» »

Nakup Mobitela

Nakup Mobitela

««
15 / 51
»»

Okapi ::

pepi11 ::

Oče bo danes pri Mobitelu podpisal paket 2013, jaz pa bi preko njega vzela mobitel, vendar sem pri Simobilu. So telefoni še vedno zaklenjeni in kako težko jih je odklenit na vsa omrežja?

Lonsarg ::

Pri Mobitelu 100% niso že kar nekaj let, drugje pa tudi ne vem če še zaklepajo.

Darja ::

Kakšen se vam zdi telefon LG Optimus L3?

Rabim telefon bolj za osnovno rabo - klicanje + sms-i in MMS-i + dostop do e-pošte + fotoaparat...

miraldi ::

Punca kupuje pti Tušmobilu mobitel na paketu Free20. Rabim malo pomoči kaj se splača vzeti?
Gledala je tega:

http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni...

A je še kaj podobnega/boljšega za tako ceno?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Hayabusa ::

Si ti pogledal kaj vse dobiš pri free20, 24 mesecev vezave in ceno 26 eur/mesec (opcija 6, 20+6) ?

Nič boljšega ne dobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

miraldi ::

Sem gledal ja. Se ne splača vzeti Sony Xperia J ali Sony Xperia U se mi zdi. Pa še opcija 9 je zraven..

miraldi je izjavil:

Sem gledal ja. Se ne splača vzeti Sony Xperia J ali Sony Xperia U se mi zdi. Pa še opcija 9 je zraven..


Najbolj res tale LG Optimus L5
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Swiper ::

Eno vprašanje...
Sem zasledil en oglas na bolhi pa me zanima če je ta telefon varno kupit. Ne vem če je kupljen pri Simobilu/mobitelu ali kakšnem drugem operaterju ampak garancija je izpolnjena od firme "IBIS trade" , Grosuplje.

Takole zgleda
 slikica

slikica

Hayabusa ::

Daj link od oglasa.
Priporočam osebni prevzem/nakup.

Dromar ::

Galaxy S3 mini imajo pri simobilu za 200€ na paketu orto smart. Ce ze ne bi vzel xperie pred tremi meseci, bi definitivno vzel to zdaj.

JohnConnor ::

Kupujem nov telefon pri Mobitelu in me zanima s katerim telefonom do 300€ (ali recimo do 12€ mesečno) bi dobil največ za ceno? Lahko tudi kako cenejšo opcijo (ker nisem ravno zahteven uporabnik), dražje od 300€ pa definitivno ne.

Trenutno se mi zdi še najboljši nakup LG Opt. X4, gledal sem še Galaxy S3 mini in mogoče Xperio J (ker je precej poceni). Kaj vi mislite?

Ramon dekers ::

Vzemi na bolhi xperio S za 200€ best buy.

JohnConnor ::

Verjamem da je, ampak me zanima trenutno best buy na Mobitelu...

Apofis ::

Na kratko. Galaxy xcover al xperia GO? Hvala za odgovore

Bolf3nk ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Apofis ::

A mogoče kdo ve kateri mobiteli imajo priključek za zunanjo anteno? Lahko novejši ali starejši...thx

...:TOMI:... ::

Se mi zdi, da že nekaj let telefoni nimajo zunanje antene.

Na mobitelovi strani imaš med specifikacijami tudi "priključek za zunanjo anteno", če boš izmed množice uspel izbrskati...

Sicer pa vse starejše nokie, sony ericssoni... Vsi so to imeli.
Tomi

GPUpoweR ::

Kaj naj kupim:
Nexus 4 ali Optimus 4X?
Zakaj?

Lp

FlyingBee ::

Nexus 4 - boljši ekran, vedno sveže OS posodobitve, boljša izdelava, čeprav steklo zna probleme delat ob padcu, boljši SOC, ... je pa dražji in vprašanje ostane ali ti to odtehta

Bolf3nk ::

nexus 4 je google telefon. Pure hiter android. Prvi dobi najnovejše posodobitve. Boljši procesor in 2gb RAMa

Slabost... nima možnosti sd kartice, če ti je 16 oz 12 gb premalo prostora in fiksna baterija.

