» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
84 / 256
»»

cilpet ::

leiito je izjavil:

Založba, če je pametna, je registrirana v Mongoliji. Pa da vidimo potem kako bodo šle odškodninske tožbe.


Ali pa v Sealandu....

leiito ::

Ok, pa Sealand, če vam je tako všeč. Sicer se mora knjiga najprej pojaviti, ampak hipotetisch, ali "definiranje odgovornosti", kar najbrž pomeni, da založba ne prevzema odgovornosti za resničnost navedb, založbo tudi dejansko ekskulpira odškodninskih tožb? Ne vem kako je s tem v Sealandskem pravnem redu, v Mongoliji lahko pišeš o Janši po mili volji.

young ::

Knjiga, malo morgen, ali mu še kdo sploh verjame?

Matako ::

Malo nerodno bo, če bo treba knjigo dvigniti v knjigarni na Sealandu. :8)
/\/\.K.

Okapi ::

Ni panike - ena skupinska dostava prek izanglije.com, pa je.;)

O.

young ::

Ni panike - ena skupinska dostava prek izanglije.com, pa je.


No tisti, ki ste vplačali za knjigo, malo iznajdljivosti pa bo.

poweroff ::

leiito je izjavil:

založbo tudi dejansko ekskulpira odškodninskih tožb?

Valjda da ne.

Ampak tukaj ni pravnih posledic glede morebitnih žaljivih navedb v knjigi, če me razumete. :))
sudo poweroff

Karaya 52 ::

Malo me kronologija muci, knjige so bile torej ze ritiskane, karkoli ze to pomeni (videl bi jih naj nekdo izmed adminov ali Matthai, tako Miki), brez zaloznika pri parahomo tiskarjih, ki so ga imeli za ****** boya ... in po tej kalvariji s podpisom vse prepusca zalozbi, ki zna biti isti para****.

Matako ::

Hm knjige so bile že ponatisknjene - torej pomeni da jih bo neznana založba morala odkupiti ali od Mitje ali od tiskarja (ker nekaj je bilo namigov, da mu je Miki dolžen?).

No enkrat, ko so knjig pri založbi jih bo Miki spet odkupil nazaj, da poravna obveznosti do prednaročnikov. Cena? Sitnica, saj je založbi prodal tudi pravice (poravnava?).

Sliši se kot razumen poslovni načrt!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

poweroff ::

Za včerajšnji dan, ja. (1. april) :))
sudo poweroff

Marat ::

Matako je izjavil:

od tiskarja (ker nekaj je bilo namigov, da mu je Miki dolžen?).

Mislim da je Parahomo pri tiskarju "poravnal" vse račune... >:D

Matako ::

Nove Gate so spet tu. Osmi del v katerem naši junaki končno prestopijo v Islamsko republiko - čuti se zatišje pred viharjem. Sicer nič omembe vrednega. Knjige se vmes zalagajo.

Dialog dneva:
M: Drugič naj te nategnejo, pa se bom obrnil stran! V: Ne bi bilo slabo!
:|
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Novi Mikiliks je tu. Tokrat razkriva ozadje našega prvega diplomata, Kahlsberga in mračne, duha stiskajoče prerokbe prihodnjih dni pod Jajovim škornjem. Članek se bere kot nekakšno Janezovo (lol) razodetje ("kriza armagedonskih razsežnosti", "apokalipsa slovenskega naroda") in poteka v tej hiperboli do izjav v prvi osebi, podobnih tistim, ki so jih majevski mediji podajali pod vplivom psihotropnih prigrizkov.

Ena bolj mističnih epizod, zagotovo! O knjigi nič novega.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

No evo!! Mikija je nekdo prehitel s posnetki: http://reporter.si/slovenija/nov-filmsk...

Nazoren prikaz homoseksualnega seksa, esesovci in fašisti se pojavijo v dokumentarcu Jaz sem Janez Janša, zaradi česar so imeli zaposleni v Viba filmu pomisleke do sodelovanja pri filmu.


