» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
32 / 256
»»

Cervantes ::

Tole je zanimivo:

[url]http://cables.mrkva.eu/cable.php?id=109...

komentar z Mikston bloga

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Cervantes je izjavil:

Tole je zanimivo:


Ma , če je tole zanimivo... pisanje takih duhamornih depeš lahko človeku da misliti, kam je prišel v življenju :D
/\/\.K.

Cervantes ::

A Robertson?

Menda je bil ambasador.

Zgodovina sprememb…

Oldi ::

Ma ja, en aberveznik, ki ga je Udbomafija - tako kot Fince in severne sosede, ovila okrog prsta. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

McNato ::

Naloga veleposlaniko je tudi lobiranje za vojaške posle. In v tem primeru je General Dynamics izvisel.

Vanich ::

Dons pa bo - knjiga, kajne? Sigurno bo, hehehe...;((

TASO ::

"dolgujem vam pojasnilo, kaj dogaja! Knjiga je natisnjena in pripravljena za distribucijo. Po nasvetu odvetnika spoštujem "gentelmanski dogovor", da do srede 7.9. ne bom napisal ali objavil nič kar zadeva JJ in njegove ožje sodelavce. Prav tako sem dal besedo, da do srede ne bom poslal naprej nobene knjige ali objavil katerikoli posnetek. Medtem, ko držim besedo nasprotna stran blebeta o neverodostojnem blogerju in bivšem obsojencu. Jaz naj pa do srede spoštujem t.i. premirje?

V sredo se ne bo spremenilo nič. JJ lahko kupi eno knjigo ne pa cele serije.
Bloge naj bi umaknil in kaj hočem za to? NIČ nočem, mir mogoče. "
pojasnilo mikstona na BMW forumu.....
sreda je tukaj,me prav zanima naslednji izgovor....

HomeEdition ::

Mikstone,

gentelmansko bi blo poslat knjige tistim ki so jih plačali, v zadnjem mesecu ali dveh si namreč večkrat zatrdil, da se bo to zgodilo - takoj ko bodo natisnjene...!
Ugotavljam, da vse bolj izgubljaš na verodostojnosti in se hkrati bojim, da bomo močno razočarani vsi tisti, ki smo upali, da boš vsaj malo pomagal razpihati meglo v dolini šentflorjanski.

lp

Keyser Soze ::

Sori ane, samo tale "megla v dolini šentflorjanski" je bolj kot ne "megla na vaših očeh".

Tale tema je zelo lep odraz zakaj je "dolina šentflorjanska tako zamegljena". Ne zaradi akterjev, ki počnejo kar pač počnejo, ampak predvsem zaradi ovčk, ki v en glas skupno blejajo vsakemu kekcu, ki pride mimo. Že mal obične kmečke pameti ne bi nikomur škodilo. Kaj več od tega bi bil pa IMO že pravi čudež.

Slovenceljni. Pa mi ni glih najbolj povšeči Godina.
OM, F, G!

HomeEdition ::

beeeeeee

Keyser Soze ::

Jp.
OM, F, G!

solatko ::

Megla v dolini šentflorjanski je vsak dan bolj gosta in je tudi utopija pričakovat, da jo bo kakšna knjiga razredčila, sploh pa ne odpihnila.
Bo pa to meglo odpihnila ulica, ko ljudje ne bodo mogli več shajat iz meseca v mesec, kar pa bo zelo kmalu, če bomo tako nadaljevali.
Najnevarnejša je nemoč, ko človek nima več kaj izgubiti, takrat prične delovati samoohranitveni nagon, kjer se pa na posledice ne gleda.
Delo krepa človeka

Keyser Soze ::

Ja, samo enkrat je premraz, drugič je vroče, pol je že dež, pa kakšen dopust.

Kurc pa ulica če so take naravne razmere. Gremo rajši po blogih brat pravljice in mal komentarje pisat 24ur. Ker smo tako zelo emancipirani. >:D
OM, F, G!

