» »

Večfunkcijske naprave 3 v 1

Večfunkcijske naprave 3 v 1

s51as ::

Živjo,

Rabim nasvet v zvezi z nakupom večfunkcijske naprave. Ko gledam na internetu vse zgleda tako lepo in prfektno, da je težko verjeti, da ima človek sploh težave z izbiro. Pa vendar.
Zdaj uporabljam večfunkcijsko napravo, proizvajalca HP, ki je neskončno neuporabna (v akciji za 50€, kaj sem pa pričakoval). Da začne printat traja malo večnost, ko začne, vzame najmanj vse liste v podajalniku in potem neumorno prižiga in ugaša vse lučke kar jih ima, (in ima jih veliko) dokler ne ugasneš. Pri tem vsak njegov gib povzroča glasove podbne vojaški ofenzivi. Ima tudi možnost povezovanja z wireles ampak tega noben čarovnik ne zna izvest, pa še skeniranje preko wireles ni podprto. Torej preden mi uspe sprintat eno dobro stran jih 5 vržem stran tako da nekako ni najbolj varčen pa še kartuše (že v štartu miniaturne) so takoj prazne.

Zato kupujem drugo večfunkcijsko napravo s ceno cca 200 €, ki bo bolj zanesljiva, lažje povezljiva v omrežje, njeno delovanje pa mora biti na nekem kulturnem nivoju, kar se glasnosti tiče. Nimam nič proti če je HP, lahko je pa tudi karkoli drugega.

Za vsak nasvet, bom zelo hvaležen.
It's just me myself and I

ender ::

Vzemi kakšnega Samsunga SCX-482xFN, delajo brez problemov (je pa tiskalnik samo črno-bel, ker je laserski).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

nimitz ::

LP!

Katero večfunkcijsko napravo do 300 evrov? Rabim barvni laserski tiskalnik, fotokopirc in skaner. Prosim za pomoc.
S.E.A.L.

Andreos1 ::

HP OFFICEJET PRO L7680

ender ::

OfficeJetov ne priporočam, ker smo imeli še z vsemi probleme (pa izpis je dražji kot pri laserjih - čeprav so nekaj časa pošiljali okoli reklame, da je ceneši [potem so pa v drobni tisk napisali, da je poraba elektrike nižja]).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

nimitz ::

Se kaksen predlog? Max 400 eur.
S.E.A.L.

Griffith ::

Blinder ::

jaz bi raje kupil 1 v 3, tri tiskalnike pa da bi vsaj eden delal zanesljivo za 10 let. Ne pa da se skos neki kvari, pa kartuše se spraznijo, pa pokvarijo, pa pol te nategnejo z novimi kartušami, ah.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Iskraman ::

Si bom kar sposodil temo.

Kupujem napravo 3v1, printer naj bo inkjet, fino je da je izpis čim hitrejši ter nek spodoben skener. Cena max. 150EUR. Predlogi?

Me pa zanima, kakšne so sedaj hp-jeve naprave. Moja trenutna (PSC 1510) je ravnokar crknila (se samo še trese in ropota, printati noče več, skenira pa še), skozi ves čas uporabe pa je bil problem s požiranjem listov. Enkrat je list zagrabilo šele po parih poskusih, drugič je zagrabilo več listov hkrati.

hvala, lp

skyline ::

Dva tedna nazaj sem vzel Canona MG5250 (150 EUR, komplet kartuš pa pride cca. 60 EUR).
Sprintan tekst bi bil sicer lahko lepši (pri najboljši kvaliteti ga 5 let star HP inkjet rahlo poseka).
Nad hitrostjo nimam pripomb, skeni so dobri.

Če želiš tudi wi-fi in duplex enoto (obojestranski print), ni slaba izbira.

HP ima v tem cenovnem rangu mogoče kakšen zanimiv OfficeJet. Sam sem jih namenoma spregledal, ker ne podpirajo brezrobega tiskanja..

Iskraman ::

wi-fi in obojestranskega tiskanja ne rabim, brezrobo tiskanje pa je zaželjeno. Najrajši bi vzel kakšnega HP-ja, ker dobim zelo ugodno original kartuše, vendar me skrbi da bodo spet isti problemi, kot do sedaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697141959 (755) easyrider3
»

Multifunkcijska naprava v manjši pisarni

Oddelek: Kaj kupiti
365067 (1432) Klemenn
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037151 (20865) gazer
»

Večfunkcijska naprava (tiskanje, skeniranje,...)

Oddelek: Strojna oprema
155705 (4535) japol
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222326 (1910) mersol

Več podobnih tem