» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
70 / 256
»»

Karaya 52 ::

Mogoce je vpletanje besede "peder" v vsak del bloga klic na pomoc. V tem primeru bi blog bil kot neka javna psihoterapija, podobno kot izpoved Whitney Houston o problemih z drogo.

Matako ::

Mitja je preponosen, da bi javno obtožil Vasleta spolnega nadlegovanja.

Čeprav po svoje bi lahko ravno s tem utišal Jajovega pisuna. Končno gre za precej hujši prekršek (zločin morda?), kot pa malenkosti s katerimi mu grozi Vasle.

Mitja, osvobodi resnico in sebe - povej, kaj ti je naredil in spravi pizduna za zapahe!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

Sindrom vrvi in kace. Mogoce po tisti epizodi s kavcem v vsakem Jajototovem priskledniku vidi Vasletov obraz.

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:

Sindrom vrvi in kace. Mogoce po tisti epizodi s kavcem v vsakem Jajototovem priskledniku vidi Vasletov obraz.


Vprašanje, če vidi njegov obraz in ne kaj drugega ...
/\/\.K.

TASO ::

ne, videl je kako si ga Vasle na roke mece, pri tem mu pa psa lizeta jajca, ki jih je namazal s smetano........nekje je o tem ze pisal

se vedno ni knjige..

čarli ::

Matako je izjavil:

Mitja je preponosen, da bi javno obtožil Vasleta spolnega nadlegovanja.


Pa saj ga je obtožil že to:) Poglej tole;)

Vasle me je označil za matematika, češ da sem ga preračunljivo izkoriščal. Nisem vedel da je gay, prisežem, Špela mi je to povedala sredi potovanja, ko se je Vašči za moje pojme nenavadno obnašal.
Mejni prehod KALAFAT !!! Romunija -Bolgarija, tu je Vasle doživel svojo Depalo vas. Tokrat je šel predaleč, zagrabil me je za mednožje in predlagal “felacio”. Skočil sem iz avta, enoprostorec Lumina, hotel sem Vasleta zvleči iz avta in obračunati z njim. Špela je nabila centralno zaklepanje, ostal sem zunaj avta, Vasle pa mi je kazal osle skozi šipo. Počil mi je film, razbil sem šipo in ga hotel izvleči iz avta, takrat so se vmešali Romunjski policisti ! Nadaljevanje tega ! V Ljubljani mi Vasle ni hotel poravnati obljubljenega plačila za 45 dni, Doberšek je bil naenkrat nedosegljiv. Račun sem poravnal sam, Vasletu sem spulil slip kreditne kartice in ga na istem rent a caru vnovčil za isto cifro, kot mi je dolgoval. Vasle pa v jok, kriminaliste je hotel vplesti takrat, pa je Krkovič in še kdo to preprečil, prevelik škandal bi bil najbrž takrat, Vasle pa preveč dragocen za naše!

http://mikstone.wordpress.com/2011/01/2...

Matako ::

Spet kronološko čudna zgodba.
Oboje se je dogajalo leta 1994 ("Vasle je leta 1994 v Delu pisal feljton o naši poti na bližnji vzhod.").

Mitja je prisegel, da takrat še ni vedel, da je Vasle gej - se pravi je izlet na Bližnji vzhod moral biti pred nogometnim prvenstvom 94 in nesrečnim posedanjem pred kavčem pri Vasletu.

Ok, samo potem me čudi, da je po izkušnji na mejnem prehodu sploh bil pripravljen na posedanje na kavču s pedrom, za katerega je vedel, da štarta na mednožje kot podivjan bik? In da si je celo upal zatisniti oči! Ne vem, jaz ne bi mogel zaspati, ker bi me preveč skrbelo za moje intimne predele.

Obratno pa zaporednje ni moglo biti, saj sicer bi bil na izletu s Špelco vedel, kako je z Vasletom.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Malajlo ::

Ma ne. Vasle je vedel, da ga bo Mitja razbil kot kanto, če samo namigne na homo igrice. In to (da Vasle ve) je vedel tudi Mitja. Ampak cucki! To je sodu izbilo dno!