ColdCat ::

Čas čakanja "dokazov" :D je treba preživeti čim bolj kvalitetno :)). Mikstonov komentar izpred nekaj mesecev na članek o gdč. Jud :D... V razburjenju je pozabil stisniti shift :))

http://www.politikis.si/?p=29726

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

TASO ::

jep, mogoce smo res ovce,ampak pol si tudi ti, ko sodelujes pri teh forumih....
vseeno pa morate nekaj vedeti,veliko navedenega od mikstona, pa se tako tezko verjetnega se da (in sem) preveril in drzi...tip ima dost dober stil pisanja in zakaj potem ne bi bral njegove knjige,pa kaj ce je sem in tja dodal kaksno cvetko...in ja ne verjamem (upam pa) da bo knjiga,sedaj me bolj zanimajo njegovi izgovori zakaj knige ni. Tisti ki so placali tistih 25 EUR verjetno ne bodo obubozali,majo pa razlog vec da knjigo zahtevajo,od nas ovac, ki samo klikamo...

solatko ::

Keyser Soze - Ti govoriš o organiziranih mitingih, jaz pa govorim o spontanem uporu, brezpravne, lačne raje (redke so penzije, ki zagotavljajo oskrbo v domu upokojencev, redke so plače, ki zagotavljajo normalno preživetje, množica brezposelnih se veča iz dneva v dan......), tudi nov vodni top ne bo pomagal, ko se bo raji enostavno sfuzlal.
Delo krepa človeka

ColdCat ::

Namesto, da drug drugega prepričujete v lasten prav, raje preberite komentar od kralja objavljen februarja letos. Branje na lastno odgovornost:D
Kljub vsemu zlopočetju tega Kučana pa mi gre na smeh, ker mi je enkrat v gostilni Kopač na Brezovici Kučan zmaknil 2 bedra od pohanega piščanca. Če ne verjamete lahko povprašate Miha Pleška gsm: 041 631 333, šefa gostilne, z menoj sta bila tudi Janez Vehar gsm: 041 661 622 in pa Nataša Avbelj.

Zgodilo pa se je takole: med tednom pozno zvečer pridemo Janez Vehar, Nataša Avbelj in jaz v gostilno Kopač. V gostilni pa se je nahajal le Milan Kučan s svojimi bližnjimi. Že sem mu hotel reči, če se kaj salutira ko vstopi v gostilno slovenski Kralj... pa sem se premislil, ker nisem vedel kakšna bo reakcija Janeza Veharja in Nataše Avbelj. Ona dva bi prej potegnila s Kučanom kot pa z menoj, zato sem se raje vzdržal.

Kučan me ni opazil, opazila pa me je Štefka in njegova hčerka. Takoj se je začelo nekaj šušljati pri sosednji mizi.

Ko sem naročil pohanega piščanca in vse ostalo, se čez čas vstane Milan Kučan in gre direkt v kuhinjo gostilne.

Ko nam je bilo postreženo, pa pride iz kuhinje Mihatova mama in nam pove, da so se bedra ZAŽGALA !!!

Kaj hočemo, smo se sprijaznili. Kasneje pa so opazili, ko je Kučan odhajal, da je odnesel s seboj v aluminiju nek zaavitek za domov.

http://www.politikis.si/?p=16047

ratkob65 ::

Pravkar sem po pošti prejel knjigo. Ko jo poskeniram vam pošljem povezavo!

Keyser Soze ::

A, lej, pa se bo razkadila megla v dolini šentflorjanski. Baje...

Če ni ratkob65 en BrumčiTM oz. en alterego od Mičota. Ker drugače se baje knjig ne sme skenirat in razpečevat, razen z dovoljenjem avtorja.>:D
OM, F, G!

drmr1980 ::

Mikeston,

a mojga prjatla Mišota ste pa moral v izložbo fuknt tam pred Eldoradom :-)
Je pol še cel mesec jamru...to je pa po moje bla scena...
Kdo je pa sploh v resnici sprožu frko?

Vanich ::

ratkob65 je izjavil:

Pravkar sem po pošti prejel knjigo. Ko jo poskeniram vam pošljem povezavo!


Potem se Mikstonu opravičujem. Samo še linki do kočljivih posnetkov manjkajo potem....:D Ali so v knjigi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

TASO ::

evo ga .................http://www.internetlastpage.com/

ColdCat ::

Cervantes ::

@Ratko:

First impression?

Pa ne skenirat. It stinks.

poweroff ::

ratkob65 je izjavil:

Pravkar sem po pošti prejel knjigo. Ko jo poskeniram vam pošljem povezavo!

Dajmo malo skepse.

Uporabniško ime: ratkob65
Čas prve prijave: 25.08.2011 14:03:00

Edina tema kjer je "vesoljec" sodeloval je pa tale (https://slo-tech.com/forum/s87927).
sudo poweroff

Matako ::

Forumski podtaknjenci... to je konec. Knjige ne bo :(
/\/\.K.

residual ::

Avtorju knjige...
A se bi tako težko bilo slikat z natisnjenimi knjigami, ki "čakajo" samo še na delivery. Z eno klinčevo sliko padejo vsi dvomi o obstoju knjige... ne pa nekajmesečna prepucavanja in obtoževanja da je, pa da ni, pa da bo...

imagodei ::

Sej bi se slikal, sam kaj, ko je ni... Problem je, da ljudje hočemo verjet, da bo.
- Hoc est qui sumus -

Matako ::

imagodei je izjavil:

Sej bi se slikal, sam kaj, ko je ni... Problem je, da ljudje hočemo verjet, da bo.


