» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
30 / 256
»»

Libertarian ::

Malajlo je izjavil:

In kje je Mitja? A so ga ali se je skril?


Mikišus bo OD in njegova knjiga bo pred naslednjimi volitvami počila v javnost ko Patria.

8-)
Sic semper tyrannis

borko ::

čarli je izjavil:


PS: In zgodba v knjigi ni fikcija;)


Kunstelj pa je v blogu napisal:
Vsaka resna država bi poslala likvidatorje na izdajalca te vrste.Slovenija hoče biti resna država,zato je general Hočevar odšel rakom žvižgat.Davno davno v začetku devedesetih sem bil v ekipi,ki je odšla v Beograd.Zgodbo iz tistega časa so povzeli časopisi:general Ivan Hočevar je storil samomor v hotelu Jugoslavija,strel v glavo………..konec.
Kako bi lahko nekdo tako zamešal dejstva?

Matako ::

Ma če je knjiga zgolj še ena zgodba "po resničnih" dogodkih je vse skupaj brezveze. Je pa verjetno bolje za avtorja s pravnega stališča ...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Keyser Soze ::

Čedalje bolj uživamo ob branju tele teme.

Samo ena stvar me še bega. Kdo je taprav butelj tule. Kunstelj al tisti, ki mu tako zvesto sledijo in požirajo njegove zgodbe z široko odprtimi očmi in neverjetno vero. Na koncu se bo izkazalo, da je glih on tisti najbolj evil genij, ki mu še celo Janša ne seže do kolen. :D
OM, F, G!

satfinder ::

Omenjalo se je gen. Hočevarja ... - o tem je bilo v
temule topicu rečeno:

Okapi: 24. feb 2011
"Zanimivejša je njegova navedba, da so slovenskega generala Ivana Hočevarja
v Beogradu likvidirali. Po dosedanjih podatkih je namreč Hočevar storil samomor.
Ni mi jasno, kaj sanjajo o likvidaciji ali samomoru generala Hočevarja. Na netu
je nekaj seznamov slovenskih generalov, in v nobenem ne piše, da bi že umrl.
Tudi ni moč zguglati nobenega drugega "arhivskega" zapisa, da bi umrl. Eden
od boljših poznavalcev slovenske generalske scene, generalmajor Marijan Kranjc
je leta 2008 zapisal: "... general Hočevar živi med Ljubljano in Beogradom ..."


Satfinder: 24. feb 201
"Bilo je streljanje povezano z gen. Hočevarjem. Zgodilo se je leta 1993.
Vendar se ni streljalo v hotelu Jugoslavija ampak v hotelu Bristol.
Streljali niso pripadniki MORiS, ampak je streljala žena gen. Hočevarja.
Tarča ni bil gen. Hočevar ampak njun sin Bojan.
Mati ga je ustrelila v spanju, ker zanj ni videla več prihodnosti.

Epilog:
Žena gen. Hočevarja je obsojena zaradi umora sina na obvezno psihiatrično zdravljenje."
http://outlaws.mojforum.si/outlaws-abou...


Okapi: 24. feb 2011
"... Leta 1995 je v enem članku o tem, kako živijo bivši častniki jugovojske,
pisalo takole:

Two years ago in hotel Bristol*, a shot from a gun has also interrupted
a life - the wife of general Ivan Hocevar, former commander of Territorial
Defense of Slovenia, fired a shot at her sleeping son Bojan, convinced
that there was no future for them, especially not for him. General Hocevar
has in the meantime got a small apartment and visits his wife from it,
who is at a compulsory psychiatric treatment."

*hotel Bristol, Beograd
Korak do konca in Naprej :).

imagodei ::

imagodei je izjavil:

ČE že govorimo o ČE-jih...

Če je knjiga res v nastajanju in vsebuje kakšne konkretne dokaze, ki so bolj obremenilni, kot sočne objave na blogih, potem je MK seveda lahko komu trn v peti. Ne bi se čudil, da bi prišlo do ovir pri tiskanju. Čeprav bi bil blog v takšnem primeru krasna reklama za knjigo, bi bil ob enem strel v stopalo, če bi bila Mitjeva agenda med drugim tudi razkrinkanje umazanih zakulisnih iger.

