» »

Najbolj obupna muzika

Najbolj obupna muzika

whatever ::

Eto, Slo-techovci, išče se najbolj obupen slovenski komad. Na začetku bomo izbirali slovenske, potem lahko preidemo na tuje. Na koncu zmagovalec dobi R-award.

S predlogi na plano, prepričan sem da bo konkurenca huda.:D

Moj predlog:

Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.
  • razdelilo iz: gzibret ()

Tr0n ::

Vsi slovenski komadi spadajo v to kategorijo. Pa hrvaski. Pa srbski.

whatever ::

No, no, ne pretiravat:). Pa četudi, iščemo NAJbolj obupen komad.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Bias ::

@TrOn: me prav zanima tvojih TOP10 tujih izvajalcev/bandov in TOP10 tujih komadov? Glede na napisano dvomim da se ne bom nasmehnil nad tvojim izborom!

Mogoče pa lahko probava, pa da vidimo kaj je zate glasba! Ker soditi da v sloveniji nimamo kvalitetne glasbe je absurdno.

Zagotovo najslabši vokal, stas, ma use je pa tale "punca"


*Glede Đijanija pa nimam komentarja :D

Tr0n ::

Dvomim, da bi kaksnega od mojih top 10 sploh poznal, tako da se ne bom niti trudil.

Bias ::

Tr0n je izjavil:

Dvomim, da bi kaksnega od mojih top 10 sploh poznal, tako da se ne bom niti trudil.


Oh prosim te. Preizkusiva se ;)

whatever ::

@Bias: ni to v angleščini? Aja, če je izvajalka Slovenka pol OK. Zelo slabo, se strinjam. Oziroma dobro za namen našega threada.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Bias ::

Izvajalka je (žal) slovenka...pa boljš da ne greš iskat komade katere poje v slovenščini hahaha ti bo takoj žal ;)

Tr0n ::

Bias je izjavil:

Oh prosim te. Preizkusiva se ;)

Pogo, Sola Rosa, Outart...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Bias ::

Tr0n je izjavil:

Bias je izjavil:

Oh prosim te. Preizkusiva se ;)

Pogo, Sola Rosa, Outart...


SR in Outart, ok Pogo sicer ne poznam. Mogoče ti sedeta Autechre?

No pa da ne nadaljujeva v OT ;)

DuleKrtola ::

Sola Rosa

ty za tole. Mogoče ti bo všeč belleruche, take a listen

guest #44 ::

Rijavec popolnoma uniči, drugače zelo lepo progresijo.

innerspace ::

Pogo, Sola Rosa, Outart...

Jojmene, ocitno zivim v zmoti, da je glasba proizvod glasbenih instrumentov. A ne bom smetil z lastnimi prepricanji...
Menim, da ze imamo zmagovalko "Tjasho Zhidan":)

Naj se dodam zvocna primera, ko me nekam pozene:




Pa se ogromno je tega.. Recimo pri mladih 'Nu Rock' bendih, kjer scena kar poka od inovativnosti... lol
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Onlyx ::

Ko smo ravno pri Tjashi Zhidan; se mi zdi, da je tole še njen večji "presežek".

neo ::

Poleg te Tjashe Zhidan še Damjan Murko zveni kot nekaj pomirjujočega za ušesa...jao....
Neo's

Vikking ::

A rabimo še žensko verzijo Fredi Millerja? Samo sprašujem , se ne posmehujem!

St235 ::

Timmah ::

tale zmaga zihr =)



se njihova spletna stran: http://freeweb.siol.net/sandih20/752.ht...
donde esta francesca

Bananovec ::

Uh, such a mastahpis
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

whatever ::

Timmah je izjavil:

tale zmaga zihr =)



Zaenkrat si tale lasti R-award. Lepšo razglašenost je težko doseči. :D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

USS Liberty ::

Obupne slovenske muzike je vedno več... tukaj je samo en manjši kolaž obupne slovenske glasbe, ki je nastala večinoma v zadnjem času, razen kučanovega dvornega pevca

















http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Okapi ::

Nimic ne bi bil Nimic, če ne bi partizanov zraven vtaknil;)

djordjevic ::