Lol, ob tej izjavi sem kar zaslišal naslovno glasbo od X-Files :D
/\/\.K.

Keyser Soze ::

Matako je izjavil:

Forumski podtaknjenci... to je konec. Knjige ne bo :(

Je BrumčiTM ane?!

Samo tale tema je pa že sama po sebi čista legenda. To je boljše kot vsaka druga, o pristanku na luni al pa napadu 9/11.:D
OM, F, G!

imagodei ::

@Matako

Exactly... Kaj pa je bolj zanimivega, kot vladne teorije zarote? Tudi pri nas na vsake par tednov oživijo teme z idejami o 9/11 inside jobu, chemtrailih, moonhoaxu, pa gre pri takih zadevah po večini zgolj za blodnje bolnih umov. Če pa zadeva dejansko ima neko osnovo in smrdi do neba...
- Hoc est qui sumus -

ratkob65 ::

Saj nisem nikjer napisal, da sem po pošti prejel knjigo Patriotske igre.
Priznam pa , da sem namenoma tako napisal, da vidim hitrost vašega odzivanja.

Knjige zaenkrat še nisem naročil (sem jo imel namen), ker sem pravočasno odkril debato na tem forumu in sem na lepem postal razsetljen o realnosti izdaje te knjige.

V izid knjige verjamem torej približno toliko, kot verjamem v poštenost cerkve, managerske sposobnosti BP, vesoljce itd.

Dragi forumaši, v kolikor sem vas z mojo provokacijo užalil, se vam iskreno opravičujem.

Matako ::

ratkob65 je izjavil:

Saj nisem nikjer napisal, da sem po pošti prejel knjigo Patriotske igre.
Priznam pa , da sem namenoma tako napisal, da vidim hitrost vašega odzivanja.


S-T Šola prefinjenega trolanja :D

EDIT: knjige skratka ni. Resnica je še vedno nekje zunaj.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ratkob65 ::

TASO je izjavil:

jep, mogoce smo res ovce,ampak pol si tudi ti, ko sodelujes pri teh forumih....
vseeno pa morate nekaj vedeti,veliko navedenega od mikstona, pa se tako tezko verjetnega se da (in sem) preveril in drzi...tip ima dost dober stil pisanja in zakaj potem ne bi bral njegove knjige,pa kaj ce je sem in tja dodal kaksno cvetko...in ja ne verjamem (upam pa) da bo knjiga,sedaj me bolj zanimajo njegovi izgovori zakaj knige ni. Tisti ki so placali tistih 25 EUR verjetno ne bodo obubozali,majo pa razlog vec da knjigo zahtevajo,od nas ovac, ki samo klikamo...


Se strinjam, da se da nekaj od tega preveriti in je tudi res. V primeru izdaje te knjige gre bodisi za odlično in poceni marketinško lansiranje knjige, ki bo v trenutku razprodana ali pa gre enostavno za nateg. Sam bolj verjamem v nateg.

Keyser Sose. A mi prosim pojasniš kaj pomeni BrumčiTM? Sem nov, pa tega slenga ne poznam. Me matra firbec, ker ne vem a se lahko nasmejim svoji neumnosti ali pameti. Verjetno neumnosti?

Keyser Soze ::

Mal poguglaj za terminom "Rok Brumen".

Ti bo hitro jasno kaj in kako. Enak vzorec kot si ga videl tam se ponavlja tu.
OM, F, G!

thor24 ::

Dobr no, Brumči je dobil malo več kot 25€. :D

Sicer pa naj bi bil včeraj sestanek Mikstone vs. JJ odvetniki o umiku knjige in bloga. Blog je danes še gor, tko da... :P

Se pa stvari premikajo. Najprej je bilo rečeno, knjige ni... potem spet, knjige ni... pa spet ni... zdaj pa KNJIGA je!!! Še malo, čisto malo, pa bomo na točki ...knjige so poslane! :D

Ocenjujem (ko Nostradamus :D) da bo knjiga prispela do sobote!!! ("tri dni po izdaji naj bi jih prejeli", torej včeraj sestanek + 3 dni = sobota)!