Matako ::

Še vedno je čudno. V obeh primerih Mitja opisuje svojo popolno osuplost nad Vasletovimi deviantnimi spolnimi navadami, kot da bi se z njimi srečal prvič. Prav kolikokrat te lahko izprijenec Vasletovega kova preseneti?

Očitno dvakrat.
/\/\.K.

ZaphodBB ::

Če so bili cucki prej, to še nič ne pomeni.

Lahko je Vasle dalj časa pecal Mitjo, pa ta ni dojel.

Pač prvič je bilo bolj subtilno, ker Mitja vajen vse sorte buras scen iz vojske (take strogo moške zadeve so VEDNO rahlo homoerotične) [odstranjeno na željo ŠP in VV]. Vmes je pa kuža odkril smetano na jajčkih. Ko se je Miki zbudil, bi moral pa besno planit na modela ne?

Ampak ker je Mitja za take namige trd (če bi bla tam Špela bi ziher najel namig knede?) si je mislil "sicko" in šel.

Ker pa Vašči ni mogu žvet v neizpolnjenem hrepenenju, je na Romunski meji probal tako - čisto direkt. Potem je pa le skapiral Mitja.

Timeline? Jebeš timeline. Timeline is overrated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

ColdCat ::

donfilipo ::

Need asistance. Že pri military trilerju8-)

Ne.... toliko je basanja in grobega nategovanja, da bom moral za kak teden v hribe, da se rahlo spočijem 8-)

Će prav zastopim, je Janeza le malo zapeklo in je tožbo vložil. Zdaj da ni na wordpress me zaboli patak nisem N.K. da bi mu vsak šluk greha zaračunaval.

Eventuelno volivsko cel ajmar, ali pa nix.

Če nas bo pa zavozil, pa še na vrsto ne bom prišel, od šimfanja in kamenjanja in v vrstah pa nisem vztrajen:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Ah pustimo to - saj končno niti ni pomembno. Povejte raje... ima kdo kaj novic o poteku distribucije? Kako se držijo naši fantje in dekleta?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Nekaj sem slišal govoriti, da gredo knjige takoj po praznikih zanesljivo naprej. Ampak nisem bil pozoren in nisem ujel, po katerih praznikih.

O.

poweroff ::

... pa katere knjige. :))
sudo poweroff

hruske ::

Praznik bo, ko izide knjiga. Knjiga pa izide šele po prazniku.

Catch 22.
Rad imam tole državico. <3

Oldi ::

Marat ::

haha počasi bom še začel verjeti da našo državo res vodi skrivna homo naveza :))

Karaya 52 ::

Mislim, da je Mico v svojih blogih omenil ze vse hot gey spots v drzavi. Zacensi z Vasletovim kavcem do parkrisica parka Tivoli. Nacitanost specialca ali kaj vec?

Matako ::

Marat je izjavil:

haha počasi bom še začel verjeti da našo državo res vodi skrivna homo naveza :))


Najhuje je, da ta homomafija niti ni tako zelo skrivna.
Že v Jugi smo bili Slovenci znani kot geji - vedno me je to jezilo in sem bil užaljen.

Mogoče so vedeli kaj več? Še dobro, da imamo Mikija, ki razkriva nevarnost za našim, ehm, hrbtom.

Drugače pa je Mitja izgleda spet v svojem "Knjiga? Kakšna knjiga?" ciklu bioritma.
To pomeni, da bomo v naslednji epizodi dobili spet kak namig več o izzidu.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

Prvič slišim, da smo bili Slovenci v Jugi znani kot geji.

Ampak zdaj vsaj razumem zakaj se na določene dneve promet pri Tivoliju skoraj ustavi.

Sicer pa kapo dol pred policijo iz časov, ki jih opisuje Kunstl; ljubezen gre napačno pot, karkoli že to pomeni, fup, miličniki že rešujejo Gorenaka. Oz., kot tokrat z atipično previdnostjo zapiše K; baje je bil vpleten, naj bi ga reševali, iščejo se morebitni zapisniki, ki bi utegnili priti v javnost...

donfilipo ::

Prvič slišim, da smo bili Slovenci v Jugi znani kot geji.


Za časa Tita smo bili poznani kot pijanci, ali pa supermani po pridnosti.

