» »

Katero plato kt 400 kupit?

Katero plato kt 400 kupit?

Wolverine ::

Ker mi sedajna plata kt7a ne odgovarja vec, saj lahko nanjo spravim le do 1400 athlona, me zanima katero plato kt 400 mi priporocate? Meni se zelo dopade Abitova AT7-MAX2, samo se nisem nikjer v Slo zasledil prodaje le-te. Hvala za pomoc.

lp
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Jure2k ::

Jaz sem isto plato KT7A zamenjal z Abitovo plato KD7 s čipovjem za katerega sprašuješ. Zaenkrat mi vse deluje kot je treba. Plata je stabilna, navijanje je enostavno. Sam jo bom kmalu prodal, ker sem kupil različico brez RAID krmilnika tako za probo. Sedaj bom kupil RAID različico iste plate, ker kot sem že rekel seka.
Če pa rabiš še firewire ali pa serial ata pa nabavi drugo plato s tem čipovjem MAX2.

jureus ::

Kupi si gygabitov 7vax, zelo poceni in kvalitetna.

Zheegec ::

Menda so nekje že testirali KT400 stepping 1 (torej ne 400A, ampak še vedno KT400) in se obnese veliko bolje kot dosedanje KT400. Samo da link najdem...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Trubadur ::

Jz mam Msi KT 4 Ultra.Serial ata,lan,firewire,usb 2,6 pci,3 dimm ddr do 3 Gb.Zlo stabilna pa hitra.Aja pa še bluetooth ma.

DanKick ::

Ubogaj jureus_gt -ja. Gigabyte 7VAX ali 7VAXP (če rabiš Firewire vmesnik in RAID opcijo). Sam si lastim 7VAX, sistem je rock stable, hiter in ponuja številne bonbončke (USB 2.0, AGP 8x,...).

matter ::

Mislm da ma kt4 ultra le priključek za bluetooth.
Sicer pa je ta plata kr ql.

Paramedic ::

Preberi si test KT400 plat, ki je bil v novicah neki dni nazaj. To, da ma katera plata bonbončke kot so agp8x in usb2.0 je nesmiselno rečt, ker ma vsaka plata s tem čipovjem te stvari gor! Js bi reku, da vzem AT7 Max2 če hočeš najbolj kul plato s čimveč dodatki, Soyo KT4 Dragon pa če hočeš najhitrejšo...
End transmission.

SisQ ::

Glede KT-400 plat. GB 7vax imajo veliko napak in težko najbeš update. Pišem po prebranih forumih ne po lastnih izkušnjah.

Pri MLACOMU, ki je sedaj uvoznik za Epoxa imajo novo plato 8k9a (kt400) z kar nekaj dodatki. Cena pa "samo" 29.400.
Teste (primerjalne) še nisem najdel, ker je pač očitno toliko nova, da jih še niso neredili???!!;(( Glede nato, da epoxove plate niso slabe(obstajajo tudi boljše) je vredno razmislit in malo pobrskat po netu o njej.

LP8-)

Wolverine ::

Nekaj me zanima glede serial ata: kdaj bo to prislo v postev? Diskov za 1x, ki bi to podpirali se ni?:\
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Wolverine ::

Jure2k: a jo prodas meni? Mail!
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

smilyxx ::

Wolverine:
MAtično ploščo Abit At7 MAX2, lahko dobiš pri sunrise ter pri darcomputers. V sunriseu je cena 56k, medtem ko za darcomputers še nisem izvedel. Jaz jo bom kupil, le da ne wem če jo bom pri nas ali v IT.


LP
Save water.
drink beer.

Wolverine ::

smilyxx: malo prevec mi je dati 56k sit za to plato, ker bom menjal tudi procesor+ram+cd-rw+disk.
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

nodes ::

Epox 8K9A, ve kdo za kakšen test, še danes. :))
Drugače bom jutri kar vtaknu v en comp, kaj velik itak ne morem izgubit. |O

dego14 ::

Ve kdo katere procesorje podpira plata Epox 8K9A. Jaz imam Athlon 1200. Bi delal procersor vredu? Sicer piše na nemški strani podprtost za (AMD Athlon™, Athlon™ XP, Duron™) procesorje. Le nekaj mi ni jasno. V tem pdf-ju pa piše čisto drugače le podprtost AMD XP procesorjem.

Link

Epox link

Ima kdo odgovor?

VASkO ::

seveda da podpira

dego14 ::

Ve kdo kje najceneje dobiti plato Epox 8K9A2+. Kajti še nikjer v Slovenije je še nisem zasledil. Kolk sploh stane ta plata?:\

nodes ::

Mislim, da jo bo prvi imel Mlacom. Sam bo potrebno vsaj še 2400+ XP gor dat ;((
Cena, če ugibam 39kSit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epox vs. gigabayte

Oddelek: Kaj kupiti
10987 (872) MI_KO
»

Ali se nakup dobre osnovne plošče sploh splača?

Oddelek: Kaj kupiti
362126 (906) slawc
»

Katero matično za xp 2000 med...?

Oddelek: Kaj kupiti
91055 (874) SisQ

Več podobnih tem