» »

HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart

tomos ::

Mogoče kdo ve koliko bo ta telefon stal pri mobitelu v splošni akciji? Več kot 400€ verjetno ne bi smel biti. Konec novembra, decembra ga lahko verjetno pričakujemo? Pa za WP7 me zanima, če ne podpirat multitaskinga, to pomeni, da jaz recimo ne morem poslušati glasbe in delati še česa drugega na telefonu? copy/paste bodo baje porihtali. To kaj sem prej bral, da ne bo možnost lastnega izbiranja melodije za zvonenje, to mislijo popraviti v prihodnosti? Pa zanima me, če bom recimo na tem telefonu prišel lahko do uradnega update-a recimo WP 7.5 oziroma kaj pač bo.. Pa tisti, ko imate HTC-je bi prosil, če napišete ali dajejo redno posodobitve ven ali moraš čakati dolgo časa na to, da dobiš uradne posodobitve?
lep pozdrav

LuGi ::

1.Kdaj?Cena?...pozanimaj se na Mobitelu ce ti bodo posredovali to informacijo.. kar dvomim ;)
2.Ima omejen multitasking.. recimo lahko istocasno poslusas muziko ter browsas na netu oz pises sms itd.. ;)
3.Mislijo in to ze januarja ce sem pravilno razbral..poleg c/p.. pravi multitasking pride nekje v sredini 2011.
4.Ce lahko android/windows mobile aparate nadgradis kar preko HTC.com najverjetneje lahko tudi tega..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7115079 (8884) Mikec17
»

Konec maja bo Microsoft predstavil naslednjo različico Windows Phone

Oddelek: Novice / Windows Mobile
154008 (3254) Bor H
»

Potrjene spremembe v prvi nadgradnji Windows Phone 7

Oddelek: Novice / Windows Mobile
447593 (6326) Bor H
»

Microsoft Nokii plačal milijardo dolarjev za odločitev za Windows Phone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5619424 (17325) jkreuztzfeld
»

Pekel je zamrznil, Windows Phone 7 prihaja na Nokie (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
17451630 (45692) Bor H

Več podobnih tem