Pozneje, ker nismo rešili juge z določnim prilagajanjem na nove razmere, pomeni uvedli cirilice in slovenski kapitalizem po celi jugi:), smo bili pa proglašeni za pedre.

To v temnih kotičkih jugo-naci band velja do danes, da ne govorim, da to velja tudi za mračen stereotip ponekod po balkanu. Malce brezvezne zavisti bi rekel. Problem je, če nekdo pobira informacije pri izvoru teh govoric, jih jemlje resno in jemlje zraven še kak njihov produkt8-) Oziroma robo;)

Ti paconi, dilerji in ponavadi nasilneži, iz beograjskih, ali islamundercover klanov, so prisotni že lep čas tudi v sloveniji, saj so že pod okriljem udbe in CK-ja tu gradili imperij. Deloma z vednostjo in asistenco UDBE in z zapriseženo zvestobo. Heroin so vozili in prodajali samo z odobrenjem ožjih udbaških šefov. Preganjali nacionalizme....no danes je to šlo v maloro....heroin in prostitucija, pa so še vedno donosni posli.
In tudi če naiven user horsija preneha, z H-jem, kot vidimo vseh sort ostalih zaslug za novo komunardsko partijo ne zmanjka. Tokrat morda dezinformacije specialno o majerjevi ekipi?

No ja. Tu tudi janševa ožja ekipa nemara ne zaostaja prida;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

leiito je izjavil:

Prvič slišim, da smo bili Slovenci v Jugi znani kot geji.


V Kursadžijah (ki le izkorišča najbolj znane stereotipe) je lik Slovenca ... Jep. To je samo en primer.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

prvi Vinko, drugi Vinko, Miki, Tivoli, geji, koncert, Smokie, smoke-a sigar,...

Materiala za ultraspecial ne manjka.

poweroff ::

Oldi je izjavil:

Na parkirišču hale Tivoli je bil baje vpleten v spolni akt z moškim.

Gorenaka sicer ne podpiram, ampak tole se mi zdi pa pritlehna traparija brez primere.
sudo poweroff

Marat ::

jz pa mislim da jih Miki namenoma provocira. V stilu Sun Tzuja. :) In ko bodo majerjevci totalno pošizili in aretirali Mitjo, potem se bodo zbudile speče celice distributerjev in distribucija bo stekla. Zato Miki čaka, treba je ujeti pravi timing! >:D

Karaya 52 ::

Jajo klub ni ravno brihten, ce potrebuje koren maj za normalno sledenje covert ops. Miki to ve in provocira dokler se nekemu gunmanu ne ftrze rafal neprimernih besed na twitterju. Tam ni persona rudisev, kajne Matako? :) Sicer sele zdaj opazam novo dimenzijo Mikijevega sloga, ki mu komiki pravijo aristocrats mogoce white trash humor, nekaj kar je svoj cas uspesno prodajal Jerry Springer. Veliko gejev ki napadajo negeye, psi lizejo jajca, cetniske uniforme etc. Ta trashy stil pri meni definitivno pali. >:D

Matako ::

Karaya, vsak borec za resnico je persona rudis, mimo tega ne moremo. Končno sem le povzel govorice, ki krožijo po našem mestu. Sploh pa.. celo življenje je en Jerry Springer le da pogosto v monodrama izvedbi.

Se pa oproščam: to ni mesto za kaj takega. Moral bi imeti svoj blog. Osebno nimam nič proti gejem, saj sem še sam napol (latenten sicer)!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Marat ::

Matako je izjavil:

Se pa oproščam: to ni mesto za kaj takega. Moral bi imeti svoj blog. Osebno nimam nič proti gejem, saj sem še sam napol (latenten sicer)!

Haha :)) za tole bi ti pa moral odstranit persona rudis naziv + še dat nagradni naziv persona funny :)

JohanP ::

Sveže in pa tudi aktualno:
http://cmiskp.echr.coe.int/tkp197/view....

Marat ::

JohanP je izjavil:

Sveže in pa tudi aktualno:
http://cmiskp.echr.coe.int/tkp197/view....

in, tvoj point?

