja ...

Vanich ::

JohanP je izjavil:

Vanich je izjavil:


MIsliš, da niso nič pogledali preden so vrgli v ogenj?


To so zdaj špekulacije (ki pa očitno palijo na "slovenskem" tožilstvu in sodstvu) Jasno je le, da je bila čista arhiva prvenstveno zaradi Slobota in z njim povezanih oseb.

Misliš, da niso nič dodali preden so zaprli arhiv?

še kost za glodanje:
Sicer pa sta Jajo in Vojo dobra prijatelja ...


Ma saj to pravim - kaj je brigal Miloševića en usran Jajo in dosjeji o njem. On je spucal svoje in gotovo.

Kateri Vojo? Šeki?

JohanP ::

Ne Šeki, naslednik od Slobota...

Vanich ::

JohanP je izjavil:

Ne Šeki, naslednik od Slobota...



Aaaa - Koštunica? Aja? Po kateri liniji pa?

Cervantes ::

Ne vem, zakaj bi sežigali dosjeje o Jajotu.

Kaj veš... kdaj lahko še kaj prav pride..

Sicer pa jype na enem drugem threadu itak pravi, da je Jajo Kučanova "leva roka". Zabavna hipoteza.

Divide et impera, kako preprosto.

Zgodovina sprememb…

Vanich ::

Cervantes je izjavil:

Ne vem, zakaj bi sežigali dosjeje o Jajotu.

Kaj veš... kdaj lahko še kaj prav pride..

Sicer pa jype na enem drugem threadu itak pravi, da je Jajo Kučanova "leva roka". Zabavna hipoteza.

Divide et impera, kako preprosto.



...da sploh ne omenjam, za koliko denarja bi lahko danes vnovčil te dokumente.
Vroča roba. Lahko bi kar poljubno postavil ceno, zainteresiranih je kolikor hočeš: Jajo, Kučan, desni, levi, vsi cajtengi (razen politiksa in demokracije), itd, itd...
««
191 / 256
»»