» »

Nakup Mobitela

Nakup Mobitela

««
8 / 51
»»

whitefish ::

MacGyver141 je izjavil:

MicroSIM ima.

http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_g...

Kje piše?
MicroSim ter MicroSD ni isto..

šernk ::

Naučte se brat: - MicroSIM card support only

in še citiraš stran na kateri to piše
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

whitefish ::

Čista bedarija.

šernk ::

Btw prihaja nanoSIM :)

bedarija gor dol...microsim večinoma dobiš zastonj zraven ob nakupu mobitela, ter dokupiš še adapter za miniSIM če želiš v starih mobitelih uporabljat.

bedarija je da se uporablja čip 4*6mm okoli imaš pa 15mm plastike, ki je neuporabna.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

se opravičujem ampak kaj pomeni mikro sim? Torej če imam js sim kartico navadno jo nebom mogel uporabljati?

djordjevic ::

Ma, daj, ne komplicirajte. Na prodajnem mestu ti 'izreže' iz navadne kartice mikro-kartico, ostanek ohišja pa ti da nazaj, da lahko vanj vstaviš micro-SIM, če bi ga slučajno želel uporabljati v katerem telefonu, ki ima navadno vložišče.

Sheesh, no.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Gjurisic ::

Ja ti zrežejo SIM.

Ganon ::

Bom kar tukaj vprašal. Operaterji še vedno zaklepajo svoje telefone? Pri Mobitelu sem že od samega začetka, nazadnje sem vzel Sony Ericsson in paket Džabest, tri leta nazaj. Je zaklenjen?

feryz ::

Ne.

Gjurisic ::

Če mi kdo pove kako dobro stran za S III
in tudi kako free aplikacijo.
Nokia 5800 ima še vedno dobre strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gjurisic ()

whitefish ::

Spletno stran? O.o

djordjevic ::

A saying comes to mind:

Nije žvaka za seljaka.
No grave is deep enough to keep us in chains.

cordoba ::

Lp. Za punco bi kupil v tujini android telefon. Imam viso pa me najprej zanima s katere tuje strani se splača naročiti telefon? Želje za telefon pa so: -android {verzija ni toliko pomembna} -vsaj 5mega fotič video -vsaj 1mhz procesor z vsaj 1giga notranjega prostora -velikost ekrana v rangu htc desire

Maximalno bi dal 200 eur za telefon lahko tudi več. Kaj svetujete? Zaenkrat imam ogledan ta model, ampak bi rad še kakšno idejo, da mi nebo žal kasneje... :-)

http://www.amazon.de/gp/product/B005BN1...

GeForce ::

Za 200€ je Xperia Ray kar vredu. Sam bi ti priporočal Samsung Nexus S če ga še kje dobiš, ali pa Samsung Galaxy Nexus. Sicer slednji stane malo več, ampak ti garantirano ne bo žal. :)

Jerry000 ::

za vse ki imaste v lasti ali pa kupujete mobitel kot so Note, S3 ali drugi večji mobiji, tle sta 2 izdelka k sta me res navdušila za lažjo uporabo mobija v one-hand. Sicer nevem kako se stvar obnese, zgleda zlo uredu:)

http://rootzwiki.com/news/_/articles/re...

Edino kar je me flygrip malo moti ker doda debelino na mobitel in še zatika se ti lahko ko iz ali v žepa devaš ker ma robove. Presodite sami:)

MacGyver141 ::

kmetek ::

samo za mobitelovce hudiča....htc evo mamljiv.

luxxx7 ::

Pozdravljeni, sem tudi jaz opazil to akcijo mobitela. Sedaj se odločam ta Windows phone 7 telefon. V ožji izbor sta prišla Samsung Omnia W in Nokia Lumia 710. Katerega od teh mi priporočate? Eno oko sem vrgel tudi na HTC Evo 3D, mi pa Android pošteno povedano ni pri srcu... :)

Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore!

MacGyver141 ::

Omnia W ima boljši ekran, vse drugo je enako (CPU,GPU,...).

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

MacGyver141 je izjavil:

Omnia W ima boljši ekran, vse drugo je enako (CPU,GPU,...).

Še kakšna razlika se najde: https://slo-tech.com/forum/t485844/p365...

Peters ::

MacGyver141 je izjavil:

http://www.mobitel.si/akcije/enkratna-k...

Kar kul akcija. Mene najbolj mika Galaxy Nexus.

