» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
102 / 256
»»

ColdCat ::

Matako ::

Odlična fotografska serija!
V bistvu zadnji dve sliki predstavljata zmagoslavlje ob uspešno zaužiti žuji in spokojnost potem. Saj jaz si to tako predstavljam.

In tudi zelo dobro povzame nivo storitve v prenekaterem hrvaškem lokalu, žal.

Mimogrede, kaj zdaj pomeni zadnji stavek na mikiliksu? Da knjiga je, ali da je nov rok?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Pomoje je Miki že na predpredzadnji sliki konzumiral Žujo, samo še čaka, da začne delovati.

Zadnji stavek pomeni, da ti še kar čakaj, se boš še načakal.

Matako ::

Žuja ti da trenutni rush.. butne pa z zamikom.

Ja nič.. torej čakajmo. A vedi Mačk - kdor čaka dočaka!

EDIT: Kaj pa če knjiga že je na Črnem netu?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Dokler se čaka, bodimo olimpijski. Danes na guglu dudlu šprint čez ovire
 11,6 sek

11,6 sek

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

poweroff ::

Hja, na Hrvaškem zadnje čase kar mrgoli takih in drugačnih fotografov, ki človeka ne pustijo pri miru... Da ni tudi učitelj luli med njimi? :))
sudo poweroff

Matako ::

Matthai, pusti rumeni splet - raje se zakoplji v črnega in najdi Knjigo!

EDIT: kaj meniš, je sploh še varno gledati Mikijeve bloge? Tip je menda top heker, da mi ne bo kaj vdrl!?!?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Mikijeva tema ponuja kar nekaj bonus dogajanja:
Poleg baznega spopada Miki proti celemu svetu se nam že nekaj časa ponuja duel Matthai - Luli.
Po prefinjenosti, je ta duel bistveno nad Mikijevimi bitkami. Predvidevam, da trenja trajajo še iz nekega drugega obdobja, teme,...

Matako ::

ColdCat je izjavil:


Po prefinjenosti, je ta duel bistveno nad Mikijevimi bitkami.


Tukaj se vidi vpliv Slotehove Šole prefinjenega trolanja. Tukaj ni robatega obkladanja ampak lasersko natančno podjebavanje.
/\/\.K.

enadvatri ::

Black web
, vsak četrtek ob neznani uri in Marjan Kodelja ...

Za kakšne informacije gre? Je naslov mala slovenska tajna? Je kdo že obiskal to onion stran?

leiito ::

Matako je izjavil:

Matthai, pusti rumeni splet - raje se zakoplji v črnega in najdi Knjigo!

EDIT: kaj meniš, je sploh še varno gledati Mikijeve bloge? Tip je menda top heker, da mi ne bo kaj vdrl!?!?


Bolj je vprašanje ali je to zadnje čase še vredno branja in najbolj, ali si to pisanje zasluži futranje avtorjeve potrebe po pozornosti z mikstonološkimi "analizami".

Če koga res zanima "poročanje" o tem kdo je spredaj, kdo je zadaj, komu šivajo anus, kdo je predebel (vse to ob obsojanju Janšatove nestrpnosti do drugačnih) etc., stvar okusa, vendar je težko iti mimo dejstva, da Miki še vedno ni predložil enega samega dokažčka za trditve ob katerih se Munchausen skrije, da je bil večkrat ujet na kontradikciji, če ne kar laži (to je najbrž razlog, da ga tudi najbolj levi mediji očitno ne jemljejo resno), da ne razume kako sistem sploh deluje ("imuniteta" info pooblaščenke?), o Knjigi itak že zdavnaj škoda besed, in pa, vsaj za moj okus to pač ni sprejemljivo, spet grožnje s fizičnim nasiljem, tokrat Virantu.

Se beremo zopet, ko/če izide Knjiga.

poweroff ::

Kdo vidi sumljive povezave: http://www.zurnal24.si/moski-prostituti...

:))
sudo poweroff

Karaya 52 ::

Hm, v zivljenju sprostitev skozi oddaje Springerja morda koristi, tako sam jemljem mikilogijo, verjamem pa, da so tisti, ki v tem iscejo neko matematicno eksaktnost, malo razocarani ali razbiti (carli, balandek). Meni je recimo vseeno ce Bolgarija meji na Madzarsko. V trenutkih mikibrezveterja, pa se zabavam z duelom Matthai:Luli, Pezdir:Golob, Elikan:D.Jankovic, Ségol?ne Royal:Valérie Trierweiler etc.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Matthai:Luli, Pezdir:Golob, Elikan:D.Jankovic, Ségol?ne Royal:Valérie Trierweiler etc.


