» »

Katera je vaša najljubša igra vseh časov?

Katera je vaša najljubša igra vseh časov?

1 2
3
4 5

Vesoljc ::

wolf et
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Pipi_Karamba ::

Warhammer 40.000: Dawn of War. Igra, zaradi katere sem zopet vzljubil davno pozabljen žanr realno časovnih strategij.

valvoline1 ::

Race driver grid je brez konkurence.
Pa stari špil za ps1(za pc je tut) The Mummy. Kdo še ni špilu tega priporočam,na pc z emulatorjem EPSX gre super,te pa te k je čas še zdele z veseljem pobijam mumije xD.

Sssaga ::

Grand Theft Auto San Andreas & Deus Ex

Brane2 ::

Hitman 3: Blood Money
On the journey of life, I chose the psycho path.

Dami ::

Well, igram že od "mavrice" dalje, na pcju pa od 286ke, tako da sem preigral skoraj vse živo. Samo če že moram samo en naslov napisat pol je to brez dvoma UFO (ki mu tesno sledita Apocalypse in TFTD).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

XsenO ::

Po število preigravanj in uživanju ob vsakembi reku slednje: Chrono Trigger, Final Fantasy 6, Baldur's gate trilogija in Little big adventure serija.
1 + 1 = 1

Mipe ::

Probaj znova preigrati Chrono Trigger. Je še vedno najljubša igra vseh časov? Ne, samo še ena igra, ki zbira prah na polici, medtem ko se je nostalgično spominjamo.

Vegos ::

Planescape: Torment.

Ta je pa brezčasna. Pa vsake toliko se vrnem k njej.

Something ::

Gothic 1, 2 in 3

Siddh ::

NFS Porsche 2000

legenda med nfsji


GregiB ::

CIV I... ma tu ni debate... Se mi zdi, da današnja mladina nima takšnih "markantnih" igric, kot so bile pred 20 leti... Zdaj je trg prenasičen, ni nekih svežih idej...
Kje so časi, ko smo igrali Test Drive na notranji beeper!!?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BlaY0 ::

+1 za CIV...

BigWhale ::

Jaz pa nimam najljubse igre... :(

cebelar123 ::

total annihilation ,UFO,Half life,Command and conquer red alert...
Marsikaj sem spustil ampak nekako takole gre.

Zgodovina sprememb…

BlaY0 ::

Big: Dej dej, kwa ste že vi tam 20 let nazaj nabijal en MUD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Michaelosz ::

Indiana Jones and the Emperors Tomb, GTA: Vice City & San Andreas, Mafia I.

MIHAc27 ::

Po moje kar Fallout 2. Pri novejših je veliko, če jo sploh preigram do konca. (Takoj drugo mesto pa Jagged Alliance 2).

Pevec_t ::

mafia 1 za svoj čas najboljša

ShEsHy ::

Uff, jih je kar nekaj;
Supreme Commander & Forged Alliance
Call Of Duty & United Offensive & 2 & 4: Modern Warfare (pljunem po MW2)
Homeworld 2
Sins Of A Solar Empire & Diplomacy & Entrenchment
C'n'C praktično celotna zbirka, razen C'n'C 4: Tiberium Twilight
Fallout 3 & vsi DLCji
X serija (igral od X2 - The Threat naprej)
in pa seveda
Total War serija do vključno z Medieval II: Total War (Kingdoms)

MAFIA ::

STRELJACINE
COD
HALF LIFE
S.T.A.L.K.E.R.
BIO SHOCK
SYSTEM SHOCK

3 OSEBNE
HITMAN
MAX PAYNE
SPLINTER CELL
MAFIA
DEAD SPACE

RPG
FALLOUT 3 IN NEW WEGAS

DIRKASKE
COLIN MCRAE RALLY 2.0

STRATEGIJE
RED ALERT 2
AGE OF EMPIRES

Outsajder ::

Gothic 2
Half life 2
Lineage 2
warcraft 3
GTA vice city
Pa še kakšna se najde ampak se nespovnem

Lois ::

Need 4 Speed..It was long time ago..but still like it

jype ::

Grim Fandango.

Vazelin ::

Moje najbolj ljube bi bile:
- Doom 1&2
- Vice City
- Enemy Territory
- Super Mario Bros
- Day of the Tentacle
- F1 GP (iz 90ih)
- Winter&Summer games
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Jarno ::

Daleč največ sem igral WoW, tam od BC naprej.
Igra se mi je najbolj dopadla zaradi guildov, v katerih sem bil, ki so bili zelo družabni in podjetni.
#65W!