Take zadeve se bolj splača pripravljati v tajnosti, tako kot sta se tega lotila tale dva:
Zgaga: ... Poleg tega sva pazila, da skorajda nihče ni vedel, kaj preiskujeva. Če bi se namreč razvedelo, da oba preiskujeva trgovino z orožjem, sem prepričan, da bi ljudje, ki marsikaj vedo, dobili grozilna pisma, obiske in podobno.


Tako da že sam pristop prekaljenega specialca in obveščevalca vzbuja dvom. Po vsem, kar sem do sedaj prebral, je Mitja "narejen na galamo" in ga ne bi bilo fino v kaki diskoteki na slab dan pomotoma politi s pivom. Ne pravim, da je zaradi tega sam po sebi kaj manj verodostojen, ampak cela slika okoli njega se pa žal kar sama od sebe počasi ustvarja... ;((


Tole sem napisal pred dobrim mesecem. Še enkrat - težko verjamem, da bi razumen osebek šel na blogu javno razlagat, kako bo razkrinkal vsakovrstne zarote in verjel, da ga morebitni akterji ne bodo poskušali zaustavit. Vendar - možno je tudi to, čeprav govorimo o prekaljenem obveščevalcu, ki so mu menda jasne vsaj osnove delovanja v tajnosti.

Pač je tako, da zgodovino pišejo zmagovalci. Če je Kunstelj kdaj razpolagal s kakšnimi dokazi, bi to s pravilnim obnašanjem lahko prevedel v takšno zmago. Na koncu se pa izkaže, da sploh ni važno, a govori resnico - če ni sposoben v javnost spraviti dokazov, bo obveljal za norčka. Zgodovino bodo napisali drugi, ane.

ColdCat ::

Pripoved se vedno bolj zapleta. Fraz glede dokazov in sploh knjige, kot so "v naslednjih dneh, do konca meseca, v tem tednu, po praznikih, do poletja,..." ali pa kar preprosto "kmalu" je bralska srenja itak že navajena. :D

Alternativna zgodba iz tega obdobja, ki je opisana v part28 je objavljena tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

ratkob65 ::

A je kdo od vas že našel kakšen posnetek oz. povezavo iz knjige? Uporabnik na blogu od Mikstona, namreč trdi, da ji je našel. Glej http://mikstone.wordpress.com/2011/08/1...

Za to, da imaš toliko klikov na svojem filmu si kriv kar sam, ker jih nisi do izida knjige označil kot privatne.

Striček Google je tvoje filme poindeksiral in po naključju sem jih našel tudi jaz. Ne vem, če vse, nekaj pa.

konj
avgust 17, 2011

Okapi ::

Če bi jih kdo res našel, bi verjetno sedaj že vsi vedeli zanje.

O.

darkolord ::

Dvomiš v egoiste? >:D

ratkob65 ::

Ja mogoče pa jih je našel kdo od Paravoma, pa je Mikstona malo podražil s tem.

ColdCat ::

ratkob65 je izjavil:

Ja mogoče pa jih je našel kdo od Paravoma, pa je Mikstona malo podražil s tem.

A to tale paravomovec?

Karaya 52 ::

Da se v Sloveniji prisluskuje po dolgem in pocez ni nobeno novo odkritje. Obvescevalna soba s skrivnimi fondi, prestreljena z osebki ki so v osemdesetih delovali v skladu s smernicami rezima, ki mu je dol viselo za zasebnost. Jansi so prisluskovali, ko je bil se v opoziciji in o vsebini pogovorov obvescali Ropa pa verjetno se koga. V taksni kloaki zivimo. Sem pa presenecen v kaj vse so nekateri pripravljeni verjeti, ce to pomeni minus pike sovrazniku JJ. Ti slepci bodo razocarani, gotovo. Po dolgem in pocez jih nateguje osebek, ki se zapleta in zapleta. Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.

Odkrivate toplo vodo.

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Saj pravim.. pri nas osli ne le, da hodijo večkrat na led, ampak delajo piruete in trojne aksle.
/\/\.K.

ratkob65 ::

ColdCat je izjavil:

ratkob65 je izjavil:

Ja mogoče pa jih je našel kdo od Paravoma, pa je Mikstona malo podražil s tem.