Fajn družba, ni kej. :))
sudo poweroff

Karaya 52 ::

Ja, sam da ti ne bodo prevec krila zrastla (Ségolene spusti, ker je nihce vec ne mara). Ko si slaven in ce zgledas kot gej, si potencialna zrtev hekerskih napadov, upam da do mikijevih blogov dostopas preko proxya?

Matako ::

Mimogrede, če se vam zdi Mikijevo rohnenje nad polnejšimi damami v zadnjih epizodah nesramno in nekorektno, pomislite še enkrat. Gre za najnovejši novinarski trend. Oglejte si recimo zadnji prispevek v Sobotni prilogi Dela domnevno najboljšega slovenski kolumnista Marka Crnkoviča (o katerem ve sicer Miki povedati marsikatero pikro):

Dva dni pozneje grem kopat po računalniku, ali sem že kdaj nekoga javno opisal kot bajso ali bajsa. Če odštejem Tita ob neki obletnici in v času objave štirimesečnega sinka ("bajsasti ljubitelj cigar" oz. "najlepši mali bajsek na svetu"), sem kaj takega objavil samo enkrat - čeprav za tri osebe naenkrat -, in sicer 4. januarja 1997 v kolumni z naslovom My Fat Lady v Sobotni prilogi Dela. Šlo je za kritiko ne zelo smešne silvestrske oddaje TVS, v kateri so nastopile Desa Muck, Ljerka Belak in Šerbi, kot nekakšen Stan in Ollie brez Stana, samo v troje. Poleg besede "bajse" sem v tekstu uporabil tudi druge nekorektne besede kot "bunka", "debeluhi" in "debele Slovenke ali vsaj eksplicitne kot "salo" in "kilaža".


http://www.delo.si/mnenja/kolumne/fail....

Miki je v primerjavi s tem takorekoč inštruktor bontona.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

poweroff ::

Karaya 52 je izjavil:

upam da do mikijevih blogov dostopas preko proxya?

Preko dark fibra. ;)
sudo poweroff

čarli ::

Karaya 52 je izjavil:

Hm, v zivljenju sprostitev skozi oddaje Springerja morda koristi, tako sam jemljem mikilogijo, verjamem pa, da so tisti, ki v tem iscejo neko matematicno eksaktnost, malo razocarani ali razbiti (carli, balandek). Meni je recimo vseeno ce Bolgarija meji na Madzarsko. V trenutkih mikibrezveterja, pa se zabavam z duelom Matthai:Luli, Pezdir:Golob, Elikan:D.Jankovic, Ségol?ne Royal:Valérie Trierweiler etc.


Od kje tebi, da iščem matematično eksaktnost v mikologiji in sem razočaran (ali celo baje razbit) nad njo? A ti kaj več veš od mene al kako?:D

Karaya 52 ::

Tvoje napore pri oznanjevanju Mikigelija poznam z drugih forumov. :) Mogoce si zdaj ubral bolj saljivo pot, na zacetku si bil pa kr hud. Avantgarda mikilogije.

Zgodovina sprememb…

ColdCat ::

Ja, čarlija se tudi jaz spomnim iz financ, pa tudi pri Mikiju, ko je Miki še dopuščal komentarje, je bil nek čarli oz. charlie (ok saj lahko je kdo drug) poln besed podpore.
Smo pa bili vsi v rani mladosti mikilogije na svoj način pravoverci, šele potem jokerji. Je kar zabavno brat stare komentarje od vseh. 8-)

Natančna meja med enim in drugim stanjem ni natančno določjliva - Werner (ne oni pevec, ampak Heisenberg) je nekaj pisal o tem.
Spomnim pa se Mikijevega posta, ki bi ga v mikilogiji lahko postavili za trenutek preobrata. Šel je nekako takole: "Ko zmanjka resnih vprašanj in tem, nadaljujejo modeli tvojega kova. Se poslavljam, nikoli nisem čekiral formumov in jih tudi v prihodnje ne bom."
8-)

Diferenca stanja po času večkrat pride v našo zavest šele retrogradno.:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

Ja mikijev evangelij je nekako obrnjena verzija pravega. Đizus je imel najprej okrog sebe kup likov, ki so WTFjali in jih je bilo treba stalno prepričevati, nakar so hitro obrnili plato, ko so se začeli pojavljati čudeži.

