» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
310 / 321
»»

lubej1 ::

Očitno prihaja tudi nova keychain lučka by Hank Wang (Emisar, Noctigon)

https://budgetlightforum.com/t/d4k-trip...


49106 ::

gregor je izjavil:

Ja to bi bilo super, da vemo kje lahko naročimo na 1000 lučk. :))

-----

Kakšnih Zeber, kaj je to?



LP


Zebra(light) v rodilniku :D

https://www.zebralight.com/

FireSnake ::

49106 je izjavil:


Absolutno. Lahko bi sestavili listo prodajalcev, s katerimi nimamo dodatnih stroškov (in takšne, ki nam povzročajo dodatne stroške). Zaenkrat so mi znane le tri strani, ki spadajo v prvo kategorijo:

sofirn.com
wurkkos.com
acebeam.com



Če kdo najde kakšen kanal za nabavo Zeber, se priporočam.


Jaz bom potrdil še za wurkkos.com (še čakam robo - glede na trenutne podatke je nekje na Madžarskem)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Okapi ::

Wurkkos preverjeno dostavlja brez dodatnih stroškov.

49106 ::

Verjetno do 150 eur?

Okapi ::

Dražjih sicer nisem še nikoli kupil, ampak po mojem tudi pri dražjih uporabijo svojo "šverc-komerc" špedicijo čez Madžarsko.

koyotee ::

Nimajo nič kar bi bilo 150€, če ne pa radeliš v več pošiljk.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

cypena ::

Sem malo za nazaj pogledal pa sem čisto out v teh zadevah in bom kar vprašal pa se opravičujem, če je bilo to že večrat povedano.
Prosil bi za kak predlog pri nakupu lučke za doma, okoli hiše.
Najbolje, če bi bila z usb polnjenjem in ne premajna, neka srednja velikost v rangu recimo Convoy c8. Zaželjeno je, da je z baterijo vred, ni pa nujno. Pa fajn, če ne bi bila preveč za na daleč, da bi imela en tak uporaben snop tudi za na blizu. Denar pa tudi nekaj srednjega, en tak soliden budget buy. Bo tudi za starejšo osebo in zato rabi nekaj bolj preprostega za uporabo, da ni preveč komplicirano za prižigat in nastavljat.
Če ima kdo kak link pri roki, bi ga bil vesel, hvala.

Potem pa še zase iščem malo boljšo naglavno lučko. Za ceno še ne vem, bi se odločil na podlagi videnih predlogov. Če je zadeva vredna, bi se po možnosti tudi malo dlje stegnil...
Sedaj imam JetBeam HC20 pa mi že ves čas nekaj utripa pa je postalo to že preveč moteče in imam občutek, da se počasi poslavlja. Pa nima rdeče ledice, kar je sedaj zame skoraj pogoj.
Zaželjeno je , da je 18650, ker imam teh baterij dovolj na zalogi pa da ima po možnosti še zraven rdečo ledico, flow pa pač spet nekaj uporabnega na blizu in srednje daleč. Sicer ne vem kako so naglavne naravnane glede snopa, ampak nekih ekstremnih dolžin ne rabim, ker je potem za bližje precej neuporabno, sploj če je poleg vsega tudi delovna ta lučka...

Hvala in lep dan :)

edit:
Naglavna bi se uporabljala za gozdne outdoor podvige, kampiranje, bushcrafting kot tudi za okoli hiše in seveda, kadar pri delu rabiš vir svetlobe pa nimaš dovolj rok pri roki :)
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cypena ()

wcpapir ::

Danes sem dobil fc12. Prva lucka po 15 letih. Takrat sem kupil neko lucko iz dealexpress za 4$ ali manj. Fc12 ni boljša.

Okapi ::

Nedvomno.

lubej1 ::

Malo provociraš ne, če ti tako praviš, bo že držalo :)

Za ostale, ki pa kaj več vodo o lučkah, pa je jasno, da 15 let stara lučka iz AE ne more biti na isti ravni kot FC12 z modernejšo ledico in zasnovo...
Mogoče da od sebe 100 lumonv pa še to je vprašljivo.

LP

Samael ::

wcpapir je izjavil:

Fc12 ni boljša.