Jerry000 ::

Ql akcija, sam ni mojega željenega mobilnika zraven:P

RejZoR ::

Galaxy Nexus je še vedno predrag. Mislim halo, vežeš se na njih s pogodbo pa ti dajo en drek popusta. Za ta dnar skor dobiš čist nove na Bolhi. Kje je pol point?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MacGyver141 ::

RejZoR je izjavil:

Galaxy Nexus je še vedno predrag. Mislim halo, vežeš se na njih s pogodbo pa ti dajo en drek popusta. Za ta dnar skor dobiš čist nove na Bolhi. Kje je pol point?


Ni rabljen. Če kupiš pri njih mobitel ali pa prek bolhe in si na naročniškem paketu pri mobitelu, je še zmeraj enaka cena.

RejZoR ::

Ja ne ni. Na Bolhi je brez naročnine, pri Mobitelu boš pa še 24 mescev plačeval relativno debelo naročnino. Pa izračunaj koliko je 20 EUR x 24... (govorim na uč).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tilk ::

A se komu slučajno sanja kdaj bo Samsung Galaxy ACE 2 na voljo pri mobitelu?
Tilk

šernk ::

RejZoR je izjavil:

Ja ne ni. Na Bolhi je brez naročnine, pri Mobitelu boš pa še 24 mescev plačeval relativno debelo naročnino. Pa izračunaj koliko je 20 EUR x 24... (govorim na uč).


to je pod pogojem da brez mobitela ne bi imel naročnine. Sem bil skoraj 2 leti brez vezave na mobitelu, nisem kupil novega telefona ker ga nisem rabil. Pa sem kljub temu plačeval 24x19€ naročnine. Ne vem zakaj eni jemljete naročnino kot plačilo mobitela, če jo pa tako ali tako imaš.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

RejZoR ::

Jezst je nimam. Imam ampak je naročnina brez mesečnih stroškov. Torej je dejansko nimam. Zato jo jemljem kot plačilo telefona...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

djordjevic ::

Taki ste redki.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Jerry000 ::

RejZoR je izjavil:

Jezst je nimam. Imam ampak je naročnina brez mesečnih stroškov. Torej je dejansko nimam. Zato jo jemljem kot plačilo telefona...


Te ne razumem ravno kaj misliš s tem.

RejZoR ::

Imam naročnino, vsak mesec dobivam položnice, imam nekaj ugodnosti naročnikov, nimam omejitev Mobi sistema ampak ne plačujem pa mesečne fiksne naročnine. Mobitel ima SOS paket s takimi lastnostmi, Simobil ima tud ampak ne vem kako se imenuje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Twixz ::

Ima kdo SE Aino? Kakšne so izkušnje?

P.S. Ga kdo tudi prodaja? :P

šernk ::

imel 2 meseca, od tega 1,9 meseca je bil na servisu. slike dela fenomenalne (ko jih dela), 4x bil na servisu zaradi software težav, menjana matična plošča...težave so se nadaljevale. vedno so na servisu trdili da vse deluje in vsakič se je napaka po 2 dnevih ponovila (izgine polovica aplikacij iz menija, polovica jih ne dela pravilno itd...) enkrat je prišel celo direkt iz servisa nedelujoč, čeprav so mi ga 2 dni testirali baje...

skratka ne priporočam, lahko sem imel le smolo, ampak da ti software od prvega dne ne dela pravilno...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Gjurisic ::

S III priporočam.

Jerry000 ::

Gjurisic je izjavil:

S III priporočam.


ko se cena spusti ja:). 23/mesec dodatka ne mislm plačevat z 100MB prenosa na dzabest.

FlyingBee ::

ni treba, na bolhi so že za 420

Jerry000 ::

nebi rad dal "na enkrat" toliko, rabim še za druge stvari denar:). Tko da prisegam bolj na obroke

FlyingBee ::

mislim, da ceno na obroke ne bodo spustili pri mobitelu, vsaj recimo za Galaxy Note niso

flameir ::

FlyingBee je izjavil:

mislim, da ceno na obroke ne bodo spustili pri mobitelu, vsaj recimo za Galaxy Note niso


tako je, ker ni fer do kupcec, ki že majo obroke.
splošna akcija gre pa lahko precej precej dol.

