» »

Izposoja gumenjaka v Istri

Izposoja gumenjaka v Istri

Karlos ::

Ali bi kdo vedel, kje sposojajo gumenjake (ca. 5m + oprema za smučat) med Rovinjem in Pulo?

Iščem na netu, pa kar nič ne najdem.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

msjr ::

Mislim da je ponudba tam bolj slaba, zato tudi nič ne najdeš. Lahko povprašam jutri sodelavca, ampak ti že vnaprej povem, da ne bo nič.

Lahko najameš tudi v Sloveniji. Če nimaš kljuke na avtu ti ga pripeljejo dol (seveda zaračunajo), če pa kljuko imaš, je cena tedenskega najema identična kot na Hrvaškem.

Google

Karlos ::

Prosim vseeno malo povprašaj.

V SLO sem se že nekaj menil, vendar mi je res malo čudno da v Puli ne bi dobil enega gumenjaka.

Tudi če je cena ista prišparam pri vožnji na morje in iskanjem avta s kljuko.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

msjr ::

Heh, res ni nič ponudbe, tole so znali povedat, s tem da je ta drugi iz Umaga, tako da vprašanje, če bo kaj. Funtana pa je tudi daleč, če si recimo v Medulinu (je treba cel kamenjak obvozit...)

www.funtana-charter.com

www.touristra.hr

Kar se tiče avta s kljuko... Kljuka te pride ~300EUR (lahko tudi manj), jest sem 4.5m dolg čoln vlekel s Chevroletom Tacumo brez problema. Če misliš večkrat najemat oz. nekoč kupit se splača (pa tudi če moraš kaj velikega iz Bau... trgovin peljat)

JanK ::

Ni sicer med Rovinjem in Pulo, temvec v Premanturi (natancneje kamp Runke). Pa tudi gumenjak ni, ampak je fiberglas gliser, pomoje dovolj hiter za smucanje na vodi (pa mislim, da imajo tudi smuci na posodo).
Nenad Cakic, +385(0)98 98 93200.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nosilec za kolo...strešni ali na kljuko?

Oddelek: Na cesti
175309 (1572) Highlag
»

Čoln, gumenjak - stroški (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512050 (10098) perci
»

"Pregrada"

Oddelek: Loža
192012 (1391) SumTingWong
»

Zaparkiran avtomobil na parkirišču

Oddelek: Na cesti
407975 (5368) SaXsIm
»

Avtomobil + čoln 5 M(prikolica)

Oddelek: Loža
125127 (4903) St235

Več podobnih tem