» »

Google predstavil instantno iskanje

1
2
»

techfreak :) ::

Meni v Windowsu ne deluje, prej na Mac OSu mi je pa brez težav - isti Gmail račun.
Edit: razlika je tudi v search vrstici, ki je veliko širša tam kjer mi Instant Search deluje.

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

sploh mi ni jasno ki je kaj novega? Da ma zaj google search in im feeling lucky v search drop downu? Oh really? Prej si pa enter stisno no sej zaj tudi lahko, rezultate pa ze vraca vec kot leto dni na cisto identicni in instantni nacin. Nic nevidim novega kot 2 knofa, brezveze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

eh to je instant search? to bo se vec obremenjevalo www

harvey ::

Ne vem kaj se google igra s temi otročarijami; iskanje po slik po novem je več ne bolj zapleteno kot je bilo.

M.B. ::

harvey je izjavil:

Ne vem kaj se google igra s temi otročarijami; iskanje po slik po novem je več ne bolj zapleteno kot je bilo.


Se strinjam, Včasih je link do iskanje po slikah včasih ga pa sploh ni. :(

Instant search pa ni za mene, 99% iskanj opravim preko "g iskalni niz" v naslovni vrstici brskalnika. Včasih pa preko run dialoga v KDE.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

root987 ::

Pesimist je izjavil:

eh to je instant search? to bo se vec obremenjevalo www


You kid, ane? Web predstavlja le še 23 odstotkov internetnega prometa in se iz dneva v dan manjša, tako da bodo kakšrni koli učinki zanemarljvi... sploh pa, če jim tega ne bi uspel napol resno pohandle-at verjetno ne bi dali tega v javnost.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Pyr0Beast ::

Uff. Neverjetno nadležna zadeva.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

techfreak :) ::

@Pyr0Beast:
Q: Can I turn off Google Instant?
A: If you don't want to see results as you type, you can turn off Google Instant by clicking the link next to the search box on any search results page, or by visiting your Preferences page.

Zgodovina sprememb…

r0ker ::

je pa tudi na nivoju appla. neki magical innovative invention never seen before. it makes you waste less time and do more!
POS

Bor H ::

Noben še ni povedal: kaj izgubi s tem? Sej ko do konca natipkaš besedo imaš iste rezultate kot prej.

KaRkY ::

@Bor H ni res. Če vtipkaš Spring ti on vzame springfield armory. Pa še bi se našle besede.
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

kopernik ::

spring+enter ti išče spring, sicer res v dropdownu ponudi najprej springfield armory, ampak who cares.

Bor H ::

exactly, če nisi zadovoljen s predlogom stisneš enter, kot prej, torej ti Instant search nč ne spremeni zadeve

techfreak :) ::

r0ker je izjavil:

je pa tudi na nivoju appla. neki magical innovative invention never seen before. it makes you waste less time and do more!
POS

Kaj bi pa rekel, če bi Microsoft to predstavil na Bingu? Verjetno bi hvalil.

zee ::

Rekel bi enako kot zdaj: Meh.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

roli ::

Nevem no mene zadeva ne moti, ne zdi se mi pa uporabna. 95% vseh iskanj opravim preko search vrstice v brskalniku. Tako, da mi ta funkcija pomaga samo, ko spreminjam iskalni niz ker nisem našel tega kar bi hotel.
http://www.r00li.com

Gandalfar ::

takrat jo najbolj rabis :)

gzibret ::

Še mojih 5 minut...

Google mi je bil blazno všeč zaradi tega, ker je bil minimalističen, enostaven in zmogljiv. Danes se ta koncept ruši in iskalniku dodajajo vedno nove in nove funkcije, kar ni več tisto, kar imam(o) najraje. Škoda.

Upam, da čim prej naredijo nov konkurenčni iskalnik z dovolj velikim naborom iskalnih ukazov ter dovolj velikim indeksiranjem (pa ne mi slučajno limat linka do binga, ker to je daleč od tega, kar imam jaz za minimalističen koncept).
Vse je za neki dobr!

Gandalfar ::

Nove funkcije te pri 'klasicni' uporabi googla cisto nic ne ovirajo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN blokira povezave do thepiratebay

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
398342 (6219) mirancar
»

Google razširil mehko cenzuro piratskih pojmov

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4014450 (12312) antonija
»

Google začel mehko cenzuro piratskih ključnih besed v instantnem iskanju

Oddelek: Novice / NWO
269622 (7751) bluefish
»

Iščite v slovenščini, instantno!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
236020 (5124) MrStein
»

Google predstavil instantno iskanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6816313 (13202) Gandalfar

Več podobnih tem