» »

Via KT333 in SIS745!

Via KT333 in SIS745!

R@C@ ::

Torej kupujem novo matično ploščo in se odločam med kar nekaj modeli. Opazil sem da imajo MB z VIA chipsetom znatno višje cene, pa me zanima kaj je tako boljšega pri njih!

Pa še predloge za plato bi rabil, se pravi:
1. podpora PC2700 (333)
2. podpira XP 2200+ (013)
3. ne potrebujem Raida
4. nizka cena
5. Možnost OCja (čeprav ne vem če se bom matral z odklepanjem XP-ja, ker sem še pri svinčnikih :D

LP

bobby ::

no jstm mam asus a7s333 (sis745) in mi dela brrez problemov. če rabiš sam to kar si opisal potem ti jo priporocam. ne dela nobenih problemov, da se navijat tko in drugače, ma malo morje možnosti, pa še pocen je, mislim da okol 22 čukov pri mlacomu.

trenutno podpira do xp2600+ tko da ne vidm zakaj z novim biosom nebi sla še dalje.

Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

fantek ::

Zdravo
;)
nabavil sem si enako plato, sedaj me pa zanima, kakšen 333 MHz DDR ram je najbolje nabaviti.
Noter v knjigi so napisani proizvajalci, ko sem bral po forumih so se nekaj pritoževali nad ugašanjem računalnika pri manj znanih DDR modulih.

Se je tebi kaj takega že zgodilo.

Moj-a konfiguracija8-)

Athlon xp 2000 Box
Asus A7S333 SIS745 (z 6 kanalnim zvokom brez Firewire konektorja)
Ati Radeon 9000 pro 64 MB DDR
400 W PSU
IBM 80 GB 7200 rpm / ATA 100

Če kdo ve, kje se dobi kakšen dober RAM DDR 333 256MB za dober denar se priporočam. (Viking ????):D

bobby ::

če se ne motim na Comtronu majo dober 256Mb 2700 ram in ne dela nobenih problemov na tej plati. imel sem ga na testu cca 14 dni (pa nisem ga pri comtronu dobu). drgač mam pa zdej 2100 (en X proizvajalc) pa tud nimam nobenix problemov. aja to veš da maš na plati 3 konektorje za firewire, manjka ti sam un kablcek pa konektor. zadeva tud dela bp. aja pa bios si updejti. odpravlja en hrošč ki naj bi bil tud vzrok za sesuvanje, nisem pa 100%.
velik uzitkov pri igranju, jst sem ful zadovoljen. kok si pa dal vse skupaj če smem pračat?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

R@C@ ::

Lepo da sta se pogovorila....:D
Hvala za delni odgovor, vendar me še vedno zanima kakšna je dejanska razlika med chipsetoma, vem da sem bil še za časa Abit Kt7 moje, silno nezadovoljen z VIA Chipsetom, pa me zanima od kod jim samozavest da so tako dragi.

govno ::

jst, budala, pa že tri mesece čakam na nforce2 plate, samo zato, da bi jih dražje plačal, imel usb2.0, serialata, ata133 in firewire ... nič od tega pa ne nucam ...

namesto, da bi nabavil a7s333 ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik - nižji/srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
302291 (1807) Mercier
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814970 (3787) B_U_R_I
»

Osnovne plošče do 30k SIT- izbiram med temi?

Oddelek: Kaj kupiti
131571 (980) Grimlord
»

Asus A7S333

Oddelek: Strojna oprema
121443 (1037) DJ-Ayi
»

a pozna kdo to plato?

Oddelek: Kaj kupiti
161232 (1009) zvitorepec

Več podobnih tem