» »

Drseči dvoranski copati

Drseči dvoranski copati

Dare3 ::

Torej problem je sledeč: ker je zima in se začenjajo nogometne lige v dvoranah ki pa niso očiščene in je dosti prahu gor kar posledično pomeni drsanje po dvorani me zanima kakšen predlog kaj narediti da bi manj drselo. Probal sem z smolo ki jo uporabljajo rokometaši a je po tem ko e smola posuši še huje kot je bilo ker se smola strdi. Če ima kdo kakšen nasvet naj kar napiše.

SmeskoSnezak ::

Kupi se dvoranske teniske. Al s čim laufaš sicer?
@ Pusti soncu v srce... @

Dare3 ::

Ja sej dvoranske uporabljam za nogomet pač adidas sala superge katere večina uporablja ampak problem je da ne čistijo dvoran ker folk igra tudi odbojko za odbojko je pa kakor jaz vem potrebno da čim bolj drsi ker se mečejo po tleh... Tako da bi rabil ali kakšno zmes ali kaj podobnega da ne bi drselo.

keworkian ::

Pljuni na tla in pobrisi s supergi, meni je delovalo celo osnovno, celo srednjo šolo.
Obscenities in B-Flat

koyotee ::

pred treningom počistite tla?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

pajanko ::

Eno staro brisačo konkretno zmoči z vodo in jo daj na tla v telovadnici. Vsake toliko časa samo stopi gor pa bo...lahko pa špukaš tudi, če imaš dovolj sline.

Aja, pa ne čudi se potem kakšna bo brisača...

BladE_ ::

Razne brisače in pljuvanje po tleh ne pomaga, če je na parketu prah... Najboljša rešiev je, da se zadevo pobriše predno se začne igrat.

Mare3 ::

Kot sem že povedal je to liga in ne rekreacija kjer bi lahko brisal sam. Tekme se igrajo ena za drugo in ni časa da bi se to obrisalo razen če se pred začetkom prve tekme ne pobriše. Za to je pa zadolžen vodja tekmovanja ki na brisanje tudi pomislil verjetno ni. Pljuvanje in brisača sta dobra razen za prvi šprint potem je treba spet, da bi pa celo tekmo pljuval po tleh pa tudi ni nekakšen normalen odnos. Nevem no...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421052 (2901) gruntfürmich
»

Vadbena rutina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11111702 (8467) m0LN4r
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11412415 (8883) Drevesce
»

Košarka ali nogomet

Oddelek: Šport
304194 (3056) ramiz?!
»

Neočiščen parket v športnih dvoranah

Oddelek: Loža
325022 (3749) DOOM_er

Več podobnih tem