Haha, dobra :))

Pa pred štiridesetimi leti si imel fičkota, zdaj imaš pa Kio. Kia ni boljša!
Samael != Samuel

49106 ::

Ne fičkota, pred štirinajstemi leti je imel poganjalčka :))

matobeli ::

Mrbit jo je pa probal kolk je dobra, pa se je odločil da je še zmer okusa po anodiziranem aluminiju :))

gregor ::

cypena je izjavil:

Sem malo za nazaj pogledal pa sem čisto out v teh zadevah in bom kar vprašal pa se opravičujem, če je bilo to že večrat povedano.
Prosil bi za kak predlog pri nakupu lučke za doma, okoli hiše.
Najbolje, če bi bila z usb polnjenjem in ne premajna, neka srednja velikost v rangu recimo Convoy c8. Zaželjeno je, da je z baterijo vred, ni pa nujno. Pa fajn, če ne bi bila preveč za na daleč, da bi imela en tak uporaben snop tudi za na blizu. Denar pa tudi nekaj srednjega, en tak soliden budget buy. Bo tudi za starejšo osebo in zato rabi nekaj bolj preprostega za uporabo, da ni preveč komplicirano za prižigat in nastavljat.
Če ima kdo kak link pri roki, bi ga bil vesel, hvala.

Potem pa še zase iščem malo boljšo naglavno lučko. Za ceno še ne vem, bi se odločil na podlagi videnih predlogov. Če je zadeva vredna, bi se po možnosti tudi malo dlje stegnil...
Sedaj imam JetBeam HC20 pa mi že ves čas nekaj utripa pa je postalo to že preveč moteče in imam občutek, da se počasi poslavlja. Pa nima rdeče ledice, kar je sedaj zame skoraj pogoj.
Zaželjeno je , da je 18650, ker imam teh baterij dovolj na zalogi pa da ima po možnosti še zraven rdečo ledico, flow pa pač spet nekaj uporabnega na blizu in srednje daleč. Sicer ne vem kako so naglavne naravnane glede snopa, ampak nekih ekstremnih dolžin ne rabim, ker je potem za bližje precej neuporabno, sploj če je poleg vsega tudi delovna ta lučka...

Hvala in lep dan :)

edit:
Naglavna bi se uporabljala za gozdne outdoor podvige, kampiranje, bushcrafting kot tudi za okoli hiše in seveda, kadar pri delu rabiš vir svetlobe pa nimaš dovolj rok pri roki :)


C8

Morda pogledaš C8L, C8G...

https://www.sofirnlight.com/

wcpapir je izjavil:

Danes sem dobil fc12. Prva lucka po 15 letih. Takrat sem kupil neko lucko iz dealexpress za 4$ ali manj. Fc12 ni boljša.


Ima v imenu "fire"? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

koyotee ::

 pomoje je bila tale

pomoje je bila tale

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

Hehe, "legendarna" Sipik SK68 lučka v 101 izvedbi. Jaz imam tudi še kakšno :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

49106 ::

reylight ima trenutno (minoren?) popust.

wcpapir ::

Ima v imenu "fire"? :))


Pismo, nima prav gledat sem šel, ima pa eno motečo stvar...no motila me je dokler nisem dobil fc12. 4 kotna ledica. Sedaj vidim da je okrogla se manj uporabna ker na stari svetilki lahko zoomiram in me ne moti 4 kotna ledica, medtem ko na tej vidim na razdalji 3m meter svetlobe v sredinj pa samo blišč.

Na razdalji 80 do gozda sta tu tu, malce bolj sveti fc12 ampak ne rabim throwerja, za sprehod je neuporabna.

Od oka bi rekel da je cena pol previsoka pa se ne motim dosti. Tista svetilka ki je bila "darilo" zraven za 8eur jo prodajajo drugace. Zaradi tistega sem narocal in da ob enem vidim kaj tako hvalite ;) tisto svetilko sem mislil nabavit v vecji kolicini, prva da sprobam in sem upal da bo boljsa kot ena enakega videza iz aliexpress. Na žalost je se izkazalo da je ista kot iz AE-še pakunga je ista, le da je na AE bila 1$.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

Samael ::

wcpapir je izjavil:

...no motila me je dokler nisem dobil fc12. 4 kotna ledica.