Pri nas so bili najprej čudeži, potem smo bili vsi zasanjani, zdaj smo pa v WTF fazi.
/\/\.K.

čarli ::

Karaya 52 je izjavil:

Tvoje napore pri oznanjevanju Mikigelija poznam z drugih forumov. :) Mogoce si zdaj ubral bolj saljivo pot, na zacetku si bil pa kr hud. Avantgarda mikilogije.


Ja drži, da sem mikija kar dosti objavljal na začetku:) sedaj ga pa ne več ker ni kredibilen zaradi neizdaje knjige;) In daleč od tega da bi bil razočaran...

ColdCat je izjavil:

Ja, čarlija se tudi jaz spomnim iz financ, pa tudi pri Mikiju, ko je Miki še dopuščal komentarje, je bil nek čarli oz. charlie (ok saj lahko je kdo drug) poln besed podpore.
Smo pa bili vsi v rani mladosti mikilogije na svoj način pravoverci, šele potem jokerji. Je kar zabavno brat stare komentarje od vseh. 8-)

Natančna meja med enim in drugim stanjem ni natančno določjliva - Werner (ne oni pevec, ampak Heisenberg) je nekaj pisal o tem.
Spomnim pa se Mikijevega posta, ki bi ga v mikilogiji lahko postavili za trenutek preobrata. Šel je nekako takole: "Ko zmanjka resnih vprašanj in tem, nadaljujejo modeli tvojega kova. Se poslavljam, nikoli nisem čekiral formumov in jih tudi v prihodnje ne bom."
8-)

Diferenca stanja po času večkrat pride v našo zavest šele retrogradno.:|


Ja drži jaz sem bil tisti charlie. To pa zato ker je wordpress in pač drugje sodelujem še kje v angleško govorečih blogih;)
In ja miki je izgubil krediblnost s tolišnem prestavljanjem izida knjige. Ok rečmo, da knjiga npr obstaja in da je vse res glede težav z njo itd. Ampak pojavlja se vprašanje zakaj venomer določi datum in potem tega ni nikoli ne izpolni. No jaz drugače nisem naročil knjige tako, da vsaj se ne morem pritoževati, da sem finančno nategnjen:) Sicer pa zdajle po tanovem že zbira denar na blogu za sodnijo;)

PS:
Del magnetograma posnetka, ki je nastal v prostorih INFO TV na predvečer aretacije Vladimirja Voduška!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JJ : očitno moja naklonjenost in gostovanje ne pripomoreta k rasti televizije. Vlado, razmisli o drugih možnostih. Sanacija najbolj tečnih upnikov, ... upnikov... (premor-tišina)... bi bila dobrodošla. Leo ti je šel dovolj na roko, Mojca in njeni ti dajo mir, ne pritiskaj, ni čas za to.

VV : če se ne Slivnik ubil, bi stvari izgledale drugače.

JJ : ( ga prekine.. ropot stola..) ne začenjaj s tem Vlado, prosim ...

VV : ( razburjeno) stiskajo me z vseh strani, lahko ti govoriš, če pa bi dogovor in če bi denar, dobro, zdaj bom jutri nekaj rešil, od tega Korošca, če bo sploh.

JJ : ( ga prekine ) previdno s tem Vlado, previden bodi, da ne več težav kot koristi. Slivnik bi lahko počakal, res ne vem, kar se mene tiče, sem storil vse, da Karnerjev ne izročijo.... Več se izpostavil ne bom, ko se poleže vihar, ostane sapica. Samo na času je treba delat, čas Vlado, čas je denar... samo čas in volja.

VV : ( po nekaj sekundni tišini ) nimam jaz časa , nimam jaz več tega časa, razumeš Janez, nimam . ( tišina ) nimam tega časa (cviljenje)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JJ : sporoči jutri, kako je šlo s Korošcem, jaz pa bom videl z Jožetom, kje smo nasedli z Dejanom. Ne skrbi za mulca, smatraj za urejeno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Magnetogram obsega tri strani. Gre za pogovor po oddaji in ne pred njo, kot lažejo desni nakladači. Cel magnetogram naj objavi kdor hoče. Jaz ga ne bom, če ga ni nihče drug. Tonski posnetek dokazuje, da na Dimičevi niso spisali pravljice ampak so zgolj prepisali posnet pogovor.

http://mikstone1.blogspot.com/2012/08/w...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Matako ::

čarli je izjavil:

Ampak pojavlja se vprašanje zakaj venomer določi datum in potem tega ni nikoli ne izpolni.


