» »

Izšla Opera 11

1 2
3
»

PARTyZAN ::

Kaj, da je stvar inferiorna FF, ko pride do prilagodljivosti?

kriko1 ::

Imaš addons, sem našel notscripts ki mi ustreza pa še za ostalo se da dobit kar iščeš.
Je pa ff res še vedno inferioren v počasnosti pri zagonu, tu mu ne seže noben brskalnik do kolen... žal :)

PARTyZAN ::

kriko: pokaži. Jaz sem namreč že poskušal Opero prilagodit mojim potrebam, pa žal ni šlo. Browser imam odprt vedno, ampak tudi ko ga zaganjam po restartu se stvar zažene hitro.

kriko1 ::

Tukaj https://addons.opera.com/addons/extensi...
namesto NoScripts imam NotScripts, kateri je na voljo tudi za chrome, v
nastavitvah same opere pa sem pri vtičnikih izbral možnost load-on-demand, kateri pri meni reši že veliko večino migetajočih flash reklam in tako odpiram videe na klik kadar želim.
Opera ima dober block, vendar nima dobrega vmesnika, če obstaja kaj drugega pa nisem gledal, ker mi taka namestitev zadostuje. Mogoče je tam na extensions.

meni pa je žal ta novi ff tudi postal nekam počasen, čeprav ga še vedno uporabljam zaradi razširitve za dolpoteg praktično kateregakoli videa, ki deluje odlično in nisem še videl alternative za druge brskalnike.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: iOS 9, OS X El Capitan, Apple Music, watchOS 2, Apple Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9038002 (33509) m0LN4r
»

Firefoxova nova oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7519158 (13865) schurda
»

Izšel Firefox 13 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12333943 (27225) Icematxyz
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317076 (14961) RockyS
»

Firefox 1.1 preklican (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
606701 (5097) MrStein

Več podobnih tem