Cruz ::

-GTA 2
-Call of Duty 2
-NHL 2005
-Quake II & III Arena
-Trackmania Nations Forever
-Farming Simulator 15
-Age of Mythology

Bonus: League of Legends

Sem bolj usmerjen na multiplayer(imam rad tekmovalnost), nekaj pa je tudi nostalgije. GTA 2 je bila ena mojih prvih iger in mi je ostala najbolj v spominu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

LeXani ::

NHL - ker gre za družaben dogodek s kolegi igramo na xboxu ob pivu
Potem pa cod 2, Colin mcrae 2, Mario..
Čas prve prijave 04.11.2005

DeveloperX ::

CIV 1
Dune 2
Heroes of Might And Magic 3
Fallout 3
Wolfenstein
Baldurs Gate 2
Gothic 2

Uff dodbi stari časi! :)

Meizu ::

Kajsvem, jaz sem zelo zadovoljen z Elder Scrolls Online. Kot Elder Scrolls fan (ker so mi itak vsi deli do jaja) se vrzem noter in me ni ven :))

kitl76 ::

TheJack je izjavil:

Deus Ex, če bi se moral odločiti za eno.

Drugače pa še Unreal (prvi del, drugi je bil beden, Tournamenti pa z Unrealom itak nimajo veze), No One Lives Forever, Half-Life (1 in 2), Mafia, Shogo, F.E.A.R. (le prvi del), Vietcong (le prvi del), Max Payne (oba dela), Splinter Cell, Thief: Deadly Shadows, Far Cry, Crysis, XIII (se kdo še spomni tega?), Bioshock. Pa še kaj bi se našlo.

Kateri trenutki iz iger so vam ostali najbolj v spominu? Jaz sem se recimo sedajle spomnil trenutka iz prvega HL-ja, ko prvič srečaš vojake. Se spomnim, ko sva oba s kolegom ostala z odprtimi usti (jaz sem igral, kolega je gledal), ko so me vojaki začeli obkoljevati, stiskati v kot in mi hoteli priti za hrbet. Za človeka, vajenega UI-ja iz Quaka, je bilo to precej strašljivo. Je pa res, da kolikor vem, po prvem Half-Lifeu kakšnega omembe vrednega napredka na tem področju na žalost ni bilo. Kvečjemu obratno.


Nisi bil edini, ki je vojake gledal z odprtimi usti.

dreta ::

Match Point za ZX Spectrum 48K.

yayo ::

V 25ih letih? Nekatere, ki so mi bile "najboljše vseh časov" sem že zdavnaj pozabil :)) Wolfenstein, Leisure Suit Larry, DeusvEx, FF7, Xenogears, Legacy Of Kain 1, Gabriel Knight 1,2,3, Myst, Stalker, Nocturne, Monkey Island, Tomb Raider, Broken Sword... Saj ni mogoče naredit liste, če si v življenju igral več kot deset iger. V zlatih časih sem obrnil eno na 10-15 dni, sedaj sem srečen, če eno na mesec, dva meseca, če gre za rpg. Recimo, v teoriji, da sem v desetih letih igral po 15 iger na leto. To je 150 iger, okoli 370 iger v 25 letih. Ih, koliko je bilo "najboljših"... Vsaj za nekaj časa.

bedarija ::

nisem človek, ki bi lahko dokončno reku kaj mi je najljubše. tko da recimo en špil, ki je meni res všeč je The Saboteur. mešanica GTA, assassins creed in hitmana. nekje 1x letno jo odigram v celoti.

drugače pa se pridružujem ljudejm ki so omenili Mafio, ki je bila svetlobna leta pred GTA-jem in meni veliko boljša ter realna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

yoco ::

Par iger, ki so mi ostale zelo dobro v spomin: Gothic 2, Duke Nukem 3D, CoD 1%2, Mafia 1
Pa potem še par PS2 iger: God of War 1&2, FF12

Kurzweil ::

Jaz bom takole... nemogoče je napisat eno, še težje pa se spomnit vseh miljon iger, ki sem/smo jih preigrali. Pa bom pisal samo za PC...

STRATEGIJE: Dune 1&2, Warcraft 1&2, Command and Conquer, Red Alert, Settlers serija, Civilization, Reunion (!), Theme Hospital, Transport Tycoon, Colonization, Sim Farm, Sim City, Theme Park, Age of Empires, Age of Mythology, Castles, Detroit, Acendancy, X-com, Syndicate, Z

ADVENTURE: Kings Quest, Space Quest, Monkey Island, The Dig, Grim Fandango, Broken Sword, Syberia, Dreamfall: The Longest Journey, Alone in the Dark, Indiana Jones, Leisure Suit Larry, Day of the Tentacle

SIMULACIJE: Elite, Freelancer, X-Wing, Tie Fighter, Wing Commander, Privateer, Commanche, TFX, Red Baron, Evasive Action, Jones in the fast Lane, Sims, Pinball Fantasies, Psycho Pinball

SHOOTER: Duke 3d, Wolfenstein, Doom, Quake, Singularity, serija Halflife, Portal

DIRKAČINE: Colin McRea 1&2, Screamer 1&2, Destruction Derby, Stunt, Test Drive, Old Cars, Micro Machines, Ignition, Megarace