Zaradi tradicije? Samo ideja.
/\/\.K.

čarli ::

Ja morda je res zaradi tradicije :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

ZaphodBB ::

Utk ::

Če je to najbolj sočen del prisluhov...

dronyx ::

Kakor jaz poznam JJ-ja je on (upravičeno?) skrajno paranoičen in da bi take blebetal po navadni telefonski povezavi...? To se lahko zgodi kakšnemu novincu na naši politični sceni, težko pa kupim, da se to zgodi človeku s tako kilometrino in poznavanjem delovanja sistema, pa čeprav so njegovi na oblasti in bi s tega vidika lahko vladalo bolj sproščeno vzdušje pri uporabi sodobne komunikacijske tehnologije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

čarli ::

dronyx je izjavil:

Kakor jaz poznam JJ-ja je on (upravičeno?) skrajno paranoičen in da bi take blebetal po navadni telefonski povezavi...? To se lahko zgodi kakšnemu novincu na naši politični sceni, težko pa kupim, da se to zgodi človeku s tako kilometrino in poznavanjem delovanja sistema, pa čeprav so njegovi na oblasti in bi s tega vidika lahko vladalo bolj sproščeno vzdušje pri uporabi sodobne komunikacijske tehnologije.


O kakšni telefonski povezavi ti to pišeš? Ta pogovor med jajotom in voduškom ni bil zabeležen preko telefona;)

dronyx ::

čarli je izjavil:

O kakšni telefonski povezavi ti to pišeš? Ta pogovor med jajotom in voduškom ni bil zabeležen preko telefona;)

Ampak? Hočeš reči, da so zaradi tega primera šli ozvočiti Voduškov studijo oziroma prostore njegove TV? So mu prišili oddajnik v suknjič? Imeli vohune, pomešane med ostalimi delavci TV, ki jih ni noben opazil? Verjetno to ni tako enostavno izvedljivo, kot je videti in dvomim, da bi šli zaradi tega primera uporabljati take prikrite metode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

donfilipo ::

Ma nekaj ne zastopim res.

Če gre za konstrukte, potem je treba resno prevetriti našo demokracijo. Takle pogovor, kaj šele obljubljeni od Mikstona, objavljeni seveda, ko bo ljudje po glasu spoznali, da gre za avtentične...bi pokopal domnevne maligne narcise. Ti naj bi po Freudu in Frankensteinu ogrožali demokracijo in našo dejansko ogroženo deželico. Pa tudi brez mumbo jumba bi šlo:) Ljudje bi pozneje volili pač tiste, ki ne poslujejo na vsakem koraku mafijsko.

Razumem tudi past, po kateri se z žveplom vsuje leviathan po tistem, ki kaj takega posname in objavi.

SAMO! Pazite tole. Nekateri se za dobre reči žrtvujejo, drugi razstrelijo:)) in precej bedasto se mi pa zdi, da pa v tem primeru lepo nekje anonimno na internetu ne objavi domnevnih posnetkov.

Trdim da vse obstoječe in domnevne parauomi:) skupine, dejansko ob kontsruktih imajo dela več, (kera pička sesuva oba glavna pola naše oblasti do stopnje, da so postali popolnoma neverodostojni:), kot če bi jih anonimnež razkrinkal, da dejansko so mafijaši. Tu imajo interese recimo samo kake jugo tajne službe, za majanje pozicije Slovenije, kot dozdaj balkanske kredibilne poročevalke v Evropo. In če je kak Jelko ali Lojze rekel kaj po resnici:), imamo pa jasno da zamere. (Večno nas bodo krivili tudi za razpad juge..vsaj nezavedno) Slišijo pa v Evropo in Hrvati, in Srbi pa vsa juga praktično bolje kot mi!

No Mikstone je obljubil, da se bo za narod dal pribiti na križ:), ampak nekako odlaša. Če prav vidim, kdo ga na odlaganje opozarja:)..potem ga povsem razumem. Če pa si je zadeve zmislil...je pa vse skupaj precej sumljivo:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Po drugi strani pa...

