» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
182 / 256
»»

Oldi ::

A je bil kaj dober?:)

gmajestix ::

Miki je linkal na tale blog. Gre za Miho iz patriotskih iger? Kolikor sem uspel preletet piše, da je služil vojsko in verjetno trenutno dela v Afganistanu/Iraku?

čarli ::

Oldi je izjavil:

A je bil kaj dober?:)


Zdj ima novo pričesko, saj se je ostrigel:) Drugače pa je bil samo v prispevku in ne v studiu kot sem sprva pričakoval: http://www.rtvslo.si/dobraura/epizoda/1...

PS:Mitja Kunstelj @mikstone1 Protected account now
Pri Virantu v kabinetu našli prisluškovalne naprave. za zdaj vsi molčijo. Tehnika je last SDS. Prodal jo je LAB c. Sekavčnik. jutri v blogu.
(Kabinet ministra MNZ, prepreden z bubicami, ki jih kje nastavila bivša ekipa sds). Tehniki SOVE so danes dopoldan razturili kabinet Viranta. Vseskozi, je bil eden na vezi s Črnčecem! Zanikanje ne bo mogoče. Ker jim je prasica od Mikstona "snela" korpondenco. jutri v MIKSTONe blogu ( ne da se mi zdaj pisat :( )

čarli ::

Kakršen fotr, takšna hčerka?>:D

Iz dvora še novica, ki ni ostala skrita niti na Twiterju. Marko Crnković, zapeljuje Niko Janša.

Drgač pa ne vem zakaj je to zapisano z tamalimi črkami:
takole je. če mi kdo želi dobro, jutri je
težaven dan. Nekaj peščenih ur bo pesek
pretočilo do konca. če kdo misli, naj to stori
iz danes do jutri.
Mitja

Oldi ::

Kaj bo v ponedeljek, sem spet kaj zamudil?

Cervantes ::

V ponedeljek? Dan pred torkom. Kot do sedaj. Zakaj?

Matako ::

Odkar zadnje obravnave je Miki pospešil liksanje, da ga je kar težko dohajali! Kje so časi, ko smo zaman čakali nove epizode vsak teden... počasi se Mikiliks spreminja v dnevnik!

Je pa tokratna epizoda neke vrste "nazaj h koreninam". Bubičarjenje, ukazi Don Jajoneja podrejenim... klasika.

In ne pozabite: če Jajo ignorira, je res.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Cervantes je izjavil:

V ponedeljek? Dan pred torkom. Kot do sedaj. Zakaj?

takole je. če mi kdo želi dobro, jutri je
težaven dan. Nekaj peščenih ur bo pesek
pretočilo do konca. če kdo misli, naj to stori
iz danes do jutri.
Mitja
 iz MikiBloga

iz MikiBloga


Kaj se bo torej danes dogajalo?
Sicer bi bilo pa za blogerja trenutno morda profitabilno oditi v arest v bližino Hilde, sam kaj ko so ženski in moški zapori ločeni.

Matako: To slednje drži, je napadel katero od knjig o orožarskih poslih?

Matako ::

Oldi je izjavil:


Matako: To slednje drži, je napadel katero od knjig o orožarskih poslih?


Ni! Vendar mene bolj zanima Jajovo podiranje Nine in ostalih dam.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Postaja počasi nekredibilen. Še v prejšnjem blogu imamo polna usta Bogomil in Črtomirov, tokrat pa ¨"maščevanje Nini Zidar Klemenčič(?) in soprogu Goranu".

OK, ampak v par dneh, kakšna razlika.

Fave ::

Tango, Tango, mikstone is down :O
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Okapi ::

Na, lepa reč. Ima kdo shranjene arhive?;)

O.

Cervantes ::

"Ta spletni dnevnik je odprt samo za povabljene bralce

http://mikstone1.blogspot.com/
Videti je, da nimate vabila za branje tega spletnega dnevnika. Če mislite, da gre za napako, se obrnite na avtorja spletnega dnevnika in ga prosite za vabilo."

WTF???