..ah, crap, ko omenjaš kocko - zdaj pa vemo za kaj se gre oz. katera znamenita lučka v 101 izvedbi in deklariranimi lumni od 100 pa do nekako 1000000000000 ... je to :)
Lahko ti tudi povem katero ledico ima ta "skrivnostna" lučka (XML-T6 oz. če je res stara kot si rekel njen china bottom-end predhodnik) in zakaj je vse kar si napisal ena velika izmišljotina :) Mogoče niti ne namenoma oz. se ženeš in pišeš malce na pamet, ampak je pa še vseeno izmišljotina - kjer tisti mini kockasti zoom z ledico, ki na max ne preseže 300lm v kombinaciji z izbočeno lečo ni uporaben niti na 10m.

Aja, pa še nekaj. Pred 15-imi leti je lučka, ki jo omenjaš delala samo na 3 x AAA baterijo (18650 verzija je prišla precej pozneje), tako da na max ni niti blizu 300lm - to se nanaša na novejše izvedenke teh šrot-lučk. Mislim (oh, ironija..), da ti jo ravno Wurkkos pošlje zastonj, če pri njih kupiš baterijo, ker vanjo "zavijejo" oz. skrijejo litijevo baterijo, da lahko baterija sploh letalsko potuje v EU.
Nedavno nazaj mislim, da jih je nekdo iz te teme ponujal zastonj.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

gregor ::

Jaz sem dobil baterijo v taki lučki, nisem pa je ponujal zastonj, ker je preveč vrhunska, da bi jo zastonj delil. :))

Ne vem, ali je še kje v omari, ali je že na smetišču.:D

cypena ::

...

C8

Morda pogledaš C8L, C8G...


Gregor,
Hvala
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

perci ::

Samael je izjavil:

wcpapir je izjavil:

...no motila me je dokler nisem dobil fc12. 4 kotna ledica.

..ah, crap, ko omenjaš kocko - zdaj pa vemo za kaj se gre oz. katera znamenita lučka v 101 izvedbi in deklariranimi lumni od 100 pa do nekako 1000000000000 ... je to :)
Lahko ti tudi povem katero ledico ima ta "skrivnostna" lučka (XML-T6 oz. če je res stara kot si rekel njen china bottom-end predhodnik) in zakaj je vse kar si napisal ena velika izmišljotina :) Mogoče niti ne namenoma oz. se ženeš in pišeš malce na pamet, ampak je pa še vseeno izmišljotina - kjer tisti mini kockasti zoom z ledico, ki na max ne preseže 300lm v kombinaciji z izbočeno lečo ni uporaben niti na 10m.

Aja, pa še nekaj. Pred 15-imi leti je lučka, ki jo omenjaš delala samo na 3 x AAA baterijo (18650 verzija je prišla precej pozneje), tako da na max ni niti blizu 300lm - to se nanaša na novejše izvedenke teh šrot-lučk. Mislim (oh, ironija..), da ti jo ravno Wurkkos pošlje zastonj, če pri njih kupiš baterijo, ker vanjo "zavijejo" oz. skrijejo litijevo baterijo, da lahko baterija sploh letalsko potuje v EU.
Nedavno nazaj mislim, da jih je nekdo iz te teme ponujal zastonj.

Ne vem zakaj odgovarjaš trolu. Naj uporablja kvadratasto, če mu paše. Ignore.

DePalmo ::

Imam majhen problem z EC01 in me zanima če se je še komu to dogajalo.

Namreč, lučka se mi prižge sama od sebe. Jo imam v žepu ko grem na sprehod in ko jo ven potegnem, je prižgana na turbo in vroča. Gumb ne reagira, jo moram odvit da se ugasne. Enkrat sem pa tudi opazil da se mi je sama prižgala medtem ko sem jo imel obešeno na steni! Gumb ravno tako ni reagiral.

Lučka ni zlorabljena, vode ni nikoli videla (niti dežja), svetila je pa vsega skupi nekje max. 30 ur, turbo uporabljam redko.

Je pač doživela svojo življensko dobo? Ker se jo kar malo bojim uporabljati oz. jo pustiti brez nadzora, trenutno v njej ni baterije ker nočem imeti kakšnega požara ko me ni.

Okapi ::

Očitno prihaja do nekega stika v stikalu za vklop. Najbolj preprosta rešitev je, da pač malo odviješ pokrov in se lučka ne bo sama od sebe prižgala. Ima tudi možnost zaklepa (kombinacije pritiskov ne vem na pamet), ampak vprašanje, če bi delovalo, če je napaka v stikalu. Odvitje pokrova je preprosto in učinkovito.