Zeberdee ::

To kar opisuje mikstone sem slišal že nekaj časa nazaj.

leiito ::

Marat je izjavil:

JohanP je izjavil:

Sveže in pa tudi aktualno:
http://cmiskp.echr.coe.int/tkp197/view....

in, tvoj point?


Švedsko vrhovno sodišče in potem še Strasbourg (z našim BMZjem) je presodilo, da pravica do svobode izražanja ne pretehta pravice do zaščite reputacije in drugih pravic. Šlo je pa za žaljenje homosexualcev na nekih letakih, od tu najbrž povezava

Matako ::

Zanimivo, kako se je težišče problematike Mikstona premaknilo od nevarnosti državnih udarov in naročenih umorov k dejavnosti domnevne homomafije.

Zanimivo zato, ker prvo ni sprožilo večjih odzivov drugo pa mi je recimo nemudoma prislužilo značko grobe osebe, čeprav sem v obeh primerih samo pritrjeval Mitjinim govoricam. Čudim se.

No ja, ne bo dolgo - označbe se bom znebil takoj, ko izzide Knjiga, saj računam, da se bo takrat še kako razjasnilo, da to niso bile le govorice in natolcevanja ampak kruta realnost.

Tako da v nekem smislu sem lastni ugled položil v roke distributerjem - in verjamem, da bodo uspeli. Morajo!

Kmalu.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Zeitgeist ::

kunstelj je ali obstal v času svojih akcij v devedesetih ali pa mu nekdo plačuje za objavljanje ali pa piše namesto njega.

zanimivo je kako je začel poudarjati kao razliko med objavljanjem v medijih ali objavljanjem na njegovih blogih. češ pišem lahko kaj hočem, saj ni javno. Upam se stavit,da se bo zgovarjal na to na sodišču :D

lepo je blo dokler je trajalo, res sem užival v branju, tako da je tistih 25 evrov za katere me je nategnil pri knjigi nekak kompenziranih :)

Marat ::

leiito je izjavil:

Marat je izjavil:

JohanP je izjavil:

Sveže in pa tudi aktualno:
http://cmiskp.echr.coe.int/tkp197/view....

in, tvoj point?


Švedsko vrhovno sodišče in potem še Strasbourg (z našim BMZjem) je presodilo, da pravica do svobode izražanja ne pretehta pravice do zaščite reputacije in drugih pravic. Šlo je pa za žaljenje homosexualcev na nekih letakih, od tu najbrž povezava


js ne vidim povezave, ker v švedskem primeru je šlo za sovražni govor na podlagi spolne usmeritve (enako bi bilo na podlagi vere, nacionalnosti, rase ipd.). Mikijev primer je drugačen, sovražnega govora mu zagotovo ne bodo mogli dokazati, prej kako žaljivo navedbo pa še tukaj zna pretehtat svoboda govora. Eno je če se ti organizirano lotiš neke skupine na podlagi verske, rasne, nacionalne, spolne drugačnosti... drugo pa je pisanje bloga o tem kaj se ti je zgodilo (tudi če se ti ni).

Oldi ::

"Nasajanje" Kresalke s strani Klemenčiča je dotična navedla kot najhujši udarec. To je napisal tudi Miki. Sedaj če je vse res, kar pravi, potem je Miki hudo mimo usekal, ko jo je označeval kot rekreativno narkomanko. Sicer sem dobil občutek, da so bile tiste štorije o snifanju kokaina iz njenega popka iz druge roke, sploh se je pa zadnje mesece prestavil na njeno stran.
Že dolgo imam občutek, da je Mitja preveč zaletav, prehitro zaključuje in še hitreje te zaključke sporoča kao v nejavnost. To mu jemlje kredibilnost in ga zna pokopati, Princ teme in nasploh mafija pa bodo dokončno zavladali.
Iz Katarininega pripovedovanja iz zgornjega linka je najpovednejši opis začetka njenega konca (od 10:25 dalje). Naročnik političnega umora naj bi bil iz levega pola, iz domačega hleva, takorekoč prijatelj.
Skratka rabimo še levega Mitjo.