Ni čudno, da mu Zoki ni všeč, če ga pa ne razume. :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lion29 ::

meni pa ta komad od rijavca sploh ni tolko slab, da bi ga lahko oznacil za najslabsi slo komad... kvecjemu bi ga uvrstil med slo povprecje oz. se malenkost visje...

strinjam se, da je nasploh slo scena podna... oz. vsaj blizu podna... cisto na dno pa nedvomno spadata tjasha zhidan in murko... zhidanova se ene par stopnic nize...res zivi obup
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Blinder ::

šejk in kavboj so dobri komadi. Tisti gianni riajvec iz prvega linka je pa res boring.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

USS Liberty ::

Okapi je izjavil:

Nimic ne bi bil Nimic, če ne bi partizanov zraven vtaknil;)


Te klinarjevi "partizani" vsekakor spadajo med najbolj obupne, najbolj patetične glasbene izvajalce, ki so kdaj obstajali pri nas... to tudi ti mislliš, samo ne boš priznal. To je v bistvu norčevanje iz partizanstva... fejk bend brez vsake karizme, ceneni turbo folk pomešan z elementi pastirskega rocka... Klinar se pa spet obrača po vetru... sedaj misli, da je našel neko tržno jugonostalgičarsko nišo... čez tri leta, ko se bo pa politična klima obrnila, bo pa spet igral na neko "samo milijon nas še živi" slovensko domoljubje... skratka konvertit, da mu ni para...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

tudi kavboj je ok... no razen da zelo mocno spominja na en TAJCIjin komad
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Te klinarjevi "partizani" vsekakor spadajo med najbolj obupne,
Da Klinčijeva muzika ni nobena visoka umetnost, je vsakomur jasno, tudi njemu samemu. Je čisto zabavljaštvo, za žurko. Agropopovske žurke mi niso nikoli sedle, ti venčki jugohitov in rock priredbe partizanskih pesmi, ki jih špilajo Partyzani, so mi pa na žuru čisto všeč, vsaj ko sem bil pred par leti na eni zasebni zabavi, kjer so igrali, so mi bili. Verjetno se od takrat niso dosti spremenili.

Po tehnično-obrtni plati pa je Klinar tako ali tako profesor za večino naših pop muskontarjev.

O.

guest #44 ::

Rock partizani so kul!

Buggy ::

USS Nimitz tebi se pa res dogaja tale kucano-fobija. Se celo v muziki vidis lovke...dej pazi da te v sanjah kucanoglavi ne bodo asimilirali ...sej ves tisti, ki na belih miskah prijahajo. Svasta pi*ka rodi.

USS Liberty ::

no, okapi, imava še neki skupnega poleg iron maiden.... men je tud všeč Panda... Suzana Werbole ima čudovit glas...

http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

subby ::

in zmagovalec je...

gzibret ::

gzibret je premaknil sporočila v Najboljši SLO komadi.

Najboljši komadi naj bodo v temi najboljši komadi in obratno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

mtosev ::

w1nner
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

USS Liberty ::

še en totalno primitiven slovenski komad

http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

imagodei ::

Hm, in za tovrsten krep naj bi se uvedlo kvote na Slo radio postaje? Rajš takoj začnem poslušat radio Zimbabve
- Hoc est qui sumus -

zavajon ::

Eh imagodej, nisi na tekočem!
Te kvote obstajajo že precej let (uvedel jih je Janša), zdaj jih hočejo "glasbeniki" le povečati, vlada pa zmanjšati. Ampak odkar obstaja Shoutcast, se samo nasmiham tem polemikam :)

mkk20 ::




pajac brez primere

technolog ::

To so čist uredu komadi prot tem:


mtosev ::

USS Liberty je izjavil:

še en totalno primitiven slovenski komad


cudovit komad. ko ga poslusam se takoj pocutim neumen. bravo. se nikoli nisem dobil taksen obcutek ko sem nekaj gledal
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Berserker ::

Kaj vam te dela, srbija pa hrvatska je zakon proti temu slovenskemu in zahodnemu sranju.

Bananovec ::

Niti ne. Razlika je edino v tem, da imajo tam nekatere vrste glasbenih sranj celo radi.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

imagodei ::

Ne se slepit, ptudi v Sloveniji folk pali na omenjene zvrsti. Če v tem ne bi bilo denarja, se tega sranja ne bi produciralo.