A to tale paravomovec?

Ha, ha. Dober ja. Las ima toliko kot Darko.

čarli ::

borko je izjavil:

čarli je izjavil:


PS: In zgodba v knjigi ni fikcija;)


Kunstelj pa je v blogu napisal:
Vsaka resna država bi poslala likvidatorje na izdajalca te vrste.Slovenija hoče biti resna država,zato je general Hočevar odšel rakom žvižgat.Davno davno v začetku devedesetih sem bil v ekipi,ki je odšla v Beograd.Zgodbo iz tistega časa so povzeli časopisi:general Ivan Hočevar je storil samomor v hotelu Jugoslavija,strel v glavo………..konec.
Kako bi lahko nekdo tako zamešal dejstva?


Ja vprašaj ga;)

btree ::

Karaya 52 je izjavil:

Da se v Sloveniji prisluskuje po dolgem in pocez ni nobeno novo odkritje. Obvescevalna soba s skrivnimi fondi, prestreljena z osebki ki so v osemdesetih delovali v skladu s smernicami rezima, ki mu je dol viselo za zasebnost. Jansi so prisluskovali, ko je bil se v opoziciji in o vsebini pogovorov obvescali Ropa pa verjetno se koga. V taksni kloaki zivimo. Sem pa presenecen v kaj vse so nekateri pripravljeni verjeti, ce to pomeni minus pike sovrazniku JJ. Ti slepci bodo razocarani, gotovo. Po dolgem in pocez jih nateguje osebek, ki se zapleta in zapleta. Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.

Odkrivate toplo vodo.

Če vprašaš koga, ki je v politiki od tistih časov, ti bo povedal, da je vsaj 90% vsega res.

Matako ::

btree je izjavil:



Če vprašaš koga, ki je v politiki od tistih časov, ti bo povedal, da je vsaj 90% vsega res.


Ja saj - nekdo, ki je toliko časa v politiki je verjetno itak sestavni del teh 90%.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

čarli ::

Objava t. i. celovitega poročila o orožju iz leta 1993 s krajšim komentarjem.
http://www.orozje.info/index.php?option...

čarli ::

Tole bo še cel hec. Na koncu bodo verjetno ugotovil, da je ta Valenčič pacient, ki ga je potrebno zdravit:)
Strel v nogo: kontroverzni Boris Valenčič kazensko ovadil Mitjo Kunstlja!
http://www.politikis.si/?p=32298&utm_so...

ColdCat ::

trojni agent :)
8-) 8-) 8-)

poweroff ::

Meni se zdi grdo psihičnega bolnika taloke izkoriščati. Naj mu dajo mir, da pride k sebi, ne pa da ga razburjajo z medijsko pozornostjo...
sudo poweroff

Oldi ::

http://mikstone1.wordpress.com/
[odstranjeno na željo ŠP in VV]

Tole mi pa ni všeč, kot Križarji in papež: Pobijte vse, Bog bo že izločil svoje in jih vzel k sebi v nebesa. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Matako ::

Če bi lahko izbral le eno škandal-bombo, bi bilo to gotovo kaj na temo Špele in Janeza. Edino to bom zameril, če se izkaže, da ni res - vse ostalo bi še šlo! :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Vanich ::

Oldi je izjavil:

http://mikstone1.wordpress.com/

[odstranjeno na željo ŠP in VV]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Okapi ::

Vsaj v Mikstonovi domišljiji, če že ne v resničnem življenju;)

O.

čarli ::

Evo pri sds že hočejo ubiti messengerja:)
Pri SDS so se na škandalozno Frangeževo ravnanje odzvali preko Twitterja, kjer so zapisali: "Vlada ni umaknila stopnje zaupnosti - državna skrivnost. Torej sledi Frangežu najmanj 10 let zapora, če Zalarjeva pravna država deluje." Tako bi seveda moralo biti v neki normalni pravni državi, a za začetek bi bilo že dovolj, če bi državno tožilstvo po uradni dolžnosti spisalo vsaj kazensko ovadbo zoper Frangeža...
http://www.politikis.si/?p=32386

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

PaX_MaN ::

Torej, je knjiga izšla?
Včeraj naj bi...

nevone ::

Mah ja, knjiga čaka na predvolilni čas. Verjetno je dobil kaskšno zanimivo ponudbo v tej smeri.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

čarli ::

PaX_MaN je izjavil:

Torej, je knjiga izšla?
Včeraj naj bi...