Marat ::

kako je stopil na njeno stran če pa nič o njej ne piše - sej je itak več ni na sceni. Kresalka je politično mrtva, trupel se pa ne brca. (truplo = v prenesenem pomenu)

Karaya 52 ::

Vsi so mislili da je Majer ultimativni level, potem ko sfajtas vojake na nizjih ravneh, se pomeris s specialci, na koncu pa z liderjem klana . Zdaj dobivam obcutek ... kar tezko mi gre izpod prstov ... da Miki med vrsticami opozarja na meta Majerja. Kdo so? Gre za t.i. homomafijo, ki tala nazive in se mnogo vec?

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:

Zdaj dobivam obcutek ... kar tezko mi gre izpod prstov ... da Miki med vrsticami opozarja na meta Majerja.


Hm, jaz pa nisem dobil tega občutka. Jajo še vedno ostaja Mikijev poglavitni nemesis in če že kaj, se konflikt le še poglablja in kristalizira. Očitno se alias "Majer" uporablja kot simbol direktne Jajove vpletenosti - on sam je tvital in postal. Tudi homomafija je, če bereš Mikstone, v tem smislu pod direktnim nadzorom jajokracije. Nočem niti vedeti kako se izmenjujejo usluge.

Posebno če si bral Požarreporter (stran trenutno ne deluje) si dobil občutek, da postaja stvar vedno bolj osebna in ostrejša. Žalostno pri tem je, da bolj je Mitja zaostroval retoriko... enako ga je Jajo ignoriral. Od tod tudi ideja, da se jajokracija aktivno ukvarja s prošnjami na Wordpress.com.

Ampak... Požarreporter je trenutno dol, menda na avtorjevo žejo. Hm.

Sploh pa, ko izide knjiga ...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Marat ::

a mislite da zna Miki dobro risat? Bi bilo fajn če bi začel risat strip, glavni junak bi bil seveda on, na drugi strani pa bi stala homomafija, na čelu katere je hetero alfa samec Jajo/Majer. Pa zgodba je res stripovska - protagonist in antagonist sta bila na začetku prijatelja in zaveznika, nato pa je Jajo pokazal svoj majerovski obraz, zabil Mikiju nož v hrbet in mislil da ga bodo pokončale droge in zapor - pa ga niso! Miki se je rešil pekla in se odločil maščevati, Jajo (zdaj Majer) pa je prevzel oblast in zdaj s svojo homo četico obvladuje državo. Ali nas bo superMiki rešil pred zlobnim Majerjem?

Kako bi dali naslov stripu? Moramo že začet zbirat ideje da bo Miki imel čim manj komplikacij pri izdelavi stripa. Predlagam da tudi že začnemo zbirati denar >:D

Matako ::

Strip je dobra zamisel, ampak v izvedbi profesionalca. Predlagam Zorana Smiljaniča.
Njegov strip Hardfuckers je celo obdeloval podobno tematiko.

Drugače pa ima Mikijeva pot opisana v Specialu vse odlike klasične tragedije (vzpon in padec), če ne drugega se protagonista na koncu rahlo grdo zajebe (vemo kdo!). Tukaj so tudi možnosti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Pravno obvestilo

Vse kar napišem in objavim v spletnem blogu je izključno moje mišljenje in mnenje ! Ne trdim, da je vsaka stvar resnična ali zgodovinsko utemeljena, gre le izključno za moje mnenje, ki mi po ustavi pripada ter katerega lahko po zaslugi svobode govora objavljam brez kakršnih kolih sankcij ali tožb. Za napačno interpretiranje mojih besed in prispevkov ne odgovarjam, prav pa tako ne odgovarjam za namerno popačenje mojih besed za škodovanje meni ali drugim osebam . Vse kar napišem je le moje mnenje in ni nujno resnično , podkrepljeno z dokazi ali argumenti . Nobenega nočem pripričevati, nobenega ne silim, da verjame mojim besedam, zgolj in samo obveščam bralce mojega bloga o aktualnem dogajanju našega časa.

Moji članki in prispevki so na voljo za vso javnost ter je dovoljeno kopiranje in objavanje v medijih ali drugih blogih brez problemov ali večjih omejitev! Edina stvar, ki je potrebna, če objavite moje besedilo, je ta, da pod tekstom prilepite ULR oziroma povezavo na moj blog oziroma povezavno dirketno na moj članek! Kot sem že dejal, za morebitne pravne ali politične probleme, ki bi bile posledica mojega članka, ki ste ga kopirali ali posvojili za objavo v vašem mediju, jaz ne odgovarjam! Torej, kopiranje in reproduciranje na lastno odgovornost!