Lg 4x - poceni, nekje v rangu S2. Je najcenejši 4 jedernik. Ima 16gb spomina + možnost sd kartice do 32 gb + zamenljiva baterija. Prav nič ne zaostaja za htc one x in galaxy s3. Lg se je potrudil tudi pri posodobitvah androida.. 25.3 bi naj prišel 4.1.2 jellybean.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

GPUpoweR ::

Aha... hvala za odgovore! Boljši SOC - kaj to pomeni?

Nexus bi bil perfekten, a ni možnosti SD - kar je pa dejansko nuja -> torej grem verjetno po Optimusa...

Lp

Apofis ::

Apofis je izjavil:

A mogoče kdo ve kateri mobiteli imajo priključek za zunanjo anteno? Lahko novejši ali starejši...thx


Ok. Sm enga našu v omari. A kdo ve kaj je to za en priključek in kje bi se dalo dobiti tak kabel...hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

Jerry000 ::

A mislite da bo ob prihodu Galaxy S4 padla cena S3? Upam da bo vsaj 15€ dodatka na mobitelu...ali manj:P

mare_ ::

Moja stara nokia umira na obroke, tako da iščem nov telefon.
Budget je okoli 100 EUR, vzel bom pa pri mobiltelu na džabest in glede na to in mobitelovo stran, pridejo v poštev tile telefoni: Huawei Vision, LG Optimus L5, Samsung Galaxy Mini 2, HTC Desire C, Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia miro, LG Optimus L7, SonyXperia J

Nimam pa nobenih posebnih zahtev ali želja glede os/znamke (razen da delajo gor razni whatsapp, viber, skype, fb..., kar pa verjetno itak dela zdej na bolj ali manj vsakem telefonu), tako da nimam pojma, kaj od tega naj vzamem. :) Kaj se najbolj splača?

(no, ni mus, da je glih pri mobitelu, če se da še kje drugje dobit boljši telefon za ta dnar :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

FlyingBee ::

bliža se čas snapdragon 600 in FHD telefonov, izbira ne bo velika, je pa sedanji S4 pro zelo dober SOC, snappy 800 in true A15 pa bodo novi val z Tegra 4 na čelu, do katerega ne mislim čakat, nazaj se pa tud ne bom oziral, čeprav optimus G ali Nexus 4 še daleč nista slabi izbiri, torej ostane le še vprašanje ali galaxy s4 ali HTC One ... več review-ov pogledam težje se odločim ... ima kdo kakšen zelo tehten razlog za priporočat oziroma ne priporočat enega ali drugega?

flameir ::

Mene zanima kater telefon v rangu 250€ (na Bolhi) se splača kupit?

Androdi/WP

Samsung galaxy s3 mini - je boljši ali slabši od s2? osebne izkušnje? ker mi je samsung najbol ok, se k temu nagibam..kaj pravite?

morda kak drug pameten android, morda kak WP8 aparat?

hvala, lp

Jerry000 ::

A mislite da bo ob prihodu Galaxy S4 padla cena S3?

volvo5er ::

mare_ je izjavil:

Moja stara nokia umira na obroke, tako da iščem nov telefon.
Budget je okoli 100 EUR, vzel bom pa pri mobiltelu na džabest in glede na to in mobitelovo stran, pridejo v poštev tile telefoni: Huawei Vision, LG Optimus L5, Samsung Galaxy Mini 2, HTC Desire C, Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia miro, LG Optimus L7, SonyXperia J
(no, ni mus, da je glih pri mobitelu, če se da še kje drugje dobit boljši telefon za ta dnar :))


Jaz bi jih razvrstil nekako tako (prej kot je napisan, boljši je, kar se specifikacij tiče): LG Optimus L7 in Xperia J (tam tam, odvisno od želene velikosti zaslona), Huawei Vision (osebno ga ne bi imel pa če mi ga daš), L5 in Mini 2 ter Miro in Desire C (podobni telefonu, različni proizvajalci in embalaža, desire C nima bliskavice :S), Ace (star in absolutno premalo rama, nonstop šteka).