Če bi se pa uresničila moja pesimistična napoved, da se po objavi ne bi spremenilo nič, bi se pa sam razstrelil od besa nad hlapci...ampak ono ultracankarjanskimi:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Podprite Mikija v boju za svobodo!
Podprite blog, se pravi mene! Tekoči račun najdete pod Mikstone report, če koga gane, da me aktualna oblast utaplja z izvršbami in ostalimi prijemi, ki pomenijo lahko edino maščevanje. Če ne drugače, ga bomo pa finančno uničili in utišali. Igra je stekla.

Igra je stekla = to niso več heci (op. prev.)

Drugače pa ste opazili, kako Jajo v tajnih posnetkih nekako prevzame Don Corleone dikcijo (Vodušek imej potrplenje, sve ćemo to srediti + razni pregovori) ... medtem ko ima na uradnih posnetkih čisto drugo predstavo za javnost? No saj na tajnih posnetkih tudi brusi novinarke čisto drugače, kot ženo doma. Verjetno!

Tip je tak dvoličnež!! ;(
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

dronyx je izjavil:

Imeli vohune, pomešane med ostalimi delavci TV, ki jih ni noben opazil?


Da. Tonski mojster se je pač odločili malo kasneje izključiti mikrofon ;). Sodeluje v osvobodilnem boju proti jajčasti strahovladi. Vsak prispeva po svojih močeh.. in sedaj lahko prispevate tudi vi - na Mikijev račun.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Miki je Vladeku dolžan še 100e.
Zanimiv pogovor med JJ in VV. Škoda, da zraven ni še totega WW

ColdCat ::

Kot vemo, se Vladeku lahko uslugo vrne z obiskom v njegovi oddaji - za dvig gledanosti.
Samo ideja! Miki gostuje na Stolu (v vrednosti 200e), tako da potem Miki dobi še 100e od Vladeka.
Ta poteza bi Vladekovo tv končno lansirala v orbito. 8-)

Samo kaj ko Miki tako ne rad nastopa pred kamerami.:(

Matako ::

Na črnem netu kroži še dodatni zvočni zapis (t.i. četrta stran), ko sta VV in JJ dobila nenaden obisk v studiju, ravno ko sta se odpravljala.
WW: čujte pa ka te se gresta vidva tukaj fanta!
JJ: Walter, prosim te.. ne zdaj.
VV: Kaj pa ti tukaj?
WW: Saj je jasno zakate se je Slivnik pokno - čuj tolko sranja kot sta mu ga vidva nakopala, kdo se neja bi? In še Janez tala okrog pištole ko bombone - ka si nor!
JJ: Zdaj ni čas za to...
VV: Jaz? kaj imam jaz tu zraven? Jan...
JJ: [zvok podoben brci pod mizo]
WW: Dobro saj ni važno. Čuj Vladek, daj pojdi ti jutri h totemu Korošču in ga dobro prišraufaj... ti bom jaz razložo kak te ga stisneš...
[posnetek postane nerazločen, ker akterji odhajajo iz prostora]
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Mačk se strinjam... na Mikijevem mestu bi sicer zahteval precej višjo cifro za nastop. To bi bila najbolj gledana oddaja v zgodovini InfoTV, končno!

Težava bi nastala, ker bi VLadeka znal po oddaji obiskati kdo drug kot Jajo osebno. Paravomo ne pozna usmiljenja!
/\/\.K.

donfilipo ::

Črni net?
Tretja in četrta stran od policije ukazanih prisluhov?
Glavni policist odstopi, ker je dovolil špric teh prisluhov med publiko?
Pravzaprav najprej do še nedavnega aktivnega obenem specialca in narkomana/kriminalca?
In Jajo kot don potem to lepo zaustavi s par namigi svojim oprodam?

Eto vidite! Ni vse u ajmarju, zato ker imamo popolnoma nesposobno birokracijo in popolnoma deklasiran in degradiran proletariat iz realnega sektorja.

Miki pokaže, da sta samo Jajo in potem Janko za zamenjat, potem je pa stvar rešena.

To vam povem fantje sploh ni drago;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Sem preveril še pri cijaših, kar me je stalo 1 kave. Banda pokvarjena ne dajo zastonj nič.