Kje je bilo to objavljeno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Matako ::

Vanich je izjavil:



[odstranjeno na željo ŠP in VV], hehehehehe...


Ne, ne - saj ti je lepo napisal: [odstranjeno na željo ŠP in VV]. Ni čisto isto samo, hej.. za silo!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

ColdCat ::

Tole je debata med mikstonom in kito na policist.si forumu. Print screen je, ker se je potrebno v forum registrirati, google pa še ni "poskeniral" zadnjih postov


Pebi to niso več heci!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Vanich ::

Matako je izjavil:

Vanich je izjavil:



heheheh: Janša in kapetan Dragan sta fukala isto pičko, hehehehehe...


Ne, ne - saj ti je lepo napisal: [odstranjeno na željo ŠP in VV]. Dragana, ampak ker to ni bilo izvedljivo, se je morala zadovoljiti z Janezom preoblečenim v četnika. Ni čisto isto samo, hej.. za silo!


[odstranjeno na željo ŠP in VV]

ColdCat je izjavil:

Tole je debata med mikstonom in kito na policist.si forumu. Print screen je, ker se je potrebno v forum registrirati, google pa še ni "poskeniral" zadnjih postov


Pebi to niso več heci!!!


Kva; a nej se jokam? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

poweroff ::

No ja, spolno življenje kogarkoli je izključno njegova stvar in eventuelno stvar njegovih bližnjih. V kolikor bi obstajali kakšni posnetki sem jaz proti temu, da se objavijo. To je preprosto gnusno.

In da, če nek politik vara svojega partnerja (vseeno, če ta politik javno razglaša moralo), je to izključno njuna stvar, javnost tukaj nima NIKAKRŠNEGA interesa.
sudo poweroff

ColdCat ::

@pepca, jokali pa ja ne bomo :)) Mikstone kao prepričuje Kito, da naj se tudi on javi s svojo zgodbo in posnetki na NPU :))

Bi bil hec, da še kak bratski blog iz tega rata - npr. Pomarkita special blog.:)

Karaya 52 ::

Matthai bi uvajal nove tabuje, zanimivo. Mikstone pa naj kar na youtube uploada ta posnetek, da vidimo Generala v cetniski uniformi. Kdor pac verjame v obstoj taksnih posnetkov. ;((

P.S.: knjigo ze berete? :))

Zgodovina sprememb…

ColdCat ::

Pa Dragan je ja imel tako fino frizuro.
No sej, s šajkačo na glav je naš đenerale lahko prikril takrat že viden deficit.:))

Aja youtube. :D Tukaj je mikstonov youtube kanal, pa ni nobenih posnetkov:D Pazite na tisti annoying posnetek, ki se po defoltu zavrti. :D

Karaya 52 ::

Med cakanjem na izglasovanje nezaupnice oz. zapunice vladi in nadalnje usklajevanje novega novega novega zares novega datuma izida knjige, lahko v roke primete kaksno Mogetovo knjigo. Samo kot predlog. Sicer sem pa preprican, da bo izid knjige dobil tocen datum, potem ko bo Turk izdal datum volitev, ane Mike?

donfilipo ::

Rudi Moge ni, za bom rekel radikalne duše.

LSD-jevec:), je za fino plačo zadeve preiskoval podolgem in počez in preiskal nič. Niente, zero, nada. Za denarje, ki jih je prejel od vseh državljanov, ki plačajo DDV in še več od tistih, ki plačajo davke, bi lahko napisal ene 20 kil diskovja bloga, z vsemi zmerjanji in pezdekovanji vred, da bi davkoplačevalcem povrnil izvoljeno zaupanje. Pa ni.


Ampak dobro. Je tudi vedel da mu ne bo treba:))

Mikstone pa je vsaj naredil malo provokacijo. S stilom, eksplozivnostjo in nekakšnim harakiri stilom, je zagotovo pritegnil marsikoga.

