» »

mb - lokacija za tek

mb - lokacija za tek

urosz ::

Študent, med tednom stanujem v mb (v centru skoraj).
Zanima me, kje je kaka dobra lokacija za tek v mb (ni mi za tečt po samem mestu) in da ni daleč od centra.

Torej, kam se da kaj iz centra mesta it tečt?

mirage ::

Večinoma folk teče ob Dravi. Lahko tečeš v smeri proti mariborskemu otoku, kjer je večinoma asfaltna podlaga ali pa prečkaš študentski most in tečeš proti restavraciji Orient in naprej, kjer je peščena podlaga.

pharaon ::

Lahko pa greš proti parku in trem ribnikom, okoli tistih gričev nad mestom.
btw, ne reče se študentska brv/most, ampak Studenška!!! Studenci je del maribora, in ne študenti :)

Bob Rock ::

mirage je izjavil:

Večinoma folk teče ob Dravi. Lahko tečeš v smeri proti mariborskemu otoku, kjer je večinoma asfaltna podlaga ali pa prečkaš študentski most in tečeš proti restavraciji Orient in naprej, kjer je peščena podlaga.


IMO se boljsa opcija od Orienta proti otoku (ni asfalta in ne teces ob cesti, kot v smeri mimo Europarka)

(btw. Studenška brv se rece :) )
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

mirage ::

Torej Studenška brv.... se mi je zdelo malo čudno zakaj bi mela ime študentstka brv :D

;-) ::

če misliš laufat boš laufal če pa si lokalni frajerček pa boš iskal neke fensi place wtf

System ::

Eh, je pomembno kje laufaš... malo je čudno po mestu laufat, kjer je vsake 10m ovira oz. ovinek...

iNooby ::

ob dravi je najboljše, in najlepše :)
Haters gonna hate...

damjan1980 ::

priljubljena trasa je tudi pod kalvarijo od parka do račjega dvora in po drevoredu nazaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogrešani v Maribor? Ugrabitve? Usmrtitve? Trgovina z organi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16139462 (27311) m0LN4r
»

Zastonj parking v okolici FERI

Oddelek: Na cesti
263989 (3479) m0LN4r
»

Kaj početi celi dan v Mariboru?

Oddelek: Loža
3512561 (10454) Netrunner
»

Vpliv vrtenja Zemlje na tek

Oddelek: Loža
81916 (1441) guest #44
»

SLO-Tech Usersi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513233 (2778) ANLASER

Več podobnih tem