Okapi ::

Za vse, ki iščete dobro čelko je tule en zanimiv video od nekoga, ki čelke dejansko uporablja, poklicno, in to v ekstremnih pogojih. Vodnik pasje vprege na severu Švedske (ima tudi druge zanimive "teste" opreme, ki jo dejansko uporablja pri delu). Ni preizkusil vseh mogočih modelov, ampak z leti je prišel do ugotovitev, kaj mora dobra lučka imeti.

Kratek povzetek - za resno delo ima Lupine Piko in Lupine Blinka. Neke ultra drage profi zadeve - prva je 300+ evrov, druga 400+. Obe imata bluetooth in povezavo s telefonom ter brezžični daljinec na zapestju. S tem, da prva nima rdeče luči in bi bila recimo za moje namene neuporabna.

Od bolj "normalnih" ima za resno delo Nitecore HU60. Tudi ta ima daljinca na zapestju (do danes nisem vedel, da take lučke obstjajao). Nima vgrajene baterije, deluje s powerpankom na kablu (kar je plus v "arktičnih" razmerah, ko moraš imeti baterijo na toplem). In tudi nima rdeče luči.

Za malo manj profi rabo priporoča dve Nitecore - NU33 in NU43.

Za imeti stalno v žepu za primer nuje pa ima Petzl e+ lite.

Matko ::

koliko je še poštnine, carine, ddv,...
pri nakupu iz https://www.nitecorestore.com/

Samael ::

Ne vemo, kako pošiljajo oz. če se zadeva ustavi na carinski pošti, ampak če se, za nakup do 150 eur ni plačila carine, se pa plača 22% ddv + 3,25 EU stroškov neposrednega carinskega zastopanja (če plačaš preko neta in ne poštarju, kjer pride dražje - 4,75 eur).

Poglej si tudi cene znotraj EU. Nitecore ima distribucijsko mrežo tudi v EU, celo v Sloveniji - pa mogoče kje najdeš kaj ugodnega brez dodatnih stroškov.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Okapi ::

Matko je izjavil:

koliko je še poštnine, carine, ddv,...
pri nakupu iz https://www.nitecorestore.com/

To je "authorized NITECORE US distributor", zato računaj na poštnino (koliko je, izveš pred plačilom) +22% DDV + strošeč carijenja (odvisen od tega, kako pošljejo).

Jaz tu ne bi kupoval, razen če je pol ceneje kot kje v EU, ali direkt iz Singapura.

Itak pa sploh ne pošiljajo v EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

DePalmo ::

Našel sem tole: https://intl-outdoor.com/led-flashlight...

Ima kdo? Kako je z uporabo? Se pretirano greje? Ali je primerljiva z EC01? In ker ni napisano, sklepam da nima USB polnjenja?

Ali je kakšna boljša alternativa EC01?

wcpapir ::

perci je izjavil:

Samael je izjavil:

wcpapir je izjavil:

...no motila me je dokler nisem dobil fc12. 4 kotna ledica.

..ah, crap, ko omenjaš kocko - zdaj pa vemo za kaj se gre oz. katera znamenita lučka v 101 izvedbi in deklariranimi lumni od 100 pa do nekako 1000000000000 ... je to :)
Lahko ti tudi povem katero ledico ima ta "skrivnostna" lučka (XML-T6 oz. če je res stara kot si rekel njen china bottom-end predhodnik) in zakaj je vse kar si napisal ena velika izmišljotina :) Mogoče niti ne namenoma oz. se ženeš in pišeš malce na pamet, ampak je pa še vseeno izmišljotina - kjer tisti mini kockasti zoom z ledico, ki na max ne preseže 300lm v kombinaciji z izbočeno lečo ni uporaben niti na 10m.

Aja, pa še nekaj. Pred 15-imi leti je lučka, ki jo omenjaš delala samo na 3 x AAA baterijo (18650 verzija je prišla precej pozneje), tako da na max ni niti blizu 300lm - to se nanaša na novejše izvedenke teh šrot-lučk. Mislim (oh, ironija..), da ti jo ravno Wurkkos pošlje zastonj, če pri njih kupiš baterijo, ker vanjo "zavijejo" oz. skrijejo litijevo baterijo, da lahko baterija sploh letalsko potuje v EU.
Nedavno nazaj mislim, da jih je nekdo iz te teme ponujal zastonj.