Da pa ne moremo biti povsem gotovi, kaj dejansko za zadevami stoji, pa niso krive ne SOVA ne policija, ki morata o svojem delu molčati in javnost za silo nahraniti zgolj s puhlicami, ki nič ne povedo, ampak novinarji. Noben raziskovalni novinar, ni zbral toliko jajc, da bi pogledal, ali Mikstone ima materiale, ali ne in to potem črno na belem, tudi zapisal. Niti zdaj, ko je obilica trditev že izrečena.


In jim nihče niti ne verjame;((
No verjame že, v smislu splošne anarhije, odpora proti vsemu kar vlada in ta segment se je (smo se:) nahranili. Drug pomembnejši, da nemara ne bomo izvolili praktično res neke vrste fašista na krmilo, kar bi če bi posnetki prišli na plan, dejansko tudi tako bilo,....no ta del, pa nikogar niti ne zanima preveč. Ni pomemben.

Jasno je pa čisto seveda tudi možno, da se nekdo od zunaj, zaradi starih zamer do JJ-ja malce poigrava z na svet jeznim obveščevalcem, ki ga je zapustila in sreča in zdravje, kar hitro (prehitro!) pa tudi bivši soborci in tako s polresnicami in anarho stilom, malce načenja živčke zdaj sicer že zmagovalne opcije za nove volitve.

Mi pa si razbijamo glavo, namesto da bi si jo nekdo drug:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Brane2 ::

poweroff je izjavil:

No ja, spolno življenje kogarkoli je izključno njegova stvar in eventuelno stvar njegovih bližnjih. V kolikor bi obstajali kakšni posnetki sem jaz proti temu, da se objavijo. To je preprosto gnusno.

In da, če nek politik vara svojega partnerja (vseeno, če ta politik javno razglaša moralo), je to izključno njuna stvar, javnost tukaj nima NIKAKRŠNEGA interesa.


I beg to differ. Če tip zgradi svojo celo politično kariero na zaničevanju teh prokletih Srbov in če mu je vsak peti stavek o direktivah iz Beograda, starih sistemih itd, potem je pošteno vedeti tudi o njegovih privatnih pogledih na stvari, če ti bistveno odstopajo od javnih verzij.

Stvar tudi lepo razkrije prodajo pi*ke kot glavno sredstvo napredovanja žensk skozi državne strukture- vsaj tistih z "vrtoglavim vzponom".

Bring it on, I say... >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

luli ::

Brane2 je izjavil:

poweroff je izjavil:

No ja, spolno življenje kogarkoli je izključno njegova stvar in eventuelno stvar njegovih bližnjih. V kolikor bi obstajali kakšni posnetki sem jaz proti temu, da se objavijo. To je preprosto gnusno.

In da, če nek politik vara svojega partnerja (vseeno, če ta politik javno razglaša moralo), je to izključno njuna stvar, javnost tukaj nima NIKAKRŠNEGA interesa.


I beg to differ. Če tip zgradi svojo celo politično kariero na zaničevanju teh prokletih Srbov in če mu je vsak peti stavek o direktivah iz Beograda, starih sistemih itd, potem je pošteno vedeti tudi o njegovih privatnih pogledih na stvari, če ti bistveno odstopajo od javnih verzij.

Stvar tudi lepo razkrije prodajo pi*ke kot glavno sredstvo napredovanja žensk skozi državne strukture- vsaj tistih z "vrtoglavim vzponom".

Bring it on, I say... >:D


Se popolnoma strinjam. Tele hrvatoljube bi bilo treba resno povprašati po zdravju. Za primer se samo spomnite Vasilke in Turka. Lepo vas prosim. In ona naj bi nas zastopala pri vprašanju meje?!