Do sobote se bo videlo ko je Boban a ko čoban! :P

"Živi bili i videli"

Matako ::

Upam, da ne bo še ena "oslovska drsalna revija".
/\/\.K.

ratkob65 ::

Keyser Sose
hvala za pojasnilo. Sem pogledal. Ja je verjetno res zaslužil malo več.

Thor24
Do sobote se bo videlo ko je Boban a ko čoban! :P

Ha, lepa primerjava, res sem se nasmejal.

ColdCat :: včeraj, 13:26:48
Tole pisanje od Kralja ima kar nekaj podobnosti s stilom pisanja Mikstona. Se vidi da sta si delila stanovanje. Kaj misliš?

imagodei ::

Jaz ocenjujem, da gre za nateg preprosto zaradi tega, ker težko verjamem, da bi nek prekaljen obveščevalec, ki menda pozna domnevne Janševe metode in tehnike, šel v tak način promocije svoje knjige. Človek, ki je bil menda pripravljen izvesti državni udar, je menda prisluškoval kopici posameznikov in menda posegal po celi vrsti nelegalnih metod zastraševanja nasprotnikov, bi za malico pojedel nekega neprevidnega obveščevalca, ki po blogih objavlja delčke slike realnega dogajanja. Ne morem verjeti niti, da je prekaljen obveščevalec lahko tako naiven, da ga nek tiskar nateguje iz tedna v teden, tako da on potem konstantno prelaga datum izida knjige na svojih blogih.

Zdej, lahko da se motim, ampak dosti je že, da pogledaš film B produkcije, ki obdeluje tematiko političnih intrig oz. zarot, pa vidiš, da dežurna "gobezdala" obležijo v mlaki krvi potem ko jih doleti "freak accident". Razumel bi, če bi se neka čistilka v Janševi službi dokopala do občutljivih dokumentih, da bi zgodbo tako naivno neprevidno objavljala na blogu - ampak bivši obveščevalec? Take stvari, ko hočeš bivše sodelavce razkrinkati in potisniti v gnoj, se menda ja pripravljajo v popolni tajnosti, tako da cela resnica pride na dan v kosu! Prekaljen obveščevalec bi pa ja moral vedeti, da ga bodo poskusili na tak ali drugačen način ustaviti, ko bo začel groziti z objavo posnetkov!

Ne se hecat. I don't buy it, ne od prekaljenega obveščevalca. Četudi bo knjiga kdaj ugledala luč sveta, je njena kredibilnost močno načeta zaradi kredibilnosti samega avtorja.
- Hoc est qui sumus -

thor24 ::

Nič ne bo s soboto! :D

http://mikstone1.wordpress.com/2011/09/...

o.p. knjigo Patriotske igre lahko še vedno naročite in plačate kot do zdaj. V naslednjem tednu dobite knjigo vsi kupci. Ni skrivnost, da me namerava nekaj oseb napasti z vsemi pravnimi sredstvi, kot so se izrazili. V precepu sem bil včeraj kaj storiti. V ponedeljek bom dobil še zadnje odgovore na to kar se dogaja oz. se bo dogajalo. Knjige ne bom umaknil. Nekaj vas je, ki bi radi knjigo osebno prevzeli. Težko vsem ustrežem zato knjigo dobite po pošti kot je dogovorjeno.

TASO ::

thor24 je izjavil:

Nič ne bo s soboto! :D

http://mikstone1.wordpress.com/2011/09/...

o.p. knjigo Patriotske igre lahko še vedno naročite in plačate kot do zdaj. V naslednjem tednu dobite knjigo vsi kupci. Ni skrivnost, da me namerava nekaj oseb napasti z vsemi pravnimi sredstvi, kot so se izrazili. V precepu sem bil včeraj kaj storiti. V ponedeljek bom dobil še zadnje odgovore na to kar se dogaja oz. se bo dogajalo. Knjige ne bom umaknil. Nekaj vas je, ki bi radi knjigo osebno prevzeli. Težko vsem ustrežem zato knjigo dobite po pošti kot je dogovorjeno.



Klasicni Brumci odgovor, spet pridobil 4 dni, in tako naprej in naprej in naprej.........
Kurac ga gleda, dost ga imam, cetudi knjiga pride jo ne bom kupil iz principa. Ta ovca ma dost nabijanja u rit.
KLAP END!