Žal. Človeška krutost ne pozna meja.
- Hoc est qui sumus -

USS Liberty ::

Berserker je izjavil:

Kaj vam te dela, srbija pa hrvatska je zakon proti temu slovenskemu in zahodnemu sranju.

Lol, srbija in hrvaška... ravno zaradi njihovega slabega glasbenega vpliva je veliko slovenske glasbe v k****. Srbska in hrvaška glasba sta približno na istem slabem nivoju, kot slovenska, edina razlika je ta, da imajo večji trg zato večjo produkcijo. Nikjer na svetu nočejo poslušat sranja od srbske in hrvaške glasbe, edino Slovence jim je uspelo toliko poneumniti, da se lahko širijo v Slovenijo...

Si pa ti očitno en ubožec, ki nima pojma kaj je dobra glasba in kar tako čez palec tudi vso zahodno glasbo stlačiš med zanič glasbo, hrvate in srbe pa postaviš na piedestal in za vzor. Tebi se glasbeni svet najbrž konča pri Lepi Breni in "Mile voli disko"... pa najbrž na gospodarcu Šerifu Konjeviću mečeš gate na oder...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Lion29 ::

ma ja, oliver pa parni valjak so dkoaj kul... sicer pa ne poslusam jugo muzke spljoh
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Berserker ::

USS Liberty je izjavil:

Berserker je izjavil:

Kaj vam te dela, srbija pa hrvatska je zakon proti temu slovenskemu in zahodnemu sranju.

Lol, srbija in hrvaška... ravno zaradi njihovega slabega glasbenega vpliva je veliko slovenske glasbe v k****. Srbska in hrvaška glasba sta približno na istem slabem nivoju, kot slovenska, edina razlika je ta, da imajo večji trg zato večjo produkcijo. Nikjer na svetu nočejo poslušat sranja od srbske in hrvaške glasbe, edino Slovence jim je uspelo toliko poneumniti, da se lahko širijo v Slovenijo...

Si pa ti očitno en ubožec, ki nima pojma kaj je dobra glasba in kar tako čez palec tudi vso zahodno glasbo stlačiš med zanič glasbo, hrvate in srbe pa postaviš na piedestal in za vzor. Tebi se glasbeni svet najbrž konča pri Lepi Breni in "Mile voli disko"... pa najbrž na gospodarcu Šerifu Konjeviću mečeš gate na oder...


No ja sicer sem pisal bolj za hec si me presenetil. Ne morem ti pomagat če si tako pro-zahodno usmerjen. Zapomni si da mi bomo VEDNO Balkan, zagotovo bomo imeli večji vpliv južnih sosedov kot pa sosednih Italijanov. Rad poslušam ex-yugo muziko, vsakega sranja sicer tudi ne. Ni pa to samo pri meni. Tudi starejši ljudje raje gredo na Stavrosa in Zecića in poslušajo stare dalmatinske pesmi kot pa da poslušajo novejšo depresivno zamorjeno slovensko glasbo, to ti pove kako so včasih polne dvorane ko ta dva prideta gor pet. Še naši gredo raje dol pet in se po njih zgledovat. Glede zahodne glasbe so car-ovala 80. in 90. leta potem je pa šlo vse navzdol. Danes mogoče uspe Lady gaga ustvarit kakšen dober komad ki pa se slej ko prej pozabi. Zadnji dejavnik pa je za mene ta da slovenski jezik pač ni primeren za petje ker je preveč trd (to se prav opazi pri partizanskih pesmih recimo).

The Player ::

Slovenščina je čist ql za pesmce pisat, sam znat je treba, res je da ni tok poetičen kot kak drug, ampak da je pa zanč, to pa ne :D

The Player ::

komad ni neka komercijala, ampak neka zajebancija homemade narjena, sam je tok neumn, da si zasluž mesto kle gor.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skladba ki vam naježi kožo... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Sedem umetnosti
463103833 (17730) pi pawr
»

Najboljši SLO komadi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10034408 (15125) VaeVictis
»

dvoumne slovenske pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710905 (5874) A. Smith
»

*sodobna* glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5612787 (11280) Trololololol
»

tipična slovenska muzika

Oddelek: Loža
123052 (2644) gruntfürmich

Več podobnih tem