» »

UPS - nasvet

UPS - nasvet

Pat_MaGroin ::

Pozdravljeni!

Na mimovrste imam dobropis in bom vzel en UPS do 100 €.

Gledal sem tega:

http://www.mimovrste.com/artikel/215002...

Mi predlagate kaj drugega?

Rabim pa za 1x 13" prenosnik, 2 zunanja diska in MOGOČE 1 HTPC (AMD 5400+, WD Green, pasivna grafika, napajalnik je 550 w).

Hvala in Lp,
PIC

Netrunner ::

jaz bi raje tega vzel APC
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

_koki_ ::

Če ti je pomemben izgled UPS-a potem le vzami tega cyberpower, če ti pa izgled ni toliko pomemben bo pa tudi tisti za 60EUR opravil vse to kar potrebuješ...
Manjše moči od omenjene ne kupuj saj boš verjetno priklopil tudi modem in router, mogoče še kak varčen lcd tv (htpc brez ekrana je brezveze prikloplen na ups)...
APC pa ne kupuj saj je absolutno precenjen in je bolše da ga nimaš kot da daš 100EUR za 300w ups.
Seveda je pa nesmiselno pričakovati več kot 5 minut delovanja brez elektrike, toliko pa je da lahko shraniš stvari in v miru zaustaviš sistem.

Pat_MaGroin ::

novacco101 ::

Takšnega, kot je na drugem linku, prodajam jaz rabljenega za 40 EUR. Akumulator je je še dober, rabljen pa je bil samo za "glajenje" nihanj v omrežju - prej sem živel zraven enega obrtnika in ko je on zagnal mašine v delavnici, je za sekundo, dve močno padla napetost. Nikoli ni bil rabljen za premoščanje popolnih izpadov. Vse v originalni embalaži, kabli, navodila, software ... Če te zanima, mi pošlji ZS.

Pat_MaGroin ::

Sem videl tvoj oglas ja.

Problem je, da moram porabit dobropis na mimovrste, pa ne bi kupoval nekaj na silo.

Bom razmislil.

LP,
PIC


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13027163 (8574) Vuli
»

Kateri UPS (do 50 eur) naj kupim?

Oddelek: Pomoč in nasveti
376597 (5397) suhi
»

Kateri UPS

Oddelek: Strojna oprema
132250 (1938) Pyr0Beast
»

UPS za manjšo firmo

Oddelek: Kaj kupiti
51291 (1113) krho
»

UPS

Oddelek: Kaj kupiti
101871 (1606) Pyr0Beast

Več podobnih tem