Pravijo, da sta se minister in prvi policist sprla v konceptu denarja. Za policijo. Minister bi za vedno manj denarja, več in boljše rezultate, Goršek pa čuti zavezanost policistom in se s čim takim v vlogi glavnega odgovornega in izvajalca česa takega, ne more strinjati.

Khm8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

dronyx ::

Matako je izjavil:

dronyx je izjavil:

Imeli vohune, pomešane med ostalimi delavci TV, ki jih ni noben opazil?

Da. Tonski mojster se je pač odločili malo kasneje izključiti mikrofon ;). Sodeluje v osvobodilnem boju proti jajčasti strahovladi. Vsak prispeva po svojih močeh.. in sedaj lahko prispevate tudi vi - na Mikijev račun.

Torej tonski mojster sploh ni bil del policijske ekipe za izvajanje prikritih preiskovalnih ukrepov, ampak je iz čistega domoljubja posnel "off the record" pogovor med Janšo in Voduškom v studiu in trak samoiniciativno odnesel na policijo, da so naredili prepis, ki ga je potem dobil v roke Mike in nam na blogu serviral samo par vrstic - t.i. "teaser" (več pa seveda v knjigi ko bo če bo)?

Ti res verjameš v to? Kaj na to porečejo diplomanti SDS-ovega političnega tabora v Lepeni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

poweroff ::

dronyx je izjavil:

Ampak? Hočeš reči, da so zaradi tega primera šli ozvočiti Voduškov studijo oziroma prostore njegove TV? So mu prišili oddajnik v suknjič? Imeli vohune, pomešane med ostalimi delavci TV, ki jih ni noben opazil? Verjetno to ni tako enostavno izvedljivo, kot je videti in dvomim, da bi šli zaradi tega primera uporabljati take prikrite metode.

O MOJ BOG!

Zdaj postajajo stvari jasne. Imeli so tajnega agenta, da, ampak kdo je bil to? V prostoru sta bil samo Vodušek in Jajo. Iz tega sledi, da je bil tajni agent Jajo osebno!

Zdaj je jasno, da Jajo dela za Kučana... :)):D:))
sudo poweroff

ColdCat ::

V prostoru so bili trije, ne dva 8-)8-)8-)

...
JJ Vlado, razmišljal sem
VV Janez, res pritiskajo iz vseh strani. Rad bi ti koristil še naprej.
JJ Primamkuje nam specialcev. Mislim takih kot je bil nekoč Kunstelj, za operativne zadeve. Vlado razmisli o tem.
VV Jaaaneez [prestrašeno cviljenje]
JJ Vlado, ne bova zdaj o tem. Plačali ti bomo osnovni kurs samoobrambe, to je vse, od tam pa se znajdi sam.
[Slišijo se koraki, vrata se odprejo in zaprejo, v sobi se sliši otroško jokanje]
WW Pa daj Vladek, ka se te zdaj cmizdiš. Janezu te povej za tote steroide od Karnerof, jih boš dobo kolko češ. Toti Korošec neja kompliciral za gevihte iz Uniora. Eine Monat trening, pa boš novi paravomofc.
[tonski zapis nerazločen, slišita se močan jok in globok krohot]
...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Karaya 52 ::

Tako si pa Janse nisem predstavljal, off the record se ga lahko lotis kot solarcka. Kaj je s tem jokom? Gre za dojencka, ki ga ob gnusnem krohotu konzumirajo? Vse skupaj zacenja spominjati na kaksno Kafkino storio.

Zgodovina sprememb…

Oldi ::

donfilipo je izjavil:

Po drugi strani pa...

Če bi se pa uresničila moja pesimistična napoved, da se po objavi ne bi spremenilo nič, bi se pa sam razstrelil od besa nad hlapci...ampak ono ultracankarjanskimi:)

Tudi moja napoved je bila, da se ne bi nič zgodilo, ampak počasi prihajamo v brezizhodno situacijo, folk ima vsega dost in bo treba udarit s posnetki.
Miki bi rad keš, ni problem, iz moje strani je dobu že davno + za knjigo in ni problem še 100€, da bi pa sedaj prispeval pa ne morem, stvar je preveč v oblakih. Bolje rečeno, če je vse res kar piše, je greh, da ne da na plano in nas odreši tega psihopata, ki bo uničil celo politično sceno. Vse kar je vredno se umika, na plano pa lezejo bolniki.
Mar Miki res misli, da bo v sodnih postopkih zmagal, kakega bo izgubil, vmes bo kaka izvensodne poravnave, zmaga ali 2 pa nič ne pomenita. Prevečkrat je šel preko mere in bo obsodba upravičena - čeprav so njegove navedbe resnične. In dlje kot bo čakal z objavo, slabše bo, več spodrsljajev - beri nesramnosti, si bo nakopal, amnestije za žalitve pa ne bo dobil zlepa.