Sicer četniške uniforme niso eksplicitno omenjene, samo mogoče so vključene v "esesovci in fašisti".

Po mojem je to to!
/\/\.K.

Okapi ::

Nove Gate so spet tu.
In že spet ena malo sumljiva zadeva - nisem še videl Turka, ki bi se sekiral zaradi kajenja na bencinski črpalki.;)

O.

Cervantes ::

Highly improbable.

BTW, admin, a ni malo patetično, da mi kot zanimivo branje na tem forumu ponujate

SLOBODAN MILOŠEVIČ V DEPRESIJI??? (RIP)

iz leta 2001?

Dejte se mal zresnt no.

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Beres temo iz let 1991-1994, in se pritozujes o temi iz leta 2001?

Cervantes ::

LOL... maš prou

:)))n.

Matako ::

Že kaj novega o založbi in knjigah? Časa ni veliko - izdane naj bodo do 18. da se izkoristi moment gneva proti jajčasti strahovladi in Jaja vrže z oblasti - učinek knjige in splošne stavke bo uničujoč!

---
Kje je knjiga?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

VelikiTun ::

Bo potrebno počakati na denar za naslednji fiks, da bo imel novo halucinacijo.

Matako ::

Ker če knjige ne bo, predlagam, da gremo na ceste s transparenti "Kunstelj, kje je knjiga?"
/\/\.K.

driver_x ::

Hudujete se zaradi neizdane knjige, obenem pa pozabljate, da ste s "knjigo" že dobili precej več: že skoraj eno leto se zabavate in debatirate o izgovorih za ne-izide in prestavitve izida. Vse skupaj je že zdavnaj preraslo v limonado. Kunstelj očitno zelo dobro ve, kaj narod potrebuje.

Matako ::

Sammy, tega se saj jaz dobro zavedam in sem, recimo, hvaležen. Samo knjiga še vedno vztrajno ne obstaja tako.. celovito, kot bi si želeli.

Mimogrede, enkrat zdaj bo obletnica "izdaje" knjige ne? Ve kdo točen datum?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

ampak slobota pa vseen več ni....

cilpet ::

Slaba novica... Barnes&Noble gre v stečaj.
Upam, da bo stečajnemu upravitelju še uspelo spraviti Patriotske Igre na svetlo. :)) :)) :))

Matako ::

Mogoče Mitjo končno sreča pamet in izda knjigo v elektronski obliki, kot smo mu svetovali že zdavnaj?

Ker tole z založbo... ma čisto preveč enostavno se je rešil.

Samo še vedno... Kunstelj, kje je knjiga! :))
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

cilpet ::

Glede da ga ni že več kot teden slišati, mislim da kleše knjigo na brački marmor. Retisk v3.0 ...

Matako ::

Ah nostalgija...

Vajenc je izjavil:

nnn je izjavil:

jaz sem doma že nekaj dni. Pojasnila v "DRAMI" na Mikstone !

Fajn za tebe, da si doma. Čim prej izdaj knjigo. Od mene garantirano dobiš dva kupljena izvoda ;)


Izgleda, da smo spregledali obletnico :/
/\/\.K.

cilpet ::

"MIKSTONE REPORT !!!
naporen je bil minuli teden, zato nisem imel časa za pisanje. Zvečer več na blogu...."

Evo ga, sem vam rekel, da je klesal v kamen ...

gmajestix ::

Ne vem, če je kdo opazil ampak na Specialu je sedaj v ozadju slika Mitje v postroju s soborci.

Zgodovina sprememb…

Matako ::

... in to s SAR80 jurišno puško - mogoče prav tisto, s katero sta na Barju s Kraljem krave jagala.

Drugače pa ne bi škodilo kaj novega teksta... je že kar malo kriza. Rabim blogerski fiks!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

TASO ::

Matako je izjavil:

Sammy, tega se saj jaz dobro zavedam in sem, recimo, hvaležen. Samo knjiga še vedno vztrajno ne obstaja tako.. celovito, kot bi si želeli.

Mimogrede, enkrat zdaj bo obletnica "izdaje" knjige ne? Ve kdo točen datum?