Vanich ::

Fave je izjavil:

Tango, Tango, mikstone is down :O


Pa res. Prosim za analizo situacije - kaj to pomeni?

bluefish ::

Abstinenčno krizo za nekatere. :P

torentino ::

Za blodnje bo odslej najbrž treba plačat.
Pa hekerji na tožilstvu so najbrž čist panični....

enadvatri ::

Mitja se je očitno odločil odstraniti dnevnike, za zdaj jih je vrnil, a le za kratek čas:

Z blogi je konec. Preveč sranja, skoraj nič podpore. Ne gre več. Kup užaljenih, ker blogi niso dostopni. Evo, dostopni še kratek čas, da ne bom pojasnjeval vsakemu posebej!

čarli ::

enadvatri je izjavil:

Mitja se je očitno odločil odstraniti dnevnike, za zdaj jih je vrnil, a le za kratek čas:

Z blogi je konec. Preveč sranja, skoraj nič podpore. Ne gre več. Kup užaljenih, ker blogi niso dostopni. Evo, dostopni še kratek čas, da ne bom pojasnjeval vsakemu posebej!


Vsaj patriote bi lahko dokončal;) Pa gate tudi niso več daleč od konca...

PS: Me zanima, če bo zdaj končno izdal knjigo?:)

Matako ::

+1 Patriotu manjkata še dve epizodi. Tudi meni je všeč dober skalovisec na koncu epizode... samo ne tako. :)).

Eh po mojem Miki samo malo preverja reakcije. Število obiskov blagodejno vpliva na njegovo psiho in s privatnim blogom bodo presahnili - noče tega.
/\/\.K.

Oldi ::

enadvatri je izjavil:

Mitja se je očitno odločil odstraniti dnevnike, za zdaj jih je vrnil, a le za kratek čas:

Z blogi je konec. Preveč sranja, skoraj nič podpore. Ne gre več. Kup užaljenih, ker blogi niso dostopni. Evo, dostopni še kratek čas, da ne bom pojasnjeval vsakemu posebej!


Od kje vam to, jaz sem opazil samo prečrtani klapEND na koncu zadnje (nedeljske) epizode Mikiliksa.

Sicer imamo pa za morebitni premor wikileaks, ampak ali ni tale depeša že bila enkrat objavljena ali vsaj vsebina Veleposlanik ZDA: Vir trdi, da je SDS pod mizo dobila 2,8 milijona evrov od Patrie.
Ko smo že pri Patriji, ali ni Miki obljubljal, da bo uletel na sojenje in jim predvajal hvaljenje kurirja Njavra o poti evrčkov od Ridla k našim junakom.

Po moji oceni še premora ne bo, Miki bije bitko, za katero rabi javnost + zasvojen je že verjetno s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Saj res - prehitro smo odpisali Juliana. Odkar so ga Švedi sneli s kljuke se je ponovno opogumil. V zadnjem paketu je menda veliko tudi slovenskih depeš. Danes vsi pišejo kaj je v njih rekel pokojni Drnovšek in vse preveč živi Jajo.

Je v paketu tudi Mikijeva roba, ki jo je predal lani?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

enadvatri ::

Oldi je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Mitja se je očitno odločil odstraniti dnevnike, za zdaj jih je vrnil, a le za kratek čas:

Z blogi je konec. Preveč sranja, skoraj nič podpore. Ne gre več. Kup užaljenih, ker blogi niso dostopni. Evo, dostopni še kratek čas, da ne bom pojasnjeval vsakemu posebej!


Od kje vam to, jaz sem opazil samo prečrtani klapEND na koncu zadnje (nedeljske) epizode Mikiliksa.

Sicer imamo pa za morebitni premor wikileaks, ampak ali ni tale depeša že bila enkrat objavljena ali vsaj vsebina Veleposlanik ZDA: Vir trdi, da je SDS pod mizo dobila 2,8 milijona evrov od Patrie.
Ko smo že pri Patriji, ali ni Miki obljubljal, da bo uletel na sojenje in jim predvajal hvaljenje kurirja Njavra o poti evrčkov od Ridla k našim junakom.

Po moji oceni še premora ne bo, Miki bije bitko, za katero rabi javnost + zasvojen je že verjetno s tem.


To obvestilo je Mitja objavil na desni strani pri povezavah do njemu ljubih blogov.

