» »

bolniška

bolniška

zelenjava ::

Pozdravljeni!
Nedelo sem si poškodoval 2 prsta na nogi, in nisem moral hodit, je bolelo za znoret.Šel sem k zdravniku, ki mi je predpisal antibiotike zaradi vreznine, in vprašal me je če hočem bolniško,jaz sem rekel da ne ker sem mislil da bo v 2 dneh uredu sem mislil izkoristiti dopust.In sedaj ni uredu, grem nazaj k zd.Zdaj pa me zanima, ali mi lahko jutri napiše bolniško samo za naprej, ali mi lahko še za ta dva dni nazaj ponedeljek in torek.Ker eni pravijo da za nazaj menda nemore dajati več.Hvala za pomoč.

kuglvinkl ::

Pa si bil v službi?

Aha, vidim, da si palu dopust.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

zelenjava ::

ne doma sem bil ponedeljek in torek.Mislil sem iti jutri v službo a ke rni bolše grem nazaj k zd, zanima pa me če mi lahko napiše jutri bolniško za nazaj ponedeljek in torek.

ne nisem še palil dopusta saj so v službi rekli da če me še boli naj mi magar zdravnik napiše za cel teden bolniške do konca.Ampak nevem če jo lahko tudi za nazaj.Če jo nemore potem mi bodo šteli prve dva dni v dopust.

Zgodovina sprememb…

zelenjava ::

ne nisem še palil dopusta saj so v službi rekli da če me še boli naj mi magar zdravnik napiše za cel teden bolniške do konca.Ampak nevem če jo lahko tudi za nazaj.Če jo nemore potem mi bodo šteli prve dva dni v dopust.

kuglvinkl ::

Noš jutr zvedu, ne?
Your focus determines your reallity

zelenjava ::

ok sma vprašam sem mislu če ti veš.

TjAnC ::

zelenjava je izjavil:

ok sma vprašam sem mislu če ti veš.

Ja pr nas jo lahko;).

MadMicka ::

Kokr vem, lahko zdravnik da bolniško za tri dni nazaj.

kuglvinkl ::

Kot si rekel, boš jutri povedal.

Samo če te zvije virus, da ne morš niti hodet, je za te primere zagotovo predvidena rešitev. Tko da ima MadMicka po moje prav.
Your focus determines your reallity

BigWhale ::

Odvisno od zravnika. Jaz, ce sem samo nekaj malega bolan ostanem doma in ce je kmalu ok potem izkoristim dopust ali kake bonus ure, drugace grem pa k zdravniku in pac recem, da sem bil dva dni prej doma, ker sem mislil, da bo minilo.

St235 ::

LAhko napiše praviloma za tri dni nazaj, z utemelitvijo tudi več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odločba ZZZS (bolniška)

Oddelek: Loža
3415222 (3104) GupeM
»

Francija preizkuša naročanje bolniške odsotnosti prek spleta

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
436320 (4609) T-h-o-r
»

Izgorelost (burnout) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9916168 (11930) krneki0001
»

Odgovor komisije za bolnisko po 30-tih dneh

Oddelek: Loža
1513253 (12472) Dimnik
»

Kaj če ''tolčem plave'' (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5320336 (18014) Invictus

Več podobnih tem