Mislim da je bil prvi omenjeni/obljubljeni datum 27 april 2011, potem pa takoj na naslednjem blugu, po 1. maju...in tako naprej in naprej in naprej...

cilpet ::

Chuck Norris je edini, ki je prebral knjigo "Patriotske igre" by Mitja Kunstelj.

Matako ::

Skrbi me. Ni knjige, ni novega Mikiliksa, ni 9. epizode Gat, ni ničesar... še tweetov ni. Ničesar.

Upam, da ni Mikiju "ketna dol padla", kot se reče?
/\/\.K.

leiito ::

Skrb je odveč. Zadeve so zdaj v rokah založbe, ki je kupila stroške in zato ni več te sile, da se distribuciia začne, takoj ko bo mogoče. Razen če se založba čuti prizadeto, da sta knjigi (omenjeni sta bili namreč dve, ampak morda gre za re-tisk in izdajo založbe) in še posnetki prišli v roke ožjemu krogu ljudi. Očitno gre za izjemno dobro obveščeno založbo, ki ji dobronamerna, a neprevidna poteza ni ušla. Najbrž se zdaj dela SWOT analiza in je damage control mode razlog zamude, če temu lahko tako rečemo.

Matako ::

Upam, da imaš prav, leiito. Samo res je že kriza. Danes sem iz obupa šel na mikstone.blogspot.com (alias Brazilec)... tip je vedno bolj nesramen! Vsi se norca delajo.

In kaj je z obljubljenim nadaljevanjem Speciala??
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

To, Matako, so znaki odvisnosti. Obsesivno-kompulzivna motnja. Čeprav tudi sam veš, da roba že nekaj časa ni več niti približno ista, še vedno vsaj 5x na dan preverjaš, če te čaka nova doza pedikure Vinka Vasleta. Brazilec sicer ima svoje kvalitete, ni pa primeren kot substicijska terapija. Si poskusil Iztoka Gartnerja?

leiito je izjavil:

To, Matako, so znaki odvisnosti. Obsesivno-kompulzivna motnja. Čeprav tudi sam veš, da roba že nekaj časa ni več niti približno ista, še vedno vsaj 5x na dan preverjaš, če te čaka nova doza pedikure Vinka Vasleta. Brazilec sicer ima svoje kvalitete, ni pa primeren kot substicijska terapija. Si poskusil Iztoka Gartnerja?


kaj pa pomeni, če se ti post obarva zeleno (ki te ljubim zeleno)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Cervantes ::

NOTORIČNEGA NARKOMANA NAŠLI UTOPLJENEGA V ODTOČNEM GRABNU NA BARJU

How's that za peto stran DELA?

čarli ::

Matako je izjavil:

... in to s SAR80 jurišno puško - mogoče prav tisto, s katero sta na Barju s Kraljem krave jagala.

Drugače pa ne bi škodilo kaj novega teksta... je že kar malo kriza. Rabim blogerski fiks!


Evo ti fiks:D
http://mikstone1.blogspot.com/2012/04/k...

Drugače pa zgleda, da bo mesec april prinesel knjigo;)

Ta mesec bo založba predstavila težko pričakovano in vnaprej spljuvano knjigo. Vse kar morate vedeti, boste izvedeli v reklamni akciji in na predstavitvi, ki jo pripravlja založba ta mesec. Tisti, ki ste naročili pri meni, boste obveščeni po elektronski pošti. V sanjah si nisem predstavlaj te scene in odisejade, ki je včasih dišala po polomijadi. Tisti, ki so me uničevali, so se naenkrat ponujali kot rešitelji in zavezniki!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Okapi ::

The ZaložbaTM;)

O.

Matako ::

čarli je izjavil:


Evo ti fiks:D
http://mikstone1.blogspot.com/2012/04/k...

Aaaa, paše. :D
Zanimiva mi je izjava:
Najbrž marsikdo te dni pregleduje WL strani. Keep good work! Malo naivno sem "razbobnal" informacijo, kar baje ni praksa in navada. Zdaj je kar je.