Matako je izjavil:

Saj res - prehitro smo odpisali Juliana. Odkar so ga Švedi sneli s kljuke se je ponovno opogumil. V zadnjem paketu je menda veliko tudi slovenskih depeš. Danes vsi pišejo kaj je v njih rekel pokojni Drnovšek in vse preveč živi Jajo.

Je v paketu tudi Mikijeva roba, ki jo je predal lani?


Depeše nimajo veze z Mitjinim domnevnim razkritjem, zato tudi ni pričakovati teh informacij v tem paketu. Morda pa sploh ne, glede na številne podrobnosti, ki nakazujejo na izmišljevanje ...

Zgodovina sprememb…

čarli ::

Še pred slabim tednom je pisal tole:
Če kdo sanja, da bom zaradi podganjega tropa ali grožnje z zaporom, prenehal pisati, naj sanja naprej.

Očitno so sanje postale resničnost za nekatere:)

čarli ::

No izgleda, da bo patriotske le dokončal:)

Matako ::

Po srbski kalvariji relativno lahkotna epizoda.

Jajo: Precej sivih las si nam naredil.
Miki: Vam najbrž ne, gospod minister, las imate bolj malo!

:))
/\/\.K.

Cervantes ::

Ja seveda. Pol pa svizec...

Matako ::

Čudno mi je tudi, da vedno sumničavi Jajo ni opazil, da mu je Miki postavljal "snemalna" vprašanja kot kakemu debilu.

Pa kako je to moguće?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

čarli ::

Matako je izjavil:

Čudno mi je tudi, da vedno sumničavi Jajo ni opazil, da mu je Miki postavljal "snemalna" vprašanja kot kakemu debilu.

Pa kako je to moguće?


Jah lej verjetno je bil jajo v šoku, da ga sploh še vidi živega:)

jaykbe ::

thomas mayer...8-O
pri bobovniku ob 22h

Matako ::

To je prva stvar, ki sem jo jaz opazil, medtem ko so ostali bluzili o vsebini - ki je kar nekaj, dvojna igra verjetno. Mediji sploh niso trznili na ime avtorja.

Pač niso šli čez mikislovno obuko.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

driver_x ::

Sumljivo je tudi to, da mu je nekje vmes zmanjkalo kasete, potem pa se sklicuje na posnetek konca pogovora.

Matako ::

Temu se reče dramaturški kiks, napaka kontinuitete. To imaš občasno tudi v vseh boljših filmih.

Je pa (naknadno?) potem v označil, kaj je bilo na zadnje posneto kot opombo v tekstu.

Ja nič. Posnetki očitno so, Jajo tudi ni več nevaren saj ga zdaj že vsak klofta kot kako lajdrico, če se mu le da.

Ne vem, jaz bi dal to kar na Net!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Tom1991 ::

M.K. vs. J.J. + Bonus

Tisti, ki še vedno menite, da gre za Mitjevo narkomansko blodnjo, boste morali začeti resno razmišljati o kemiji, ki jo goltate sami. Mogoče ne vsi nejeverni Tomaži, saj baje nekaterim "vernikom" novega "evropredavatelja" zadostuje, da jih pogleda in že so "mokri" oziroma "mokre"... "Evropredavatelja", ki ima enormne svetovno priznane reference. Končal je obramboslovski faks, ki seveda ni znan po extremnem obisku genijev oz. mislecev...V diplomi je med drugim zapisal, da dvigala nehajo delati in da mesta ostanejo brez vode. Oboje seveda v primeru izpada elektrike. To je pogruntal naš vrli vodja ene TOP slovenskih strank. Mora biti res brihten, a ne? Sploh, če sestavlja stavke, ki so na nivoju povprečno bistrega 5-letnika. Zaključki, ki jih je navedel so še rang nižje. Nekje pri štirih letih, nam je vsem globoko jasno, da brez štroma ni ravno fajn. Današnji mladini še prej...Živel Janez Janša. p.s.: Če vam po današnji objavi iz nadaljevanke Patriotske igre slučajno še ni "pribilo", vam bo prav kmalu...Upam, da ne boste takrat govorili, da gre za svetovno zaroto proti vam, sicer normalne "strune" vsakega na pol vojaškega režima, ki ga tako ljubi SDS.