Po svoje pa, kdo bi ga pa trenutno podprl, komu je do tega, da prevzame oblast. Ampak situacija bo vedno slabša, se bomo res skuhali v lastnem soku.

Okapi ::

Zdaj bo s knjigo udaril murgelski palček (požar press).

O.

poweroff ::

Ja, ata Milan že zbirajo za knjigo. Pa ne šoldov - jahte! :))
sudo poweroff

donfilipo ::

Miki bi rad keš


Ma po pravici povem pojma nimam...kaj se dejansko dogaja.
Znaki so precej mešani.

Če bi rad kdo kaj izsilil, potem jasno ne more objaviti niti drobtinice, saj bi to imelo impakt resnice. Detajli kasneje, bi bili samo pravno filozofska zavrzlama. Tako še vedno po obilni donaciji in opravičilu recimo jajota, lahko reče: 'smo nekaj skadili pa se je porodil en hec8-)'....in jajo opere ime.

Potem je tu ironična situacija, ko tudi če dejansko kdorkoli drug objavi kaj spornega o naši politiki.. in je to posnela tajno in na nelegalen način, ga mora leviathan preganjati po uradni dolžnosti...itd....

No ne glede na vse to...pa je matako iz teme naredil nov žanr,...kjer če ne drugega, ljudje spoznavajo kako lahko je danes proizvesti teorije zarot...in kako se nemara lahko vsak ubada s tem, kaj je v vsaki taki teoriji, tudi skoraj obvezno, čisto resnično! In s tem kaj je čisti nesmisel.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Cervantes ::

Zadeva je končno jasna.

Jajo je pri bankah zapufan za cca0.5M€.

Najbolj primitiven način pranja denarja, kar obstaja.

Koliko dobi soproga, ne vem.

Ampak on dobi cca 3K€ za fukcijo poslanca in premiera.

Kar seveda pomeni, da jima ostene dobrega jurja za plačilo položnic in ostali šit, ki ga mormo plačvat (še)živeči, preostali občani.

Če familija Janša s tem sfolga, svaka čast!

Brothers, tole res smrdi. Skyhigh!

No. Marshigh.

Jaz sem bil v začetku res malo skeptičen do Mikija - čeprav sem, čisto zares, dal tistih 25(?)€ za knigo - (iz firbca) mampak danes... OMG, in ta tip nam je danes preCednik vlade... God Help Us All...

Poberem pese, mačke in babo, pa via Australia... ne, še bolš Agentina... al pa... WTF, that island - Pintcairn? Yes. That is it. Čim bl preč od tega ... državnega suicida.

Vaš obupani,

Zgodovina sprememb…

Cervantes ::

BTW, če se v Grčiji skregaš z babo in maš vsega dost, pa si pokličeš privat letalskega prevoznika da vse skupaj odcijazi domov... iz poslanske plače?

WTF!

Pubeci, ta zadeva prerašča Mikologijo.

Dejte mal sami razmislt.

This thing smells as hell. Skyhigh. (as above)..

Matako ::

1. Nič ne prerašča Mikilogije - to je analitična veda.

2. Donfilipo... jaz sem iz teme naredil nov žanr? Da fuq? Saj smo vendar skupaj opazovali, kako se je Miki iz dokaj nespretnega pisca prelevil v vrhunskega mojstra svojega žanra. Res, z veseljem bi si pripisal zasluge, a bodimo pošteni... nič ni bolj koristilo blogu kot tisti preklop na novo platformo in verzija 2.0 Speciala. Že prej niso bili to heci, potem je bilo to še dobro napisano.

Je pa res, da je predvsem Mikiliks dostikrat recimo temu, zelo konfekcijski... in ga moramo potem bralci sami začiniti. Ja, lahko si predstavljaš blog kot neke vrste teorijo zarote v kit izvedbi. Ampak spet, to ni moja domislica.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()
««
102 / 256
»»