Oldi ::

Sori ampak Vasiljka je na TV delovala suvereneje od vseh desnih pravljičljakov (vključno s Cerarjem, da ne omenjam Pavljihca) skupaj. Če se pa s prezidentom doldajeta pa kaj ima to veze s tem, prezident ne hodi na Brezje.
Kdaj bote že enkrat desnjakarji spolno dozoreli, nikol, ko boste, ne boste več desnjakarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

luli ::

Oldi je izjavil:

Sori ampak Vasiljka je na TV delovala suvereneje od vseh desnih pravljičljakov (vključno s Cerarjem, da ne omenjam Pavljihca) skupaj. Če se pa s prezidentom doldajeta pa kaj ima to veze s tem, prezident ne hodi na Brezje.
Kdaj bote že enkrat desnjakarji spolno dozoreli, nikol, ko boste, ne boste več desnjakarji.


Ne sekirajte se. V zakup morate vzeti, da je Janša pač neustavljivo privlačen vašim ženskam. Če hočeš imeti vsaj del tega kar ima on, ti priporočam da obiščeš Brezje.
Lahko pa odpreš novo kolumno pri kakem časopisu in celo življenje jamraš kako ti je porihtal žensko.

Brane2 ::

luli je izjavil:


Se popolnoma strinjam. Tele hrvatoljube bi bilo treba resno povprašati po zdravju. Za primer se samo spomnite Vasilke in Turka. Lepo vas prosim. In ona naj bi nas zastopala pri vprašanju meje?!



Turka nisem slišal kaj dosti srati proti Hrvatom. Tudi neki ni profitiral na podlagi tovrstnega sovraštva, vsaj meni to ni znano.

Tudi odnosi Janše s tisto zdravnico ( s katero je že baje poročen) so zame off-limits. Njeno zasebno življenje pač. Razen, če bi se razkrilo, da je bila povezana z državo tako ali drugače tudi izven službe.

Ampak tole s Špelo Predan pa definitivno zame spada v kategorijo stvari, ki bi "upravičeno zanimale ljudstvo"...
On the journey of life, I chose the psycho path.

luli ::

Ampak tole s Špelo Predan pa definitivno zame spada v kategorijo stvari, ki bi "upravičeno zanimale ljudstvo"...


Ljudstvo zanima vsesorte.
Tudi mene bi interesiralo videti posnetek med Katarino in njeno avstrijsko prijateljico. Na srečo do tega nisem upravičen. Marsikoga bi tudi zanimal morebiten posnetek Mira in psov. Tudi Janšo navsezadnje zanimajo pogovori opozicije.

Navsezadnje bi potem tudi za konkretno tvoj primer lahko trdili, da nas zanima tvoje spolno življenje. Saj navsezadnje tukaj igraš nekega čistuna in oponašaš Janši. Si sam zares tako dober?

Seveda pa se lahko situacija spremeni. Če bi ta Špela postala podpiranka s strani proračuna (preko vez do državnega denarja), Janša pa bi rekel, da je ne pozna oz. da z njo ni imel nič. Potem nimam nič proti, če se v javnosti pokaže kakšen posnetek.

V kolikor bo se iz te zgodbe izcimil samo posnetek Špele in Jajčnega potem bo to dokazovalo samo norijo slovenskega naroda.

Podobno lahko rečem za primer pesal. Namesto, da bi se narod vprašal kako lahko sodišča za ene sodijo po neobstoječih zakonih in kako lahko eni neupoštevajo sodbo sodišča, ki bi se morala izvršiti, ga bolj zanima kako se je dogajalo porivanje psov.

P.S : Si že vplačal knjigo?

Matako ::

luli je izjavil:


Ljudstvo zanima vsesorte.
Tudi mene bi interesiralo videti posnetek med Katarino in njeno avstrijsko prijateljico. Na srečo do tega nisem upravičen. Marsikoga bi tudi zanimal morebiten posnetek Mira in psov. Tudi Janšo navsezadnje zanimajo pogovori opozicije.


Na videz dobre primerjave.. [odstranjeno na željo ŠP in VV]. Tu imamo čisto druge dimenzije.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

luli ::

Matako je izjavil:

luli je izjavil:


Ljudstvo zanima vsesorte.
Tudi mene bi interesiralo videti posnetek med Katarino in njeno avstrijsko prijateljico. Na srečo do tega nisem upravičen. Marsikoga bi tudi zanimal morebiten posnetek Mira in psov. Tudi Janšo navsezadnje zanimajo pogovori opozicije.