Hmm... le kaj nam pripravlja spoštovani bloger? :)) Morda pa boste (bomo) le dočakali epski konec vse zgodbe...

Matako ::

Tom1991 je izjavil:


Hmm... le kaj nam pripravlja spoštovani bloger? :)) Morda pa boste (bomo) le dočakali epski konec vse zgodbe...


Jaz z manj kot epskim koncem sploh ne bom zadovoljen. Postal sem izbirčen.

Se pravi spet čakamo na posnetke! Konec tedna?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Pričakoval sem vašo podporo na sodišču. Vsak dan prejmem desetine elektronskih sporočil, podpore, dobrih želja in podobno. Upal sem na vašo prisotnost na sodišču.


Ja saj, prisotnost. Mogoče bi pomagalo, če ga ne bi tako hitro zapuščal med obravnavo? Bo še kdo pomislil, da je spizdil.

Recimo v ZDA. ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

xxxul ::

Arlington = ahhh, simbolika
Glede na to kar je o sodniku napisu bi blo zanj se najbols da spozdi, se pa sprasujem a je najpej spizdu pa pol napisu, al najprej napisu, prebral, in potem podurhu

Oldi ::

Avtor mitja kunstelj Kraj: New Jersey, Združene države Amerike
Pa ne da je že v novi domovini in da bomo res dočakali delirijum.

Oldi ::

V Patriotskih pa na dnu objave:
Kraj: Severna Amerika

Postaja logično zakaj je zapuščal obravnavo.

Počakajmo še malo na epski razplet. Si predstavljate posnetek Dareta na internetu, ki se hvali z Ridlovimi ojroti in par mesecev kasneje sodnika, ki bo moral izreči juhuhu let zapora. Če je Hilda dobila 2 leti za 200k€, ki jih ni sunila zase, koliko bi zaslužil JJ?

Matako ::

Včeraj dop. za Bežigradom pri prečkanju prehoda srečam lika, totalno podobnega Mikiju. Postava, faca, frizura, stil oblačenja. Po mojem vidim Like Mikiliksa že povsod. Stvar je šla tako daleč, da sem mu hotel kar slediti ampak na srečo je bil na kolesu, jaz pa peš - kar me je zbudilo iz blodenj.

Bojim se, da se izgubljam. :'(

Oldi je izjavil:

V Patriotskih pa na dnu objave:
Kraj: Severna Amerika

Postaja logično zakaj je zapuščal obravnavo.


Ehm, te "ameriške" objave so že zadnje 3 epizode. Najmanj od sobote.

Ampak v najnovejši piše o pripetljaju na Trdinovi.

Ta ponedeljek je prišlo do zanimivega srečanja. Parking hiša na Trdinovi! V pritličju stopim v dvigalo.


Očitno je Miki nekako prisoten na daljavo na večih koncih.

Torej le nisem edini, ki se mi meša.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Po Googlovem uradnem štetju, sem od marca 2012 na njihovi platformi Blogger, pridelal 5.4 milijona obiskovalcev



Tole drži. In zakaj je tako?


Ker nam sporoča da so naši politiki ne več homoseksualci ampak bestialci, da vsi kradejo in da gre zato vse v maloro. Poštenega ni.

In potem iz horsija velja preiti na travco občasno in kakšno pivo. Življenje je pač težko... in če nočeš sedeti v jarku, ob tebi pa izterjevalec Grete ali Špelči, ki čaka koliko boš naberačil, se je treba naučiti borilnih veščin, čefurje neprestano zmerjati pa vseeno z njimi držati poslovne vezi in ja dobro moraš biti oborožen.