Ne vem zakaj odgovarjaš trolu. Naj uporablja kvadratasto, če mu paše. Ignore.

Zakaj bi trolal ? Vseeno je kakšna ledica je noter če je snop neuporaben za sprehod.

Imajo kako lučko, kjer je snop nastavljiv ?

Samael ::

To je samo v tvoji glavi, te se pa ne da nastaviti oz. boš moral sam delati na tem.

Imam predlog. Verjetno imam tudi sam še kakšno nerabljeno "XML-T6" na 3 x AAA iz xy let nazaj, pa če si iz Lj rade volje zamenjam za tvojo "neuporabno" novo. Ma dam ti dve, če še imam - lahko popoldne pobrskam, če te zanima. Si za deal?
Samael != Samuel

perci ::

Model kupi thrower in potem se pizdi, zakaj ni najboljša za sprehod.

Samael ::

Ni ravno thrower (vsaj po dizajnu ne - čeprav ja, domet ima pa kar hud za valjasto lučko) ampak saj nima veze - pri svetilnosti današnjih lučk tudi thrower ni problem, bo že na low ali middle osvetlil več prostornine, kot jo je 15 let stara lučka na alkalne/NiMH baterije. Vse je v njegovi glavi.
V vsakem, prav vsakem pogledu je omenjena lučka svetlobna leta pred tisto s katero jo primerja. Vse skupaj je že kar malo stripovsko/parodija :)

@wcpapir, kaj pa če mi uspe zbrskati tri nerabljene "XML-T6" (ali njene evkivalente, 15 let stara kot jo imaš ti namreč še ni imela omenjene ledice) na 3x aaa baterijo, a zamenjaš? :) Wurkkos FC12, ki ti je tako zelo neuporabna, je prav fina lučka, povsem po mojem okusu.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

49106 ::

Okapi je izjavil:

Očitno prihaja do nekega stika v stikalu za vklop. Najbolj preprosta rešitev je, da pač malo odviješ pokrov in se lučka ne bo sama od sebe prižgala. Ima tudi možnost zaklepa (kombinacije pritiskov ne vem na pamet), ampak vprašanje, če bi delovalo, če je napaka v stikalu. Odvitje pokrova je preprosto in učinkovito.


A lahko do tega pride tudi pri lučkah, ki imajo mehansko stikalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

Ja saj stik je v vsakem primeru mehanska zadeva, al kaj? Po mojem še prej/bolj verjetno.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Scaramouche3 ::

Koliko v povprečju rabijo lučke iz Kitajske,da pridejo sem?

49106 ::

Odvisno od kje si naročil. Iz Sofirna okoli dva tedna (4.10 sem naročil, 17 ali 18.10 je bil paket pri meni). Verjetno imajo zdaj nekoliko več naročil, zato zna trajati kakšen teden več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

gregor ::

Morda še jaz imam to 15 let staro lučko za 0,5 USD.
Že samo dejstvo, da v njej pošiljajo baterijo, pove vse o vrednosti te lučke. :))

------

Prva ocena Emisar KC1:

https://old.reddit.com/r/flashlight/com...

Now to what matters: It's powerful. Impressively powerful. Its nearest rival that I own is probably the Skilhunt E3A, so I tested the two...



Samael ::

Čisto odvisno. Sam bi rekel, da je neko povprečje 2 - 3 tedne. Ampak tiste, ki smo jih v preteklosti naročevali novembra (11.11. sales day, black friday sale, christmas sale..) so znale zaradi gužve potovati tudi po 2 meseca od naročila, torej zna priti po novem letu - ni pa to pravilo.
Samael != Samuel

49106 ::

Emisar KC1 je pri jlhawaii808 razprodan, na Hakovi strani pa te lučke ne najdem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Scaramouche3 ::

49106 je izjavil:

Odvisno od kje si naročil. Iz Sofirna okoli dva tedna (4.10 sem naročil, 17 ali 18.10 je bil paket pri meni). Verjetno imajo zdaj nekoliko več naročil, zato zna trajati kakšen teden več.