DamijanD ::

Tilk je izjavil:

A se komu slučajno sanja kdaj bo Samsung Galaxy ACE 2 na voljo pri mobitelu?
To tudi mene zanima, če ima že kdo kakšne informacije.

miha78 ::

Spoštovani,

na hitro sem se logiral, upam, da nisem zgrešil teme in lahko pišem tu. Potreboval bi nasvet. Če moram odpreti novo temo ali pisati drugam prosim moderatorja, da me opozori.

Iščem nov telefon preko simobila (START 1 poslovni paket, brez zakupa prenosa podatkov, pretežno veliko telefoniram in sms-am, telefon uporabljam še za dostop do interneta in po potrebi solidno fotko. Do sedaj sem bil zadovoljen z Nokia E71, a je že dotrajan in ne bo več dolgo. Moja izbira bi bila E6, a mi svetujejo, da naj raje izberem Samsunga.

S2 bi bil OK, a so jih razrpodali, S3 mi je prevelik. V Izbor pridejo Galaxy XCover, Galaxy Ace 2 in Nexus (slednji piše, da nima sinhronizacije s PC?!). Kateri je najboljša varianta? Cena ne igra bistvene vloge.

Hvala za odgovore!

djordjevic ::

Nexus.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Jerry000 ::

S3 prevelik? Sej je skor ist ko S2, ni nevem kake hudge razlike. Če ti je velikost S2 ok pol ne bo problemov z s3:)

flameir ::

če hočeš tekoče delovanje vzemi SGS3 ali lumio.
sam vedi, da lumia 800 je velik manjša, pa samo malo slabša. Poleg tega je pa pol cenej od samsunga.lp

Barbara87 ::

Sicer sme že odprla novo temo, ampak bom vseeno še tukaj vprašala. Pri Mobitelu nameravam kupiti nov telefon, zanj sem pripravljena odšteti maximalno 100 eur (+vezava). Na voljo imam naslednje telefone:
-Alcatel OC-911
-Nokia 500
-Sony live with walkaman
-Samsung Omnia W
-Sony experia active
Pombembno mi je predvsem brezhibno delovanje. Sedaj imam nokio 5230 na dotik in mi ekran non stop zamrzne. Plus tega potrebujem tudi solidne oz dobre slike.

luxxx7 ::

Barbara87 je izjavil:

Sicer sme že odprla novo temo, ampak bom vseeno še tukaj vprašala. Pri Mobitelu nameravam kupiti nov telefon, zanj sem pripravljena odšteti maximalno 100 eur (+vezava). Na voljo imam naslednje telefone:
-Alcatel OC-911
-Nokia 500
-Sony live with walkaman
-Samsung Omnia W
-Sony experia active
Pombembno mi je predvsem brezhibno delovanje. Sedaj imam nokio 5230 na dotik in mi ekran non stop zamrzne. Plus tega potrebujem tudi solidne oz dobre slike.


Imam Omnio W in sem zelo zadovoljen. Nasploh je OS zelo odziven in enostaven. Med temi 5 telefoni ti predlagam Omnio ;)

komar88 ::

luxxx7: Jaz se zanimam za Omnio W. Daj mi prosim povej, če si na Omnio naložim kako GPS aplikacijo, a ima telefon vgrajen GPS sprejemnik, ali moram zadevo plačati z MB-ti? Zanima me predvsem za Geocaching.
MAN UTD <3

SLO_Matej ::

Barbara87 je izjavil:


Pombembno mi je predvsem brezhibno delovanje. Sedaj imam nokio 5230 na dotik in mi ekran non stop zamrzne. Plus tega potrebujem tudi solidne oz dobre slike.

Če želiš brezhibno delovanje in ne maraš zmrzovanja, potem kar Omnio W in Androidov ne glej. Tam imaš več možnosti, da bo šlo kaj po zlo, kar se zelo rado zgodi. :)

luxxx7 ::

komar88 je izjavil:

luxxx7: Jaz se zanimam za Omnio W. Daj mi prosim povej, če si na Omnio naložim kako GPS aplikacijo, a ima telefon vgrajen GPS sprejemnik, ali moram zadevo plačati z MB-ti? Zanima me predvsem za Geocaching.


Imaš že naloženo aplikacijo od Microsofta Bing Maps, telefon ima GPS. Glede aplikacij pa imaš gMaps, GPS Satellite, Geocaching Live...

komar88 ::

Torej ti zadeva ne kuri megabajtov?
MAN UTD <3
««
8 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419806 (13081) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235764 (32522) Ghost7
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716672 (13025) 1krat
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725597 (22219) zadetek

Več podobnih tem