Lepo smo ga svarili pred Julianom - tip je neresen.

Drugače pa knjiga do konca aprila torej. Spet imamo rok - meni so zadnje leto kot bioritem. :D

Bi bila pa dobra fora, da bi knjiga izšla 27. aprila, na obletnico "izida". Priročno je to dela prost dan, tako da se bo lahko praznovalo!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

Keep good work?

Matako ::

leiito je izjavil:

Keep good work?


No malo wtfja. Ni važno, glavno da bo Knjiga pri Založbi. Stvar dobiva nekakšen Kafkovski pridih!

Drugače pa.. šampanjčki so še na ledu? Moj je. Razmišljam, da potem, ko bo Knjiga izšla bi sam napisal kakšno delo. Razmišljam neke vrste epistolarni roman (v obliki dopisovanja), ki bi spremljal dogajanje na namišljenem slovenskem forumu, kjer člani debatirajo o prihajajočem dogodku, ki jim bo vsem spremenil življenje in vrtiljak občutij, ki se sproti razkrivajo čakajoč na prelomnico do končnega napetega vrhunca... in ne nujno razpleta. Vmes bi zvedeli mogoče še več kot o samem Dogodku o tistih, ki nanj čakajo, o njihovih željah, stremenjih, strasteh. Nekaj (homo)erotike rabiš zaradi prodaje. Za nameček bi en ali dva pacienta vmes celo zginila v sumljivih okoliščinah!

Naslov bi bil "Novo leto v aprilu".
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

VelikiTun ::

Fantje, Čakajoč na Godota. Pove dovolj.

donfilipo ::

Ah ni tako hudo.

Da bomo zgubili smisel in morda življenje čakajoč pred monitorjem na nedefiniran čudež?

Jest sem vseeno vmes preveril pri mafiji, pa na svoj način tudi uradnih organih, ali se da ugrabit zlobo in denar nekaterih uglednih branilcev črnega princa, da si potem lahko privoščim normalno življenje in kakšno ukrajinko.

Saj veste, da dam slamco v kombajn in da ona to otepe tako, da bom še 6 tednov potem pel odo o traktorju. Morda celo kako novo gangsta rep verzijo:)

Odgovori so daleko manj optimistični kot nam ga da Mitja.
Mitja je le up dvihajoč.

Realnost pa obup.
>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

donfilipo je izjavil:


Saj veste, da dam slamco v kombajn in da ona to otepe tako, da bom še 6 tednov potem pel odo o traktorju. Morda celo kako novo gangsta rep verzijo:)


Kot pravi pregovor: Prepeva se, ko se zmaguje.

Nismo še tam.
/\/\.K.

donfilipo ::

Najboljši producenti sveta pravijo, da je recimo Whitney, pa še morje njih zgubila soul, ko je šla na zdravljenje.
Ali drugače, da ptica trnovka poje najbolje, ko ima v srce zaboden trn.

Da pa ni čas za slavitev zmage, ampak kvečjemu za en pošten očenaš, če smo nekje ujeli kos kruha in pašteto pa vem.
8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

TASO ::

Po moje se je Miki upogumil in bo koncno dal knjigo ven. Prezivel je namrec prvi kontakt s "Crnim". Mogoce sta po "ritualu" celo izmenjala kake informacije in mu je sef, rekel da je primerni cas za knjigo sedaj, pred stavko in drugim sranjem, tako da folk mal pozabi na dejansko stanje v dezeli...

imagodei ::

Vidim, da še kar teče debata o knjigi... Teme ne spremljam redno. A to gre zdaj že za tretje nadaljevanje, ali še vedno čakamo na prvo?!
- Hoc est qui sumus -

Matako ::

TASO je izjavil:

Po moje se je Miki upogumil in bo koncno dal knjigo ven.


Ja saj. Šurc in Zgaga vodita že 3:0 v knjigah! Kako pa ona nimata težav s Parahomom? Zdaj razen, če je Miki prestopil k isti založbi in končno res bo.
/\/\.K.
««
84 / 256
»»