Je to je novo vreme ki nam ga prinaša nov red. Mikstone pa slikovit glasnik8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

donfilipo je izjavil:

Ker nam sporoča da so naši politiki ne več homoseksualci ampak bestialci,



Naši politiki so vsi zoofili. Jebejo namreč nas, ovce.
/\/\.K.

donfilipo ::

Ampak je priznal Karaya da imajo in rabijo malo pomoči iz tujine:))

Ali kar veliko?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

luli ::

Mislim, da je čas, da začnemo z iskanjem novega sovražnika. Janez nas je preprosto odjebal. Nikjer več ni možno zaslediti njegovih ciničnih izjav, s katerimi je večkrat revoltiral "partizane", ki so vas popeljali v suženjstvo. Prejšnji teden sem bil v Seiersbergu, kjer sem hotel na banki odpreti račun in nanj položiti nekaj gotovine, pa mi jodlar za šankom sploh ni pustil odpreti računa, češ da nisem državljan in niti ne delam v AT, torej po njegovo nimam niti interesa. Seveda sem ga imel, zato sem šel v center na Volksbank.

Mi pa so zanimiva ta naklučja. Ciperčani so imeli okoli velikonočnega ponedeljka nekaj svojih praznikov, nekaj delovnih dni vmes, pa so bile banke zaprte. Če omenjeno preslikamo v Slovenijo, bo nekaterim še žal, da je 2. maj dela prost dan, ponedeljek in torek pa bi lahko bile banke zaprte.

donfilipo ::

Ne resno, ko sem prebiral Krugmana, ki je vpliven levičar in to v najbolj vplivni državi na svetu (USA), se mi je potrdilo, da je levica nekako čudežno izgubila vso realno moč in poleg njegove razlage, se vseeno pojavi še veliko nepojasnjenih vprašanj.

Je že lepo videti, da 75 ali več odstotka ljudi če jim enostavno poveš (po hayeku:) kaj je socializem zares (ono je bil komunizem:),...pri nas še vedno odločno so za socializem, ....ampak to se nikjer ne pozna. Ta vseeno odmira.

In da je še huje sicer malo drugačne cifre pa vendar: v USA isto.
Ni čudno da izpade, da je neoliberalizem neka nujna pot.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

IQ42 ::

Don! Falil si thread!

donfilipo ::

Nope.

Mikstone je na nek način poosebljeno tisto, kar danes namesto nas zofofilov levice in filozofov resnice...in pa kriptolevičarjev, ki iščejo svoje veliko korito,....predtavlja Miki tisto, kar je odgovor. Bes. Vedno večji bes in kaj pride iz tega naj bi pa vedeli.....ampak natanko pa spet ne.

Pauk Krugman samo analizira. Posluša in razume ga pa hudičevo malo ljudi. No bes pa počasi slišijo vsi8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Okapi ::

da je levica nekako čudežno izgubila vso realno moč
Saj pravim, manjka teoretična podstat. Kapital 2.0. Brez tega ni nič. Stare teorije so propadle skupaj s Sojuzom (in lokalno z Jugo), novih pa ni.

Včeraj dop. za Bežigradom pri prečkanju prehoda srečam lika, totalno podobnega Mikiju.
Jaz sem pa včeraj zvečer v Šiški srečal originalnega avtorja te veličastne teme - sicer malo zanemarja slo-tech, ampak je ponosen, da njegova tema tako lepo živi.;)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Matako ::

Pozdravi ga in izrazi spoštovanje v mojem imenu, veliko mu dolgujemo! Gre za resnično epsko S-T temo.
Eno in edino.

Škoda, da sedaj Miki kani izpreči. :(
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Hja Kapitala Karla Marxa marjanci niso kaj prida resno ne jemali ne obravnavali.

Zato dvomim da so za kaj takega dozoreli. Malo upanja le dajejo Krugmani in podobni, ki poznajo principe sodobne ekonomije, več ali manj se njihova ekonomija realno izvaja, detajl (satanski:) je le ta, da recimo v FED-u sedijo ponavadi hudi ideološki freshwater nasprotniki le-tega ...in ja tudi par naših, ki potem pokomentirajo, da so pri nas na oblasti spet komunisti, ko vržejo jajota:) Ni čudno, da se to nekje v židovski maniri potem odrazi:))

Ampak dobro ajde za hec če bo zdravje bom sam začel topic Kapital 2.0, kjer bomo najprej govorili o napakah enke, pa da vidimo!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Rado1 ::

V zadnjem Prižonu je pa Miki zajebal.
Računal sem, da se bo Dejan izvlekel. Simpatična baraba je bil. Miki ga pa pusti tako naivno še enkrat ujeti.
Jejhata.
««
182 / 256
»»