Za 100 eur pač dobiš vstopne modele androidov, kupi tistega ki ti je najbolj všeč, hitro delal ti tako ne bo noben ;)

Hayabusa ::

Tako je L7 ali Xperia J, vse ostalo so jajčka:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

volvo5er ::

flameir je izjavil:


Samsung galaxy s3 mini - je boljši ali slabši od s2? osebne izkušnje? ker mi je samsung najbol ok, se k temu nagibam..kaj pravite?

morda kak drug pameten android, morda kak WP8 aparat?
hvala, lp


Neke velike razlike med S2 in S3 mini niti ni, še največ oblika, in pa večnji ekran pri S2 (pri enaki resoluciji), kupi tistega, ki ti je bolj všeč.
Alternativa zgoraj naštetima sta pa HTC One S ter Desire X in pa Xperia S

FlyingBee je izjavil:

bliža se čas snapdragon 600 in FHD telefonov, izbira ne bo velika, je pa sedanji S4 pro zelo dober SOC, snappy 800 in true A15 pa bodo novi val z Tegra 4 na čelu, do katerega ne mislim čakat, nazaj se pa tud ne bom oziral, čeprav optimus G ali Nexus 4 še daleč nista slabi izbiri, torej ostane le še vprašanje ali galaxy s4 ali HTC One ... več review-ov pogledam težje se odločim ... ima kdo kakšen zelo tehten razlog za priporočat oziroma ne priporočat enega ali drugega?


Vsaj za enkrat ti ne bo verjetno nihče dal tehtnega razloga v prid katerega od teh dveh telefonov, gre predvsem za osebne preference (jaz bi imel rajši HTCja, pa čeprav mi je S4 boljši, me pa preveč moti tisti njihov fizični home gumb in pa Samsungov touchwiz)

Hayabusa ::

S2 ima boljši fotoaparat/kamero, 1x več prostora (16/32 GB storage vs 8/16 GB), boljšo avtonomnost
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

mare_ ::

volvo5er je izjavil:


Jaz bi jih razvrstil nekako tako (prej kot je napisan, boljši je, kar se specifikacij tiče): LG Optimus L7 in Xperia J (tam tam, odvisno od želene velikosti zaslona), Huawei Vision (osebno ga ne bi imel pa če mi ga daš), L5 in Mini 2 ter Miro in Desire C (podobni telefonu, različni proizvajalci in embalaža, desire C nima bliskavice :S), Ace (star in absolutno premalo rama, nonstop šteka).

Za 100 eur pač dobiš vstopne modele androidov, kupi tistega ki ti je najbolj všeč, hitro delal ti tako ne bo noben ;)

Hvala! (glede na to, da trenuten telefon dela tako hitro, da si lahko med tem, ko pritisnem na tipko in tem, da se kaj zgodi, skuham kavo... pomoje ne bo krize :))

skyline ::

Trg z rabljenimi telefoni si namenoma spregledal?

Jerry000 ::

Ravno gledam...kaj res S3 ne podpira LTE? To je pa kar velik down element...Sm mislil nabavit S3 ko pride S4 ven, sam vidm da bom premislil...LTE je kar dobra zadeva se mi zdi

volvo5er ::

S3 ne podpira LTE, odvisno zakaj rabiš hiter prenos podatkov, za na netu in fbju viset je HSPA popolnoma dovolj.

MacGyver141 ::

Jerry000 ::

volvo5er je izjavil:

S3 ne podpira LTE, odvisno zakaj rabiš hiter prenos podatkov, za na netu in fbju viset je HSPA popolnoma dovolj.



Ja če pa ma LTE pa tut ni nič narobe, kvečjemu boljše:)

MacGyver141 je izjavil:

Mobitel napoveduje S3 LTE
http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...



Uuuu super. Kaj mislite da bo cena ista kot za navadni S3? Al bo kaj dražje? Predvsem ciljam na S3 zato ker bo padla (upam) cena ob prihodu S4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Apofis ::

Apofis je izjavil:

Apofis je izjavil:

A mogoče kdo ve kateri mobiteli imajo priključek za zunanjo anteno? Lahko novejši ali starejši...thx


Ok. Sm enga našu v omari(siemens C72). A kdo ve kaj je to za en priključek in kje bi se dalo dobiti tak kabel...hvala za odgovore.