Sofirn, 4 dni nazaj so mi na mail poslali, da je odposlano!

gregor ::

49106 je izjavil:

Emisar KC1 je pri jlhawaii808 razprodan, na Hakovi strani pa te lučke ne najdem.


Iz USA ne boš naročeval. To je nova lučka. Počakajmo, da se pojavi na int-outdoor strani. Močno dvomim, da bo dobavljiva samo v USA.

gregor ::

gregor je izjavil:

Če se ne motim, so vse lučke iz njihove spletne strani poslane iz Kitajske.
In dobiš direktno v nabiralnik brez DDV, carine...

Morda pa še malo počakaš, na BF, CM, začetek decembra, takrat bo 10,99 USD :))
Seveda se hecam, ampak upanje umre zadnje. ;)

LP


Je morda kdo omenil WK03 in ceno 10,99 USD? :))

Pri nakupu dveh kosov in več se dobi za:



To pa je že kar huda cena, pri kateri se splača nabaviti 10+ lučk. :D

Res zelo poceni. Dvomim, da še lahko kaj dodatno spustijo. Morda dolar ali dva, več pa sigurno ne.

Torej navalite. ;)

-----

Tudi ti dve igrači se zopet dobita za dobro ceno:

TS32


TS30S PRO


Če se prav spomnim, ceneje kot to še ni bilo, sta pa že bili takšni ceni v preteklosti.

-----

Ta z bost driverjem in lepimi grafi :) pa se dobi za cca. 30 USD, tukaj nisem prepričan, če je že bila kdaj bolj poceni.

https://www.wurkkos.com/products/powerf...

1 KOS - 30,39 USD, 2+ KOS - 28,49 USD

-----

Pa še kaj drugega bi se sigurno našlo, poglejte https://www.wurkkos.com/

LP

49106 ::

Oh, izgleda, da bom moral naročiti še TS22.

gregor je izjavil:

49106 je izjavil:

Emisar KC1 je pri jlhawaii808 razprodan, na Hakovi strani pa te lučke ne najdem.


Iz USA ne boš naročeval.


Zakaj ne :D Poštnina stane "samo" 16 eur. Če bi šlo za kakšno eksotično robo, na primer zebralight :P, bi z veseljem naročil.

Okapi ::

gregor je izjavil:

gregor je izjavil:

Če se ne motim, so vse lučke iz njihove spletne strani poslane iz Kitajske.
In dobiš direktno v nabiralnik brez DDV, carine...

Morda pa še malo počakaš, na BF, CM, začetek decembra, takrat bo 10,99 USD :))
Seveda se hecam, ampak upanje umre zadnje. ;)

LP


Je morda kdo omenil WK03 in ceno 10,99 USD? :))

Pri nakupu dveh kosov in več se dobi za:



To pa je že kar huda cena, pri kateri se splača nabaviti 10+ lučk. :D

Res zelo poceni. Dvomim, da še lahko kaj dodatno spustijo. Morda dolar ali dva, več pa sigurno ne.

Torej navalite. ;)

Pa saj taki popusti so že bili, in še bodo, po mojem. Skratka, nič zelo posebnega, bi rekel.
Ni dolgo, kar sem kupil 3x WK03, z baterijami in dodatnimi magnetnimi stikali - vse skupaj za 40 evrov.

49106 ::

Ja, nič posebnega, ampak cene teh lučk so že tako ali tako nizke. Konkretni popusti so zgolj pri lučkah, ki jih umikajo iz prodaje.

A se še komu zdi, da je Wurkkos Sofirnu odščipnil dobršen del pogače?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

twom ::

Okapi je izjavil:

Odvitje pokrova je preprosto in učinkovito.
Rešitev je tudi nakup kvalitetne svetilke...

Imamo tudi temo o nožih, kjer imajo eni zbirko nožev, samo da imajo zbirko kvalitetnih nožev (po par 100 EUR), ne pa neuporabnih smeti. Jaz imam rajši eno svetilko in tisto kvaliteno in uporabno (na kilometer tudi podnevi z daljnogledom komaj kaj vidim).

Okapi ::

Delno odvitje pokrova je standardni način preprečevanja nehotenih vklopov, ko imaš lučko v torbi ali nahrbtniku. Tudi pri najboljših lučka.

koyotee ::

Pri anduriilu pa imaš 4* klik za lockout. Se ti ne more vklopit sploh v žepu.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
310 / 321
»»