Matako ::

Daj no, ne boš odnehal ravno zdaj, ko je postalo zanimivo! Saj stavi, kaj se bo zgodilo naslednji teden. Po mojem bodo kakšne mračne figure obstopile Mitjo ravno na vhodu v pošto in mu preprečile pošiljko.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

thor24 ::

Samo res TASO no, kaj pa je par dni proti večnosti! :D

Evo, da spremenim "stavo". Knjiga bo naslednji petek!

V ponedeljek dobi zadnje odgovore, do torka premelje vse odgovore in ker se mu je*e za JJ, pošlje knjigo + 3 dni = petek!

ALL IN! :P

ratkob65 ::

Jaz moram iti v šolo k brumciju in mikstonu. Namreč ko me žena zaslišuje kje sem bil, kaj sem delal in podobno, mi nikakor ne rata prepričljivo pojasniti, da sem npr. delan nadure (bil sem seveda na pivu).

Mislim tudi, da bo nekaj ljudi še vseeno kupilo knjigo, pa če bo mikstone izjavil, da jo le zato še ni, ker so ga ugrabili vesoljci, ampak mu je čez 3 tedne uspelo zahvaljujoč svoji specialni izurjenosti, pobegniti.

Matako ::

ratkob65 je izjavil:


Mislim tudi, da bo nekaj ljudi še vseeno kupilo knjigo, pa če bo mikstone izjavil, da jo le zato še ni, ker so ga ugrabili vesoljci, ampak mu je čez 3 tedne uspelo zahvaljujoč svoji specialni izurjenosti, pobegniti.


Naj se jaz poizkusim v tem nadaljevanju:

Znašel sem se v notranjosti nekakšnega vesoljskega plovila. Ves omotičen, komajda sem zaznaval okolico. Vesoljci! Ugrabili so me. Sredi pusto opremljenega prostora je bila v naslonjaču očitno neka postava, obrnjena proti meni s hrbtom. Naenkrat se zavrti v naslonjaču ... Njavro!

- Pa pizda, Mitja, kje hodiš? Z letečim krožnikom krožimo že pol ure nad Ljubljano in te čakamo - folk že govori vse mogoče, veš kako sranje bo iz tega?

/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Vanich ::

Matako je izjavil:

ratkob65 je izjavil:


Mislim tudi, da bo nekaj ljudi še vseeno kupilo knjigo, pa če bo mikstone izjavil, da jo le zato še ni, ker so ga ugrabili vesoljci, ampak mu je čez 3 tedne uspelo zahvaljujoč svoji specialni izurjenosti, pobegniti.


Naj se jaz poizkusim v tem nadaljevanju:

Znašel sem se v notranjosti nekakšnega vesoljskega plovila. Ves omotičen, komajda sem zaznaval okolico. Vesoljci! Ugrabili so me. Sredi pusto opremljenega prostora je bila v naslonjaču očitno neka postava, obrnjena proti meni s hrbtom. Naenkrat se zavrti v naslonjaču ... Njavro!

- Pa pizda, Mitja, kje hodiš? Z letečim krožnikom krožimo že pol ure nad Ljubljano in te čakamo - folk že govori vse mogoče, veš kako sranje bo iz tega?



Matako - daj poj vsaj ti napiši knjigo - prisežem, da jo bom kupil! :D
Tudi mi bolj leži SF žanr, kot pa špijonka & krimič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

ColdCat ::

Nadaljujem, kar je začel Matako

Zastal mi je dih. Spet Njavro, spet skupaj, kot nekoč v Morisu, GDS-ju, ŽIP-u in še kje...jebada na kvadrat v glavnem.
-Kurac Dare, lahko je tebi, če bo šlo zdaj kaj narobe, boš rekel, da si vesoljc in imel boš mir, kaj naj pa jaz, če bo spet frka?
-Ne pizdi Mitja, Janez računa na tebe, ne pozabi tega.
Ne vem zakaj, ampak ob teh besedah sem se pomiril in ponosno pri sebi zaključil, da sem najbrž spet del velike in pomembne zgodbe....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

residual ::

s takimi komentarji se po neresnosti približujete obljubam avtorja knjige o izidu, dajte se vzdržat in počakat pa ga potem, ko bodo stvari jasne raztrgajte in popljuvajte.

Mitja če javno objaviš knjigo na spletu, in pobiraš 25-evrske "donacije" ti verjetno veliko userje nakaže denar še isti dan, pa če knjige nikoli ne preberejo. ,

TASO ::

MATAKO, COLD CAT dost dobr, kdaj bo nadaljevanje, naslednji petek?

Vanich ::

hehehehe: dejte odpret posebno temo, pa nadaljevat to SF Kunstelj zgodbo, nooooo!:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()
««
32 / 256
»»