Če vam ni všeč način pisanja mojih prispekov, potem jih ne berite. Preprosto. Če se vam zdi naslov sporen, potem vsebine prispevka ne preberite, preprosto zaprite moj blog!

Mitja Kunstelj

LINK

ColdCat ::

Korespondenca Miki - Vinko

Pred dnevi sem pisal o tem da Mitja Kunstelj na svojem blogu omenja mene, med drugim to, da naj bi prisluškoval kar vsem poslancem. Danes sem prejel njegovo opravičilo, ki pravi takole:

E-mail : mitja.....................
URL : http://mikstone.wordpress.com
Whois : http://whois.arin.net/rest/ip/188.230.1...
Comment:
G. Gorenak. Se vam opravičujem, da sem pomotoma navedel vaše ime. Pravilno se glasi S. Korenjak in ne Gorenak! V blogu sem popravil ime in se vam opravičujem za to napako. LP Mitja Kunstelj

No tako pa že - priimka sta podobna in opravičilo seveda sprejemam.

LINK

... še mlad miličnik, si je privoščil škandal brez primere. Na parkirišču hale Tivoli...

LINK

Tole pa je iz Mikijevega twitterja (Miki napisal sam???)
Vinko Gorenak TO: mitjakunstelj 10:56 PM Ste se vi v zadnjem blogu spet zmotil ali kaj?

LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Brane2 ::

Tega že zdavnaj sploh ni več jemati resno IMO.

Mogoče je kak fregment kje resničen ampak vse skupaj ni videti vredno truda.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Matako ::

A ne no! Jaz sem na račun tega "Gorenjaka" fasal naziv. :(
/\/\.K.

Zeberdee ::

Če smo čisto iskreni. Tako kot se govori za KK da vleče vse, razen k***ev ne, to kar piše mikstone je govorica v nekaterih krogih že nekaj časa ravno tako, kot dogodivščine ministra, ki ga je nek kmet zalotil na svoji ženi in nagonil kot marjasca.

To so govorice, ki se vlečejo že zelo zelo dolgo. Če je tisto od KK prišlo ven preko požarja, levica izgleda nima kanala, da bi te govorice, ki so lahko natolcevanja, lahko pa tudi resnica, "medijsko" plasirala ven.

To, od Gorenaka se govori že leto ali dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

ColdCat ::

Slika Smolnikarja, ko je z monoklom zapustil Travmatološko kliniko nekaj dni po Depali vasi. Spominja na Vozlja iz Čukov.



Cel odhod je viden od 7:35 dalje na linku Slovenija v letu 1994

Tole pa najdemo v Mladini, da je rekel Vivod.
"Opravljal sem naloge direktno za poveljnika SE MNZ, skrbel sem za njegovo varnost v ključnih trenutkih. V okviru tega sem izvedel tudi 'ugrabitev' Smolnikarja iz bolnice po aferi Depala vas."

LINK

Tako torej izgleda specialno reševanje ujetnikov. Ujetnik zadovoljno stopi ven, se nasmehne kameri, pomaha in sede v pripravljen avto - golf dvojka. Specialci pa so pri delu tako hitri, da jih ne vidiš.

To pojasni zakaj nekaj dni zatem pred parlamentom onih drugih specialcev nihče ni videl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

poweroff ::

Saj že par mesecev vemo, da Mikstone bluzi. Knjige ni in je ne bo, resničnost pa je tako pomešana s fukcijo, da je tole samo napeta zgodba in nič več.
sudo poweroff

ZaphodBB ::

Drugače pa podpišem idejo za UltraSpecial strip.

Če že nisem kupil knjige (hihi), sem pripravljen crowdfundad strip. Verjetno še kakšen od kupcev knjige? Konec koncev, nas tema večino zanima zaradi napete zgodbe ne zaradi zgodovinskih dejstev.

Štartamo kickstarterja?
««
70 / 256
»»