Hayabusa ::

Ignoriraš ZS, kjer sem te vprašal po modelu.

Hayabusa ::

Priklop za zunanjo anteno je to.
Telefon je Siemens C72
http://www.gsmarena.com/siemens_c72-125...

navodila stran 6:
http://mypdfmanuals.com/dref/335672

BigFoot ::

Upam da ne bo nihče imel proti če tole vprašam kar tule. V glavnem situacija je taka, naši mati zelo veliko govori s kolegicami, ki so vse pri T-2. Ker kliče iz Telekomove številke, se na koncu meseca nabere kar visok znesek (minimalno 50EUR). Iz Telekoma (oz. SIOLa) na T-2 jaz tudi pod razno nočem it.

Najprej sem razmišljal da bi naštimali še en priključek, samo to je kar nekak stroškov, pa še kakšen drug problem. Sedaj sem pa malo gledal na T-2 strani da tudi njihov najcenejši mobilni paket (za 5EUR na mesec) omogoča neomejeno (zastonj) klicanje na vse T-2 številke. Tako da razmišljam da bi pač naštimali enega mobilca pri T-2, ki se bi uporabljal samo za klic drugih oseb s T-2.

A je tu kakšna past na katero bi moral biti pozoren? Kokr sem gledal na T-2 se ni potrebno vezat, se pravi da tudi če si premislimo, lahko odstopimo od pogodbe. En odvečen mobitel imamo pa že doma tako da ne bi bilo potrebno nabavljati novega.

No v glavnem, če ima kdo kakšen nasvet, izkušnjo, pripombo... vsi komentarji so dobrodošli.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigFoot ()

FlyingBee ::

tušmobil paket free 20, brez telefona 18,5 eur na mesec, 800 minut vključenih v vsa omrežja ... bo dovolj?

BigFoot ::

^ Zakaj bi pa vzel Tušmobil če lahko vzamem T-2?
In ne, 800 minut ne bi bilo dovolj.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

SLO_Matej ::

BigFoot, kaj pa če ne uporabiš dodatnega mobilnega telefona, ampak kar pri obstoječem spremeniš paket na Mobitelov Paket Pomlad 2013, ki za 23 eur mesečno ponuja 2013 enot, ki jih lahko tudi vse porabiš za klice v katerokoli slovensko omrežje?

boho ::

Ima kdo Nokio 620 ? Meni zgleda zanimiv telefon. Edino baterija me odvrača od nakupa. V pripravljenosti piše, da zdrži samo 330h. V primerjavi z drugimi telefoni je to malo. Kaj se vam zdi ?

BigFoot ::

SLO_Matej je izjavil:

BigFoot, kaj pa če ne uporabiš dodatnega mobilnega telefona, ampak kar pri obstoječem spremeniš paket na Mobitelov Paket Pomlad 2013, ki za 23 eur mesečno ponuja 2013 enot, ki jih lahko tudi vse porabiš za klice v katerokoli slovensko omrežje?

Ne bo šlo, smo pri Simobilu.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

hobbit ::

Pozdravljeni ljudje, kakšno mnenje imate o tej kišti?

harvey ::

@hobbit

Samsungov mobitel, ki je odporen na vodo in prah

Recimo, da ti na servisu ne bodo mogli reči, da je prišel v stik s tekočino in da garancija ne velja...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

volvo5er ::

hobbit je izjavil:

Pozdravljeni ljudje, kakšno mnenje imate o tej kišti?


Kišta, ampak v tem segmentu tako ali tako nimaš veliko izbire, sploh če kupuješ pri operaterju.

hobbit ::

če imaš na izbiro recimo xperio go, xcover 2 in lumio 720. Kaj bi vzel?
««
15 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419809 (13084) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235765 (32523) Ghost7
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716672 (13025) 1krat
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725597 (22219) zadetek

Več podobnih tem