ARKADE: Another World, Flashback, Trine, Blake Thorne, Earthworm Jim, Prehistorik, SAM, Commander Keen, Prince Of Persia, Zool, Gods, Donkey Kong, Golden Axe, Cannon Fodder, Desert Strike, Jungle Strike, Raptor, Tyrian 2000, Wacky Wheels, Bomberman, Worms

RPG / FRP: serija Fallout, Gothic 2, serija Diablo, Kingdom Come: Deliverance, Skyrim, Oblivion, serija Witcher, serija Ultima

ŠPORT: Summer Games, Winter Games, Ski or Die, Volleyball, Califoria Games, NBA live 95, NHL, Faceoff, Fifa 98, Deluxe Ski Jumping

MISELNE: Goblins, Castle of Dr. Brain, Island of Dr. Brain, Lemmings, The Incredible Machine, razne Tower Defense igre, 7th Guest

PRETEPAČINE: serija Mortal Kombat, serija Street Fighter, FX fighter, One Must Fall, Budokan

... verjetno je pravi kriminal kaj vse sem pozabil in se opravičujem, da sem naštancal tolk iger, dejansko sem užival v brainstormanju, to bi lahko počel še kakšno uro in bi se dejansko spomnil večine, ampak že tako sem prekršil pravila, jaz osebno za nobeno stvar ne morem povedat niti top 10-20, kjer šele najboljšo stvar, pa naj bo to film, glasba, igre,... whatever. Bo pa zgleda v kratkem padel kakšen emulator ali Dosbox 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

kuall ::

Quake3:
http://y2u.be/CmrHhABSdAw

Še spodnji dve sta mi ostali v lepem spominu. Ostale pa ali mi niso ostale v lepem spominu ali pa sem jih pozabil.

Serious Sam:


Indiana Jones:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

djabi ::

@Kurzweil: to ne velja, ker bi moral napisat samo eno igro! ;)

Moja najljubša igra je ta:

Golden Axe za DOS (1989)
https://archive.org/details/msdos_Golde...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

facepalm ::

Ce res samo eno:
- Operation Flashpoint

zmaugy ::

Civilization Revolution HD
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

opeter ::

zmaugy je izjavil:

Civilization Revolution HD

Škoda, da jo niso nikoli izdali za PC (Win, Mac, Linux).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

FTad ::

Jedi Knight 2: Jedi Outcast, KOTOR1, KOTOR2, Dungeon Siege, The Sims 2, Batman Arkham series, Worms World Party, DOTA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Netrunner ::

Ne obstaja. Dosti je dobrih, lahko bi jih določil najboljše po žanru ali po tem koliko užitka so prinese vendar za nobeno ne morem reči da mi je najljubša, sploh pa ne "vseh časov".
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Kurzweil ::

Netrunner je izjavil:

Ne obstaja. Dosti je dobrih, lahko bi jih določil najboljše po žanru ali po tem koliko užitka so prinese vendar za nobeno ne morem reči da mi je najljubša, sploh pa ne "vseh časov".


Točno tako, zato pa sem jaz prekršil pravila igre in jih po žanrih naštancal 3x preveč, pa to samo za PC. Kje so šele igre pred PCjem... da ne omenim tistih, ki sem jih pozabil omeniti. Težko je tudi ocenjevat, ali se gremo katera igra je pač kvalitetna, ali katera je subjektivno nam dala več užitka, ker sigurno, da mi je neka igra na Atariju, ko sem bil otrok pomenila veliko več, kot še tako dobra igra sred 90' let na PCju. Nemogoče je napisat najboljšo igro, film, glasbo,...

Wrop ::

Najboljša je Unreal Tournament.

Ga1pi2 ::

UT 2004 in pa Red Alert 2 sta ful dobri igri

opeter ::

Smisel teme "najljubša igra" je ravno v tem, da napišeš tisto igro, ki jo rade volje kadarkoli znova zaženeš in (za)igraš. Ne pomeni pa, da jo "preigraš" ampak samo zaigraš. Zato so verjetno res za to kategorijo najboljše igre, kjer loviš kakšne točke in ena runda ne traja v nedogled.

Če bi vprašal večino zaposlenih v prejšnjih desetletjih, ko so se začeli širiti računalniki z grafičnimi vmesniki, bi večina odgovorilo Pasijanja ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

HappyPills ::

Cities skylines

Apofis ::

Gecko Gex, Worminator, pa Quake seveda...

galu ::

facepalm je izjavil:

Ce res samo eno:
- Operation Flashpoint


Uh. Right in the feels. :(
Tako to gre.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456518 (3396) TheBlueOne
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237439 (23155) Sc0ut
»

Must play SP igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
608803 (7300) branc
»

Najboljših 5 iger v zgodovini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6712673 (8482) imagodei
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009978 (6219) Poldi112

Več podobnih tem