Na videz dobre primerjave.. a v resnici zbledijo z možnostjo objave Čeda-Janeza, fukajočega Špelo. Tu imamo čisto druge dimenzije.


Sanjajte naprej. Bi pa na vašem mestu malce popazil doma. Da se ne bo slučajno pojavil kak Janez.

Brane2 ::

luli je izjavil:

Ampak tole s Špelo Predan pa definitivno zame spada v kategorijo stvari, ki bi "upravičeno zanimale ljudstvo"...


Ljudstvo zanima vsesorte.
Tudi mene bi interesiralo videti posnetek med Katarino in njeno avstrijsko prijateljico. Na srečo do tega nisem upravičen. Marsikoga bi tudi zanimal morebiten posnetek Mira in psov. Tudi Janšo navsezadnje zanimajo pogovori opozicije.


Če se bo Katarina kdaj slikala kot nedolžno dekletce, ki razen jezusa ni videlo nobenega moškega brez srajce, prav.


Navsezadnje bi potem tudi za konkretno tvoj primer lahko trdili, da nas zanima tvoje spolno življenje. Saj navsezadnje tukaj igraš nekega čistuna in oponašaš Janši. Si sam zares tako dober?


Saj jaz ti ne branim vpogleda v svoje spolno življenje, če si pravega spola, solidno izgledaš, imaš solidne joške in ne previsokih standardov.


Seveda pa se lahko situacija spremeni. Če bi ta Špela postala podpiranka s strani proračuna (preko vez do državnega denarja), Janša pa bi rekel, da je ne pozna oz. da z njo ni imel nič. Potem nimam nič proti, če se v javnosti pokaže kakšen posnetek.


Ta Špela je imela s celo ekipo veliko več od intevjujev. Sploh ne vem, [odstranjeno na željo ŠP in VV]. Novinarstvo se spreminja, kaj pa vem, mogoče je to sedaj standard v sodobnem novinarstvu.


V kolikor bo se iz te zgodbe izcimil samo posnetek Špele in Jajčnega potem bo to dokazovalo samo norijo slovenskega naroda.


In zahrbtnosti tipa, katerega stranka na veliko ufurava mantre RKC v javnem življenju. No, razen če na tisti fuk gledaš kot zbliževanje s pravoslavno stranjo skozi posrednika...


Podobno lahko rečem za primer pesal. Namesto, da bi se narod vprašal kako lahko sodišča za ene sodijo po neobstoječih zakonih in kako lahko eni neupoštevajo sodbo sodišča, ki bi se morala izvršiti, ga bolj zanima kako se je dogajalo porivanje psov.


Tudi prav. Ni idealno, a nimam problemov s tem. Če delaš sranja, bodi pripravljen tudi na take razplete. Ne moreš zatret tipa, ki so ga psi skoraj pojedli, nato pa ob ponovitvi sranja stokat o tem, da kao kršijo neke tvoje pravice do zasebnosti. Ti psi so koneckoncev pojedli solidne kose mesa z nedolžnega državljana. Če to to ni skrbelo, sedaj nimaš kaj jokat po mojih pravilih.

luli je izjavil:



P.S : Si že vplačal knjigo?



Ne.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Brane2 ::

Pod to zadnjo alinejo še to:

Če je res, da je tip ukazal pravzaprav kriminalno prisluškovanje Drnovška in ostalih, da o drugih akcijah ne govorimo, kaj se ma zdaj za zmrdovat, ko je tarča on sam ?

A lahko živi po svojih lastnih načelih al ne more ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

luli ::

Ne skrbi. Posnetek verjetno niti ne obstaja. Pa tudi če bi, bi dokazoval kakšen mačo je Janez.

Brane2 je izjavil:

Pod to zadnjo alinejo še to:

Če je res, da je tip ukazal pravzaprav kriminalno prisluškovanje Drnovška in ostalih, da o drugih akcijah ne govorimo, kaj se ma zdaj za zmrdovat, ko je tarča on sam ?

A lahko živi po svojih lastnih načelih al ne more ?

Če... zeh.

Potrebno bo dokazati. S Špelo boste pokazali samo vašo stupidnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()
««
30 / 256
»»